Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Krusevac - Leskovac timetable

tuesday, 21.05.2019.
06:45 09:25 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:47
dep. 06:47
0 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:50
dep. 06:50
0 km
Kapidzija, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
0 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:58
dep. 06:58
0 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
0 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 07:08
dep. 07:08
14 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
0 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
16 km
Djunis, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
18 km
Djunis, 2
arr. 07:16
dep. 07:16
19 km
Djunis, 3
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Djunis, 4
arr. 07:20
dep. 07:20
21 km
Praskovce
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 07:32
dep. 07:32
0 km
Vukasinovac
arr. 07:35
dep. 07:35
29 km
Rutevac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
0 km
Boboviste, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
0 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:52
dep. 07:52
43 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
45 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 08:10
dep. 08:10
58 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:45
76 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:25
121 km
15:15 17:45 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
21 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
60 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
91 km
arr. 17:00
dep. 17:00
92 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:45
135 km
 
Departures on: wednesday, 22.05.2019.
06:45 09:25 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:47
dep. 06:47
0 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:50
dep. 06:50
0 km
Kapidzija, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
0 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:58
dep. 06:58
0 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
0 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 07:08
dep. 07:08
14 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
0 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
16 km
Djunis, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
18 km
Djunis, 2
arr. 07:16
dep. 07:16
19 km
Djunis, 3
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Djunis, 4
arr. 07:20
dep. 07:20
21 km
Praskovce
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 07:32
dep. 07:32
0 km
Vukasinovac
arr. 07:35
dep. 07:35
29 km
Rutevac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
0 km
Boboviste, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
0 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:52
dep. 07:52
43 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
45 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 08:10
dep. 08:10
58 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:45
76 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:25
121 km
15:15 17:45 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
21 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
60 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
91 km
arr. 17:00
dep. 17:00
92 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:45
135 km
 
Departures on: thursday, 23.05.2019.
06:45 09:25 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:47
dep. 06:47
0 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:50
dep. 06:50
0 km
Kapidzija, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
0 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:58
dep. 06:58
0 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
0 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 07:08
dep. 07:08
14 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
0 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
16 km
Djunis, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
18 km
Djunis, 2
arr. 07:16
dep. 07:16
19 km
Djunis, 3
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Djunis, 4
arr. 07:20
dep. 07:20
21 km
Praskovce
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 07:32
dep. 07:32
0 km
Vukasinovac
arr. 07:35
dep. 07:35
29 km
Rutevac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
0 km
Boboviste, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
0 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:52
dep. 07:52
43 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
45 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 08:10
dep. 08:10
58 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:45
76 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:25
121 km
15:15 17:45 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
21 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
60 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
91 km
arr. 17:00
dep. 17:00
92 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:45
135 km
 
Departures on: friday, 24.05.2019.
06:45 09:25 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:47
dep. 06:47
0 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:50
dep. 06:50
0 km
Kapidzija, 2
arr. 06:53
dep. 06:53
0 km
Gaglovo, ZD
arr. 06:58
dep. 06:58
0 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
0 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 07:08
dep. 07:08
14 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 07:10
dep. 07:10
0 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
16 km
Djunis, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
18 km
Djunis, 2
arr. 07:16
dep. 07:16
19 km
Djunis, 3
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Djunis, 4
arr. 07:20
dep. 07:20
21 km
Praskovce
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 07:32
dep. 07:32
0 km
Vukasinovac
arr. 07:35
dep. 07:35
29 km
Rutevac, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
0 km
Boboviste, Center
arr. 07:45
dep. 07:45
0 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:52
dep. 07:52
43 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
45 km
Draževac kod Aleksinca
arr. 08:10
dep. 08:10
58 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:45
76 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:25
121 km
15:15 17:45 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
21 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
60 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
dep. 16:55
91 km
arr. 17:00
dep. 17:00
92 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:45
135 km

Naselja Krusevac i Leskovac su međusobno udaljena ~128 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 02h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.