Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Globoder timetable

monday, 14.10.2019.
04:45 05:20 (00:35)
SpomenikS-3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 04:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 04:46
dep. 04:46
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 04:47
dep. 04:47
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 04:49
dep. 04:49
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 04:50
dep. 04:50
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 04:51
dep. 04:51
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 04:53
dep. 04:53
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 04:54
dep. 04:54
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 04:55
dep. 04:55
4.8 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 04:58
dep. 04:58
6.8 km
Kosevi, 2
arr. 04:59
dep. 04:59
8.3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:10
dep. 05:10
15 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 05:09
dep. 05:09
14.5 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 05:08
dep. 05:08
14 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 05:07
dep. 05:07
13.5 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 05:06
dep. 05:06
13 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 05:05
dep. 05:05
12.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 05:11
dep. 05:11
16 km
Globoder
arr. 05:12
dep. 05:12
16.5 km
Globoder, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
17 km
Globoder, 2
arr. 05:15
dep. 05:15
17.7 km
Globoder, 3
arr. 05:16
dep. 05:16
18.4 km
Globoder, 4
arr. 05:17
dep. 05:17
19 km
Globoder, S-1
arr. 05:18
dep. 05:18
19.5 km
Globoder, S-2
arr. 05:19
dep. 05:19
19.9 km
Globoder, S-3
arr. 05:20
20.4 km
05:00 05:20 (00:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:11
dep. 05:11
5 km
Kosevi, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
9.9 km
Globoder, 1
arr. 05:18
dep. 05:18
10.9 km
Globoder, 2
arr. 05:20
12.5 km
05:20 05:45 (00:25)
SpomenikS-3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:21
dep. 05:21
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:22
dep. 05:22
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:24
dep. 05:24
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:25
dep. 05:25
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:26
dep. 05:26
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:28
dep. 05:28
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:29
dep. 05:29
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
4.8 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 05:33
dep. 05:33
6.8 km
Kosevi, 2
arr. 05:34
dep. 05:34
8.3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 05:35
dep. 05:35
10 km
Globoder
arr. 05:38
dep. 05:38
16.5 km
Globoder, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
17 km
Globoder, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
17.7 km
Globoder, 3
arr. 05:41
dep. 05:41
18.4 km
Globoder, 4
arr. 05:42
dep. 05:42
19 km
Globoder, S-1
arr. 05:43
dep. 05:43
19.5 km
Globoder, S-2
arr. 05:44
dep. 05:44
19.9 km
Globoder, S-3
arr. 05:45
20.4 km
05:55 06:15 (00:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:55
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
5 km
Kosevi, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
9.9 km
Globoder, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
10.9 km
Globoder, 2
arr. 06:15
12.5 km
06:16 06:45 (00:29)
Bivoljski mostS-3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 06:16
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
0.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:19
dep. 06:19
1.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
1.9 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:21
dep. 06:21
2.4 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:22
dep. 06:22
2.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:23
dep. 06:23
3.4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:26
dep. 06:26
4.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:28
dep. 06:28
5.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:29
dep. 06:29
5.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
6.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 06:33
dep. 06:33
7.7 km
Kosevi, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
10.2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 06:35
dep. 06:35
11.7 km
Globoder
arr. 06:38
dep. 06:38
17.7 km
Globoder, 1
arr. 06:39
dep. 06:39
18.7 km
Globoder, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
19.4 km
Globoder, 3
arr. 06:41
dep. 06:41
20.1 km
Globoder, 4
arr. 06:42
dep. 06:42
20.7 km
Globoder, S-1
arr. 06:43
dep. 06:43
21.2 km
Globoder, S-2
arr. 06:44
dep. 06:44
21.6 km
Globoder, S-3
arr. 06:45
22.1 km
07:00 07:18 (00:18)
Bus stationR2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:03
dep. 07:03
0.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:05
dep. 07:05
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:07
dep. 07:07
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:08
dep. 07:08
3.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:13
dep. 07:13
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 07:15
dep. 07:15
9.9 km
Globoder, R1
arr. 07:16
dep. 07:16
10.9 km
Globoder, R2
arr. 07:18
12.5 km
07:11 07:40 (00:29)
Bivoljski most4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 07:11
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
0.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:14
dep. 07:14
1.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
1.9 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:16
dep. 07:16
2.4 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:17
dep. 07:17
2.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:18
dep. 07:18
3.4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:20
dep. 07:20
4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:21
dep. 07:21
4.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:23
dep. 07:23
5.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:24
dep. 07:24
5.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:25
dep. 07:25
6.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 07:28
dep. 07:28
8.7 km
Kosevi, 2
arr. 07:29
dep. 07:29
10.2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 07:30
dep. 07:30
11.9 km
Globoder
arr. 07:33
dep. 07:33
18.4 km
Globoder, 1
arr. 07:35
dep. 07:35
18.9 km
Globoder, 2
arr. 07:36
dep. 07:36
19.6 km
Globoder, 3
arr. 07:38
dep. 07:38
20.3 km
Globoder, 4
arr. 07:40
20.9 km
08:15 08:35 (00:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:15
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
5 km
Kosevi, 1
arr. 08:29
dep. 08:29
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 08:32
dep. 08:32
9.9 km
Globoder, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
10.9 km
Globoder, 2
arr. 08:35
12.5 km
08:20 08:55 (00:35)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 08:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:21
dep. 08:21
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 08:22
dep. 08:22
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:23
dep. 08:23
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:24
dep. 08:24
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 08:25
dep. 08:25
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:27
dep. 08:27
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:28
dep. 08:28
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
4.8 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 08:32
dep. 08:32
6.8 km
Kosevi, 2
arr. 08:34
dep. 08:34
8.3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 08:46
dep. 08:46
15 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 08:45
dep. 08:45
14.5 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 08:44
dep. 08:44
14 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 08:43
dep. 08:43
13.5 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 08:42
dep. 08:42
13 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 08:41
dep. 08:41
12.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 08:47
dep. 08:47
16 km
Globoder
arr. 08:48
dep. 08:48
16.5 km
Globoder, 1
arr. 08:49
dep. 08:49
17 km
Globoder, 2
arr. 08:50
dep. 08:50
17.7 km
Globoder, 3
arr. 08:52
dep. 08:52
18.4 km
Globoder, 4
arr. 08:55
19 km
09:45 10:05 (00:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:45
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:56
dep. 09:56
5 km
Kosevi, 1
arr. 09:59
dep. 09:59
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 10:02
dep. 10:02
9.9 km
Globoder, 1
arr. 10:03
dep. 10:03
10.9 km
Globoder, 2
arr. 10:05
12.5 km
10:00 10:21 (00:21)
Bus stationR1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:00
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 10:12
dep. 10:12
7 km
Kosevi, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 10:17
dep. 10:17
10 km
Globoder, R2
arr. 10:18
dep. 10:18
11 km
Globoder, R1
arr. 10:21
13 km
11:20 12:00 (00:40)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 11:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:21
dep. 11:21
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:22
dep. 11:22
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:23
dep. 11:23
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:25
dep. 11:25
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:26
dep. 11:26
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:28
dep. 11:28
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:29
dep. 11:29
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:31
dep. 11:31
4.8 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 11:35
dep. 11:35
6.8 km
Kosevi, 2
arr. 11:37
dep. 11:37
8.3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 11:51
dep. 11:51
15 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 11:50
dep. 11:50
14.5 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 11:49
dep. 11:49
14 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 11:47
dep. 11:47
13.5 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 11:46
dep. 11:46
13 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 11:45
dep. 11:45
12.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 11:52
dep. 11:52
16 km
Globoder
arr. 11:53
dep. 11:53
16.5 km
Globoder, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
17 km
Globoder, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
17.7 km
Globoder, 3
arr. 11:58
dep. 11:58
18.4 km
Globoder, 4
arr. 12:00
19 km
11:30 11:50 (00:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:30
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
5 km
Kosevi, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 11:47
dep. 11:47
9.9 km
Globoder, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
10.9 km
Globoder, 2
arr. 11:50
12.5 km
12:00 12:18 (00:18)
Bus stationR2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:03
dep. 12:03
0.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:05
dep. 12:05
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:07
dep. 12:07
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:08
dep. 12:08
3.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 12:13
dep. 12:13
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
9.9 km
Globoder, R1
arr. 12:16
dep. 12:16
10.9 km
Globoder, R2
arr. 12:18
12.5 km
12:40 13:15 (00:35)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 12:40
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:41
dep. 12:41
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:42
dep. 12:42
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:43
dep. 12:43
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:44
dep. 12:44
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:45
dep. 12:45
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:47
dep. 12:47
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 12:48
dep. 12:48
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:49
dep. 12:49
4.8 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 12:52
dep. 12:52
6.8 km
Kosevi, 2
arr. 12:54
dep. 12:54
8.3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 13:06
dep. 13:06
15 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
14.5 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 13:04
dep. 13:04
14 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 13:03
dep. 13:03
13.5 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 13:02
dep. 13:02
13 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 13:01
dep. 13:01
12.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 13:07
dep. 13:07
16 km
Globoder
arr. 13:08
dep. 13:08
16.5 km
Globoder, 1
arr. 13:09
dep. 13:09
17 km
Globoder, 2
arr. 13:10
dep. 13:10
17.7 km
Globoder, 3
arr. 13:12
dep. 13:12
18.4 km
Globoder, 4
arr. 13:15
19 km
12:50 13:10 (00:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:50
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:01
dep. 13:01
5 km
Kosevi, 1
arr. 13:04
dep. 13:04
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 13:07
dep. 13:07
9.9 km
Globoder, 1
arr. 13:08
dep. 13:08
10.9 km
Globoder, 2
arr. 13:10
12.5 km
13:30 13:49 (00:19)
Bus stationR2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Merkur
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:36
dep. 13:36
3.7 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Kosevi, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Kosevi, 2
arr. 13:43
dep. 13:43
8.5 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Globoder, R1
arr. 13:46
dep. 13:46
11 km
Globoder, R2
arr. 13:49
12.5 km
13:40 14:15 (00:35)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:40
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:41
dep. 13:41
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:42
dep. 13:42
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:43
dep. 13:43
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:44
dep. 13:44
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:45
dep. 13:45
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:47
dep. 13:47
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:48
dep. 13:48
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:49
dep. 13:49
4.8 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 13:52
dep. 13:52
6.8 km
Kosevi, 2
arr. 13:54
dep. 13:54
8.3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 14:06
dep. 14:06
15 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 14:05
dep. 14:05
14.5 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 14:04
dep. 14:04
14 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 14:03
dep. 14:03
13.5 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 14:02
dep. 14:02
13 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 14:01
dep. 14:01
12.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 14:07
dep. 14:07
16 km
Globoder
arr. 14:08
dep. 14:08
16.5 km
Globoder, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
17 km
Globoder, 2
arr. 14:10
dep. 14:10
17.7 km
Globoder, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
18.4 km
Globoder, 4
arr. 14:15
19 km
14:36 15:10 (00:34)
Bivoljski most4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 14:36
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
0.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:39
dep. 14:39
1.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:40
dep. 14:40
1.9 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:41
dep. 14:41
2.4 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:42
dep. 14:42
2.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:43
dep. 14:43
3.4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:46
dep. 14:46
4.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:48
dep. 14:48
5.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:49
dep. 14:49
5.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:51
dep. 14:51
6.7 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
8.7 km
Kosevi, 2
arr. 14:57
dep. 14:57
10.2 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 14:59
dep. 14:59
11.9 km
Globoder
arr. 15:03
dep. 15:03
17.9 km
Globoder, 1
arr. 15:04
dep. 15:04
18.9 km
Globoder, 2
arr. 15:06
dep. 15:06
19.6 km
Globoder, 3
arr. 15:08
dep. 15:08
20.3 km
Globoder, 4
arr. 15:10
20.9 km
15:10 15:30 (00:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:10
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
5 km
Kosevi, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
9.9 km
Globoder, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
10.9 km
Globoder, 2
arr. 15:30
12.5 km
15:15 15:36 (00:21)
Bus stationR1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
7 km
Kosevi, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Globoder, R2
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Globoder, R1
arr. 15:36
13 km
15:30 16:00 (00:30)
SpomenikS-3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:32
dep. 15:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:36
dep. 15:36
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:38
dep. 15:38
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:39
dep. 15:39
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
4.8 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
6.8 km
Kosevi, 2
arr. 15:47
dep. 15:47
8.3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 15:49
dep. 15:49
10 km
Globoder
arr. 15:53
dep. 15:53
16.5 km
Globoder, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
17 km
Globoder, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
17.7 km
Globoder, 3
arr. 15:56
dep. 15:56
18.4 km
Globoder, 4
arr. 15:57
dep. 15:57
19 km
Globoder, S-1
arr. 15:58
dep. 15:58
19.5 km
Globoder, S-2
arr. 15:59
dep. 15:59
19.9 km
Globoder, S-3
arr. 16:00
20.4 km
16:00 16:18 (00:18)
Bus stationR2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:03
dep. 16:03
0.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:05
dep. 16:05
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:07
dep. 16:07
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:10
dep. 16:10
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:13
dep. 16:13
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
9.9 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
10.9 km
Globoder, R2
arr. 16:18
12.5 km
16:05 16:16 (00:11)
Bus stationR1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:05
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
5 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Globoder, R1
arr. 16:16
11 km
16:30 17:14 (00:44)
Spomenik7
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 16:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:32
dep. 16:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:33
dep. 16:33
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:35
dep. 16:35
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 16:36
dep. 16:36
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:38
dep. 16:38
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:39
dep. 16:39
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:41
dep. 16:41
4.8 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 16:45
dep. 16:45
6.8 km
Kosevi, 2
arr. 16:47
dep. 16:47
8.3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 17:01
dep. 17:01
14.8 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 17:00
dep. 17:00
14.3 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 16:59
dep. 16:59
13.8 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 16:57
dep. 16:57
13.3 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 16:56
dep. 16:56
12.8 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 16:55
dep. 16:55
12.3 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 17:02
dep. 17:02
15.3 km
Globoder
arr. 17:15
dep. 17:15
22.8 km
Globoder, 1
arr. 17:04
dep. 17:04
16.8 km
Globoder, 2
arr. 17:06
dep. 17:06
17.5 km
Globoder, 3
arr. 17:08
dep. 17:08
18.2 km
Globoder, 4
arr. 17:10
dep. 17:10
18.8 km
Globoder, 5
arr. 17:12
dep. 17:12
19.4 km
Globoder, 6
arr. 17:13
dep. 17:13
20.2 km
Globoder, 7
arr. 17:14
21.8 km
17:25 17:45 (00:20)
Bus stationR2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:25
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:26
dep. 17:26
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:27
dep. 17:27
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:28
dep. 17:28
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 17:29
dep. 17:29
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:30
dep. 17:30
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:31
dep. 17:31
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 17:32
dep. 17:32
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 17:35
dep. 17:35
7 km
Kosevi, 2
arr. 17:37
dep. 17:37
8.5 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 17:40
dep. 17:40
10 km
Globoder
arr. 17:42
dep. 17:42
11 km
Globoder, R2
arr. 17:45
12.5 km
17:45 18:25 (00:40)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 17:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:46
dep. 17:46
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 17:47
dep. 17:47
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:48
dep. 17:48
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:50
dep. 17:50
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 17:51
dep. 17:51
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:53
dep. 17:53
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:54
dep. 17:54
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
4.8 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 18:00
dep. 18:00
6.8 km
Kosevi, 2
arr. 18:02
dep. 18:02
8.3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 18:16
dep. 18:16
15 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 18:15
dep. 18:15
14.5 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 18:14
dep. 18:14
14 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 18:12
dep. 18:12
13.5 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 18:11
dep. 18:11
13 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 18:10
dep. 18:10
12.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 18:17
dep. 18:17
16 km
Globoder
arr. 18:18
dep. 18:18
16.5 km
Globoder, 1
arr. 18:19
dep. 18:19
17 km
Globoder, 2
arr. 18:21
dep. 18:21
17.7 km
Globoder, 3
arr. 18:23
dep. 18:23
18.4 km
Globoder, 4
arr. 18:25
19 km
18:50 19:10 (00:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:50
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:01
dep. 19:01
5 km
Kosevi, 1
arr. 19:04
dep. 19:04
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 19:07
dep. 19:07
9.9 km
Globoder, 1
arr. 19:08
dep. 19:08
10.9 km
Globoder, 2
arr. 19:10
12.5 km
19:06 19:50 (00:44)
Bivoljski most4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 19:06
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:07
dep. 19:07
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:08
dep. 19:08
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:10
dep. 19:10
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:11
dep. 19:11
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:12
dep. 19:12
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:14
dep. 19:14
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:15
dep. 19:15
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:17
dep. 19:17
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:19
dep. 19:19
5.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 19:20
dep. 19:20
6.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:23
dep. 19:23
6.9 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 19:26
dep. 19:26
8.9 km
Kosevi, 2
arr. 19:28
dep. 19:28
10.4 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 19:44
dep. 19:44
17.1 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 19:43
dep. 19:43
16.6 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 19:42
dep. 19:42
16.1 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 19:41
dep. 19:41
15.6 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 19:40
dep. 19:40
15.1 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 19:39
dep. 19:39
14.6 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 19:45
dep. 19:45
18.1 km
Globoder
arr. 19:46
dep. 19:46
18.6 km
Globoder, 1
arr. 19:47
dep. 19:47
19.1 km
Globoder, 2
arr. 19:48
dep. 19:48
19.8 km
Globoder, 3
arr. 19:49
dep. 19:49
20.5 km
Globoder, 4
arr. 19:50
21.1 km
19:30 19:48 (00:18)
Bus stationR2
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:33
dep. 19:33
0.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:35
dep. 19:35
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:37
dep. 19:37
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:38
dep. 19:38
3.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 19:40
dep. 19:40
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 19:43
dep. 19:43
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 19:45
dep. 19:45
9.9 km
Globoder, R1
arr. 19:46
dep. 19:46
10.9 km
Globoder, R2
arr. 19:48
12.5 km
20:15 20:35 (00:20)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
5 km
Kosevi, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
7.4 km
Mackovac kod Krusevca, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
9.9 km
Globoder, 1
arr. 20:33
dep. 20:33
10.9 km
Globoder, 2
arr. 20:35
12.5 km
20:15 20:37 (00:22)
Bus station2
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Citluk kod Krusevca
arr. 20:25
dep. 20:25
5 km
Kosevi, 1
arr. 20:28
dep. 20:28
8 km
Kosevi, 2
arr. 20:30
dep. 20:30
9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 20:33
dep. 20:33
10 km
Globoder, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
11 km
Globoder, 2
arr. 20:37
12 km
20:20 21:00 (00:40)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 20:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:21
dep. 20:21
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:22
dep. 20:22
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:23
dep. 20:23
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:25
dep. 20:25
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 20:26
dep. 20:26
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:28
dep. 20:28
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
4.8 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 20:35
dep. 20:35
6.8 km
Kosevi, 2
arr. 20:37
dep. 20:37
8.3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 20:51
dep. 20:51
15 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 20:50
dep. 20:50
14.5 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 20:49
dep. 20:49
14 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 20:47
dep. 20:47
13.5 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 20:46
dep. 20:46
13 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 20:45
dep. 20:45
12.5 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 20:52
dep. 20:52
16 km
Globoder
arr. 20:53
dep. 20:53
16.5 km
Globoder, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
17 km
Globoder, 2
arr. 20:56
dep. 20:56
17.7 km
Globoder, 3
arr. 20:58
dep. 20:58
18.4 km
Globoder, 4
arr. 21:00
19 km
23:15 00:03 (00:48)
Spomenik7
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 23:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 23:16
dep. 23:16
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 23:17
dep. 23:17
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 23:18
dep. 23:18
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 23:20
dep. 23:20
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 23:21
dep. 23:21
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 23:23
dep. 23:23
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 23:24
dep. 23:24
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 23:26
dep. 23:26
4.8 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 23:30
dep. 23:30
6.8 km
Kosevi, 2
arr. 23:32
dep. 23:32
8.3 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 23:46
dep. 23:46
14.8 km
Mackovac kod Krusevca, 1
arr. 23:45
dep. 23:45
14.3 km
Mackovac kod Krusevca, 2
arr. 23:44
dep. 23:44
13.8 km
Mackovac kod Krusevca, 3
arr. 23:42
dep. 23:42
13.3 km
Mackovac kod Krusevca, 4
arr. 23:41
dep. 23:41
12.8 km
Mackovac kod Krusevca, 5
arr. 23:40
dep. 23:40
12.3 km
Globoder, Polj. fakultet
arr. 23:47
dep. 23:47
15.3 km
Globoder
arr. 00:05
dep. 00:05
22.8 km
Globoder, 1
arr. 23:49
dep. 23:49
16.8 km
Globoder, 2
arr. 23:51
dep. 23:51
17.5 km
Globoder, 3
arr. 23:53
dep. 23:53
18.2 km
Globoder, 4
arr. 23:55
dep. 23:55
18.8 km
Globoder, 5
arr. 23:57
dep. 23:57
19.4 km
Globoder, 6
arr. 23:59
dep. 23:59
20.2 km
Globoder, 7
arr. 00:03
21.8 km

Naselja Krusevac i Globoder su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 11min., a najduže 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.