Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Citluk kod Krusevca timetable

monday, 22.07.2019.
04:45 04:55 (00:10)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 04:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 04:46
dep. 04:46
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 04:47
dep. 04:47
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 04:49
dep. 04:49
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 04:50
dep. 04:50
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 04:51
dep. 04:51
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 04:53
dep. 04:53
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 04:54
dep. 04:54
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 04:55
4.8 km
05:00 05:11 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:00
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:11
5 km
05:15 05:26 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:16
dep. 05:16
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:17
dep. 05:17
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:18
dep. 05:18
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:20
dep. 05:20
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:21
dep. 05:21
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:23
dep. 05:23
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:24
dep. 05:24
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:26
4.8 km
05:20 05:30 (00:10)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:21
dep. 05:21
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:22
dep. 05:22
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:24
dep. 05:24
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:25
dep. 05:25
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:26
dep. 05:26
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:28
dep. 05:28
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 05:29
dep. 05:29
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 05:30
4.8 km
05:40 05:53 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:40
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:41
dep. 05:41
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:42
dep. 05:42
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:43
dep. 05:43
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:45
dep. 05:45
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 05:46
dep. 05:46
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:48
dep. 05:48
3.5 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 05:50
dep. 05:50
4 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 05:51
dep. 05:51
4.5 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 05:53
5 km
05:45 05:53 (00:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:50
dep. 05:50
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:52
dep. 05:52
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:53
4 km
05:55 06:06 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:55
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:06
5 km
06:08 06:25 (00:17)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 06:08
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:11
dep. 06:11
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:12
dep. 06:12
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:14
dep. 06:14
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:15
dep. 06:15
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:16
dep. 06:16
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:17
dep. 06:17
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:19
dep. 06:19
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:20
dep. 06:20
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:22
dep. 06:22
5.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:23
dep. 06:23
6.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:25
6.9 km
06:15 06:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:17
dep. 06:17
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:19
dep. 06:19
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:21
dep. 06:21
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:23
dep. 06:23
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:25
3.5 km
06:15 06:28 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:17
dep. 06:17
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:18
dep. 06:18
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:20
dep. 06:20
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:21
dep. 06:21
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:23
dep. 06:23
3.5 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 06:27
dep. 06:27
4.5 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 06:28
5 km
06:16 06:30 (00:14)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 06:16
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
0.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:19
dep. 06:19
1.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
1.9 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:21
dep. 06:21
2.4 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:22
dep. 06:22
2.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:23
dep. 06:23
3.4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
dep. 06:25
4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:26
dep. 06:26
4.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:28
dep. 06:28
5.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:29
dep. 06:29
5.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:30
6.7 km
06:17 06:31 (00:14)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 06:17
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:18
dep. 06:18
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:19
dep. 06:19
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:20
dep. 06:20
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:21
dep. 06:21
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:22
dep. 06:22
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:23
dep. 06:23
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:25
dep. 06:25
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:26
dep. 06:26
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:28
dep. 06:28
5.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 06:29
dep. 06:29
6.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:31
6.9 km
06:20 06:35 (00:15)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:22
dep. 06:22
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:23
dep. 06:23
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:24
dep. 06:24
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:25
dep. 06:25
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 06:28
dep. 06:28
4 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 06:29
dep. 06:29
4.5 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 06:31
dep. 06:31
5 km
Citluk kod Krusevca, 1
arr. 06:33
dep. 06:33
5.5 km
Citluk kod Krusevca
arr. 06:34
dep. 06:34
6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 06:35
6.4 km
06:38 06:58 (00:20)
Hangar
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Hangar
dep. 06:38
Krusevac, Aerodrom
arr. 06:40
dep. 06:40
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:41
dep. 06:41
1.3 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 06:43
dep. 06:43
2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:45
dep. 06:45
2.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:46
dep. 06:46
3.2 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:47
dep. 06:47
3.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:48
dep. 06:48
4.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:50
dep. 06:50
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:51
dep. 06:51
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:53
dep. 06:53
6.2 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 06:55
dep. 06:55
6.7 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 06:57
dep. 06:57
7.2 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 06:58
7.7 km
06:45 06:49 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:47
dep. 06:47
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:48
dep. 06:48
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:49
3.7 km
06:45 06:54 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:47
dep. 06:47
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:50
dep. 06:50
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:52
dep. 06:52
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 06:53
dep. 06:53
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:54
5 km
07:06 07:21 (00:15)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 07:06
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:07
dep. 07:07
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:08
dep. 07:08
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:10
dep. 07:10
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:11
dep. 07:11
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:12
dep. 07:12
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:13
dep. 07:13
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:15
dep. 07:15
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:16
dep. 07:16
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:18
dep. 07:18
5.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:19
dep. 07:19
6.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:21
6.9 km
07:11 07:25 (00:14)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 07:11
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:13
dep. 07:13
0.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 07:14
dep. 07:14
1.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
1.9 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:16
dep. 07:16
2.4 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:17
dep. 07:17
2.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:18
dep. 07:18
3.4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:20
dep. 07:20
4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:21
dep. 07:21
4.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:23
dep. 07:23
5.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 07:24
dep. 07:24
5.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 07:25
6.7 km
07:38 07:58 (00:20)
Hangar
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Hangar
dep. 07:38
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:40
dep. 07:40
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:41
dep. 07:41
1.3 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:43
dep. 07:43
2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 07:45
dep. 07:45
2.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 07:46
dep. 07:46
3.2 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 07:47
dep. 07:47
3.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 07:48
dep. 07:48
4.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 07:50
dep. 07:50
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 07:51
dep. 07:51
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 07:53
dep. 07:53
6.2 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 07:55
dep. 07:55
6.7 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 07:57
dep. 07:57
7.2 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 07:58
7.7 km
08:15 08:26 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:15
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 08:26
5 km
08:20 08:25 (00:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:20
Citluk kod Krusevca
arr. 08:25
5 km
08:20 08:29 (00:09)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 08:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:21
dep. 08:21
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 08:22
dep. 08:22
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:23
dep. 08:23
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 08:24
dep. 08:24
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 08:25
dep. 08:25
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 08:27
dep. 08:27
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 08:28
dep. 08:28
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 08:29
4.8 km
09:00 09:04 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:01
dep. 09:01
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:02
dep. 09:02
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:04
4 km
09:30 09:43 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 09:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:31
dep. 09:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:32
dep. 09:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:33
dep. 09:33
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:35
dep. 09:35
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 09:36
dep. 09:36
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:38
dep. 09:38
3.5 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 09:40
dep. 09:40
4 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 09:42
dep. 09:42
4.5 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 09:43
5 km
09:36 09:51 (00:15)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 09:36
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:37
dep. 09:37
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 09:38
dep. 09:38
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 09:40
dep. 09:40
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 09:41
dep. 09:41
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 09:42
dep. 09:42
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 09:43
dep. 09:43
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:45
dep. 09:45
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 09:46
dep. 09:46
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:48
dep. 09:48
5.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:49
dep. 09:49
6.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:51
6.9 km
09:45 09:56 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:45
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 09:56
5 km
10:00 10:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:00
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 10:10
5 km
10:17 10:32 (00:15)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Railway station
dep. 10:17
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 10:32
4 km
10:23 10:43 (00:20)
Hangar
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Hangar
dep. 10:23
Krusevac, Aerodrom
arr. 10:25
dep. 10:25
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:26
dep. 10:26
1.3 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 10:28
dep. 10:28
2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:30
dep. 10:30
2.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:31
dep. 10:31
3.2 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:32
dep. 10:32
3.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:33
dep. 10:33
4.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:35
dep. 10:35
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 10:36
dep. 10:36
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:38
dep. 10:38
6.2 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 10:40
dep. 10:40
6.7 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 10:42
dep. 10:42
7.2 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 10:43
7.7 km
10:36 10:51 (00:15)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 10:36
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:37
dep. 10:37
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 10:38
dep. 10:38
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 10:40
dep. 10:40
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:41
dep. 10:41
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:42
dep. 10:42
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:43
dep. 10:43
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:45
dep. 10:45
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 10:46
dep. 10:46
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:48
dep. 10:48
5.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 10:49
dep. 10:49
6.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 10:51
6.9 km
10:45 10:54 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 10:47
dep. 10:47
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 10:48
dep. 10:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 10:50
dep. 10:50
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:52
dep. 10:52
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 10:53
dep. 10:53
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:54
5 km
11:00 11:04 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:01
dep. 11:01
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:02
dep. 11:02
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:04
4 km
11:20 11:31 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 11:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:21
dep. 11:21
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:22
dep. 11:22
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:23
dep. 11:23
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:25
dep. 11:25
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:26
dep. 11:26
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:28
dep. 11:28
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:29
dep. 11:29
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:31
4.8 km
11:23 11:43 (00:20)
Hangar
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Hangar
dep. 11:23
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:25
dep. 11:25
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:26
dep. 11:26
1.3 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:28
dep. 11:28
2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:30
dep. 11:30
2.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:31
dep. 11:31
3.2 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:32
dep. 11:32
3.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:33
dep. 11:33
4.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:35
dep. 11:35
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:36
dep. 11:36
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:38
dep. 11:38
6.2 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 11:40
dep. 11:40
6.7 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 11:42
dep. 11:42
7.2 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 11:43
7.7 km
11:30 11:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:34
dep. 11:34
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:36
dep. 11:36
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:38
dep. 11:38
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:40
3.5 km
11:30 11:41 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:30
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:41
5 km
11:36 11:51 (00:15)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 11:36
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:37
dep. 11:37
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 11:38
dep. 11:38
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 11:40
dep. 11:40
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:41
dep. 11:41
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:42
dep. 11:42
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:43
dep. 11:43
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:45
dep. 11:45
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:46
dep. 11:46
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:48
dep. 11:48
5.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:49
dep. 11:49
6.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:51
6.9 km
11:45 11:56 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 11:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:46
dep. 11:46
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:47
dep. 11:47
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:48
dep. 11:48
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:50
dep. 11:50
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 11:51
dep. 11:51
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:53
dep. 11:53
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 11:54
dep. 11:54
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 11:56
4.8 km
12:00 12:04 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:01
dep. 12:01
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:02
dep. 12:02
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:03
dep. 12:03
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:04
4 km
12:23 12:34 (00:11)
Nova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 12:23
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:30
1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
1.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:32
dep. 12:32
2.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:33
dep. 12:33
3.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:34
4.7 km
12:23 12:43 (00:20)
Hangar
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Hangar
dep. 12:23
Krusevac, Aerodrom
arr. 12:25
dep. 12:25
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:26
dep. 12:26
1.3 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:30
dep. 12:30
2.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
3.2 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:32
dep. 12:32
3.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:33
dep. 12:33
4.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:35
dep. 12:35
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:36
dep. 12:36
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:38
dep. 12:38
6.2 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 12:40
dep. 12:40
6.7 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 12:42
dep. 12:42
7.2 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 12:43
7.7 km
12:30 12:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:32
dep. 12:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:34
dep. 12:34
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:36
dep. 12:36
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:38
dep. 12:38
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:40
3.5 km
12:36 12:51 (00:15)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 12:36
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:37
dep. 12:37
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 12:38
dep. 12:38
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 12:40
dep. 12:40
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:41
dep. 12:41
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:42
dep. 12:42
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:43
dep. 12:43
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:45
dep. 12:45
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:46
dep. 12:46
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:48
dep. 12:48
5.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 12:49
dep. 12:49
6.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:51
6.9 km
12:40 12:49 (00:09)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 12:40
Krusevac, Velika cesma
arr. 12:41
dep. 12:41
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 12:42
dep. 12:42
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 12:43
dep. 12:43
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:44
dep. 12:44
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 12:45
dep. 12:45
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:47
dep. 12:47
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 12:48
dep. 12:48
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 12:49
4.8 km
12:50 13:01 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:50
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:01
5 km
13:00 13:04 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:02
dep. 13:02
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:03
dep. 13:03
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:04
3.7 km
13:00 13:13 (00:13)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:02
dep. 13:02
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:03
dep. 13:03
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:05
dep. 13:05
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:06
dep. 13:06
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:08
dep. 13:08
3.5 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 13:12
dep. 13:12
4.5 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 13:13
5 km
13:30 13:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Merkur
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:33
dep. 13:33
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:36
dep. 13:36
3.7 km
Citluk kod Krusevca
arr. 13:37
5 km
13:30 13:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:31
dep. 13:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:32
dep. 13:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:34
dep. 13:34
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:36
dep. 13:36
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:38
dep. 13:38
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:40
3.5 km
13:36 13:51 (00:15)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 13:36
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:37
dep. 13:37
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 13:38
dep. 13:38
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 13:40
dep. 13:40
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:41
dep. 13:41
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:42
dep. 13:42
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:43
dep. 13:43
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:45
dep. 13:45
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:46
dep. 13:46
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:48
dep. 13:48
5.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:49
dep. 13:49
6.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:51
6.9 km
13:40 13:49 (00:09)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:40
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:41
dep. 13:41
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:42
dep. 13:42
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:43
dep. 13:43
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:44
dep. 13:44
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 13:45
dep. 13:45
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:47
dep. 13:47
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 13:48
dep. 13:48
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 13:49
4.8 km
13:53 14:13 (00:20)
Hangar
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Hangar
dep. 13:53
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:55
dep. 13:55
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:56
dep. 13:56
1.3 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:58
dep. 13:58
2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:00
dep. 14:00
2.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:01
dep. 14:01
3.2 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:02
dep. 14:02
3.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:03
dep. 14:03
4.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:05
dep. 14:05
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:06
dep. 14:06
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:08
dep. 14:08
6.2 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 14:13
7.7 km
14:00 14:04 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:01
dep. 14:01
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:02
dep. 14:02
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:03
dep. 14:03
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:04
3.7 km
14:30 14:34 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:32
dep. 14:32
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:34
3.7 km
14:30 14:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:31
dep. 14:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:32
dep. 14:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:34
dep. 14:34
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:36
dep. 14:36
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:38
dep. 14:38
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:40
3.5 km
14:36 14:51 (00:15)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 14:36
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:37
dep. 14:37
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:38
dep. 14:38
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:40
dep. 14:40
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:41
dep. 14:41
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:42
dep. 14:42
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:43
dep. 14:43
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:45
dep. 14:45
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:46
dep. 14:46
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:48
dep. 14:48
5.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:49
dep. 14:49
6.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:51
6.9 km
14:36 14:51 (00:15)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 14:36
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:38
dep. 14:38
0.8 km
Krusevac, Fontana
arr. 14:39
dep. 14:39
1.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 14:40
dep. 14:40
1.9 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 14:41
dep. 14:41
2.4 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 14:42
dep. 14:42
2.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 14:43
dep. 14:43
3.4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 14:46
dep. 14:46
4.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 14:48
dep. 14:48
5.4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 14:49
dep. 14:49
5.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 14:51
6.7 km
14:39 14:54 (00:15)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Railway station
dep. 14:39
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 14:54
4 km
15:08 15:28 (00:20)
Hangar
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Hangar
dep. 15:08
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:10
dep. 15:10
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:11
dep. 15:11
1.3 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:13
dep. 15:13
2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:15
dep. 15:15
2.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
3.2 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:17
dep. 15:17
3.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:18
dep. 15:18
4.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:20
dep. 15:20
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:21
dep. 15:21
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:23
dep. 15:23
6.2 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 15:25
dep. 15:25
6.7 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 15:27
dep. 15:27
7.2 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 15:28
7.7 km
15:10 15:21 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:10
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:21
5 km
15:14 15:30 (00:16)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 15:14
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:22
dep. 15:22
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:24
dep. 15:24
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:26
dep. 15:26
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:28
dep. 15:28
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:30
5.6 km
15:15 15:19 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:17
dep. 15:17
1.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:19
3.7 km
15:15 15:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:25
5 km
15:20 15:24 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
4 km
15:30 15:39 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:32
dep. 15:32
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:35
dep. 15:35
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:38
dep. 15:38
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:39
5 km
15:30 15:41 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:32
dep. 15:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:36
dep. 15:36
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:38
dep. 15:38
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:39
dep. 15:39
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:41
4.8 km
15:30 15:41 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:32
dep. 15:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:33
dep. 15:33
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:35
dep. 15:35
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:36
dep. 15:36
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:38
dep. 15:38
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:39
dep. 15:39
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:41
4.8 km
15:36 15:51 (00:15)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 15:36
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:37
dep. 15:37
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:38
dep. 15:38
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:41
dep. 15:41
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:42
dep. 15:42
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:43
dep. 15:43
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:45
dep. 15:45
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 15:46
dep. 15:46
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:48
dep. 15:48
5.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:49
dep. 15:49
6.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 15:51
6.9 km
16:05 16:09 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:05
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
5 km
16:08 16:28 (00:20)
Hangar
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Hangar
dep. 16:08
Krusevac, Aerodrom
arr. 16:10
dep. 16:10
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:11
dep. 16:11
1.3 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 16:13
dep. 16:13
2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 16:15
dep. 16:15
2.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:16
dep. 16:16
3.2 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:17
dep. 16:17
3.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:18
dep. 16:18
4.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:20
dep. 16:20
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 16:21
dep. 16:21
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:23
dep. 16:23
6.2 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 16:25
dep. 16:25
6.7 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 16:27
dep. 16:27
7.2 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 16:28
7.7 km
16:15 16:19 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:16
dep. 16:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:17
dep. 16:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:18
dep. 16:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:19
4 km
16:30 16:41 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 16:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 16:31
dep. 16:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 16:32
dep. 16:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 16:33
dep. 16:33
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:35
dep. 16:35
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 16:36
dep. 16:36
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:38
dep. 16:38
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:39
dep. 16:39
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 16:41
4.8 km
17:15 17:19 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:16
dep. 17:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:17
dep. 17:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:18
dep. 17:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:19
4 km
17:15 17:26 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 17:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:16
dep. 17:16
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 17:17
dep. 17:17
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:18
dep. 17:18
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:20
dep. 17:20
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 17:21
dep. 17:21
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:23
dep. 17:23
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:24
dep. 17:24
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 17:26
4.8 km
17:25 17:32 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:25
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:26
dep. 17:26
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:27
dep. 17:27
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:28
dep. 17:28
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 17:29
dep. 17:29
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:30
dep. 17:30
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:31
dep. 17:31
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 17:32
5 km
17:45 17:56 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 17:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 17:46
dep. 17:46
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 17:47
dep. 17:47
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 17:48
dep. 17:48
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:50
dep. 17:50
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 17:51
dep. 17:51
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:53
dep. 17:53
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 17:54
dep. 17:54
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 17:56
4.8 km
18:00 18:04 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:01
dep. 18:01
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:02
dep. 18:02
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:03
dep. 18:03
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:04
3.7 km
18:06 18:21 (00:15)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 18:06
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:07
dep. 18:07
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 18:08
dep. 18:08
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 18:10
dep. 18:10
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:11
dep. 18:11
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 18:12
dep. 18:12
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:13
dep. 18:13
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:15
dep. 18:15
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 18:16
dep. 18:16
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:18
dep. 18:18
5.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:19
dep. 18:19
6.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 18:21
6.9 km
18:50 19:01 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:50
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:01
5 km
18:53 19:13 (00:20)
Hangar
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Hangar
dep. 18:53
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:55
dep. 18:55
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:56
dep. 18:56
1.3 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:58
dep. 18:58
2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:00
dep. 19:00
2.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:01
dep. 19:01
3.2 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:02
dep. 19:02
3.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:03
dep. 19:03
4.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:05
dep. 19:05
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:06
dep. 19:06
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:08
dep. 19:08
6.2 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 19:10
dep. 19:10
6.7 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 19:12
dep. 19:12
7.2 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 19:13
7.7 km
19:06 19:23 (00:17)
Bivoljski most
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bivoljski most
dep. 19:06
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:07
dep. 19:07
1 km
Krusevac, Fontana
arr. 19:08
dep. 19:08
1.4 km
Krusevac, Spomenik
arr. 19:10
dep. 19:10
2.1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:11
dep. 19:11
2.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 19:12
dep. 19:12
2.9 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:14
dep. 19:14
3.6 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:15
dep. 19:15
4.2 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 19:17
dep. 19:17
4.9 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:19
dep. 19:19
5.6 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 19:20
dep. 19:20
6.1 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 19:23
6.9 km
19:13 19:19 (00:06)
Nova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 19:13
Krusevac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
1 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 19:16
dep. 19:16
1.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 19:17
dep. 19:17
2.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:18
dep. 19:18
3.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:19
4.7 km
19:53 20:13 (00:20)
Hangar
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Hangar
dep. 19:53
Krusevac, Aerodrom
arr. 19:55
dep. 19:55
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:56
dep. 19:56
1.3 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 19:58
dep. 19:58
2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 20:00
dep. 20:00
2.7 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:01
dep. 20:01
3.2 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:02
dep. 20:02
3.5 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:03
dep. 20:03
4.2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:05
dep. 20:05
4.8 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 20:06
dep. 20:06
5.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:08
dep. 20:08
6.2 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 20:10
dep. 20:10
6.7 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 20:12
dep. 20:12
7.2 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 20:13
7.7 km
20:15 20:19 (00:04)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:16
dep. 20:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:17
dep. 20:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:19
4 km
20:15 20:24 (00:09)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:17
dep. 20:17
0.7 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:20
dep. 20:20
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 20:23
dep. 20:23
4 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:24
5 km
20:15 20:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Citluk kod Krusevca
arr. 20:25
5 km
20:15 20:26 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:26
5 km
20:20 20:31 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 20:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:21
dep. 20:21
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:22
dep. 20:22
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:23
dep. 20:23
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:25
dep. 20:25
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 20:26
dep. 20:26
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:28
dep. 20:28
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 20:29
dep. 20:29
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 20:31
4.8 km
20:22 20:37 (00:15)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Railway station
dep. 20:22
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 20:37
4 km
21:10 21:25 (00:15)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 21:10
Krusevac, Velika cesma
arr. 21:11
dep. 21:11
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 21:12
dep. 21:12
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 21:13
dep. 21:13
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 21:14
dep. 21:14
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 21:15
dep. 21:15
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 21:16
dep. 21:16
3.5 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 21:18
dep. 21:18
4 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 21:19
dep. 21:19
4.5 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 21:21
dep. 21:21
5 km
Citluk kod Krusevca, 1
arr. 21:23
dep. 21:23
5.5 km
Citluk kod Krusevca
arr. 21:24
dep. 21:24
6 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 21:25
6.4 km
21:45 22:30 (00:45)
Rasadnik 3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Rasadnik 3
dep. 21:45
Krusevac, Rasadnik 2
arr. 21:46
dep. 21:46
0.5 km
Krusevac, Rasadnik 1
arr. 21:47
dep. 21:47
0.8 km
Krusevac, Kolonija
arr. 21:48
dep. 21:48
1.4 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 21:50
dep. 21:50
2.2 km
Krusevac, Spomenik
arr. 21:52
dep. 22:15
2.9 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 22:16
dep. 22:16
3.4 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 22:17
dep. 22:17
3.7 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 22:18
dep. 22:18
4.4 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 22:19
dep. 22:19
5 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 22:20
dep. 22:20
5.7 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 22:21
dep. 22:21
6.4 km
Citluk kod Krusevca, 4
arr. 22:23
dep. 22:23
6.9 km
Citluk kod Krusevca, 3
arr. 22:24
dep. 22:24
7.4 km
Citluk kod Krusevca, 2
arr. 22:26
dep. 22:26
7.9 km
Citluk kod Krusevca, 1
arr. 22:28
dep. 22:28
8.4 km
Citluk kod Krusevca
arr. 22:29
dep. 22:29
8.9 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 22:30
9.3 km
23:15 23:26 (00:11)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 23:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 23:16
dep. 23:16
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 23:17
dep. 23:17
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 23:18
dep. 23:18
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 23:20
dep. 23:20
2.1 km
Citluk kod Krusevca, Ravnjak
arr. 23:21
dep. 23:21
2.8 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 23:23
dep. 23:23
3.5 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 23:24
dep. 23:24
4 km
Citluk kod Krusevca, Intersection
arr. 23:26
4.8 km

Naselja Krusevac i Citluk kod Krusevca su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.