Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Gornji Stupanj timetable

thursday, 23.09.2021.
05:45 06:20 (00:35)
Bus stationBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:50
dep. 05:50
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:52
dep. 05:52
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:53
dep. 05:53
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:57
dep. 05:57
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 05:58
dep. 05:58
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:59
dep. 05:59
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Mesevo, Put
arr. 06:03
dep. 06:03
12 km
Trebotin, Put
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:06
dep. 06:06
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:07
dep. 06:07
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:08
dep. 06:08
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:09
dep. 06:09
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Mrmos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Mrmos, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:14
dep. 06:14
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:16
dep. 06:16
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:17
dep. 06:17
22 km
Lacisled, 3
arr. 06:18
dep. 06:18
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:20
26 km
06:45 07:28 (00:43)
Bus stationBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:47
dep. 06:47
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:48
dep. 06:48
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:49
dep. 06:49
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:50
dep. 06:50
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:52
dep. 06:52
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:53
dep. 06:53
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:56
dep. 06:56
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:59
dep. 06:59
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Mesevo, Put
arr. 07:04
dep. 07:04
11 km
Trebotin, Put
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 07:09
dep. 07:09
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 07:12
dep. 07:12
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
16 km
Mrmos, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 07:21
dep. 07:21
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 07:23
dep. 07:23
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 07:24
dep. 07:24
21 km
Lacisled, 3
arr. 07:25
dep. 07:25
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 07:28
24 km
09:00 09:43 (00:43)
Bus stationBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:01
dep. 09:01
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:02
dep. 09:02
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:04
dep. 09:04
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 09:05
dep. 09:05
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 09:08
dep. 09:08
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 09:11
dep. 09:11
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 09:15
dep. 09:15
11 km
Mesevo, Put
arr. 09:19
dep. 09:19
12 km
Trebotin, Put
arr. 09:21
dep. 09:21
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 09:23
dep. 09:23
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 09:24
dep. 09:24
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 09:25
dep. 09:25
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 09:27
dep. 09:27
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 09:29
dep. 09:29
18 km
Mrmos, 1
arr. 09:33
dep. 09:33
19 km
Mrmos, 2
arr. 09:35
dep. 09:35
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 09:36
dep. 09:36
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 09:37
dep. 09:37
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 09:39
dep. 09:39
22 km
Lacisled, 3
arr. 09:40
dep. 09:40
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 09:43
26 km
11:00 11:43 (00:43)
Bus stationBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:01
dep. 11:01
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:02
dep. 11:02
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:04
dep. 11:04
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 11:05
dep. 11:05
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 11:07
dep. 11:07
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 11:08
dep. 11:08
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 11:11
dep. 11:11
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 11:14
dep. 11:14
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Mesevo, Put
arr. 11:19
dep. 11:19
12 km
Trebotin, Put
arr. 11:20
dep. 11:20
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 11:23
dep. 11:23
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 11:24
dep. 11:24
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 11:25
dep. 11:25
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 11:27
dep. 11:27
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 11:29
dep. 11:29
18 km
Mrmos, 1
arr. 11:33
dep. 11:33
19 km
Mrmos, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 11:36
dep. 11:36
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 11:37
dep. 11:37
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 11:39
dep. 11:39
22 km
Lacisled, 3
arr. 11:40
dep. 11:40
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 11:43
26 km
12:05 13:13 (01:08)
Nova pijacaBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 12:05
Krusevac, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:30
1.4 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
1.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:32
dep. 12:32
3.1 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:33
dep. 12:33
3.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:34
dep. 12:34
5.1 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
5.9 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
6.9 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:38
dep. 12:38
7.9 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:41
dep. 12:41
8.9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:44
dep. 12:44
9.9 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:45
dep. 12:45
10.4 km
Mesevo, Put
arr. 12:49
dep. 12:49
12.4 km
Trebotin, Put
arr. 12:51
dep. 12:51
13.4 km
Zabare kod Krusevca
arr. 12:53
dep. 12:53
14.4 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 12:54
dep. 12:54
14.9 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 12:55
dep. 12:55
15.4 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 12:57
dep. 12:57
16.4 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 12:59
dep. 12:59
17.4 km
Mrmos, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
18.9 km
Mrmos, 2
arr. 13:05
dep. 13:05
19.9 km
Mrmos, Bp.
arr. 13:06
dep. 13:06
20.4 km
Lacisled, Sk.
arr. 13:07
dep. 13:07
21.4 km
Lacisled, Pr.
arr. 13:09
dep. 13:09
22.4 km
Lacisled, 3
arr. 13:10
dep. 13:10
23.4 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
24.4 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:13
25.4 km
13:00 13:43 (00:43)
Bus stationBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:02
dep. 13:02
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:03
dep. 13:03
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:04
dep. 13:04
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 13:08
dep. 13:08
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 13:11
dep. 13:11
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 13:14
dep. 13:14
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 13:15
dep. 13:15
9 km
Mesevo, Put
arr. 13:19
dep. 13:19
11 km
Trebotin, Put
arr. 13:21
dep. 13:21
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 13:23
dep. 13:23
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 13:24
dep. 13:24
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 13:25
dep. 13:25
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 13:27
dep. 13:27
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
16 km
Mrmos, 1
arr. 13:33
dep. 13:33
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 13:35
dep. 13:35
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 13:36
dep. 13:36
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 13:37
dep. 13:37
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 13:39
dep. 13:39
21 km
Lacisled, 3
arr. 13:40
dep. 13:40
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:43
24 km
14:15 14:50 (00:35)
Bus stationBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:15
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:28
dep. 14:28
7.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:36
dep. 14:36
12.9 km
Velika Vrbnica
arr. 14:40
dep. 14:40
16.1 km
Mrmos, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
18.4 km
Lacisled, Posta
arr. 14:47
dep. 14:47
21.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
22.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:50
23.7 km
14:30 15:13 (00:43)
Bus stationBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:32
dep. 14:32
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:34
dep. 14:34
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 14:35
dep. 14:35
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 14:37
dep. 14:37
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 14:38
dep. 14:38
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:41
dep. 14:41
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 14:44
dep. 14:44
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 14:45
dep. 14:45
9 km
Mesevo, Put
arr. 14:49
dep. 14:49
11 km
Trebotin, Put
arr. 14:51
dep. 14:51
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:53
dep. 14:53
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 14:54
dep. 14:54
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 14:55
dep. 14:55
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 14:57
dep. 14:57
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 14:59
dep. 14:59
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:05
dep. 15:05
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:06
dep. 15:06
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:07
dep. 15:07
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:09
dep. 15:09
21 km
Lacisled, 3
arr. 15:10
dep. 15:10
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 15:13
24 km
15:20 16:03 (00:43)
Bus stationBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:27
dep. 15:27
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:31
dep. 15:31
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Trebotin, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:43
dep. 15:43
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:44
dep. 15:44
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:45
dep. 15:45
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:47
dep. 15:47
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
18 km
Mrmos, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
19 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:56
dep. 15:56
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:57
dep. 15:57
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:59
dep. 15:59
22 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 16:03
26 km
15:20 16:16 (00:56)
Bus station3
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:26
dep. 15:26
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:29
dep. 15:29
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:31
dep. 15:31
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:33
dep. 15:33
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Trebotin, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:43
dep. 15:43
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:44
dep. 15:44
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:45
dep. 15:45
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:47
dep. 15:47
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
16 km
Mrmos, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:56
dep. 15:56
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:57
dep. 15:57
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:59
dep. 15:59
21 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
23 km
Donji Stupanj, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
27.5 km
Donji Stupanj, 2
arr. 16:07
dep. 16:07
26 km
Gornji Stupanj, 1
arr. 16:13
dep. 16:13
28.5 km
Gornji Stupanj, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
29.5 km
Gornji Stupanj, 3
arr. 16:16
30 km
16:15 16:58 (00:43)
Bus stationBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:16
dep. 16:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:17
dep. 16:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:18
dep. 16:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:19
dep. 16:19
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:23
dep. 16:23
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:26
dep. 16:26
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Mesevo, Put
arr. 16:34
dep. 16:34
12 km
Trebotin, Put
arr. 16:36
dep. 16:36
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 16:38
dep. 16:38
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 16:39
dep. 16:39
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 16:40
dep. 16:40
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 16:42
dep. 16:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 16:44
dep. 16:44
18 km
Mrmos, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Mrmos, 2
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 16:51
dep. 16:51
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 16:52
dep. 16:52
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 16:54
dep. 16:54
22 km
Lacisled, 3
arr. 16:55
dep. 16:55
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 16:58
26 km
17:15 17:58 (00:43)
Bus stationBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:16
dep. 17:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:17
dep. 17:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:18
dep. 17:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:19
dep. 17:19
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 17:23
dep. 17:23
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 17:26
dep. 17:26
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 17:30
dep. 17:30
11 km
Mesevo, Put
arr. 17:34
dep. 17:34
12 km
Trebotin, Put
arr. 17:36
dep. 17:36
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 17:38
dep. 17:38
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 17:39
dep. 17:39
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 17:40
dep. 17:40
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 17:42
dep. 17:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
18 km
Mrmos, 1
arr. 17:48
dep. 17:48
19 km
Mrmos, 2
arr. 17:50
dep. 17:50
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 17:51
dep. 17:51
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 17:52
dep. 17:52
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 17:54
dep. 17:54
22 km
Lacisled, 3
arr. 17:55
dep. 17:55
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 17:58
26 km
17:40 18:35 (00:55)
Nova pijacaBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 17:40
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
1.4 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
9.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
14.3 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
19.8 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
22.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
24.1 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
25.1 km
19:05 19:58 (00:53)
Nova pijacaBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 19:05
Krusevac, Bus station
arr. 19:10
dep. 19:15
1.4 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:16
dep. 19:16
1.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:17
dep. 19:17
3.1 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:18
dep. 19:18
3.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:19
dep. 19:19
5.1 km
Begovo Brdo, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
5.9 km
Begovo Brdo, 2
arr. 19:22
dep. 19:22
6.9 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 19:23
dep. 19:23
7.9 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 19:26
dep. 19:26
8.9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 19:29
dep. 19:29
9.9 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 19:30
dep. 19:30
10.4 km
Mesevo, Put
arr. 19:34
dep. 19:34
12.4 km
Trebotin, Put
arr. 19:36
dep. 19:36
13.4 km
Zabare kod Krusevca
arr. 19:38
dep. 19:38
14.4 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 19:39
dep. 19:39
14.9 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 19:40
dep. 19:40
15.4 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 19:42
dep. 19:42
16.4 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
17.4 km
Mrmos, 1
arr. 19:48
dep. 19:48
18.9 km
Mrmos, 2
arr. 19:50
dep. 19:50
19.9 km
Mrmos, Bp.
arr. 19:51
dep. 19:51
20.4 km
Lacisled, Sk.
arr. 19:52
dep. 19:52
21.4 km
Lacisled, Pr.
arr. 19:54
dep. 19:54
22.4 km
Lacisled, 3
arr. 19:55
dep. 19:55
23.4 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
24.4 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 19:58
25.4 km
19:15 19:58 (00:43)
Bus stationBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:16
dep. 19:16
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:17
dep. 19:17
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:18
dep. 19:18
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:19
dep. 19:19
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 19:22
dep. 19:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 19:23
dep. 19:23
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 19:26
dep. 19:26
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 19:29
dep. 19:29
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 19:30
dep. 19:30
9 km
Mesevo, Put
arr. 19:34
dep. 19:34
11 km
Trebotin, Put
arr. 19:36
dep. 19:36
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 19:38
dep. 19:38
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 19:39
dep. 19:39
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 19:40
dep. 19:40
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 19:42
dep. 19:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
16 km
Mrmos, 1
arr. 19:48
dep. 19:48
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 19:50
dep. 19:50
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 19:51
dep. 19:51
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 19:52
dep. 19:52
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 19:54
dep. 19:54
21 km
Lacisled, 3
arr. 19:55
dep. 19:55
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 19:58
24 km
20:15 20:58 (00:43)
Bus stationBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:16
dep. 20:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:17
dep. 20:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:19
dep. 20:19
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 20:22
dep. 20:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 20:23
dep. 20:23
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Mesevo, Put
arr. 20:34
dep. 20:34
12 km
Trebotin, Put
arr. 20:36
dep. 20:36
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 20:38
dep. 20:38
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 20:39
dep. 20:39
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 20:40
dep. 20:40
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 20:42
dep. 20:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
18 km
Mrmos, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
19 km
Mrmos, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 20:51
dep. 20:51
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 20:52
dep. 20:52
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 20:54
dep. 20:54
22 km
Lacisled, 3
arr. 20:55
dep. 20:55
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 20:56
dep. 20:56
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 20:58
26 km
23:15 00:00 (00:45)
Bus stationBegovac - raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 23:16
dep. 23:16
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 23:17
dep. 23:17
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 23:18
dep. 23:18
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 23:19
dep. 23:19
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 23:20
dep. 23:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 23:22
dep. 23:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 23:24
dep. 23:24
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 23:26
dep. 23:26
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 23:29
dep. 23:29
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 23:30
dep. 23:30
9 km
Mesevo, Put
arr. 23:34
dep. 23:34
11 km
Trebotin, Put
arr. 23:36
dep. 23:36
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 23:38
dep. 23:38
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 23:39
dep. 23:39
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 23:40
dep. 23:40
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 23:42
dep. 23:42
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 23:44
dep. 23:44
16 km
Mrmos, 1
arr. 23:48
dep. 23:48
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 23:50
dep. 23:50
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 23:51
dep. 23:51
19.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 23:52
dep. 23:52
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 23:54
dep. 23:54
21 km
Lacisled, 3
arr. 23:55
dep. 23:55
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 23:56
dep. 23:56
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 00:00
24 km

Naselja Krusevac i Gornji Stupanj su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 01h i 08min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.