Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Izbenica timetable

thursday, 23.09.2021.
10:45 11:45 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:50
dep. 10:50
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
5 km
Gavez, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:00
dep. 11:00
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:02
dep. 11:02
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:07
dep. 11:07
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:08
dep. 11:08
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:09
dep. 11:09
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:11
dep. 11:11
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:12
dep. 11:12
17 km
Maskare, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:22
dep. 11:22
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:23
dep. 11:23
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:27
dep. 11:27
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:29
dep. 11:29
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:30
dep. 11:30
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 11:32
dep. 11:32
28 km
Bacina, M
arr. 11:34
dep. 11:34
28.5 km
Bacina, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
29.5 km
Izbenica, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
34 km
Izbenica, 2
arr. 11:45
35 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: friday, 24.09.2021.
10:45 11:45 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:50
dep. 10:50
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
5 km
Gavez, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:00
dep. 11:00
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:02
dep. 11:02
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:07
dep. 11:07
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:08
dep. 11:08
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:09
dep. 11:09
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:11
dep. 11:11
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:12
dep. 11:12
17 km
Maskare, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:22
dep. 11:22
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:23
dep. 11:23
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:27
dep. 11:27
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:29
dep. 11:29
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:30
dep. 11:30
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 11:32
dep. 11:32
28 km
Bacina, M
arr. 11:34
dep. 11:34
28.5 km
Bacina, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
29.5 km
Izbenica, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
34 km
Izbenica, 2
arr. 11:45
35 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: monday, 27.09.2021.
10:45 11:45 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:50
dep. 10:50
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
5 km
Gavez, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:00
dep. 11:00
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:02
dep. 11:02
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:07
dep. 11:07
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:08
dep. 11:08
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:09
dep. 11:09
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:11
dep. 11:11
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:12
dep. 11:12
17 km
Maskare, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:22
dep. 11:22
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:23
dep. 11:23
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:27
dep. 11:27
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:29
dep. 11:29
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:30
dep. 11:30
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 11:32
dep. 11:32
28 km
Bacina, M
arr. 11:34
dep. 11:34
28.5 km
Bacina, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
29.5 km
Izbenica, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
34 km
Izbenica, 2
arr. 11:45
35 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: tuesday, 28.09.2021.
10:45 11:45 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:50
dep. 10:50
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
5 km
Gavez, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:00
dep. 11:00
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:02
dep. 11:02
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:07
dep. 11:07
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:08
dep. 11:08
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:09
dep. 11:09
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:11
dep. 11:11
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:12
dep. 11:12
17 km
Maskare, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:22
dep. 11:22
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:23
dep. 11:23
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:27
dep. 11:27
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:29
dep. 11:29
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:30
dep. 11:30
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 11:32
dep. 11:32
28 km
Bacina, M
arr. 11:34
dep. 11:34
28.5 km
Bacina, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
29.5 km
Izbenica, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
34 km
Izbenica, 2
arr. 11:45
35 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: wednesday, 29.09.2021.
10:45 11:45 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:50
dep. 10:50
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
5 km
Gavez, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:00
dep. 11:00
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:02
dep. 11:02
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:07
dep. 11:07
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:08
dep. 11:08
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:09
dep. 11:09
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:11
dep. 11:11
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:12
dep. 11:12
17 km
Maskare, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:22
dep. 11:22
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:23
dep. 11:23
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:27
dep. 11:27
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:29
dep. 11:29
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:30
dep. 11:30
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 11:32
dep. 11:32
28 km
Bacina, M
arr. 11:34
dep. 11:34
28.5 km
Bacina, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
29.5 km
Izbenica, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
34 km
Izbenica, 2
arr. 11:45
35 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: thursday, 30.09.2021.
10:45 11:45 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:50
dep. 10:50
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
5 km
Gavez, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:00
dep. 11:00
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:02
dep. 11:02
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:07
dep. 11:07
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:08
dep. 11:08
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:09
dep. 11:09
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:11
dep. 11:11
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:12
dep. 11:12
17 km
Maskare, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:22
dep. 11:22
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:23
dep. 11:23
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:27
dep. 11:27
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:29
dep. 11:29
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:30
dep. 11:30
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 11:32
dep. 11:32
28 km
Bacina, M
arr. 11:34
dep. 11:34
28.5 km
Bacina, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
29.5 km
Izbenica, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
34 km
Izbenica, 2
arr. 11:45
35 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: friday, 01.10.2021.
10:45 11:45 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:47
dep. 10:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:50
dep. 10:50
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
5 km
Gavez, Intersection
arr. 10:56
dep. 10:56
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:00
dep. 11:00
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:02
dep. 11:02
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:07
dep. 11:07
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:08
dep. 11:08
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:09
dep. 11:09
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:11
dep. 11:11
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:12
dep. 11:12
17 km
Maskare, Intersection
arr. 11:15
dep. 11:15
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:20
dep. 11:20
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:22
dep. 11:22
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:23
dep. 11:23
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:24
dep. 11:24
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:25
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:27
dep. 11:27
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:29
dep. 11:29
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:30
dep. 11:30
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 11:32
dep. 11:32
28 km
Bacina, M
arr. 11:34
dep. 11:34
28.5 km
Bacina, Center
arr. 11:35
dep. 11:35
29.5 km
Izbenica, 1
arr. 11:43
dep. 11:43
34 km
Izbenica, 2
arr. 11:45
35 km

Naselja Krusevac i Izbenica su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 10:45 h, dok je poslednji polazak u 10:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.