Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Konjuh kod Krusevca timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:30 06:14 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
5 km
Jasika, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
6 km
Kukljin, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
9 km
Kukljin, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
10 km
Kukljin, 3
arr. 05:54
dep. 05:54
11 km
Kukljin, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
12 km
Kukljin, 5
arr. 05:57
dep. 05:57
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:02
dep. 06:02
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 06:22
dep. 06:22
22 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 06:19
dep. 06:19
21 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
20 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 06:14
19 km
06:20 07:04 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:20
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:25
dep. 06:25
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Jasika, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
5.5 km
Jasika, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Kukljin, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Kukljin, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
10 km
Kukljin, 4
arr. 06:40
dep. 06:40
11 km
Kukljin, 5
arr. 06:42
dep. 06:42
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 06:43
dep. 06:43
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
Kukljin, 7
arr. 06:46
dep. 06:46
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:49
dep. 06:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:50
dep. 06:50
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 06:52
dep. 06:52
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 07:00
dep. 07:00
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 07:04
21 km
06:45 07:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:50
dep. 06:50
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Jasika, VK
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Srnje, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
6.5 km
Srnje, 2
arr. 07:04
dep. 07:04
7 km
Krvavica, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Krvavica, 2
arr. 07:13
dep. 07:13
11.5 km
Krvavica, 3
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Sasilovac
arr. 07:17
dep. 07:17
12.5 km
Kamenare, 1
arr. 07:25
dep. 07:25
15.5 km
Kamenare, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
16 km
Kamenare, 3
arr. 07:30
dep. 07:30
17 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 07:40
20.5 km
07:55 08:45 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 07:56
dep. 07:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:02
dep. 08:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:03
dep. 08:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Jasika, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 08:11
dep. 08:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 08:21
dep. 08:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 08:22
dep. 08:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 08:24
dep. 08:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 08:25
dep. 08:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:26
dep. 08:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:29
dep. 08:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 08:31
dep. 08:31
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 08:34
dep. 08:34
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 08:37
dep. 08:37
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 08:41
dep. 08:41
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 08:45
21 km
10:00 10:37 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:01
dep. 10:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
5 km
Jasika, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
6 km
Kukljin, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Kukljin, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
10 km
Kukljin, 3
arr. 10:24
dep. 10:24
11 km
Kukljin, 4
arr. 10:26
dep. 10:26
12 km
Kukljin, 5
arr. 10:27
dep. 10:27
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 10:30
dep. 10:30
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 10:32
dep. 10:32
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 10:34
dep. 10:34
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 10:37
16 km
10:55 11:39 (00:44)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:56
dep. 10:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:57
dep. 10:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:00
dep. 11:00
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:01
dep. 11:01
3 km
Jasika, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
5 km
Jasika, 1
arr. 11:06
dep. 11:06
5.5 km
Jasika, 2
arr. 11:07
dep. 11:07
6 km
Kukljin, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
9 km
Kukljin, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 11:13
dep. 11:13
10 km
Kukljin, 4
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Kukljin, 5
arr. 11:17
dep. 11:17
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 11:18
dep. 11:18
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 11:20
dep. 11:20
13 km
Kukljin, 7
arr. 11:21
dep. 11:21
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 11:25
dep. 11:25
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 11:27
dep. 11:27
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 11:29
dep. 11:29
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 11:39
21 km
11:55 12:49 (00:54)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:56
dep. 11:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:57
dep. 11:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:02
dep. 12:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:03
dep. 12:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Jasika, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 12:17
dep. 12:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 12:19
dep. 12:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 12:22
dep. 12:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 12:24
dep. 12:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 12:25
dep. 12:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:31
dep. 12:31
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 12:34
dep. 12:34
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 12:37
dep. 12:37
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 12:43
dep. 12:45
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 12:49
21 km
12:00 12:55 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:07
dep. 12:07
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
5 km
Jasika, VK
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Srnje, 1
arr. 12:18
dep. 12:18
6.5 km
Srnje, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
7 km
Krvavica, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
10 km
Krvavica, 2
arr. 12:28
dep. 12:28
11.5 km
Krvavica, 3
arr. 12:30
dep. 12:30
12 km
Sasilovac
arr. 12:32
dep. 12:32
12.5 km
Kamenare, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
15.5 km
Kamenare, 2
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Kamenare, 3
arr. 12:45
dep. 12:45
17 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 12:55
20.5 km
13:00 13:37 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:06
dep. 13:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Jasika, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
6 km
Kukljin, 1
arr. 13:20
dep. 13:20
9 km
Kukljin, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
10 km
Kukljin, 3
arr. 13:24
dep. 13:24
11 km
Kukljin, 4
arr. 13:26
dep. 13:26
12 km
Kukljin, 5
arr. 13:27
dep. 13:27
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 13:32
dep. 13:32
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 13:34
dep. 13:34
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 13:37
16 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
5 km
Jasika, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
5.5 km
Jasika, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
6 km
Kukljin, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
9 km
Kukljin, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Kukljin, 4
arr. 15:54
dep. 15:54
11 km
Kukljin, 5
arr. 15:56
dep. 15:56
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 15:57
dep. 15:57
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 15:59
dep. 15:59
13 km
Kukljin, 7
arr. 16:00
dep. 16:00
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 16:06
dep. 16:06
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 16:09
dep. 16:09
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 16:12
dep. 16:12
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 16:16
dep. 16:16
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
19 km
Konjuh kod Krusevca, 3
arr. 16:20
21 km
17:00 17:37 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 17:01
dep. 17:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:03
dep. 17:03
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 17:06
dep. 17:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Jasika, 2
arr. 17:13
dep. 17:13
6 km
Kukljin, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
9 km
Kukljin, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
10 km
Kukljin, 3
arr. 17:24
dep. 17:24
11 km
Kukljin, 4
arr. 17:26
dep. 17:26
12 km
Kukljin, 5
arr. 17:27
dep. 17:27
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 17:32
dep. 17:32
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 17:34
dep. 17:34
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 17:37
16 km
18:55 19:43 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:56
dep. 18:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:57
dep. 18:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:02
dep. 19:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
5 km
Jasika, 1
arr. 19:09
dep. 19:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 19:11
dep. 19:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 19:16
dep. 19:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 19:17
dep. 19:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 19:19
dep. 19:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 19:21
dep. 19:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 19:22
dep. 19:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 19:24
dep. 19:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 19:25
dep. 19:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:29
dep. 19:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:31
dep. 19:31
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 19:34
dep. 19:34
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 19:37
dep. 19:37
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 19:41
dep. 19:41
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 19:43
19 km
20:15 21:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:16
dep. 20:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Jasika, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
5.5 km
Jasika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Kukljin, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Kukljin, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 20:37
dep. 20:37
10 km
Kukljin, 4
arr. 20:39
dep. 20:39
11 km
Kukljin, 5
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 20:42
dep. 20:42
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 20:44
dep. 20:44
13 km
Kukljin, 7
arr. 20:45
dep. 20:45
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 20:49
dep. 20:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 20:51
dep. 20:51
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 20:54
dep. 20:54
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 20:57
dep. 20:57
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 21:03
19 km
23:15 23:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 23:16
dep. 23:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 23:17
dep. 23:17
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 23:18
dep. 23:18
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 23:20
dep. 23:20
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 23:21
dep. 23:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 23:25
dep. 23:25
5 km
Jasika, 1
arr. 23:26
dep. 23:26
5.5 km
Jasika, 2
arr. 23:27
dep. 23:27
6 km
Kukljin, 1
arr. 23:32
dep. 23:32
9 km
Kukljin, 2
arr. 23:33
dep. 23:33
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 23:34
dep. 23:34
10 km
Kukljin, 4
arr. 23:36
dep. 23:36
11 km
Kukljin, 5
arr. 23:38
dep. 23:38
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 23:39
dep. 23:39
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 23:40
dep. 23:40
13 km
Kukljin, 7
arr. 23:41
dep. 23:41
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 23:42
dep. 23:42
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 23:43
dep. 23:43
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 23:45
dep. 23:45
15 km
Konjuh kod Krusevca, Konjuski put
arr. 23:47
dep. 23:47
16 km
Konjuh kod Krusevca, Brajkovački put
arr. 23:50
dep. 23:50
17 km
Konjuh kod Krusevca, 1
arr. 23:52
dep. 23:52
18 km
Konjuh kod Krusevca, 2
arr. 23:55
19 km

Naselja Krusevac i Konjuh kod Krusevca su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.