Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Kamenare timetable

friday, 19.07.2019.
06:45 07:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:50
dep. 06:50
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:53
dep. 06:53
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
5 km
Jasika, VK
arr. 07:01
dep. 07:01
6 km
Srnje, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
6.5 km
Srnje, 2
arr. 07:04
dep. 07:04
7 km
Krvavica, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
10 km
Krvavica, 2
arr. 07:13
dep. 07:13
11.5 km
Krvavica, 3
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Sasilovac
arr. 07:17
dep. 07:17
12.5 km
Kamenare, 1
arr. 07:25
dep. 07:25
15.5 km
Kamenare, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
16 km
Kamenare, 3
arr. 07:30
17 km
10:30 11:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:32
dep. 10:32
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 10:35
dep. 10:35
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 10:37
dep. 10:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:38
dep. 10:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
5 km
Jasika, VK
arr. 10:46
dep. 10:46
6 km
Srnje, 1
arr. 10:48
dep. 10:48
6.5 km
Srnje, 2
arr. 10:49
dep. 10:49
7 km
Krvavica, 1
arr. 10:56
dep. 10:56
10 km
Krvavica, 2
arr. 10:58
dep. 10:58
11.5 km
Krvavica, 3
arr. 11:00
dep. 11:00
12 km
Sasilovac
arr. 11:02
dep. 11:02
12.5 km
Kamenare, 1
arr. 11:10
dep. 11:10
15.5 km
Kamenare, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
16 km
Kamenare, 3
arr. 11:15
17 km
12:00 12:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:07
dep. 12:07
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
5 km
Jasika, VK
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Srnje, 1
arr. 12:18
dep. 12:18
6.5 km
Srnje, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
7 km
Krvavica, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
10 km
Krvavica, 2
arr. 12:28
dep. 12:28
11.5 km
Krvavica, 3
arr. 12:30
dep. 12:30
12 km
Sasilovac
arr. 12:32
dep. 12:32
12.5 km
Kamenare, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
15.5 km
Kamenare, 2
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Kamenare, 3
arr. 12:45
17 km
15:30 16:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Spomenik
arr. 15:31
dep. 15:31
0.2 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:32
dep. 15:32
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 15:35
dep. 15:35
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
5 km
Jasika, VK
arr. 15:46
dep. 15:46
6 km
Srnje, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
7 km
Krvavica, 1
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Krvavica, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
11.5 km
Krvavica, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
12 km
Sasilovac
arr. 16:02
dep. 16:02
12.5 km
Kamenare, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
15.5 km
Kamenare, 2
arr. 16:12
dep. 16:12
16 km
Kamenare, 3
arr. 16:15
17 km
20:30 21:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:30
Krusevac, Spomenik
arr. 20:31
dep. 20:31
0.2 km
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:32
dep. 20:32
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:33
dep. 20:33
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 20:35
dep. 20:35
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:37
dep. 20:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:38
dep. 20:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
5 km
Jasika, VK
arr. 20:46
dep. 20:46
6 km
Srnje, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
6.5 km
Srnje, 2
arr. 20:49
dep. 20:49
7 km
Krvavica, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
10 km
Krvavica, 2
arr. 20:58
dep. 20:58
11.5 km
Krvavica, 3
arr. 21:00
dep. 21:00
12 km
Sasilovac
arr. 21:02
dep. 21:02
12.5 km
Kamenare, 1
arr. 21:10
dep. 21:10
15.5 km
Kamenare, 2
arr. 21:12
dep. 21:12
16 km
Kamenare, 3
arr. 21:15
17 km
Krusevac - Kamenare timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
06:50 07:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:50
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:52
dep. 06:52
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:55
dep. 06:55
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:57
dep. 06:57
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:58
dep. 06:58
3 km
Jasika, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
5 km
Jasika, VK
arr. 07:06
dep. 07:06
6 km
Srnje, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
6.5 km
Srnje, 2
arr. 07:09
dep. 07:09
7 km
Krvavica, 1
arr. 07:16
dep. 07:16
10 km
Krvavica, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
11.5 km
Krvavica, 3
arr. 07:20
dep. 07:20
12 km
Sasilovac
arr. 07:22
dep. 07:22
12.5 km
Kamenare, 1
arr. 07:30
dep. 07:30
15.5 km
Kamenare, 2
arr. 07:32
dep. 07:32
16 km
Kamenare, 3
arr. 07:35
17 km
12:00 12:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:02
dep. 12:02
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:03
dep. 12:03
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:07
dep. 12:07
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:13
dep. 12:13
5 km
Jasika, VK
arr. 12:16
dep. 12:16
6 km
Srnje, 1
arr. 12:18
dep. 12:18
6.5 km
Srnje, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
7 km
Krvavica, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
10 km
Krvavica, 2
arr. 12:28
dep. 12:28
11.5 km
Krvavica, 3
arr. 12:30
dep. 12:30
12 km
Sasilovac
arr. 12:32
dep. 12:32
12.5 km
Kamenare, 1
arr. 12:40
dep. 12:40
15.5 km
Kamenare, 2
arr. 12:42
dep. 12:42
16 km
Kamenare, 3
arr. 12:45
17 km
15:30 16:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:32
dep. 15:32
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 15:35
dep. 15:35
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
5 km
Jasika, VK
arr. 15:46
dep. 15:46
6 km
Srnje, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
7 km
Krvavica, 1
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Krvavica, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
11.5 km
Krvavica, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
12 km
Sasilovac
arr. 16:02
dep. 16:02
12.5 km
Kamenare, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
15.5 km
Kamenare, 2
arr. 16:12
dep. 16:12
16 km
Kamenare, 3
arr. 16:15
17 km

Naselja Krusevac i Kamenare su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.