Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Cerova kod Krusevca timetable

wednesday, 17.07.2019.
04:55 05:25 (00:30)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 04:55
Krusevac, Velika cesma
arr. 04:56
dep. 04:56
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 04:57
dep. 04:57
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 04:58
dep. 04:58
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 04:59
dep. 04:59
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 05:00
dep. 05:00
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 05:01
dep. 05:01
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 05:02
dep. 05:02
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 05:04
dep. 05:04
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 05:06
dep. 05:06
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 05:07
dep. 05:07
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 05:08
dep. 05:08
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 05:09
dep. 05:09
5.2 km
Gari, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
6.3 km
Gari, 2
arr. 05:11
dep. 05:11
6.7 km
Gari, 3
arr. 05:12
dep. 05:12
7 km
Gari, 4
arr. 05:13
dep. 05:13
7.5 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
10 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
10.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 05:22
dep. 05:22
11 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 05:24
dep. 05:24
12 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 05:25
12.5 km
05:00 05:25 (00:25)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:01
dep. 05:01
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:02
dep. 05:02
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:03
dep. 05:03
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 05:04
dep. 05:04
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 05:05
dep. 05:05
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 05:06
dep. 05:06
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 05:07
dep. 05:07
3 km
Pakasnica, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 05:09
dep. 05:09
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 05:10
dep. 05:10
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 05:11
dep. 05:11
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 05:12
dep. 05:12
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 05:13
dep. 05:13
5.2 km
Gari, 1
arr. 05:14
dep. 05:14
6.3 km
Gari, 2
arr. 05:15
dep. 05:15
6.7 km
Gari, 3
arr. 05:16
dep. 05:16
7 km
Gari, 4
arr. 05:17
dep. 05:17
7.5 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 05:21
dep. 05:21
10 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 05:22
dep. 05:22
10.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 05:23
dep. 05:23
11 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 05:24
dep. 05:24
12 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 05:25
12.5 km
06:05 06:35 (00:30)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 06:05
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:06
dep. 06:06
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:07
dep. 06:07
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:08
dep. 06:08
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 06:09
dep. 06:09
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 06:11
dep. 06:11
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 06:12
dep. 06:12
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 06:14
dep. 06:14
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 06:16
dep. 06:16
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 06:17
dep. 06:17
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 06:18
dep. 06:18
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 06:19
dep. 06:19
5.2 km
Gari, 1
arr. 06:20
dep. 06:20
6.3 km
Gari, 2
arr. 06:21
dep. 06:21
6.7 km
Gari, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
7 km
Gari, 4
arr. 06:23
dep. 06:23
7.5 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 06:29
dep. 06:29
10 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 06:31
dep. 06:31
10.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 06:32
dep. 06:32
11 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 06:33
dep. 06:33
12 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 06:35
12.5 km
08:30 09:00 (00:30)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 08:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 08:31
dep. 08:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 08:32
dep. 08:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 08:33
dep. 08:33
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 08:34
dep. 08:34
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 08:35
dep. 08:35
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 08:36
dep. 08:36
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 08:37
dep. 08:37
3 km
Pakasnica, 1
arr. 08:38
dep. 08:38
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 08:39
dep. 08:39
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 08:40
dep. 08:40
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 08:41
dep. 08:41
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 08:42
dep. 08:42
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 08:43
dep. 08:43
5.2 km
Gari, 1
arr. 08:44
dep. 08:44
6.3 km
Gari, 2
arr. 08:47
dep. 08:47
6.7 km
Gari, 3
arr. 08:48
dep. 08:48
7 km
Gari, 4
arr. 08:49
dep. 08:49
7.5 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 08:55
dep. 08:55
10 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 08:56
dep. 08:56
10.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 08:57
dep. 08:57
11 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 08:59
dep. 08:59
12 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 09:00
12.5 km
11:30 12:00 (00:30)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 11:30
Krusevac, Velika cesma
arr. 11:31
dep. 11:31
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 11:32
dep. 11:32
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 11:33
dep. 11:33
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 11:34
dep. 11:34
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 11:36
dep. 11:36
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 11:37
dep. 11:37
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 11:38
dep. 11:38
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 11:39
dep. 11:39
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 11:41
dep. 11:41
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 11:42
dep. 11:42
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 11:43
dep. 11:43
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 11:44
dep. 11:44
5.2 km
Gari, 1
arr. 11:45
dep. 11:45
6.3 km
Gari, 2
arr. 11:46
dep. 11:46
6.7 km
Gari, 3
arr. 11:47
dep. 11:47
7 km
Gari, 4
arr. 11:48
dep. 11:48
7.5 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 11:54
dep. 11:54
10 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 11:56
dep. 11:56
10.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 11:57
dep. 11:57
11 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 12:00
12.5 km
13:45 14:15 (00:30)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 13:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 13:46
dep. 13:46
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 13:47
dep. 13:47
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 13:48
dep. 13:48
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 13:49
dep. 13:49
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 13:50
dep. 13:50
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 13:51
dep. 13:51
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 13:52
dep. 13:52
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 13:53
dep. 13:53
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 13:54
dep. 13:54
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 13:56
dep. 13:56
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 13:57
dep. 13:57
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 13:58
dep. 13:58
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 13:59
dep. 13:59
5.2 km
Gari, 1
arr. 14:00
dep. 14:00
6.3 km
Gari, 2
arr. 14:01
dep. 14:01
6.7 km
Gari, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
7 km
Gari, 4
arr. 14:03
dep. 14:03
7.5 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
10 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 14:11
dep. 14:11
10.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 14:12
dep. 14:12
11 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 14:14
dep. 14:14
12 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 14:15
12.5 km
15:35 16:05 (00:30)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 15:35
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:36
dep. 15:36
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:37
dep. 15:37
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:38
dep. 15:38
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 15:41
dep. 15:41
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 15:43
dep. 15:43
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 15:48
dep. 15:48
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 15:49
dep. 15:49
5.2 km
Gari, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
6.3 km
Gari, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
6.7 km
Gari, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
7 km
Gari, 4
arr. 15:53
dep. 15:53
7.5 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
10 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 16:01
dep. 16:01
10.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 16:02
dep. 16:02
11 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 16:04
dep. 16:04
12 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 16:05
12.5 km
18:15 18:45 (00:30)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 18:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 18:16
dep. 18:16
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 18:17
dep. 18:17
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 18:18
dep. 18:18
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 18:19
dep. 18:19
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 18:21
dep. 18:21
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 18:22
dep. 18:22
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 18:23
dep. 18:23
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 18:24
dep. 18:24
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 18:26
dep. 18:26
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 18:27
dep. 18:27
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 18:28
dep. 18:28
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 18:29
dep. 18:29
5.2 km
Gari, 1
arr. 18:30
dep. 18:30
6.3 km
Gari, 2
arr. 18:31
dep. 18:31
6.7 km
Gari, 3
arr. 18:32
dep. 18:32
7 km
Gari, 4
arr. 18:33
dep. 18:33
7.5 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 18:39
dep. 18:39
10 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 18:41
dep. 18:41
10.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 18:42
dep. 18:42
11 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 18:44
dep. 18:44
12 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 18:45
12.5 km
20:00 20:30 (00:30)
Spomenik
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 20:00
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:01
dep. 20:01
0.5 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 20:02
dep. 20:02
0.8 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:03
dep. 20:03
1.5 km
Lazarica, 1
arr. 20:04
dep. 20:04
1.8 km
Lazarica, 2
arr. 20:05
dep. 20:05
2.4 km
Lazarica, Bare
arr. 20:06
dep. 20:06
2.7 km
Pakasnica, Novo groblje raskrsnica
arr. 20:07
dep. 20:07
3.1 km
Pakasnica, 1
arr. 20:08
dep. 20:08
3.2 km
Pakasnica, 2
arr. 20:09
dep. 20:09
3.5 km
Pakasnica, 3
arr. 20:11
dep. 20:11
3.8 km
Pakasnica, 4
arr. 20:12
dep. 20:12
4.3 km
Pakasnica, 5
arr. 20:13
dep. 20:13
4.7 km
Pakasnica, 6
arr. 20:14
dep. 20:14
5.2 km
Gari, 1
arr. 20:15
dep. 20:15
6.3 km
Gari, 2
arr. 20:16
dep. 20:16
6.7 km
Gari, 3
arr. 20:17
dep. 20:17
7 km
Gari, 4
arr. 20:18
dep. 20:18
7.5 km
Cerova kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
10 km
Cerova kod Krusevca, 2
arr. 20:26
dep. 20:26
10.5 km
Cerova kod Krusevca, 3
arr. 20:27
dep. 20:27
11 km
Cerova kod Krusevca, 4
arr. 20:29
dep. 20:29
12 km
Cerova kod Krusevca, 5
arr. 20:30
12.5 km

Naselja Krusevac i Cerova kod Krusevca su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.