Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Lazarica timetable

sunday, 21.07.2019.
05:45 05:51 (00:06)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:47
dep. 05:47
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:48
dep. 05:48
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 05:51
2.7 km
06:10 06:18 (00:08)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:10
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:14
dep. 06:14
1.1 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:15
dep. 06:15
1.6 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:17
dep. 06:17
2.6 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:18
3.1 km
06:30 06:42 (00:12)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:33
dep. 06:33
0.7 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:35
dep. 06:35
1.1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:42
3 km
06:50 06:58 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:50
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:52
dep. 06:52
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:55
dep. 06:55
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:57
dep. 06:57
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:58
3 km
07:00 07:15 (00:15)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 07:00
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 07:01
dep. 07:01
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 07:02
dep. 07:02
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:03
dep. 07:03
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:05
dep. 07:05
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:07
dep. 07:07
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 07:09
dep. 07:09
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:11
dep. 07:11
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 07:12
dep. 07:12
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 07:14
dep. 07:14
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 07:15
6 km
07:55 08:03 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 07:56
dep. 07:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:02
dep. 08:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:03
3 km
09:30 09:45 (00:15)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 09:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 09:31
dep. 09:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 09:33
dep. 09:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 09:35
dep. 09:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:37
dep. 09:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 09:39
dep. 09:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:41
dep. 09:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 09:42
dep. 09:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 09:44
dep. 09:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:45
6 km
10:30 10:45 (00:15)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 10:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 10:31
dep. 10:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 10:32
dep. 10:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:33
dep. 10:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 10:35
dep. 10:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:37
dep. 10:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:39
dep. 10:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:41
dep. 10:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 10:42
dep. 10:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 10:44
dep. 10:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:45
6 km
10:55 11:03 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:56
dep. 10:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:57
dep. 10:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:02
dep. 11:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:03
3 km
11:14 11:26 (00:12)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 11:14
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 11:18
dep. 11:18
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:20
dep. 11:20
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:21
dep. 11:21
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:22
dep. 11:22
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:23
dep. 11:23
3.6 km
Lazarica, 1
arr. 11:24
dep. 11:24
3.9 km
Lazarica, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
4.5 km
Lazarica, Bare
arr. 11:26
4.8 km
11:30 11:45 (00:15)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 11:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:33
dep. 11:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:35
dep. 11:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:37
dep. 11:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:39
dep. 11:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:41
dep. 11:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 11:42
dep. 11:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:44
dep. 11:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:45
6 km
12:00 12:08 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:07
dep. 12:07
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:08
3 km
12:30 12:36 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:36
3 km
12:30 12:45 (00:15)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 12:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 12:32
dep. 12:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:33
dep. 12:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:35
dep. 12:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:37
dep. 12:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:39
dep. 12:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:41
dep. 12:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 12:42
dep. 12:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:44
dep. 12:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:45
6 km
13:30 13:45 (00:15)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 13:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:33
dep. 13:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:37
dep. 13:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:39
dep. 13:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 13:42
dep. 13:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 13:44
dep. 13:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:45
6 km
14:30 14:45 (00:15)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 14:30
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 14:32
dep. 14:32
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:33
dep. 14:33
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 14:35
dep. 14:35
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:37
dep. 14:37
2.9 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 14:39
dep. 14:39
3.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:41
dep. 14:41
4 km
Lazarica, Toplana
arr. 14:42
dep. 14:42
4.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:44
dep. 14:44
5.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 14:45
6 km
15:15 15:21 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 15:18
dep. 15:18
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:20
dep. 15:20
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
3 km
15:15 15:21 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
3 km
15:15 15:23 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:22
dep. 15:22
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:23
3 km
15:30 15:36 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:36
3 km
15:30 15:36 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:36
3 km
15:30 15:38 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:32
dep. 15:32
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 15:35
dep. 15:35
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:38
3 km
15:34 15:46 (00:12)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 15:34
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:37
dep. 15:37
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:38
dep. 15:38
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:41
dep. 15:41
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:42
dep. 15:42
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:43
dep. 15:43
3.6 km
Lazarica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
3.9 km
Lazarica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
4.5 km
Lazarica, Bare
arr. 15:46
4.8 km
19:00 19:06 (00:06)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 19:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:01
dep. 19:01
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:02
dep. 19:02
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:03
dep. 19:03
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 19:04
dep. 19:04
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 19:05
dep. 19:05
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 19:06
2.7 km
20:00 20:06 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:02
dep. 20:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:06
3 km
20:15 20:23 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:16
dep. 20:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:23
3 km
20:25 20:31 (00:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:26
dep. 20:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:27
dep. 20:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:31
3 km
20:30 20:38 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:32
dep. 20:32
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:33
dep. 20:33
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 20:35
dep. 20:35
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:37
dep. 20:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:38
3 km

Naselja Krusevac i Lazarica su međusobno udaljena ~4 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.