Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Krusevac - Kragujevac timetable

friday, 16.11.2018.
05:10 06:55 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:10
Jasika
arr. 05:16
dep. 05:16
5 km
Srnje
arr. 05:18
dep. 05:18
7 km
Padez kod Krusevca
arr. 05:25
dep. 05:25
12 km
Zalogovac
arr. 05:30
dep. 05:30
18 km
Marenovo
arr. 05:32
dep. 05:32
20 km
Donji Krcin
arr. 05:43
dep. 05:43
28 km
Gornji Krcin
arr. 05:50
dep. 05:50
33 km
Belusic
arr. 05:55
dep. 05:55
36 km
Tecic
arr. 06:05
dep. 06:05
43 km
Rekovac, Bus station
arr. 06:10
dep. 06:10
49 km
Rekovac, Hotel Levač
arr. 06:15
dep. 06:15
50 km
Rekovac, Šumice
arr. 06:17
dep. 06:17
51 km
Ratkovic
arr. 06:20
dep. 06:20
56 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 06:26
dep. 06:26
59 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 06:35
dep. 06:35
61 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 06:37
dep. 06:37
62 km
Gornja Sabanta
arr. 06:40
dep. 06:40
64 km
Orasje kod Kragujevca, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
67 km
Donja Sabanta
arr. 06:44
dep. 06:44
69 km
Kragujevac, Zdraljica - okretnica
arr. 06:48
dep. 06:48
71 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 06:50
dep. 06:50
73 km
Kragujevac, Bus station
arr. 06:55
76 km
06:15 08:40 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Jasika, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Gavez
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Sanac kod Krusevca
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Maskare
arr. 06:43
dep. 06:43
18.5 km
Varvarin selo, Ulaz
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Varvarin selo
arr. 06:47
dep. 06:47
22 km
Varvarin, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:52
dep. 06:52
24.5 km
Bacina, E
arr. 07:00
dep. 07:00
28 km
Bacina, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
29.5 km
Orasje kod Kragujevca, ZD
arr. 07:07
dep. 07:07
32.5 km
Pajkovac
arr. 07:17
dep. 07:17
38.5 km
Toljevac
arr. 07:21
dep. 07:21
40.5 km
Donji Krcin
arr. 07:25
dep. 07:25
42 km
Belusic
arr. 07:40
dep. 07:40
51 km
Tecic
arr. 07:50
dep. 07:50
57 km
Rekovac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
62 km
Ratkovic
arr. 08:05
dep. 08:05
68 km
Gornja Sabanta
arr. 08:15
dep. 08:15
72 km
Donja Sabanta
arr. 08:25
dep. 08:25
77 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
87 km
09:20 11:45 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:20
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
29 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
43 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
40 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
67 km
Gruza
arr. 11:20
dep. 11:20
97 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:45
117 km
13:30 15:57 (02:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Jasika
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Srnje
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Padez kod Krusevca
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Vratare
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Maskare
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
25 km
Bacina
arr. 14:16
dep. 14:16
31 km
Orasje kod Varvarina, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
35 km
Pajkovac
arr. 14:31
dep. 14:31
40 km
Toljevac
arr. 14:34
dep. 14:34
42 km
Donji Krcin
arr. 14:37
dep. 14:37
44 km
Gornji Krcin
arr. 14:46
dep. 14:46
49 km
Belusic
arr. 14:52
dep. 14:52
52 km
Tecic
arr. 15:02
dep. 15:02
59 km
Rekovac, Bus station
arr. 15:12
dep. 15:12
65 km
Rekovac, Hotel Levač
arr. 15:14
dep. 15:14
66 km
Rekovac, Šumice
arr. 15:18
dep. 15:18
67 km
Ratkovic
arr. 15:25
dep. 15:25
72 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 15:30
dep. 15:30
75 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 15:32
dep. 15:32
77 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 15:34
dep. 15:34
78 km
Gornja Sabanta
arr. 15:37
dep. 15:37
80 km
Orasje kod Kragujevca, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
83 km
Donja Sabanta
arr. 15:47
dep. 15:47
85 km
Kragujevac, Zdraljica - okretnica
arr. 15:50
dep. 15:50
87 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 15:52
dep. 15:52
89 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:57
92 km
13:30 16:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Rekovac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
64.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
90.3 km
 
Departures on: saturday, 17.11.2018.
05:10 06:55 (01:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:10
Jasika
arr. 05:16
dep. 05:16
5 km
Srnje
arr. 05:18
dep. 05:18
7 km
Padez kod Krusevca
arr. 05:25
dep. 05:25
12 km
Zalogovac
arr. 05:30
dep. 05:30
18 km
Marenovo
arr. 05:32
dep. 05:32
20 km
Donji Krcin
arr. 05:43
dep. 05:43
28 km
Gornji Krcin
arr. 05:50
dep. 05:50
33 km
Belusic
arr. 05:55
dep. 05:55
36 km
Tecic
arr. 06:05
dep. 06:05
43 km
Rekovac, Bus station
arr. 06:10
dep. 06:10
49 km
Rekovac, Hotel Levač
arr. 06:15
dep. 06:15
50 km
Rekovac, Šumice
arr. 06:17
dep. 06:17
51 km
Ratkovic
arr. 06:20
dep. 06:20
56 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 06:26
dep. 06:26
59 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 06:35
dep. 06:35
61 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 06:37
dep. 06:37
62 km
Gornja Sabanta
arr. 06:40
dep. 06:40
64 km
Orasje kod Kragujevca, Intersection
arr. 06:42
dep. 06:42
67 km
Donja Sabanta
arr. 06:44
dep. 06:44
69 km
Kragujevac, Zdraljica - okretnica
arr. 06:48
dep. 06:48
71 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 06:50
dep. 06:50
73 km
Kragujevac, Bus station
arr. 06:55
76 km
06:15 08:40 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Jasika, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Gavez
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Sanac kod Krusevca
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Maskare
arr. 06:43
dep. 06:43
18.5 km
Varvarin selo, Ulaz
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Varvarin selo
arr. 06:47
dep. 06:47
22 km
Varvarin, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:52
dep. 06:52
24.5 km
Bacina, E
arr. 07:00
dep. 07:00
28 km
Bacina, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
29.5 km
Orasje kod Kragujevca, ZD
arr. 07:07
dep. 07:07
32.5 km
Pajkovac
arr. 07:17
dep. 07:17
38.5 km
Toljevac
arr. 07:21
dep. 07:21
40.5 km
Donji Krcin
arr. 07:25
dep. 07:25
42 km
Belusic
arr. 07:40
dep. 07:40
51 km
Tecic
arr. 07:50
dep. 07:50
57 km
Rekovac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
62 km
Ratkovic
arr. 08:05
dep. 08:05
68 km
Gornja Sabanta
arr. 08:15
dep. 08:15
72 km
Donja Sabanta
arr. 08:25
dep. 08:25
77 km
Kragujevac, Bus station
arr. 08:40
87 km
09:20 11:45 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:20
Trstenik, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
29 km
Vrnjci
arr. 10:20
dep. 10:20
43 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
40 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
67 km
Gruza
arr. 11:20
dep. 11:20
97 km
Kragujevac, Bus station
arr. 11:45
117 km
13:30 15:57 (02:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Jasika
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Srnje
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Padez kod Krusevca
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Vratare
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Maskare
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
25 km
Bacina
arr. 14:16
dep. 14:16
31 km
Orasje kod Varvarina, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
35 km
Pajkovac
arr. 14:31
dep. 14:31
40 km
Toljevac
arr. 14:34
dep. 14:34
42 km
Donji Krcin
arr. 14:37
dep. 14:37
44 km
Gornji Krcin
arr. 14:46
dep. 14:46
49 km
Belusic
arr. 14:52
dep. 14:52
52 km
Tecic
arr. 15:02
dep. 15:02
59 km
Rekovac, Bus station
arr. 15:12
dep. 15:12
65 km
Rekovac, Hotel Levač
arr. 15:14
dep. 15:14
66 km
Rekovac, Šumice
arr. 15:18
dep. 15:18
67 km
Ratkovic
arr. 15:25
dep. 15:25
72 km
Ratkovic, Rakalj I
arr. 15:30
dep. 15:30
75 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 15:32
dep. 15:32
77 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 15:34
dep. 15:34
78 km
Gornja Sabanta
arr. 15:37
dep. 15:37
80 km
Orasje kod Kragujevca, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
83 km
Donja Sabanta
arr. 15:47
dep. 15:47
85 km
Kragujevac, Zdraljica - okretnica
arr. 15:50
dep. 15:50
87 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 15:52
dep. 15:52
89 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:57
92 km
13:30 16:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Rekovac, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
64.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
90.3 km

Naselja Krusevac i Kragujevac su međusobno udaljena ~93 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 45min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.