Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Izbenica timetable

tuesday, 25.06.2024.
15:25 16:45 (01:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:26
dep. 15:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:31
dep. 15:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:45
dep. 15:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:51
dep. 15:51
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:55
dep. 15:55
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
17.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
19 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
19.5 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
21 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
23.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
24.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
25 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
25.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
26 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
29 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
30.5 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
31 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
41 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
40 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
38 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
36.5 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
45.5 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
46.5 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: wednesday, 26.06.2024.
15:25 16:45 (01:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:26
dep. 15:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:31
dep. 15:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:45
dep. 15:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:51
dep. 15:51
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:55
dep. 15:55
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
17.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
19 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
19.5 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
21 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
23.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
24.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
25 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
25.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
26 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
29 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
30.5 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
31 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
41 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
40 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
38 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
36.5 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
45.5 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
46.5 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: thursday, 27.06.2024.
15:25 16:45 (01:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:26
dep. 15:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:31
dep. 15:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:45
dep. 15:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:51
dep. 15:51
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:55
dep. 15:55
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
17.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
19 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
19.5 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
21 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
23.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
24.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
25 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
25.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
26 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
29 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
30.5 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
31 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
41 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
40 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
38 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
36.5 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
45.5 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
46.5 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: friday, 28.06.2024.
15:25 16:45 (01:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:26
dep. 15:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:31
dep. 15:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:45
dep. 15:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:51
dep. 15:51
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:55
dep. 15:55
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
17.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
19 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
19.5 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
21 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
23.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
24.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
25 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
25.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
26 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
29 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
30.5 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
31 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
41 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
40 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
38 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
36.5 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
45.5 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
46.5 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: monday, 01.07.2024.
15:25 16:45 (01:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:26
dep. 15:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:31
dep. 15:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:45
dep. 15:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:51
dep. 15:51
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:55
dep. 15:55
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
17.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
19 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
19.5 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
21 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
23.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
24.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
25 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
25.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
26 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
29 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
30.5 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
31 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
41 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
40 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
38 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
36.5 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
45.5 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
46.5 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: tuesday, 02.07.2024.
15:25 16:45 (01:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:26
dep. 15:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:31
dep. 15:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:45
dep. 15:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:51
dep. 15:51
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:55
dep. 15:55
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
17.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
19 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
19.5 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
21 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
23.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
24.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
25 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
25.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
26 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
29 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
30.5 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
31 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
41 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
40 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
38 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
36.5 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
45.5 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
46.5 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: wednesday, 03.07.2024.
15:25 16:45 (01:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:26
dep. 15:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:27
dep. 15:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:31
dep. 15:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:45
dep. 15:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:51
dep. 15:51
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 15:55
dep. 15:55
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:58
dep. 15:58
17.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 15:59
dep. 15:59
18 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:00
dep. 16:00
19 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:02
dep. 16:02
19.5 km
Maskare, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
21 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
23.5 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
24.5 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
25 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
25.5 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
26 km
Varvarin, AMB
arr. 16:16
dep. 16:16
27 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Varvarin, Farma
arr. 16:18
dep. 16:18
29 km
Bacina, Ek
arr. 16:21
dep. 16:21
30.5 km
Bacina, M
arr. 16:22
dep. 16:22
31 km
Bacina, Center
arr. 16:39
dep. 16:39
41 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:38
dep. 16:38
40 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:34
dep. 16:34
38 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:31
dep. 16:31
36.5 km
Izbenica, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
45.5 km
Izbenica, 2
arr. 16:45
46.5 km

Naselja Krusevac i Izbenica su međusobno udaljena ~47 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 20min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 15:25 h, dok je poslednji polazak u 15:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.