Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Izbenica timetable

monday, 21.10.2019.
05:45 06:55 (01:10)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Gavez, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
17 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
28.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
40.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
35 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Jasika, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Gavez, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:17
dep. 11:17
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:26
dep. 11:26
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Maskare, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:35
dep. 11:35
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:37
dep. 11:37
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:38
dep. 11:38
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:42
dep. 11:42
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:44
dep. 11:44
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:45
dep. 11:45
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 11:47
dep. 11:47
28 km
Bacina, M
arr. 11:49
dep. 11:49
28.5 km
Bacina, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
29.5 km
Izbenica, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
34 km
Izbenica, 2
arr. 12:00
35 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
05:45 06:55 (01:10)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Gavez, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
17 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
28.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
40.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
35 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Jasika, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Gavez, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:17
dep. 11:17
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:26
dep. 11:26
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Maskare, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:35
dep. 11:35
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:37
dep. 11:37
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:38
dep. 11:38
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:42
dep. 11:42
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:44
dep. 11:44
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:45
dep. 11:45
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 11:47
dep. 11:47
28 km
Bacina, M
arr. 11:49
dep. 11:49
28.5 km
Bacina, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
29.5 km
Izbenica, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
34 km
Izbenica, 2
arr. 12:00
35 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
05:45 06:55 (01:10)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Gavez, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
17 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
28.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
40.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
35 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Jasika, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Gavez, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:17
dep. 11:17
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:26
dep. 11:26
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Maskare, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:35
dep. 11:35
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:37
dep. 11:37
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:38
dep. 11:38
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:42
dep. 11:42
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:44
dep. 11:44
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:45
dep. 11:45
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 11:47
dep. 11:47
28 km
Bacina, M
arr. 11:49
dep. 11:49
28.5 km
Bacina, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
29.5 km
Izbenica, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
34 km
Izbenica, 2
arr. 12:00
35 km
Krusevac - Izbenica timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:45 06:55 (01:10)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Gavez, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
17 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
28.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
40.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
35 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Jasika, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Gavez, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:17
dep. 11:17
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:26
dep. 11:26
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:27
dep. 11:27
17 km
Maskare, Intersection
arr. 11:30
dep. 11:30
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 11:35
dep. 11:35
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 11:37
dep. 11:37
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 11:38
dep. 11:38
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 11:39
dep. 11:39
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 11:42
dep. 11:42
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 11:44
dep. 11:44
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 11:45
dep. 11:45
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 11:47
dep. 11:47
28 km
Bacina, M
arr. 11:49
dep. 11:49
28.5 km
Bacina, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
29.5 km
Izbenica, 1
arr. 11:58
dep. 11:58
34 km
Izbenica, 2
arr. 12:00
35 km

Naselja Krusevac i Izbenica su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 11:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.