Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Jablanica kod Krusevca timetable

sunday, 08.12.2019.
06:45 07:18 (00:33)
Bus stationVitanovacki put
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:53
dep. 06:53
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Donji Stepos, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Savrane, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Savrane, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 07:14
dep. 07:14
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 07:20
dep. 07:20
18.5 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 07:18
17 km
12:50 13:45 (00:55)
Bus station6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:50
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 12:52
dep. 12:52
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:54
dep. 12:54
2 km
arr. 12:56
dep. 12:56
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:57
dep. 12:57
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:58
dep. 12:58
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 12:59
dep. 12:59
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:01
dep. 13:01
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 13:03
dep. 13:03
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Donji Stepos, 2
arr. 13:06
dep. 13:06
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:08
dep. 13:08
10.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:10
dep. 13:10
11.5 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 13:22
dep. 13:22
17.5 km
Naupare, 1
arr. 13:20
dep. 13:20
16.5 km
Naupare, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
16 km
Naupare, 3
arr. 13:16
dep. 13:16
15.5 km
Naupare, 4
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
19 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 13:28
dep. 13:28
19.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 13:35
dep. 13:35
21 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 13:52
dep. 13:52
30.5 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 13:51
dep. 13:51
29.5 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
29 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 13:49
dep. 13:49
28.5 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 13:48
dep. 13:48
28 km
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 13:47
dep. 13:47
27 km
Jablanica kod Krusevca, 6
arr. 13:45
26.5 km
Krusevac - Jablanica kod Krusevca timetable
Departures on: monday, 09.12.2019.
05:45 06:30 (00:45)
Bus station6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 05:47
dep. 05:47
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
arr. 05:50
dep. 05:50
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 05:53
dep. 05:53
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 05:54
dep. 05:54
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 05:57
dep. 05:57
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 06:01
dep. 06:01
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 06:07
dep. 06:07
12.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
14.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 06:16
dep. 06:16
15 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 06:21
dep. 06:21
16.5 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 06:24
dep. 06:24
18 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 06:26
dep. 06:26
18.5 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 06:27
dep. 06:27
19 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 06:28
dep. 06:28
20 km
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 06:29
dep. 06:29
21 km
Jablanica kod Krusevca, 6
arr. 06:30
21.5 km
06:45 07:18 (00:33)
Bus stationVitanovacki put
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 06:51
dep. 06:51
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:53
dep. 06:53
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 06:58
dep. 06:58
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Donji Stepos, 2
arr. 07:01
dep. 07:01
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
11 km
Savrane, 1
arr. 07:08
dep. 07:08
12 km
Savrane, 2
arr. 07:10
dep. 07:10
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 07:14
dep. 07:14
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 07:20
dep. 07:20
18.5 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 07:18
17 km
11:15 12:00 (00:45)
Bus station6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:15
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 11:17
dep. 11:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:19
dep. 11:19
2 km
arr. 11:20
dep. 11:20
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 11:22
dep. 11:22
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 11:23
dep. 11:23
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 11:24
dep. 11:24
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 11:26
dep. 11:26
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 11:28
dep. 11:28
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 11:29
dep. 11:29
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 11:31
dep. 11:31
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 11:33
dep. 11:33
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
11 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 11:37
dep. 11:37
12.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 11:42
dep. 11:42
14 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 11:43
dep. 11:43
14.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 11:46
dep. 11:46
15 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 11:50
dep. 11:50
16 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 11:51
dep. 11:51
16.5 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
18 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
18.5 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 11:57
dep. 11:57
19 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 11:59
dep. 11:59
21 km
Jablanica kod Krusevca, 6
arr. 12:00
21.5 km
12:50 13:45 (00:55)
Bus station6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:50
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 12:52
dep. 12:52
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:54
dep. 12:54
2 km
arr. 12:56
dep. 12:56
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:57
dep. 12:57
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:58
dep. 12:58
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 12:59
dep. 12:59
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:01
dep. 13:01
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 13:03
dep. 13:03
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Donji Stepos, 2
arr. 13:06
dep. 13:06
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:08
dep. 13:08
10.5 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:10
dep. 13:10
11.5 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 13:22
dep. 13:22
17.5 km
Naupare, 1
arr. 13:20
dep. 13:20
16.5 km
Naupare, 2
arr. 13:19
dep. 13:19
16 km
Naupare, 3
arr. 13:16
dep. 13:16
15.5 km
Naupare, 4
arr. 13:15
dep. 13:15
15 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 13:27
dep. 13:27
19 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 13:28
dep. 13:28
19.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 13:35
dep. 13:35
21 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 13:52
dep. 13:52
30.5 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 13:51
dep. 13:51
29.5 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
29 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 13:49
dep. 13:49
28.5 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 13:48
dep. 13:48
28 km
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 13:47
dep. 13:47
27 km
Jablanica kod Krusevca, 6
arr. 13:45
26.5 km
15:30 16:15 (00:45)
Bus station6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
arr. 15:35
dep. 15:35
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:37
dep. 15:37
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:39
dep. 15:39
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 15:41
dep. 15:41
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 15:45
dep. 15:45
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
11 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 15:52
dep. 15:52
12.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 15:58
dep. 15:58
14.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 16:01
dep. 16:01
15 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 16:05
dep. 16:05
16 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 16:06
dep. 16:06
16.5 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 16:09
dep. 16:09
18 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 16:11
dep. 16:11
18.5 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 16:12
dep. 16:12
19 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 16:13
dep. 16:13
20 km
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 16:14
dep. 16:14
21 km
Jablanica kod Krusevca, 6
arr. 16:15
21.5 km
16:30 17:10 (00:40)
Bus station6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:30
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 16:32
dep. 16:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:34
dep. 16:34
2 km
arr. 16:35
dep. 16:35
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:36
dep. 16:36
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:38
dep. 16:38
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 16:39
dep. 16:39
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:41
dep. 16:41
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:42
dep. 16:42
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 16:43
dep. 16:43
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:50
dep. 16:50
11 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 16:52
dep. 16:52
12.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 16:57
dep. 16:57
14 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 16:58
dep. 16:58
14.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 16:59
dep. 16:59
15 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 17:00
dep. 17:00
16 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 17:01
dep. 17:01
16.5 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 17:03
dep. 17:03
18 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 17:04
dep. 17:04
18.5 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 17:05
dep. 17:05
19 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 17:07
dep. 17:07
20 km
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 17:09
dep. 17:09
21 km
Jablanica kod Krusevca, 6
arr. 17:10
21.5 km
20:15 21:10 (00:55)
Bus station6
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Nova pijaca 1
arr. 20:17
dep. 20:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:19
dep. 20:19
2 km
arr. 20:20
dep. 20:20
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:22
dep. 20:22
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:23
dep. 20:23
4.5 km
Mudrakovac, Raskrsnica 2
arr. 20:24
dep. 20:24
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 20:26
dep. 20:26
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 20:27
dep. 20:27
6.5 km
Lipovac kod Krusevca, 3
arr. 20:28
dep. 20:28
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
7.5 km
Donji Stepos, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 20:33
dep. 20:33
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 20:35
dep. 20:35
11 km
Naupare, Vitanovacki put
arr. 20:47
dep. 20:47
19 km
Naupare, 1
arr. 20:45
dep. 20:45
18 km
Naupare, 2
arr. 20:44
dep. 20:44
17.5 km
Naupare, 3
arr. 20:43
dep. 20:43
17 km
Naupare, 4
arr. 20:42
dep. 20:42
16.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 1
arr. 20:52
dep. 20:52
20 km
Vitanovac kod Krusevca, 2
arr. 20:53
dep. 20:53
20.5 km
Vitanovac kod Krusevca, 3
arr. 20:56
dep. 20:56
21 km
Jablanica kod Krusevca, Div. polje
arr. 21:00
dep. 21:00
22 km
Jablanica kod Krusevca, Vitanovacki put
arr. 21:01
dep. 21:01
22.5 km
Jablanica kod Krusevca, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
24 km
Jablanica kod Krusevca, 2
arr. 21:05
dep. 21:05
24.5 km
Jablanica kod Krusevca, 3
arr. 21:06
dep. 21:06
25 km
Jablanica kod Krusevca, 4
arr. 21:08
dep. 21:08
26 km
Jablanica kod Krusevca, 5
arr. 21:09
dep. 21:09
27 km
Jablanica kod Krusevca, 6
arr. 21:10
27.5 km

Naselja Krusevac i Jablanica kod Krusevca su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.