Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Lazarevac kod Krusevca timetable

monday, 15.07.2019.
06:20 07:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:20
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:25
dep. 06:25
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Jasika, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
5.5 km
Jasika, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Kukljin, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Kukljin, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
10 km
Kukljin, 4
arr. 06:40
dep. 06:40
11 km
Kukljin, 5
arr. 06:42
dep. 06:42
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 06:43
dep. 06:43
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
Kukljin, 7
arr. 06:46
dep. 06:46
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:49
dep. 06:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 06:52
dep. 06:52
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 07:04
dep. 07:04
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 07:10
24 km
07:55 08:55 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 07:56
dep. 07:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:02
dep. 08:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:03
dep. 08:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Jasika, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 08:11
dep. 08:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 08:21
dep. 08:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 08:22
dep. 08:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 08:24
dep. 08:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 08:25
dep. 08:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:26
dep. 08:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:29
dep. 08:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 08:31
dep. 08:31
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 08:34
dep. 08:34
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 08:37
dep. 08:37
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 08:41
dep. 08:41
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 08:45
dep. 08:45
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 08:47
dep. 08:47
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 08:52
dep. 08:52
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 08:55
24 km
10:55 11:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:56
dep. 10:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:57
dep. 10:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:00
dep. 11:00
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:01
dep. 11:01
3 km
Jasika, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
5 km
Jasika, 1
arr. 11:06
dep. 11:06
5.5 km
Jasika, 2
arr. 11:07
dep. 11:07
6 km
Kukljin, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
9 km
Kukljin, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 11:13
dep. 11:13
10 km
Kukljin, 4
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Kukljin, 5
arr. 11:17
dep. 11:17
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 11:18
dep. 11:18
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 11:20
dep. 11:20
13 km
Kukljin, 7
arr. 11:21
dep. 11:21
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 11:27
dep. 11:27
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 11:29
dep. 11:29
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 11:39
dep. 11:39
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 11:40
dep. 11:40
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 11:43
dep. 11:43
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 11:45
24 km
11:55 12:55 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:56
dep. 11:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:57
dep. 11:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:02
dep. 12:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:03
dep. 12:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Jasika, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 12:17
dep. 12:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 12:19
dep. 12:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 12:22
dep. 12:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 12:24
dep. 12:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 12:25
dep. 12:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:31
dep. 12:31
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 12:34
dep. 12:34
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 12:37
dep. 12:37
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 12:43
dep. 12:45
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 12:49
dep. 12:49
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 12:53
dep. 12:53
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 12:55
24 km
15:30 16:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
5 km
Jasika, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
5.5 km
Jasika, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
6 km
Kukljin, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
9 km
Kukljin, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Kukljin, 4
arr. 15:54
dep. 15:54
11 km
Kukljin, 5
arr. 15:56
dep. 15:56
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 15:57
dep. 15:57
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 15:59
dep. 15:59
13 km
Kukljin, 7
arr. 16:00
dep. 16:00
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 16:06
dep. 16:06
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 16:09
dep. 16:09
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 16:12
dep. 16:12
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 16:16
dep. 16:16
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 16:20
dep. 16:20
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 16:27
dep. 16:27
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 16:30
24 km
20:15 21:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:16
dep. 20:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Jasika, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
5.5 km
Jasika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Kukljin, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Kukljin, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 20:37
dep. 20:37
10 km
Kukljin, 4
arr. 20:39
dep. 20:39
11 km
Kukljin, 5
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 20:42
dep. 20:42
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 20:44
dep. 20:44
13 km
Kukljin, 7
arr. 20:45
dep. 20:45
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 20:49
dep. 20:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 20:51
dep. 20:51
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 20:54
dep. 20:54
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 20:57
dep. 20:57
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
19 km
Ljubava
arr. 21:05
dep. 21:05
20.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 21:16
dep. 21:16
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 21:20
24 km
Krusevac - Lazarevac kod Krusevca timetable
Departures on: tuesday, 16.07.2019.
06:20 07:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:20
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:25
dep. 06:25
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Jasika, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
5.5 km
Jasika, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Kukljin, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Kukljin, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
10 km
Kukljin, 4
arr. 06:40
dep. 06:40
11 km
Kukljin, 5
arr. 06:42
dep. 06:42
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 06:43
dep. 06:43
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
Kukljin, 7
arr. 06:46
dep. 06:46
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:49
dep. 06:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 06:52
dep. 06:52
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 07:04
dep. 07:04
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 07:05
dep. 07:05
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 07:10
24 km
07:55 08:55 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 07:56
dep. 07:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:02
dep. 08:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:03
dep. 08:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Jasika, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 08:11
dep. 08:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 08:21
dep. 08:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 08:22
dep. 08:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 08:24
dep. 08:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 08:25
dep. 08:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:26
dep. 08:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:29
dep. 08:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 08:31
dep. 08:31
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 08:34
dep. 08:34
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 08:37
dep. 08:37
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 08:41
dep. 08:41
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 08:45
dep. 08:45
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 08:47
dep. 08:47
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 08:52
dep. 08:52
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 08:55
24 km
10:55 11:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:56
dep. 10:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:57
dep. 10:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:00
dep. 11:00
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:01
dep. 11:01
3 km
Jasika, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
5 km
Jasika, 1
arr. 11:06
dep. 11:06
5.5 km
Jasika, 2
arr. 11:07
dep. 11:07
6 km
Kukljin, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
9 km
Kukljin, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 11:13
dep. 11:13
10 km
Kukljin, 4
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Kukljin, 5
arr. 11:17
dep. 11:17
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 11:18
dep. 11:18
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 11:20
dep. 11:20
13 km
Kukljin, 7
arr. 11:21
dep. 11:21
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 11:27
dep. 11:27
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 11:29
dep. 11:29
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 11:39
dep. 11:39
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 11:40
dep. 11:40
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 11:43
dep. 11:43
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 11:45
24 km
11:55 12:55 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:56
dep. 11:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:57
dep. 11:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:02
dep. 12:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:03
dep. 12:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Jasika, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 12:17
dep. 12:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 12:19
dep. 12:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 12:22
dep. 12:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 12:24
dep. 12:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 12:25
dep. 12:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:31
dep. 12:31
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 12:34
dep. 12:34
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 12:37
dep. 12:37
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 12:43
dep. 12:45
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 12:49
dep. 12:49
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 12:53
dep. 12:53
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 12:55
24 km
15:30 16:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
5 km
Jasika, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
5.5 km
Jasika, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
6 km
Kukljin, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
9 km
Kukljin, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Kukljin, 4
arr. 15:54
dep. 15:54
11 km
Kukljin, 5
arr. 15:56
dep. 15:56
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 15:57
dep. 15:57
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 15:59
dep. 15:59
13 km
Kukljin, 7
arr. 16:00
dep. 16:00
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 16:06
dep. 16:06
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 16:09
dep. 16:09
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 16:12
dep. 16:12
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 16:16
dep. 16:16
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 16:20
dep. 16:20
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 16:22
dep. 16:22
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 16:27
dep. 16:27
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 16:30
24 km
20:15 21:20 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:16
dep. 20:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Jasika, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
5.5 km
Jasika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Kukljin, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Kukljin, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 20:37
dep. 20:37
10 km
Kukljin, 4
arr. 20:39
dep. 20:39
11 km
Kukljin, 5
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 20:42
dep. 20:42
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 20:44
dep. 20:44
13 km
Kukljin, 7
arr. 20:45
dep. 20:45
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 20:49
dep. 20:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 20:51
dep. 20:51
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 20:54
dep. 20:54
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 20:57
dep. 20:57
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
19 km
Ljubava
arr. 21:05
dep. 21:05
20.5 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
21 km
Lazarevac kod Krusevca, 1
arr. 21:13
dep. 21:13
22.5 km
Lazarevac kod Krusevca, 2
arr. 21:16
dep. 21:16
23 km
Lazarevac kod Krusevca, 3
arr. 21:20
24 km

Naselja Krusevac i Lazarevac kod Krusevca su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.