Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Lovci kod Krusevca timetable

sunday, 08.12.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Krusevac - Lovci kod Krusevca timetable
Departures on: monday, 09.12.2019.
15:25 16:00 (00:35)
Bus stationM
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:28
dep. 15:28
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:31
dep. 15:31
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:40
dep. 15:40
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:41
dep. 15:41
6.8 km
Modrica, V
arr. 15:42
dep. 15:42
7.3 km
Modrica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
8.3 km
Modrica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
8.8 km
Modrica, 3
arr. 15:47
dep. 15:47
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
13.8 km
Lovci kod Krusevca, V
arr. 15:57
dep. 15:57
15.3 km
Lovci kod Krusevca, M
arr. 16:00
16.3 km
Krusevac - Lovci kod Krusevca timetable
Departures on: tuesday, 10.12.2019.
15:25 16:00 (00:35)
Bus stationM
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:28
dep. 15:28
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:31
dep. 15:31
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:40
dep. 15:40
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:41
dep. 15:41
6.8 km
Modrica, V
arr. 15:42
dep. 15:42
7.3 km
Modrica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
8.3 km
Modrica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
8.8 km
Modrica, 3
arr. 15:47
dep. 15:47
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
13.8 km
Lovci kod Krusevca, V
arr. 15:57
dep. 15:57
15.3 km
Lovci kod Krusevca, M
arr. 16:00
16.3 km
Krusevac - Lovci kod Krusevca timetable
Departures on: wednesday, 11.12.2019.
15:25 16:00 (00:35)
Bus stationM
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:28
dep. 15:28
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:31
dep. 15:31
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:40
dep. 15:40
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:41
dep. 15:41
6.8 km
Modrica, V
arr. 15:42
dep. 15:42
7.3 km
Modrica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
8.3 km
Modrica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
8.8 km
Modrica, 3
arr. 15:47
dep. 15:47
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
13.8 km
Lovci kod Krusevca, V
arr. 15:57
dep. 15:57
15.3 km
Lovci kod Krusevca, M
arr. 16:00
16.3 km
Krusevac - Lovci kod Krusevca timetable
Departures on: thursday, 12.12.2019.
15:25 16:00 (00:35)
Bus stationM
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:28
dep. 15:28
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:31
dep. 15:31
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:40
dep. 15:40
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:41
dep. 15:41
6.8 km
Modrica, V
arr. 15:42
dep. 15:42
7.3 km
Modrica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
8.3 km
Modrica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
8.8 km
Modrica, 3
arr. 15:47
dep. 15:47
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
13.8 km
Lovci kod Krusevca, V
arr. 15:57
dep. 15:57
15.3 km
Lovci kod Krusevca, M
arr. 16:00
16.3 km
Krusevac - Lovci kod Krusevca timetable
Departures on: friday, 13.12.2019.
15:25 16:00 (00:35)
Bus stationM
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:28
dep. 15:28
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:31
dep. 15:31
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:40
dep. 15:40
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:41
dep. 15:41
6.8 km
Modrica, V
arr. 15:42
dep. 15:42
7.3 km
Modrica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
8.3 km
Modrica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
8.8 km
Modrica, 3
arr. 15:47
dep. 15:47
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
13.8 km
Lovci kod Krusevca, V
arr. 15:57
dep. 15:57
15.3 km
Lovci kod Krusevca, M
arr. 16:00
16.3 km
Krusevac - Lovci kod Krusevca timetable
Departures on: monday, 16.12.2019.
15:25 16:00 (00:35)
Bus stationM
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:28
dep. 15:28
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:31
dep. 15:31
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:40
dep. 15:40
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:41
dep. 15:41
6.8 km
Modrica, V
arr. 15:42
dep. 15:42
7.3 km
Modrica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
8.3 km
Modrica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
8.8 km
Modrica, 3
arr. 15:47
dep. 15:47
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
13.8 km
Lovci kod Krusevca, V
arr. 15:57
dep. 15:57
15.3 km
Lovci kod Krusevca, M
arr. 16:00
16.3 km
Krusevac - Lovci kod Krusevca timetable
Departures on: tuesday, 17.12.2019.
15:25 16:00 (00:35)
Bus stationM
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:28
dep. 15:28
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:30
dep. 15:30
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:31
dep. 15:31
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:32
dep. 15:32
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:36
dep. 15:36
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 15:39
dep. 15:39
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:40
dep. 15:40
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:41
dep. 15:41
6.8 km
Modrica, V
arr. 15:42
dep. 15:42
7.3 km
Modrica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
8.3 km
Modrica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
8.8 km
Modrica, 3
arr. 15:47
dep. 15:47
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 15:51
dep. 15:51
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 15:55
dep. 15:55
13.8 km
Lovci kod Krusevca, V
arr. 15:57
dep. 15:57
15.3 km
Lovci kod Krusevca, M
arr. 16:00
16.3 km

Naselja Krusevac i Lovci kod Krusevca su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 15:25 h, dok je poslednji polazak u 15:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.