Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Gari timetable

monday, 14.10.2019.
04:55 05:13 (00:18)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 04:55
Krusevac, Velika cesma
arr. 04:56
dep. 04:56
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 04:57
dep. 04:57
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 04:58
dep. 04:58
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 04:59
dep. 04:59
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 05:00
dep. 05:00
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 05:01
dep. 05:01
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 05:02
dep. 05:02
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 05:04
dep. 05:04
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 05:06
dep. 05:06
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 05:07
dep. 05:07
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 05:08
dep. 05:08
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 05:09
dep. 05:09
5.2 km
Gari, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
6.3 km
Gari, 2
arr. 05:11
dep. 05:11
6.7 km
Gari, 3
arr. 05:12
dep. 05:12
7 km
Gari, 4
arr. 05:13
7.5 km
05:00 05:17 (00:17)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:01
dep. 05:01
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:02
dep. 05:02
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:03
dep. 05:03
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 05:04
dep. 05:04
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 05:05
dep. 05:05
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 05:06
dep. 05:06
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Pakasnica, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 05:09
dep. 05:09
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 05:11
dep. 05:11
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 05:12
dep. 05:12
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 05:13
dep. 05:13
5.2 km
Gari, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
6.3 km
Gari, 2
arr. 05:15
dep. 05:15
6.7 km
Gari, 3
arr. 05:16
dep. 05:16
7 km
Gari, 4
arr. 05:17
7.5 km
06:05 06:23 (00:18)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:05
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:07
dep. 06:07
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:08
dep. 06:08
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 06:11
dep. 06:11
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 06:14
dep. 06:14
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 06:16
dep. 06:16
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 06:17
dep. 06:17
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 06:18
dep. 06:18
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 06:19
dep. 06:19
5.2 km
Gari, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
6.3 km
Gari, 2
arr. 06:21
dep. 06:21
6.7 km
Gari, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
7 km
Gari, 4
arr. 06:23
7.5 km
08:30 08:49 (00:19)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 08:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:31
dep. 08:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 08:32
dep. 08:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:33
dep. 08:33
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 08:34
dep. 08:34
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 08:35
dep. 08:35
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 08:36
dep. 08:36
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 08:37
dep. 08:37
3 km
Pakasnica, 1
arr. 08:38
dep. 08:38
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 08:39
dep. 08:39
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 08:40
dep. 08:40
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 08:41
dep. 08:41
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 08:42
dep. 08:42
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 08:43
dep. 08:43
5.2 km
Gari, 1
arr. 08:44
dep. 08:44
6.3 km
Gari, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
6.7 km
Gari, 3
arr. 08:48
dep. 08:48
7 km
Gari, 4
arr. 08:49
7.5 km
11:30 11:48 (00:18)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 11:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 11:36
dep. 11:36
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 11:37
dep. 11:37
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 11:38
dep. 11:38
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 11:39
dep. 11:39
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 11:41
dep. 11:41
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 11:42
dep. 11:42
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 11:43
dep. 11:43
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 11:44
dep. 11:44
5.2 km
Gari, 1
arr. 11:45
dep. 11:45
6.3 km
Gari, 2
arr. 11:46
dep. 11:46
6.7 km
Gari, 3
arr. 11:47
dep. 11:47
7 km
Gari, 4
arr. 11:48
7.5 km
13:45 14:03 (00:18)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:46
dep. 13:46
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:47
dep. 13:47
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:48
dep. 13:48
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 13:49
dep. 13:49
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 13:51
dep. 13:51
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 13:52
dep. 13:52
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 13:54
dep. 13:54
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 13:56
dep. 13:56
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 13:57
dep. 13:57
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 13:58
dep. 13:58
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 13:59
dep. 13:59
5.2 km
Gari, 1
arr. 14:00
dep. 14:00
6.3 km
Gari, 2
arr. 14:01
dep. 14:01
6.7 km
Gari, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
7 km
Gari, 4
arr. 14:03
7.5 km
15:35 15:53 (00:18)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:35
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:36
dep. 15:36
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:37
dep. 15:37
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:38
dep. 15:38
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 15:41
dep. 15:41
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 15:48
dep. 15:48
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 15:49
dep. 15:49
5.2 km
Gari, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
6.3 km
Gari, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
6.7 km
Gari, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
7 km
Gari, 4
arr. 15:53
7.5 km
18:15 18:33 (00:18)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 18:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:16
dep. 18:16
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 18:17
dep. 18:17
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:18
dep. 18:18
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 18:19
dep. 18:19
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 18:21
dep. 18:21
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 18:22
dep. 18:22
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 18:23
dep. 18:23
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 18:24
dep. 18:24
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 18:26
dep. 18:26
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 18:27
dep. 18:27
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 18:28
dep. 18:28
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 18:29
dep. 18:29
5.2 km
Gari, 1
arr. 18:30
dep. 18:30
6.3 km
Gari, 2
arr. 18:31
dep. 18:31
6.7 km
Gari, 3
arr. 18:32
dep. 18:32
7 km
Gari, 4
arr. 18:33
7.5 km
19:00 19:20 (00:20)
Spomenik1
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 19:00
Krusevac, Obdaniste
arr. 19:02
dep. 19:02
0.5 km
Krusevac, Staro groblje
arr. 19:04
dep. 19:04
1.2 km
Lazarica, Bare
arr. 19:05
dep. 19:05
1.6 km
arr. 19:07
dep. 19:07
2.1 km
Pakasnica, Donja 1
arr. 19:09
dep. 19:09
2.3 km
Pakasnica, Donja 2
arr. 19:10
dep. 19:10
2.4 km
Gari, 1
arr. 19:20
4 km
20:00 20:18 (00:18)
Spomenik4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 20:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:02
dep. 20:02
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:03
dep. 20:03
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 20:04
dep. 20:04
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 20:05
dep. 20:05
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 20:06
dep. 20:06
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 20:07
dep. 20:07
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 20:08
dep. 20:08
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 20:09
dep. 20:09
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 20:11
dep. 20:11
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 20:12
dep. 20:12
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 20:13
dep. 20:13
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 20:14
dep. 20:14
5.2 km
Gari, 1
arr. 20:15
dep. 20:15
6.3 km
Gari, 2
arr. 20:16
dep. 20:16
6.7 km
Gari, 3
arr. 20:17
dep. 20:17
7 km
Gari, 4
arr. 20:18
7.5 km
23:10 23:25 (00:15)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:10
Krusevac, Spomenik
arr. 23:11
dep. 23:11
1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 23:12
dep. 23:12
1.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 23:13
dep. 23:13
1.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 23:14
dep. 23:14
2.5 km
Lazarica, 1
arr. 23:15
dep. 23:15
2.8 km
Lazarica, 2
arr. 23:16
dep. 23:16
3.4 km
Lazarica, Bare
arr. 23:17
dep. 23:17
3.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 23:18
dep. 23:18
4.1 km
Pakasnica, 1
arr. 23:18
dep. 23:18
4.2 km
Pakasnica, 2
arr. 23:19
dep. 23:19
4.5 km
Pakasnica, 3
arr. 23:20
dep. 23:20
4.8 km
Pakasnica, 4
arr. 23:21
dep. 23:21
5.3 km
Pakasnica, 5
arr. 23:22
dep. 23:22
5.7 km
Pakasnica, 6
arr. 23:23
dep. 23:23
6.2 km
Gari, 1
arr. 23:24
dep. 23:24
7.3 km
Gari, 2
arr. 23:25
8 km

Naselja Krusevac i Gari su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 23:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.