Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Globare kod Krusevca timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:15 07:05 (00:50)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:18
dep. 06:18
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:20
dep. 06:20
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:21
dep. 06:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Jasika, VK
arr. 06:27
dep. 06:27
6 km
Srnje, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 06:51
dep. 06:51
18 km
Krvavica, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Krvavica, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
13.5 km
Krvavica, 3
arr. 06:41
dep. 06:41
13 km
Sasilovac
arr. 06:40
dep. 06:40
12.5 km
Srnje, Deponija
arr. 06:53
dep. 06:53
20 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
23 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
24 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
26.5 km
Globare kod Krusevca, 2
arr. 07:04
dep. 07:04
27 km
Globare kod Krusevca, 3
arr. 07:05
27.8 km
12:30 13:15 (00:45)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:37
dep. 12:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
5 km
Jasika, VK
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Srnje, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
6.5 km
Srnje, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
7 km
Srnje, Deponija
arr. 12:53
dep. 12:53
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:59
dep. 12:59
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
13 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 13:08
dep. 13:08
15.5 km
Globare kod Krusevca, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
16 km
Globare kod Krusevca, 3
arr. 13:15
17 km
15:10 15:55 (00:45)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:10
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 15:14
dep. 15:14
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:17
dep. 15:17
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Jasika, VK
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Srnje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srnje, Deponija
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
15.5 km
Globare kod Krusevca, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
16 km
Globare kod Krusevca, 3
arr. 15:55
17 km
18:40 19:20 (00:40)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:40
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:41
dep. 18:41
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:43
dep. 18:43
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 18:44
dep. 18:44
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 18:47
dep. 18:47
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:48
dep. 18:48
3 km
Jasika, Intersection
arr. 18:53
dep. 18:53
5 km
Jasika, VK
arr. 18:56
dep. 18:56
6 km
Srnje, 1
arr. 18:58
dep. 18:58
6.5 km
Srnje, 2
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
Srnje, Deponija
arr. 19:03
dep. 19:03
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 19:09
dep. 19:09
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 19:12
dep. 19:12
13 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 19:15
dep. 19:15
15.5 km
Globare kod Krusevca, 2
arr. 19:18
dep. 19:18
16 km
Globare kod Krusevca, 3
arr. 19:20
17 km
Krusevac - Globare kod Krusevca timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:15 07:05 (00:50)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 06:18
dep. 06:18
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:20
dep. 06:20
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:21
dep. 06:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Jasika, VK
arr. 06:27
dep. 06:27
6 km
Srnje, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 06:51
dep. 06:51
18 km
Krvavica, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Krvavica, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
13.5 km
Krvavica, 3
arr. 06:41
dep. 06:41
13 km
Sasilovac
arr. 06:40
dep. 06:40
12.5 km
Srnje, Deponija
arr. 06:53
dep. 06:53
20 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 06:58
dep. 06:58
23 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 06:59
dep. 06:59
24 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 07:02
dep. 07:02
26.5 km
Globare kod Krusevca, 2
arr. 07:04
dep. 07:04
27 km
Globare kod Krusevca, 3
arr. 07:05
27.8 km
12:30 13:15 (00:45)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:33
dep. 12:33
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:37
dep. 12:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:38
dep. 12:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
5 km
Jasika, VK
arr. 12:46
dep. 12:46
6 km
Srnje, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
6.5 km
Srnje, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
7 km
Srnje, Deponija
arr. 12:53
dep. 12:53
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 12:59
dep. 12:59
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
13 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 13:08
dep. 13:08
15.5 km
Globare kod Krusevca, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
16 km
Globare kod Krusevca, 3
arr. 13:15
17 km
15:10 15:55 (00:45)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:10
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:11
dep. 15:11
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 15:14
dep. 15:14
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:17
dep. 15:17
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Jasika, VK
arr. 15:26
dep. 15:26
6 km
Srnje, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
6.5 km
Srnje, 2
arr. 15:29
dep. 15:29
7 km
Srnje, Deponija
arr. 15:33
dep. 15:33
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
13 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
15.5 km
Globare kod Krusevca, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
16 km
Globare kod Krusevca, 3
arr. 15:55
17 km
18:40 19:20 (00:40)
Bus station3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:40
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:41
dep. 18:41
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:43
dep. 18:43
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 18:44
dep. 18:44
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 18:47
dep. 18:47
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:48
dep. 18:48
3 km
Jasika, Intersection
arr. 18:53
dep. 18:53
5 km
Jasika, VK
arr. 18:56
dep. 18:56
6 km
Srnje, 1
arr. 18:58
dep. 18:58
6.5 km
Srnje, 2
arr. 18:59
dep. 18:59
7 km
Srnje, Deponija
arr. 19:03
dep. 19:03
9 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 19:09
dep. 19:09
12 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 19:12
dep. 19:12
13 km
Globare kod Krusevca, 1
arr. 19:15
dep. 19:15
15.5 km
Globare kod Krusevca, 2
arr. 19:18
dep. 19:18
16 km
Globare kod Krusevca, 3
arr. 19:20
17 km

Naselja Krusevac i Globare kod Krusevca su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.