Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Ljubava timetable

monday, 27.01.2020.
18:55 19:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:56
dep. 18:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:57
dep. 18:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:02
dep. 19:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
5 km
Jasika, 1
arr. 19:09
dep. 19:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 19:11
dep. 19:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 19:16
dep. 19:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 19:17
dep. 19:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 19:19
dep. 19:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 19:21
dep. 19:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 19:22
dep. 19:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 19:24
dep. 19:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 19:25
dep. 19:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:29
dep. 19:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:31
dep. 19:31
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 19:34
dep. 19:34
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:37
dep. 19:37
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:41
dep. 19:41
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 19:43
dep. 19:43
19 km
Ljubava
arr. 19:45
20.5 km
20:15 21:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:16
dep. 20:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Jasika, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
5.5 km
Jasika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Kukljin, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Kukljin, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 20:37
dep. 20:37
10 km
Kukljin, 4
arr. 20:39
dep. 20:39
11 km
Kukljin, 5
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 20:42
dep. 20:42
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 20:44
dep. 20:44
13 km
Kukljin, 7
arr. 20:45
dep. 20:45
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 20:49
dep. 20:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 20:51
dep. 20:51
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 20:54
dep. 20:54
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 20:57
dep. 20:57
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
19 km
Ljubava
arr. 21:05
20.5 km
Krusevac - Ljubava timetable
Departures on: tuesday, 28.01.2020.
18:55 19:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:56
dep. 18:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:57
dep. 18:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:02
dep. 19:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
5 km
Jasika, 1
arr. 19:09
dep. 19:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 19:11
dep. 19:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 19:16
dep. 19:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 19:17
dep. 19:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 19:19
dep. 19:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 19:21
dep. 19:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 19:22
dep. 19:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 19:24
dep. 19:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 19:25
dep. 19:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:29
dep. 19:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:31
dep. 19:31
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 19:34
dep. 19:34
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:37
dep. 19:37
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:41
dep. 19:41
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 19:43
dep. 19:43
19 km
Ljubava
arr. 19:45
20.5 km
20:15 21:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:16
dep. 20:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Jasika, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
5.5 km
Jasika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Kukljin, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Kukljin, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 20:37
dep. 20:37
10 km
Kukljin, 4
arr. 20:39
dep. 20:39
11 km
Kukljin, 5
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 20:42
dep. 20:42
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 20:44
dep. 20:44
13 km
Kukljin, 7
arr. 20:45
dep. 20:45
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 20:49
dep. 20:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 20:51
dep. 20:51
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 20:54
dep. 20:54
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 20:57
dep. 20:57
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
19 km
Ljubava
arr. 21:05
20.5 km
Krusevac - Ljubava timetable
Departures on: wednesday, 29.01.2020.
18:55 19:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:56
dep. 18:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:57
dep. 18:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:02
dep. 19:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
5 km
Jasika, 1
arr. 19:09
dep. 19:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 19:11
dep. 19:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 19:16
dep. 19:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 19:17
dep. 19:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 19:19
dep. 19:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 19:21
dep. 19:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 19:22
dep. 19:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 19:24
dep. 19:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 19:25
dep. 19:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:29
dep. 19:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:31
dep. 19:31
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 19:34
dep. 19:34
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:37
dep. 19:37
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:41
dep. 19:41
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 19:43
dep. 19:43
19 km
Ljubava
arr. 19:45
20.5 km
20:15 21:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:16
dep. 20:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Jasika, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
5.5 km
Jasika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Kukljin, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Kukljin, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 20:37
dep. 20:37
10 km
Kukljin, 4
arr. 20:39
dep. 20:39
11 km
Kukljin, 5
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 20:42
dep. 20:42
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 20:44
dep. 20:44
13 km
Kukljin, 7
arr. 20:45
dep. 20:45
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 20:49
dep. 20:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 20:51
dep. 20:51
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 20:54
dep. 20:54
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 20:57
dep. 20:57
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
19 km
Ljubava
arr. 21:05
20.5 km
Krusevac - Ljubava timetable
Departures on: thursday, 30.01.2020.
18:55 19:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:56
dep. 18:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:57
dep. 18:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:02
dep. 19:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
5 km
Jasika, 1
arr. 19:09
dep. 19:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 19:11
dep. 19:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 19:16
dep. 19:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 19:17
dep. 19:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 19:19
dep. 19:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 19:21
dep. 19:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 19:22
dep. 19:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 19:24
dep. 19:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 19:25
dep. 19:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:29
dep. 19:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:31
dep. 19:31
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 19:34
dep. 19:34
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:37
dep. 19:37
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:41
dep. 19:41
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 19:43
dep. 19:43
19 km
Ljubava
arr. 19:45
20.5 km
20:15 21:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:16
dep. 20:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Jasika, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
5.5 km
Jasika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Kukljin, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Kukljin, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 20:37
dep. 20:37
10 km
Kukljin, 4
arr. 20:39
dep. 20:39
11 km
Kukljin, 5
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 20:42
dep. 20:42
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 20:44
dep. 20:44
13 km
Kukljin, 7
arr. 20:45
dep. 20:45
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 20:49
dep. 20:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 20:51
dep. 20:51
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 20:54
dep. 20:54
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 20:57
dep. 20:57
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
19 km
Ljubava
arr. 21:05
20.5 km

Naselja Krusevac i Ljubava su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 18:55 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.