Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Cernica kod Varvarina timetable

thursday, 14.11.2019.
05:45 07:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Gavez, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
17 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
28.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
40.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
35 km
Bacina, Izlaz
arr. 07:08
dep. 07:08
41.5 km
Cernica kod Varvarina
arr. 07:15
44 km
Krusevac - Cernica kod Varvarina timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
05:45 07:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Gavez, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
17 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
28.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
40.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
35 km
Bacina, Izlaz
arr. 07:08
dep. 07:08
41.5 km
Cernica kod Varvarina
arr. 07:15
44 km
Krusevac - Cernica kod Varvarina timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
06:30 07:54 (01:24)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:33
dep. 06:33
0.7 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:35
dep. 06:35
1.1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:42
dep. 06:42
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:47
dep. 06:47
4.7 km
Jasika, VK
arr. 06:50
dep. 06:50
5.8 km
Srnje, 1
arr. 06:53
dep. 06:53
6.6 km
Srnje, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
7.3 km
Srnje, Deponija
arr. 07:02
dep. 07:02
9.7 km
Padez kod Krusevca, 1
arr. 07:06
dep. 07:06
11.6 km
Padez kod Krusevca, 2
arr. 07:08
dep. 07:08
12.1 km
Vratare, Intersection
arr. 07:11
dep. 07:11
13.2 km
Vratare, P
arr. 07:14
dep. 07:14
14.2 km
Zalogovac, A
arr. 07:19
dep. 07:19
16.8 km
Zalogovac, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
18.9 km
Zalogovac, 2
arr. 07:24
dep. 07:24
20 km
Zalogovac, 3
arr. 07:26
dep. 07:26
20.6 km
Marenovo
arr. 07:28
dep. 07:28
21.2 km
Parcane kod Varvarina
arr. 07:33
dep. 07:33
23.5 km
Marenovo, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
26.8 km
Marenovo, 2
arr. 07:48
dep. 07:48
28.4 km
Cernica kod Varvarina
arr. 07:54
32.6 km
Krusevac - Cernica kod Varvarina timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
05:45 07:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Gavez, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
17 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
28.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
40.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
35 km
Bacina, Izlaz
arr. 07:08
dep. 07:08
41.5 km
Cernica kod Varvarina
arr. 07:15
44 km
Krusevac - Cernica kod Varvarina timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
05:45 07:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Gavez, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
17 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
28.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
40.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
35 km
Bacina, Izlaz
arr. 07:08
dep. 07:08
41.5 km
Cernica kod Varvarina
arr. 07:15
44 km
Krusevac - Cernica kod Varvarina timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
05:45 07:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Gavez, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
17 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
28.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
40.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
35 km
Bacina, Izlaz
arr. 07:08
dep. 07:08
41.5 km
Cernica kod Varvarina
arr. 07:15
44 km
Krusevac - Cernica kod Varvarina timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
05:45 07:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Gavez, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
17 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
28.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
40.5 km
Izbenica, 1
arr. 07:00
dep. 07:00
36 km
Izbenica, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
35 km
Bacina, Izlaz
arr. 07:08
dep. 07:08
41.5 km
Cernica kod Varvarina
arr. 07:15
44 km

Naselja Krusevac i Cernica kod Varvarina su međusobno udaljena ~43 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 24min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 06:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.