Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Lazarevac kod Krusevca timetable

saturday, 18.09.2021.
07:55 08:55 (01:00)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 07:56
dep. 07:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:02
dep. 08:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:03
dep. 08:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Jasika, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 08:11
dep. 08:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 08:21
dep. 08:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 08:22
dep. 08:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 08:24
dep. 08:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 08:25
dep. 08:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:26
dep. 08:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:29
dep. 08:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 08:31
dep. 08:31
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 08:34
dep. 08:34
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 08:37
dep. 08:37
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 08:41
dep. 08:41
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 08:45
dep. 08:45
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 08:47
dep. 08:47
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 08:52
dep. 08:52
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 08:55
24 km
15:15 16:20 (01:05)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:22
dep. 15:22
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
5 km
Jasika, 1
arr. 15:29
dep. 15:29
5.5 km
Jasika, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
6 km
Kukljin, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Kukljin, 2
arr. 15:36
dep. 15:36
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 15:37
dep. 15:37
10 km
Kukljin, 4
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Kukljin, 5
arr. 15:41
dep. 15:41
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 15:42
dep. 15:42
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Kukljin, 7
arr. 15:45
dep. 15:45
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 15:51
dep. 15:51
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 15:54
dep. 15:54
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
19 km
Ljubava
arr. 16:05
dep. 16:05
20.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 16:10
dep. 16:10
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 16:16
dep. 16:16
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 16:20
24 km
20:15 21:20 (01:05)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:16
dep. 20:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Jasika, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
5.5 km
Jasika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Kukljin, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Kukljin, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 20:37
dep. 20:37
10 km
Kukljin, 4
arr. 20:39
dep. 20:39
11 km
Kukljin, 5
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 20:42
dep. 20:42
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 20:44
dep. 20:44
13 km
Kukljin, 7
arr. 20:45
dep. 20:45
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 20:49
dep. 20:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 20:51
dep. 20:51
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 20:54
dep. 20:54
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 20:57
dep. 20:57
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
19 km
Ljubava
arr. 21:05
dep. 21:05
20.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 21:16
dep. 21:16
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 21:20
24 km
Krusevac - Lazarevac kod Krusevca timetable
Departures on: sunday, 19.09.2021.
07:55 09:00 (01:05)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 07:56
dep. 07:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:02
dep. 08:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:03
dep. 08:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Jasika, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 08:11
dep. 08:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 08:21
dep. 08:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 08:22
dep. 08:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 08:24
dep. 08:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 08:25
dep. 08:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:26
dep. 08:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:29
dep. 08:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 08:31
dep. 08:31
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 08:34
dep. 08:34
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 08:37
dep. 08:37
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 08:41
dep. 08:41
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
19 km
Ljubava
arr. 08:45
dep. 08:45
20 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 08:50
dep. 08:50
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 08:53
dep. 08:53
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 08:56
dep. 08:56
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 09:00
24 km
10:55 11:55 (01:00)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:56
dep. 10:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:57
dep. 10:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:02
dep. 11:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Jasika, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 11:11
dep. 11:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 11:16
dep. 11:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 11:17
dep. 11:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 11:19
dep. 11:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 11:21
dep. 11:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 11:22
dep. 11:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 11:24
dep. 11:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 11:25
dep. 11:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 11:26
dep. 11:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 11:29
dep. 11:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 11:31
dep. 11:31
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 11:34
dep. 11:34
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 11:37
dep. 11:37
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 11:41
dep. 11:41
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 11:43
dep. 11:43
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 11:45
dep. 11:45
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 11:50
dep. 11:50
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 11:52
dep. 11:52
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 11:55
24 km
15:15 16:20 (01:05)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:22
dep. 15:22
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:28
dep. 15:28
5 km
Jasika, 1
arr. 15:29
dep. 15:29
5.5 km
Jasika, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
6 km
Kukljin, 1
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Kukljin, 2
arr. 15:36
dep. 15:36
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 15:37
dep. 15:37
10 km
Kukljin, 4
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Kukljin, 5
arr. 15:41
dep. 15:41
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 15:42
dep. 15:42
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 15:44
dep. 15:44
13 km
Kukljin, 7
arr. 15:45
dep. 15:45
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 15:51
dep. 15:51
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 15:54
dep. 15:54
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
19 km
Ljubava
arr. 16:05
dep. 16:05
20.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 16:10
dep. 16:10
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 16:16
dep. 16:16
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 16:20
24 km
20:15 21:20 (01:05)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:16
dep. 20:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Jasika, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
5.5 km
Jasika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Kukljin, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Kukljin, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 20:37
dep. 20:37
10 km
Kukljin, 4
arr. 20:39
dep. 20:39
11 km
Kukljin, 5
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 20:42
dep. 20:42
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 20:44
dep. 20:44
13 km
Kukljin, 7
arr. 20:45
dep. 20:45
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 20:49
dep. 20:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 20:51
dep. 20:51
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 20:54
dep. 20:54
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 20:57
dep. 20:57
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
19 km
Ljubava
arr. 21:05
dep. 21:05
20.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 21:16
dep. 21:16
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 21:20
24 km

Naselja Krusevac i Lazarevac kod Krusevca su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 07:55 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.