Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Krusevac - Kosovska Mitrovica timetable

friday, 17.08.2018.
14:35 18:05 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:35
Trstenik, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
38 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:35
48 km
Baljevac kod Raske
arr. 16:45
dep. 16:45
120 km
Raska, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
130 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:10
dep. 17:10
140 km
Lesak
arr. 17:25
dep. 17:25
150 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
160 km
Socanica
arr. 17:45
dep. 17:45
168 km
Zvecan
arr. 18:00
dep. 18:00
191 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 18:05
195 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
14:35 18:05 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:35
Trstenik, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
38 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:35
48 km
Baljevac kod Raske
arr. 16:45
dep. 16:45
120 km
Raska, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
130 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:10
dep. 17:10
140 km
Lesak
arr. 17:25
dep. 17:25
150 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
160 km
Socanica
arr. 17:45
dep. 17:45
168 km
Zvecan
arr. 18:00
dep. 18:00
191 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 18:05
195 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
14:35 18:05 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:35
Trstenik, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
38 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:35
48 km
Baljevac kod Raske
arr. 16:45
dep. 16:45
120 km
Raska, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
130 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:10
dep. 17:10
140 km
Lesak
arr. 17:25
dep. 17:25
150 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
160 km
Socanica
arr. 17:45
dep. 17:45
168 km
Zvecan
arr. 18:00
dep. 18:00
191 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 18:05
195 km
 
Departures on: monday, 20.08.2018.
14:35 18:05 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:35
Trstenik, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
38 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:35
48 km
Baljevac kod Raske
arr. 16:45
dep. 16:45
120 km
Raska, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
130 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:10
dep. 17:10
140 km
Lesak
arr. 17:25
dep. 17:25
150 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
160 km
Socanica
arr. 17:45
dep. 17:45
168 km
Zvecan
arr. 18:00
dep. 18:00
191 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 18:05
195 km
 
Departures on: tuesday, 21.08.2018.
14:35 18:05 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:35
Trstenik, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
38 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:35
48 km
Baljevac kod Raske
arr. 16:45
dep. 16:45
120 km
Raska, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
130 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:10
dep. 17:10
140 km
Lesak
arr. 17:25
dep. 17:25
150 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
160 km
Socanica
arr. 17:45
dep. 17:45
168 km
Zvecan
arr. 18:00
dep. 18:00
191 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 18:05
195 km
 
Departures on: wednesday, 22.08.2018.
14:35 18:05 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:35
Trstenik, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
38 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:35
48 km
Baljevac kod Raske
arr. 16:45
dep. 16:45
120 km
Raska, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
130 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:10
dep. 17:10
140 km
Lesak
arr. 17:25
dep. 17:25
150 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
160 km
Socanica
arr. 17:45
dep. 17:45
168 km
Zvecan
arr. 18:00
dep. 18:00
191 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 18:05
195 km
 
Departures on: thursday, 23.08.2018.
14:35 18:05 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:35
Trstenik, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
27 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:10
38 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:35
48 km
Baljevac kod Raske
arr. 16:45
dep. 16:45
120 km
Raska, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
130 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:10
dep. 17:10
140 km
Lesak
arr. 17:25
dep. 17:25
150 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
160 km
Socanica
arr. 17:45
dep. 17:45
168 km
Zvecan
arr. 18:00
dep. 18:00
191 km
Kosovska Mitrovica, Bus station
arr. 18:05
195 km

Naselja Krusevac i Kosovska Mitrovica su međusobno udaljena ~195 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 30min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 14:35 h, dok je poslednji polazak u 14:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.