Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Jastrebac planina timetable

friday, 15.11.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Krusevac - Jastrebac planina timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
07:30 08:20 (00:50)
Bus stationJastrebac
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Spomenik
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:35
dep. 07:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:39
dep. 07:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:41
dep. 07:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:42
dep. 07:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 07:49
dep. 07:49
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 07:51
dep. 07:51
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 07:52
dep. 07:52
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 07:54
dep. 07:54
9 km
Velika Lomnica, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
9.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 07:56
dep. 07:56
10 km
Velika Lomnica, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
10.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 08:02
dep. 08:02
12 km
Velika Lomnica, 4
arr. 08:05
dep. 08:05
12.5 km
Buci, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
13.5 km
Buci, 2
arr. 08:08
dep. 08:08
13.8 km
Buci, 3
arr. 08:09
dep. 08:09
14.1 km
Buci, 4
arr. 08:10
dep. 08:10
14.5 km
Jastrebac planina, Jastrebac
arr. 08:20
19.5 km
17:30 18:20 (00:50)
Bus stationJastrebac
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:30
Krusevac, Spomenik
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 17:35
dep. 17:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:38
dep. 17:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 17:39
dep. 17:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:41
dep. 17:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:42
dep. 17:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 17:49
dep. 17:49
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 17:50
dep. 17:50
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 17:51
dep. 17:51
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 17:52
dep. 17:52
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 17:54
dep. 17:54
9 km
Velika Lomnica, 1
arr. 17:55
dep. 17:55
9.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 17:56
dep. 17:56
10 km
Velika Lomnica, 2
arr. 17:57
dep. 17:57
10.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 18:02
dep. 18:02
12 km
Velika Lomnica, 4
arr. 18:05
dep. 18:05
12.5 km
Buci, 1
arr. 18:07
dep. 18:07
13.5 km
Buci, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
13.8 km
Buci, 3
arr. 18:09
dep. 18:09
14.1 km
Buci, 4
arr. 18:10
dep. 18:10
14.5 km
Jastrebac planina, Jastrebac
arr. 18:20
19.5 km
Krusevac - Jastrebac planina timetable
Departures on: sunday, 24.11.2019.
07:30 08:20 (00:50)
Bus stationJastrebac
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Spomenik
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:35
dep. 07:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:39
dep. 07:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:41
dep. 07:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:42
dep. 07:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 07:49
dep. 07:49
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 07:51
dep. 07:51
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 07:52
dep. 07:52
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 07:54
dep. 07:54
9 km
Velika Lomnica, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
9.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 07:56
dep. 07:56
10 km
Velika Lomnica, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
10.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 08:02
dep. 08:02
12 km
Velika Lomnica, 4
arr. 08:05
dep. 08:05
12.5 km
Buci, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
13.5 km
Buci, 2
arr. 08:08
dep. 08:08
13.8 km
Buci, 3
arr. 08:09
dep. 08:09
14.1 km
Buci, 4
arr. 08:10
dep. 08:10
14.5 km
Jastrebac planina, Jastrebac
arr. 08:20
19.5 km
17:30 18:20 (00:50)
Bus stationJastrebac
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:30
Krusevac, Spomenik
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 17:35
dep. 17:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:38
dep. 17:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 17:39
dep. 17:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:41
dep. 17:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:42
dep. 17:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 17:49
dep. 17:49
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 17:50
dep. 17:50
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 17:51
dep. 17:51
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 17:52
dep. 17:52
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 17:54
dep. 17:54
9 km
Velika Lomnica, 1
arr. 17:55
dep. 17:55
9.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 17:56
dep. 17:56
10 km
Velika Lomnica, 2
arr. 17:57
dep. 17:57
10.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 18:02
dep. 18:02
12 km
Velika Lomnica, 4
arr. 18:05
dep. 18:05
12.5 km
Buci, 1
arr. 18:07
dep. 18:07
13.5 km
Buci, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
13.8 km
Buci, 3
arr. 18:09
dep. 18:09
14.1 km
Buci, 4
arr. 18:10
dep. 18:10
14.5 km
Jastrebac planina, Jastrebac
arr. 18:20
19.5 km

Naselja Krusevac i Jastrebac planina su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 17:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.