Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Krusevac - Cacak timetable

tuesday, 14.08.2018.
07:10 09:15 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:10
Stopanja kod Trstenika
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Pocekovina
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
29 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
43 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
47 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
50 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
54 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:20
dep. 08:20
62 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
63 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
64 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
83 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
86 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
92 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:00
dep. 09:00
98 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
102 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
111 km
08:55 10:50 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:55
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
29 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
41 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
68 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
109 km
09:50 11:50 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:50
Trstenik, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
33 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
41 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:05
62 km
Cacak, Bus station
arr. 11:50
102 km
10:00 12:55 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:00
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 10:04
dep. 10:04
2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 10:08
dep. 10:08
4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 10:12
dep. 10:12
7 km
Kosevi, Intersection
arr. 10:15
dep. 10:15
9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 10:17
dep. 10:17
10 km
Globoder, R2
arr. 10:18
dep. 10:18
11 km
Globoder, R1
arr. 10:21
dep. 10:21
13 km
Bresno Polje
arr. 10:23
dep. 10:23
14 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 10:25
dep. 10:25
15 km
Stari Trstenik
arr. 10:27
dep. 10:27
17 km
Pocekovina, 2
arr. 10:30
dep. 10:30
20 km
Pocekovina, 1
arr. 10:31
dep. 10:31
21 km
Gornji Ribnik
arr. 10:33
dep. 10:33
23 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 10:35
dep. 10:35
25 km
Trstenik, Beljići
arr. 10:37
dep. 10:37
26 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
29 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 10:44
dep. 10:44
31 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 10:50
dep. 10:50
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 10:52
dep. 10:52
36 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 10:55
dep. 10:55
37 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
41 km
Vrnjci, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
44 km
Stancici
arr. 12:35
dep. 12:35
97 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 11:10
dep. 11:10
47 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 11:12
dep. 11:12
48 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 11:15
dep. 11:15
50 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 11:16
dep. 11:16
51 km
Podunavci, Center
arr. 11:17
dep. 11:17
52 km
Vranesi
arr. 11:21
dep. 11:21
55 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 11:23
dep. 11:23
56 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 11:25
dep. 11:25
57 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
58 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
59 km
Ratina
arr. 11:31
dep. 11:31
61 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 11:33
dep. 11:33
62 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:35
dep. 11:35
63 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:37
dep. 11:37
63.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:38
dep. 11:38
64 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:43
dep. 11:43
67 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
68 km
arr. 11:50
dep. 11:50
72 km
Adrani, Dom
arr. 11:55
dep. 11:55
73 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:00
dep. 12:00
75 km
Milocaj, 2
arr. 12:05
dep. 12:05
78 km
Cvetke, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
79 km
Ladevci
arr. 12:10
dep. 12:10
82 km
Tavnik, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
84 km
Katrga, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
86 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 12:23
dep. 12:23
88 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:25
90 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 12:28
dep. 12:28
92 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:29
dep. 12:29
93 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 12:30
dep. 12:30
94 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 12:31
dep. 12:31
95 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:33
dep. 12:33
96 km
Stancici, Čegar
arr. 12:36
dep. 12:36
98 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 12:38
dep. 12:38
100 km
Preljina
arr. 12:40
dep. 12:40
102 km
Konjevici
arr. 12:45
dep. 12:45
104 km
Cacak, Bus station
arr. 12:55
109 km
11:00 13:40 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Stopanja kod Trstenika
arr. 11:20
dep. 11:20
15 km
Pocekovina
arr. 11:30
dep. 11:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
29 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 11:55
dep. 11:55
39 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
43 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
47 km
Lipova
arr. 12:10
dep. 12:10
50 km
Podunavci, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
54 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:25
dep. 12:25
62 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:33
dep. 12:33
69 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:45
70 km
Ladevci, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
83 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
86 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
92 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 13:25
dep. 13:25
98 km
Preljina
arr. 13:35
dep. 13:35
104 km
Cacak, Bus station
arr. 13:40
111 km
12:05 14:10 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:05
Stopanja kod Trstenika
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
33 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
41 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
62 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
102 km
14:43 17:10 (02:27)
Nova Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova Pijaca
dep. 14:43
Krusevac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
1 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Pocekovina
arr. 15:15
dep. 15:15
22 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
30 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 15:35
dep. 15:35
40 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
44 km
Vrnjci
arr. 15:45
dep. 15:45
48 km
Lipova
arr. 15:50
dep. 15:50
51 km
Podunavci
arr. 15:55
dep. 15:55
55 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
63 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:13
dep. 16:13
70 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
71 km
Ladevci
arr. 16:35
dep. 16:35
84 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
-120 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
93 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 16:55
dep. 16:55
99 km
Preljina
arr. 17:00
dep. 17:00
105 km
Cacak, Bus station
arr. 17:10
112 km
15:15 18:10 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 15:19
dep. 15:19
2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 15:25
dep. 15:25
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 15:27
dep. 15:27
7 km
Kosevi, Intersection
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Globoder, R2
arr. 15:33
dep. 15:33
11 km
Globoder, R1
arr. 15:36
dep. 15:36
13 km
Bresno Polje
arr. 15:38
dep. 15:38
14 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Stari Trstenik
arr. 15:42
dep. 15:42
17 km
Pocekovina, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
20 km
Pocekovina, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
21 km
Gornji Ribnik
arr. 15:48
dep. 15:48
23 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 15:50
dep. 15:50
25 km
Trstenik, Beljići
arr. 15:52
dep. 15:52
26 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:55
dep. 15:55
29 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 15:59
dep. 15:59
31 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 16:05
dep. 16:05
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 16:07
dep. 16:07
36 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:10
dep. 16:10
37 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
41 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:20
dep. 16:20
44 km
Stancici
arr. 17:50
dep. 17:50
97 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:25
dep. 16:25
47 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
48 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:30
dep. 16:30
50 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 16:31
dep. 16:31
51 km
Podunavci, Center
arr. 16:32
dep. 16:32
52 km
Vranesi
arr. 16:36
dep. 16:36
55 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:38
dep. 16:38
56 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:40
dep. 16:40
57 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:42
dep. 16:42
58 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
59 km
Ratina
arr. 16:46
dep. 16:46
61 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:48
dep. 16:48
62 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:50
dep. 16:50
63 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:52
dep. 16:52
63.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:53
dep. 16:53
64 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:58
dep. 16:58
67 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
68 km
arr. 17:05
dep. 17:05
72 km
Adrani, Dom
arr. 17:10
dep. 17:10
73 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 17:15
dep. 17:15
75 km
Milocaj, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
78 km
Cvetke, Intersection
arr. 17:22
dep. 17:22
79 km
Ladevci
arr. 17:25
dep. 17:25
82 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:30
dep. 17:30
84 km
Katrga, Intersection
arr. 17:35
dep. 17:35
86 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 17:38
dep. 17:38
88 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
90 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 17:43
dep. 17:43
92 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
93 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 17:45
dep. 17:45
94 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 17:46
dep. 17:46
95 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:48
dep. 17:48
96 km
Stancici, Čegar
arr. 17:51
dep. 17:51
98 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 17:53
dep. 17:53
100 km
Preljina
arr. 17:55
dep. 17:55
102 km
Konjevici
arr. 18:00
dep. 18:00
104 km
Cacak, Bus station
arr. 18:10
109 km
16:05 18:15 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:05
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
5 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
11 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 16:20
dep. 16:20
15 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
22 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
29 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:45
dep. 16:45
38 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
41 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
46 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
52 km
Ratina
arr. 17:16
dep. 17:16
62 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
68 km
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
78 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
81 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
84 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
90 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:58
dep. 17:58
96 km
Preljina
arr. 18:05
dep. 18:05
102 km
Konjevici
arr. 18:07
dep. 18:07
104 km
Cacak, Bus station
arr. 18:15
109 km
18:00 20:55 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:00
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:08
dep. 18:08
4 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Kosevi, Zel. stanica
arr. 18:12
dep. 18:12
7 km
Kosevi, Intersection
arr. 18:15
dep. 18:15
9 km
Mackovac kod Krusevca
arr. 18:17
dep. 18:17
10 km
Globoder, R2
arr. 18:18
dep. 18:18
11 km
Globoder, R1
arr. 18:21
dep. 18:21
13 km
Bresno Polje
arr. 18:23
dep. 18:23
14 km
Stopanja kod Trstenika
arr. 18:25
dep. 18:25
15 km
Stari Trstenik
arr. 18:27
dep. 18:27
17 km
Pocekovina, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
20 km
Pocekovina, 1
arr. 18:31
dep. 18:31
21 km
Gornji Ribnik
arr. 18:33
dep. 18:33
23 km
Odzaci kod Trstenika
arr. 18:35
dep. 18:35
25 km
Trstenik, Beljići
arr. 18:37
dep. 18:37
26 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
29 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 18:44
dep. 18:44
31 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 18:50
dep. 18:50
35 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 18:52
dep. 18:52
36 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 18:55
dep. 18:55
37 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
41 km
Vrnjci, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
44 km
Stancici
arr. 20:35
dep. 20:35
97 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 19:10
dep. 19:10
47 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 19:12
dep. 19:12
48 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 19:15
dep. 19:15
50 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 19:16
dep. 19:16
51 km
Podunavci, Center
arr. 19:17
dep. 19:17
52 km
Vranesi
arr. 19:21
dep. 19:21
55 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 19:23
dep. 19:23
56 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 19:25
dep. 19:25
57 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
58 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 19:28
dep. 19:28
59 km
Ratina
arr. 19:31
dep. 19:31
61 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 19:33
dep. 19:33
62 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 19:35
dep. 19:35
63 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 19:37
dep. 19:37
63.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:38
dep. 19:38
64 km
Kraljevo, SUP
arr. 19:43
dep. 19:43
67 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
68 km
arr. 19:50
dep. 19:50
72 km
Adrani, Dom
arr. 19:55
dep. 19:55
73 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:00
dep. 20:00
75 km
Milocaj, 2
arr. 20:05
dep. 20:05
78 km
Cvetke, Intersection
arr. 20:07
dep. 20:07
79 km
Ladevci
arr. 20:10
dep. 20:10
82 km
Tavnik, Intersection
arr. 20:15
dep. 20:15
84 km
Katrga, Intersection
arr. 20:20
dep. 20:20
86 km
Mrcajevci, Radovici
arr. 20:23
dep. 20:23
88 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
90 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 20:28
dep. 20:28
92 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 20:29
dep. 20:29
93 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 20:30
dep. 20:30
94 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 20:31
dep. 20:31
95 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 20:33
dep. 20:33
96 km
Stancici, Čegar
arr. 20:36
dep. 20:36
98 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 20:38
dep. 20:38
100 km
Preljina
arr. 20:40
dep. 20:40
102 km
Konjevici
arr. 20:45
dep. 20:45
104 km
Cacak, Bus station
arr. 20:55
109 km
19:00 21:11 (02:11)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
29 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
39 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
64 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
86 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
98 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
106 km

Naselja Krusevac i Cacak su međusobno udaljena ~109 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Krusevac - Cacak iznosi od 650,00 RSD do 650,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.