Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Kobilje kod Krusevca timetable

tuesday, 25.06.2024.
05:00 05:26 (00:26)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:00
Krusevac, Fontana
arr. 05:02
dep. 05:02
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:03
dep. 05:03
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 05:06
dep. 05:06
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:08
dep. 05:08
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:09
dep. 05:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:14
dep. 05:14
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 05:15
dep. 05:15
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 05:17
dep. 05:17
6.1 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 05:18
dep. 05:18
6.6 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
7.6 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 05:21
dep. 05:21
8.1 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 05:24
dep. 05:24
9.1 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 05:25
dep. 05:25
9.6 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 05:26
10.1 km
06:15 06:41 (00:26)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:15
Krusevac, Fontana
arr. 06:17
dep. 06:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:20
dep. 06:20
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:21
dep. 06:21
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:23
dep. 06:23
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:24
dep. 06:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:29
dep. 06:29
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 06:30
dep. 06:30
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 06:32
dep. 06:32
6.1 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 06:33
dep. 06:33
6.6 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 06:35
dep. 06:35
7.6 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 06:36
dep. 06:36
8.1 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 06:39
dep. 06:39
9.1 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 06:40
dep. 06:40
9.6 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 06:41
10.1 km
07:30 07:56 (00:26)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 07:30
Krusevac, Fontana
arr. 07:32
dep. 07:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:33
dep. 07:33
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:35
dep. 07:35
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:36
dep. 07:36
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:38
dep. 07:38
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:39
dep. 07:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 07:45
dep. 07:45
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 07:47
dep. 07:47
6.1 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
6.6 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
7.6 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 07:51
dep. 07:51
8.1 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 07:54
dep. 07:54
9.1 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 07:55
dep. 07:55
9.6 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 07:56
10.1 km
11:45 12:11 (00:26)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 11:45
Krusevac, Fontana
arr. 11:47
dep. 11:47
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:48
dep. 11:48
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 11:50
dep. 11:50
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 11:51
dep. 11:51
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:53
dep. 11:53
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:54
dep. 11:54
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:56
dep. 11:56
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:59
dep. 11:59
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 12:00
dep. 12:00
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 12:02
dep. 12:02
6.1 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 12:03
dep. 12:03
6.6 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 12:05
dep. 12:05
7.6 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 12:06
dep. 12:06
8.1 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 12:09
dep. 12:09
9.1 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 12:10
dep. 12:10
9.6 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 12:11
10.1 km
13:30 13:56 (00:26)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:30
Krusevac, Fontana
arr. 13:32
dep. 13:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:33
dep. 13:33
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 13:36
dep. 13:36
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:38
dep. 13:38
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:39
dep. 13:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 13:44
dep. 13:44
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 13:45
dep. 13:45
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 13:47
dep. 13:47
6.1 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 13:48
dep. 13:48
6.6 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
7.6 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 13:51
dep. 13:51
8.1 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 13:54
dep. 13:54
9.1 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 13:55
dep. 13:55
9.6 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 13:56
10.1 km
15:20 15:46 (00:26)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:20
Krusevac, Fontana
arr. 15:22
dep. 15:22
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:25
dep. 15:25
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:26
dep. 15:26
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:28
dep. 15:28
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:29
dep. 15:29
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:34
dep. 15:34
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 15:35
dep. 15:35
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 15:37
dep. 15:37
6.1 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 15:38
dep. 15:38
6.6 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
7.6 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 15:41
dep. 15:41
8.1 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 15:44
dep. 15:44
9.1 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 15:45
dep. 15:45
9.6 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 15:46
10.1 km
16:15 16:41 (00:26)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 16:15
Krusevac, Fontana
arr. 16:17
dep. 16:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:18
dep. 16:18
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 16:20
dep. 16:20
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 16:21
dep. 16:21
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 16:23
dep. 16:23
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 16:24
dep. 16:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 16:29
dep. 16:29
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 16:30
dep. 16:30
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 16:32
dep. 16:32
6.1 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
6.6 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 16:35
dep. 16:35
7.6 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 16:36
dep. 16:36
8.1 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 16:39
dep. 16:39
9.1 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 16:40
dep. 16:40
9.6 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 16:41
10.1 km
18:15 18:41 (00:26)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 18:15
Krusevac, Fontana
arr. 18:17
dep. 18:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:18
dep. 18:18
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 18:20
dep. 18:20
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 18:21
dep. 18:21
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:23
dep. 18:23
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:24
dep. 18:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:26
dep. 18:26
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 18:32
dep. 18:32
6.1 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
6.6 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 18:35
dep. 18:35
7.6 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 18:36
dep. 18:36
8.1 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 18:39
dep. 18:39
9.1 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 18:40
dep. 18:40
9.6 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 18:41
10.1 km
20:15 20:41 (00:26)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 20:15
Krusevac, Fontana
arr. 20:17
dep. 20:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:18
dep. 20:18
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 20:20
dep. 20:20
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 20:21
dep. 20:21
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:24
dep. 20:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 20:30
dep. 20:30
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 20:32
dep. 20:32
6.1 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 20:33
dep. 20:33
6.6 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 20:35
dep. 20:35
7.6 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 20:36
dep. 20:36
8.1 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 20:39
dep. 20:39
9.1 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 20:40
dep. 20:40
9.6 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 20:41
10.1 km
22:15 22:36 (00:21)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 22:15
Krusevac, Fontana
arr. 22:17
dep. 22:17
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 22:18
dep. 22:18
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 22:20
dep. 22:20
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 22:21
dep. 22:21
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 22:23
dep. 22:23
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 22:24
dep. 22:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 22:26
dep. 22:26
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 22:29
dep. 22:29
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 22:30
dep. 22:30
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 22:32
dep. 22:32
6.1 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 22:33
dep. 22:33
6.6 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 22:35
dep. 22:35
7.6 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 22:36
8.1 km
23:30 23:56 (00:26)
Spomenik6
The timetable is valid until: 31.12.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 23:30
Krusevac, Fontana
arr. 23:32
dep. 23:32
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 23:33
dep. 23:33
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 23:35
dep. 23:35
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 23:36
dep. 23:36
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 23:38
dep. 23:38
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 23:39
dep. 23:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 23:41
dep. 23:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 23:44
dep. 23:44
5.1 km
Veliko Golovode, 2
arr. 23:45
dep. 23:45
5.6 km
Veliko Golovode, 3
arr. 23:47
dep. 23:47
6.1 km
Kobilje kod Krusevca, 1
arr. 23:48
dep. 23:48
6.6 km
Kobilje kod Krusevca, 2
arr. 23:50
dep. 23:50
7.6 km
Kobilje kod Krusevca, 3
arr. 23:51
dep. 23:51
8.1 km
Kobilje kod Krusevca, 4
arr. 23:54
dep. 23:54
9.1 km
Kobilje kod Krusevca, 5
arr. 23:55
dep. 23:55
9.6 km
Kobilje kod Krusevca, 6
arr. 23:56
10.1 km

Naselja Krusevac i Kobilje kod Krusevca su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 26min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.