Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Doljane kod Krusevca timetable

sunday, 21.07.2019.
10:45 11:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:47
dep. 10:47
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:50
dep. 10:50
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:52
dep. 10:52
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 10:53
dep. 10:53
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:54
dep. 10:54
5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 10:57
dep. 10:57
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 10:59
dep. 10:59
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 11:01
dep. 11:01
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 11:03
dep. 11:03
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 11:05
dep. 11:05
10.5 km
Mesevo, Put
arr. 11:09
dep. 11:09
11.5 km
Mesevo, 1
arr. 11:12
dep. 11:12
12.5 km
Mesevo, 2
arr. 11:17
dep. 11:17
13.5 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
14 km
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 11:25
14.5 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:32
dep. 15:32
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:35
dep. 15:35
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:44
dep. 15:44
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 15:46
dep. 15:46
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:48
dep. 15:48
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:50
dep. 15:50
10.5 km
Mesevo, Put
arr. 15:54
dep. 15:54
11.5 km
Mesevo, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
12.5 km
Mesevo, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
13.5 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
14 km
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 16:10
14.5 km
20:15 21:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:17
dep. 20:17
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:20
dep. 20:20
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 20:23
dep. 20:23
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:24
dep. 20:24
5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 20:27
dep. 20:27
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 20:29
dep. 20:29
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 20:31
dep. 20:31
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 20:33
dep. 20:33
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 20:35
dep. 20:35
10.5 km
Mesevo, Put
arr. 20:39
dep. 20:39
11.5 km
Mesevo, 1
arr. 20:50
dep. 20:50
12.5 km
Mesevo, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
13.5 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 20:57
dep. 20:57
14 km
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 21:00
14.5 km
Krusevac - Doljane kod Krusevca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:45 07:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:47
dep. 06:47
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:50
dep. 06:50
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:53
dep. 06:53
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:54
dep. 06:54
5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:59
dep. 06:59
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 07:01
dep. 07:01
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 07:03
dep. 07:03
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 07:05
dep. 07:05
10.5 km
Mesevo, Put
arr. 07:32
dep. 07:32
17.5 km
Mesevo, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
16.5 km
Mesevo, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
15.5 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
15 km
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 07:20
14.5 km
10:45 11:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:47
dep. 10:47
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:50
dep. 10:50
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:52
dep. 10:52
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 10:53
dep. 10:53
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:54
dep. 10:54
5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 10:55
dep. 10:55
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 10:57
dep. 10:57
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 10:59
dep. 10:59
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 11:01
dep. 11:01
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 11:03
dep. 11:03
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 11:05
dep. 11:05
10.5 km
Mesevo, Put
arr. 11:09
dep. 11:09
11.5 km
Mesevo, 1
arr. 11:12
dep. 11:12
12.5 km
Mesevo, 2
arr. 11:17
dep. 11:17
13.5 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 11:21
dep. 11:21
14 km
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 11:25
14.5 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:32
dep. 15:32
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:35
dep. 15:35
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:39
dep. 15:39
5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:40
dep. 15:40
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:42
dep. 15:42
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:44
dep. 15:44
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 15:46
dep. 15:46
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:48
dep. 15:48
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:50
dep. 15:50
10.5 km
Mesevo, Put
arr. 15:54
dep. 15:54
11.5 km
Mesevo, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
12.5 km
Mesevo, 2
arr. 16:02
dep. 16:02
13.5 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
14 km
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 16:10
14.5 km
20:15 21:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:17
dep. 20:17
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:20
dep. 20:20
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 20:23
dep. 20:23
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:24
dep. 20:24
5 km
Begovo Brdo, 1
arr. 20:25
dep. 20:25
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 20:27
dep. 20:27
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 20:29
dep. 20:29
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 20:31
dep. 20:31
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 20:33
dep. 20:33
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 20:35
dep. 20:35
10.5 km
Mesevo, Put
arr. 20:39
dep. 20:39
11.5 km
Mesevo, 1
arr. 20:50
dep. 20:50
12.5 km
Mesevo, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
13.5 km
Doljane kod Krusevca, 1
arr. 20:57
dep. 20:57
14 km
Doljane kod Krusevca, 2
arr. 21:00
14.5 km

Naselja Krusevac i Doljane kod Krusevca su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.