Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Donji Krcin timetable

sunday, 21.07.2019.
05:10 05:43 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:10
Jasika, Intersection
arr. 05:16
dep. 05:16
5 km
Srnje
arr. 05:18
dep. 05:18
7 km
Padez kod Krusevca
arr. 05:25
dep. 05:25
12 km
Zalogovac
arr. 05:30
dep. 05:30
18 km
Marenovo
arr. 05:32
dep. 05:32
20 km
Donji Krcin
arr. 05:43
28 km
06:15 07:25 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Jasika, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Gavez, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Maskare, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:47
dep. 06:47
22 km
Varvarin, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:52
dep. 06:52
24.5 km
Bacina, E
arr. 07:00
dep. 07:00
28 km
Bacina, Center
arr. 07:02
dep. 07:02
29.5 km
Donja Sabanta, ZD
arr. 07:07
dep. 07:07
32.5 km
Pajkovac
arr. 07:17
dep. 07:17
38.5 km
Toljevac
arr. 07:21
dep. 07:21
40.5 km
Donji Krcin
arr. 07:25
42 km
06:30 08:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:33
dep. 06:33
0.7 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:35
dep. 06:35
1.1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:42
dep. 06:42
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
4.7 km
Jasika, VK
arr. 06:50
dep. 06:50
5.8 km
Srnje, 1
arr. 06:53
dep. 06:53
6.6 km
Srnje, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
7.3 km
Srnje, Deponija
arr. 07:02
dep. 07:02
9.7 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
11.6 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
12.1 km
Vratare, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
13.2 km
Vratare, P
arr. 07:14
dep. 07:14
14.2 km
Zalogovac, A
arr. 07:19
dep. 07:19
16.8 km
Zalogovac, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
18.9 km
Zalogovac, 2
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Zalogovac, 3
arr. 07:26
dep. 07:26
20.6 km
Marenovo
arr. 07:28
dep. 07:28
21.2 km
Parcane kod Varvarina
arr. 07:33
dep. 07:33
23.5 km
Marenovo, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
26.8 km
Marenovo, 2
arr. 07:48
dep. 07:48
28.4 km
Cernica kod Varvarina
arr. 07:54
dep. 07:54
32.6 km
Karanovac
arr. 07:58
dep. 07:58
34.3 km
Donji Krcin
arr. 08:00
35.1 km
07:30 08:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Bivolje, Bivolje
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Dedina, M
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 07:37
dep. 07:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Makresane, 3
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
arr. 07:49
dep. 07:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 07:54
dep. 07:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 07:56
dep. 07:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 07:57
dep. 07:57
14.5 km
arr. 08:02
dep. 08:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
19.5 km
arr. 08:13
dep. 08:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
25.5 km
Varvarin, AMB
arr. 08:16
dep. 08:16
26.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 08:18
dep. 08:18
27.5 km
Varvarin, Farma
arr. 08:20
dep. 08:20
28.5 km
Bacina, Ek
arr. 08:23
dep. 08:23
30 km
Bacina, M
arr. 08:24
dep. 08:24
30.5 km
Bacina, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
31.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 08:27
dep. 08:27
32.5 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 08:30
dep. 08:30
34.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 08:33
dep. 08:33
36 km
Pajkovac
arr. 08:42
dep. 08:42
40.5 km
Toljevac
arr. 08:46
dep. 08:46
42.5 km
Donji Krcin
arr. 08:50
44 km
12:30 14:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Gavez, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 12:50
dep. 12:50
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 12:57
dep. 12:57
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 12:59
dep. 12:59
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 13:02
dep. 13:02
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 13:03
dep. 13:03
17 km
Maskare, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 13:10
dep. 13:10
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 13:12
dep. 13:12
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 13:13
dep. 13:13
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 13:17
dep. 13:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 13:21
dep. 13:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 13:23
dep. 13:23
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 13:27
dep. 13:27
28 km
Bacina, M
arr. 13:28
dep. 13:28
28.5 km
Bacina, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
29.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 13:32
dep. 13:32
30.5 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 13:38
dep. 13:38
32.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 13:40
dep. 13:40
34 km
Pajkovac
arr. 13:50
dep. 13:50
38.5 km
Toljevac, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
40.5 km
Donji Krcin
arr. 14:00
42 km
13:30 14:37 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Jasika, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Srnje
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Padez kod Krusevca
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Vratare
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Maskare, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
25 km
Bacina
arr. 14:16
dep. 14:16
31 km
Orasje kod Varvarina, Intersection
arr. 14:22
dep. 14:22
35 km
Pajkovac
arr. 14:31
dep. 14:31
40 km
Toljevac
arr. 14:34
dep. 14:34
42 km
Donji Krcin
arr. 14:37
44 km
15:30 17:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:36
dep. 15:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:02
dep. 16:02
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:03
dep. 16:03
17 km
Maskare, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 16:10
dep. 16:10
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 16:12
dep. 16:12
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 16:13
dep. 16:13
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 16:17
dep. 16:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 16:21
dep. 16:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 16:23
dep. 16:23
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 16:27
dep. 16:27
28 km
Bacina, M
arr. 16:28
dep. 16:28
28.5 km
Bacina, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
29.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 16:32
dep. 16:32
30.5 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 16:38
dep. 16:38
32.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 16:40
dep. 16:40
34 km
Pajkovac
arr. 16:50
dep. 16:50
38.5 km
Toljevac, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
40.5 km
Donji Krcin
arr. 17:00
42 km
20:25 21:55 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:26
dep. 20:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:27
dep. 20:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:31
dep. 20:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 20:45
dep. 20:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 20:57
dep. 20:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 20:58
dep. 20:58
17 km
Maskare, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 21:05
dep. 21:05
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 21:07
dep. 21:07
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 21:08
dep. 21:08
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 21:12
dep. 21:12
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 21:16
dep. 21:16
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 21:18
dep. 21:18
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 21:22
dep. 21:22
28 km
Bacina, M
arr. 21:23
dep. 21:23
28.5 km
Bacina, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
29.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 21:27
dep. 21:27
30.5 km
Orasje kod Varvarina, ZD
arr. 21:33
dep. 21:33
32.5 km
Orasje kod Varvarina, KV
arr. 21:35
dep. 21:35
34 km
Pajkovac
arr. 21:45
dep. 21:45
38.5 km
Toljevac, Intersection
arr. 21:51
dep. 21:51
40.5 km
Donji Krcin
arr. 21:55
42 km

Naselja Krusevac i Donji Krcin su međusobno udaljena ~40 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.