Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Gari timetable

saturday, 18.09.2021.
05:45 06:02 (00:17)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:47
dep. 05:47
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:48
dep. 05:48
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 05:51
dep. 05:51
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 05:52
dep. 05:52
3 km
Pakasnica, 1
arr. 05:53
dep. 05:53
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 05:57
dep. 05:57
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 05:58
dep. 05:58
5.2 km
Gari, 1
arr. 05:59
dep. 05:59
6.3 km
Gari, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
6.7 km
Gari, 3
arr. 06:01
dep. 06:01
7 km
Gari, 4
arr. 06:02
7.5 km
08:15 08:33 (00:18)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 08:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:16
dep. 08:16
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 08:17
dep. 08:17
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:18
dep. 08:18
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 08:19
dep. 08:19
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 08:21
dep. 08:21
2.7 km
arr. 08:22
dep. 08:22
3.6 km
Pakasnica, Donja 1
arr. 08:23
dep. 08:23
3.8 km
Pakasnica, Donja 2
arr. 08:24
dep. 08:24
3.9 km
Pakasnica, 2
arr. 08:25
dep. 08:25
4.3 km
Pakasnica, 3
arr. 08:26
dep. 08:26
4.6 km
Pakasnica, 4
arr. 08:27
dep. 08:27
5.1 km
Pakasnica, 5
arr. 08:28
dep. 08:28
5.5 km
Pakasnica, 6
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Gari, 1
arr. 08:30
dep. 08:30
7.1 km
Gari, 2
arr. 08:31
dep. 08:31
7.5 km
Gari, 3
arr. 08:32
dep. 08:32
7.8 km
Gari, 4
arr. 08:33
8.3 km
11:14 11:37 (00:23)
Bivoljski most4
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 11:14
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:17
dep. 11:17
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 11:18
dep. 11:18
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:20
dep. 11:20
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:21
dep. 11:21
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:22
dep. 11:22
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:23
dep. 11:23
3.6 km
Lazarica, 1
arr. 11:24
dep. 11:24
3.9 km
Lazarica, 2
arr. 11:25
dep. 11:25
4.5 km
Lazarica, Bare
arr. 11:26
dep. 11:26
4.8 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 11:27
dep. 11:27
5.1 km
Pakasnica, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
5.3 km
Pakasnica, 2
arr. 11:29
dep. 11:29
5.6 km
Pakasnica, 3
arr. 11:30
dep. 11:30
5.9 km
Pakasnica, 4
arr. 11:31
dep. 11:31
6.4 km
Pakasnica, 5
arr. 11:32
dep. 11:32
6.8 km
Pakasnica, 6
arr. 11:33
dep. 11:33
7.3 km
Gari, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
8.4 km
Gari, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
8.8 km
Gari, 3
arr. 11:36
dep. 11:36
9.1 km
Gari, 4
arr. 11:37
9.6 km
12:30 12:48 (00:18)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 12:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:32
dep. 12:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:33
dep. 12:33
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 12:35
dep. 12:35
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 12:36
dep. 12:36
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 12:37
dep. 12:37
3.1 km
arr. 12:38
dep. 12:38
3.6 km
Pakasnica, 1
arr. 12:39
dep. 12:39
4 km
Pakasnica, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
4.3 km
Pakasnica, 3
arr. 12:41
dep. 12:41
4.6 km
Pakasnica, 4
arr. 12:42
dep. 12:42
5.1 km
Pakasnica, 5
arr. 12:43
dep. 12:43
5.5 km
Pakasnica, 6
arr. 12:44
dep. 12:44
6 km
Gari, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
7.1 km
Gari, 2
arr. 12:46
dep. 12:46
7.5 km
Gari, 3
arr. 12:47
dep. 12:47
7.8 km
Gari, 4
arr. 12:48
8.3 km
15:34 15:57 (00:23)
Bivoljski most4
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 15:34
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:37
dep. 15:37
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:38
dep. 15:38
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:41
dep. 15:41
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:42
dep. 15:42
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:43
dep. 15:43
3.6 km
Lazarica, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
3.9 km
Lazarica, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
4.5 km
Lazarica, Bare
arr. 15:46
dep. 15:46
4.8 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 15:47
dep. 15:47
5.1 km
Pakasnica, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
5.3 km
Pakasnica, 2
arr. 15:49
dep. 15:49
5.6 km
Pakasnica, 3
arr. 15:50
dep. 15:50
5.9 km
Pakasnica, 4
arr. 15:51
dep. 15:51
6.4 km
Pakasnica, 5
arr. 15:52
dep. 15:52
6.8 km
Pakasnica, 6
arr. 15:53
dep. 15:53
7.3 km
Gari, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
8.4 km
Gari, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
8.8 km
Gari, 3
arr. 15:56
dep. 15:56
9.1 km
Gari, 4
arr. 15:57
9.6 km
19:00 19:17 (00:17)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 19:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:01
dep. 19:01
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:02
dep. 19:02
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:03
dep. 19:03
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 19:04
dep. 19:04
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 19:05
dep. 19:05
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 19:06
dep. 19:06
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Pakasnica, 1
arr. 19:08
dep. 19:08
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 19:09
dep. 19:09
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 19:10
dep. 19:10
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 19:11
dep. 19:11
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 19:12
dep. 19:12
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 19:13
dep. 19:13
5.2 km
Gari, 1
arr. 19:14
dep. 19:14
6.3 km
Gari, 2
arr. 19:15
dep. 19:15
6.7 km
Gari, 3
arr. 19:16
dep. 19:16
7 km
Gari, 4
arr. 19:17
7.5 km
23:10 23:25 (00:15)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:10
Krusevac, Spomenik
arr. 23:11
dep. 23:11
1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 23:12
dep. 23:12
1.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 23:13
dep. 23:13
1.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 23:14
dep. 23:14
2.5 km
Lazarica, 1
arr. 23:15
dep. 23:15
2.8 km
Lazarica, 2
arr. 23:16
dep. 23:16
3.4 km
Lazarica, Bare
arr. 23:17
dep. 23:17
3.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 23:18
dep. 23:18
4.1 km
Pakasnica, 1
arr. 23:18
dep. 23:18
4.2 km
Pakasnica, 2
arr. 23:19
dep. 23:19
4.5 km
Pakasnica, 3
arr. 23:20
dep. 23:20
4.8 km
Pakasnica, 4
arr. 23:21
dep. 23:21
5.3 km
Pakasnica, 5
arr. 23:22
dep. 23:22
5.7 km
Pakasnica, 6
arr. 23:23
dep. 23:23
6.2 km
Gari, 1
arr. 23:24
dep. 23:24
7.3 km
Gari, 2
arr. 23:25
8 km

Naselja Krusevac i Gari su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 23:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.