Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Cacak timetable

thursday, 23.09.2021.
07:10 09:15 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:10
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Pocekovina, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
29 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
43 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
47 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
50 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
54 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
62 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
63 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
64 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
83 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
86 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
92 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
98 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
102 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
111 km
08:55 10:50 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:55
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
29 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
41 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
68 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
109 km
11:00 13:40 (02:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
15 km
Pocekovina, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
29 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
39 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
43 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
47 km
Lipova
arr. 12:10
dep. 12:10
50 km
Podunavci, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
54 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
62 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:33
dep. 12:33
69 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:45
70 km
Ladevci, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
83 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
86 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
92 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
98 km
Preljina
arr. 13:35
dep. 13:35
104 km
Cacak, Bus station
arr. 13:40
111 km
12:05 14:10 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:05
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Pocekovina, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
33 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
41 km
Podunavci, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
52 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
62 km
Ladevci, Airport
arr. 13:25
dep. 13:25
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
88 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
102 km
16:05 18:15 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:05
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
5 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
15 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
22 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
29 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 16:45
dep. 16:45
38 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
41 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
46 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
52 km
Ratina, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
62 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
68 km
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
78 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
81 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
84 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
90 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
96 km
Preljina
arr. 18:05
dep. 18:05
102 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 18:07
dep. 18:07
104 km
Cacak, Bus station
arr. 18:15
109 km
19:00 21:10 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
29 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
39 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
64 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
86 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
98 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
106 km
Krusevac - Cacak timetable
Departures on: friday, 24.09.2021.
07:10 09:15 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:10
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Pocekovina, 2
arr. 07:30
dep. 07:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
29 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 07:50
dep. 07:50
39 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
43 km
Vrnjci
arr. 08:00
dep. 08:00
47 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:05
dep. 08:05
50 km
Podunavci, Center
arr. 08:10
dep. 08:10
54 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
62 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:28
dep. 08:28
63 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
64 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
83 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
86 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
92 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
98 km
Preljina
arr. 09:05
dep. 09:05
102 km
Cacak, Bus station
arr. 09:15
111 km
08:55 10:50 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:55
Trstenik, Bus station
arr. 09:35
dep. 09:35
29 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:50
dep. 09:50
41 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:20
68 km
Cacak, Bus station
arr. 10:50
109 km
11:00 13:40 (02:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
15 km
Pocekovina, 2
arr. 11:30
dep. 11:30
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
29 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
39 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
43 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
47 km
Lipova
arr. 12:10
dep. 12:10
50 km
Podunavci, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
54 km
Vrba kod Kraljeva, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
62 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:33
dep. 12:33
69 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:45
70 km
Ladevci, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
83 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:10
dep. 13:10
86 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
92 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
98 km
Preljina
arr. 13:35
dep. 13:35
104 km
Cacak, Bus station
arr. 13:40
111 km
12:05 14:10 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.10.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:05
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Pocekovina, 2
arr. 12:25
dep. 12:25
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 12:38
dep. 12:38
33 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:50
41 km
Podunavci, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
52 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:20
62 km
Ladevci, Airport
arr. 13:25
dep. 13:25
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:50
dep. 13:50
88 km
Cacak, Bus station
arr. 14:10
102 km
16:05 18:15 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:05
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 16:09
dep. 16:09
5 km
Kosevi, Intersection
arr. 16:10
dep. 16:10
6 km
Globoder, R1
arr. 16:16
dep. 16:16
11 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
15 km
Pocekovina, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
22 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:33
dep. 16:33
29 km
Vrnjci, Zel. stanica
arr. 16:45
dep. 16:45
38 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:55
41 km
Vrnjci, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
46 km
Podunavci, Center
arr. 17:08
dep. 17:08
52 km
Ratina, Center
arr. 17:16
dep. 17:16
62 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
dep. 17:25
68 km
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
78 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
81 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
dep. 17:45
84 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
90 km
Mojsinje kod Cacka, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
96 km
Preljina
arr. 18:05
dep. 18:05
102 km
Konjevici, Kruzni tok
arr. 18:07
dep. 18:07
104 km
Cacak, Bus station
arr. 18:15
109 km
19:00 21:10 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Trstenik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
29 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:50
dep. 19:55
39 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
64 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
86 km
Preljina
arr. 20:58
dep. 20:58
98 km
Cacak, Bus station
arr. 21:10
106 km

Naselja Krusevac i Cacak su međusobno udaljena ~108 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 02h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Krusevac - Cacak iznosi od 8,14 EUR do 8,14 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.