Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Buci timetable

thursday, 14.11.2019.
05:00 05:30 (00:30)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:00
Buci, 4
arr. 05:30
21.5 km
05:20 05:55 (00:35)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:20
Krusevac, Spomenik
arr. 05:22
dep. 05:22
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 05:23
dep. 05:23
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:25
dep. 05:25
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 05:26
dep. 05:26
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 05:27
dep. 05:27
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 05:28
dep. 05:28
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 05:31
dep. 05:31
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 05:32
dep. 05:32
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 05:33
dep. 05:33
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 05:34
dep. 05:34
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 05:37
dep. 05:37
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 05:39
dep. 05:39
16 km
Velika Lomnica, 1
arr. 05:40
dep. 05:40
16.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 05:41
dep. 05:41
17 km
Velika Lomnica, 2
arr. 05:42
dep. 05:42
17.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 05:47
dep. 05:47
19 km
Velika Lomnica, 4
arr. 05:50
dep. 05:50
19.5 km
Buci, 1
arr. 05:52
dep. 05:52
20.5 km
Buci, 2
arr. 05:53
dep. 05:53
20.8 km
Buci, 3
arr. 05:54
dep. 05:54
21.1 km
Buci, 4
arr. 05:55
21.5 km
06:10 06:40 (00:30)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:10
Buci, 4
arr. 06:40
21.5 km
07:10 08:00 (00:50)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:10
Krusevac, Spomenik
arr. 07:13
dep. 07:13
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:15
dep. 07:15
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:18
dep. 07:18
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:19
dep. 07:19
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:21
dep. 07:21
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:22
dep. 07:22
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:27
dep. 07:27
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 07:29
dep. 07:29
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 07:30
dep. 07:30
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 07:31
dep. 07:31
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 07:45
dep. 07:45
15.5 km
Trmcare, V
arr. 07:34
dep. 07:34
9.5 km
Trmcare, 1
arr. 07:43
dep. 07:43
13.5 km
Trmcare, SV
arr. 07:42
dep. 07:42
13 km
Trmcare, M
arr. 07:41
dep. 07:41
12.5 km
Trmcare, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
12 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 07:47
dep. 07:47
16 km
Velika Lomnica, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
16.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 07:49
dep. 07:49
17 km
Velika Lomnica, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
17.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 07:52
dep. 07:52
19 km
Velika Lomnica, 4
arr. 07:55
dep. 07:55
19.5 km
Buci, 1
arr. 07:57
dep. 07:57
20.5 km
Buci, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
20.8 km
Buci, 3
arr. 07:59
dep. 07:59
21.1 km
Buci, 4
arr. 08:00
21.5 km
11:00 11:40 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Spomenik
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:05
dep. 11:05
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:08
dep. 11:08
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:09
dep. 11:09
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:11
dep. 11:11
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:12
dep. 11:12
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 11:19
dep. 11:19
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 11:20
dep. 11:20
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 11:21
dep. 11:21
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 11:22
dep. 11:22
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 11:24
dep. 11:24
16 km
Velika Lomnica, 1
arr. 11:25
dep. 11:25
16.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 11:26
dep. 11:26
17 km
Velika Lomnica, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
17.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 11:32
dep. 11:32
19 km
Velika Lomnica, 4
arr. 11:35
dep. 11:35
19.5 km
Buci, 1
arr. 11:37
dep. 11:37
20.5 km
Buci, 2
arr. 11:38
dep. 11:38
20.8 km
Buci, 3
arr. 11:39
dep. 11:39
21.1 km
Buci, 4
arr. 11:40
21.5 km
13:15 13:55 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:15
Krusevac, Spomenik
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:20
dep. 13:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:23
dep. 13:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:24
dep. 13:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:26
dep. 13:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:27
dep. 13:27
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 13:34
dep. 13:34
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 13:35
dep. 13:35
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 13:36
dep. 13:36
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 13:37
dep. 13:37
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 13:39
dep. 13:39
16 km
Velika Lomnica, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
16.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 13:41
dep. 13:41
17 km
Velika Lomnica, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
17.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 13:47
dep. 13:47
19 km
Velika Lomnica, 4
arr. 13:50
dep. 13:50
19.5 km
Buci, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
20.5 km
Buci, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
20.8 km
Buci, 3
arr. 13:54
dep. 13:54
21.1 km
Buci, 4
arr. 13:55
21.5 km
14:15 14:55 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:15
Krusevac, Spomenik
arr. 14:18
dep. 14:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 14:20
dep. 14:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:23
dep. 14:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 14:24
dep. 14:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 14:26
dep. 14:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 14:27
dep. 14:27
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 14:32
dep. 14:32
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 14:34
dep. 14:34
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 14:35
dep. 14:35
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 14:36
dep. 14:36
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 14:37
dep. 14:37
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 14:39
dep. 14:39
16 km
Velika Lomnica, 1
arr. 14:40
dep. 14:40
16.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 14:41
dep. 14:41
17 km
Velika Lomnica, 2
arr. 14:42
dep. 14:42
17.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 14:47
dep. 14:47
19 km
Velika Lomnica, 4
arr. 14:50
dep. 14:50
19.5 km
Buci, 1
arr. 14:52
dep. 14:52
20.5 km
Buci, 2
arr. 14:53
dep. 14:53
20.8 km
Buci, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
21.1 km
Buci, 4
arr. 14:55
21.5 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Spomenik
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:35
dep. 15:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:38
dep. 15:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:39
dep. 15:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:41
dep. 15:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:49
dep. 15:49
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:50
dep. 15:50
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:51
dep. 15:51
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 15:52
dep. 15:52
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 15:54
dep. 15:54
16 km
Velika Lomnica, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
16.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 15:56
dep. 15:56
17 km
Velika Lomnica, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
17.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 16:02
dep. 16:02
19 km
Velika Lomnica, 4
arr. 16:05
dep. 16:05
19.5 km
Buci, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
20.5 km
Buci, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
20.8 km
Buci, 3
arr. 16:09
dep. 16:09
21.1 km
Buci, 4
arr. 16:10
21.5 km
17:30 18:10 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:30
Krusevac, Spomenik
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 17:35
dep. 17:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:38
dep. 17:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 17:39
dep. 17:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:41
dep. 17:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:42
dep. 17:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 17:49
dep. 17:49
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 17:50
dep. 17:50
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 17:51
dep. 17:51
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 17:52
dep. 17:52
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 17:54
dep. 17:54
16 km
Velika Lomnica, 1
arr. 17:55
dep. 17:55
16.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 17:56
dep. 17:56
17 km
Velika Lomnica, 2
arr. 17:57
dep. 17:57
17.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 18:02
dep. 18:02
19 km
Velika Lomnica, 4
arr. 18:05
dep. 18:05
19.5 km
Buci, 1
arr. 18:07
dep. 18:07
20.5 km
Buci, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
20.8 km
Buci, 3
arr. 18:09
dep. 18:09
21.1 km
Buci, 4
arr. 18:10
21.5 km
18:45 19:25 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Krusevac, Spomenik
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:50
dep. 18:50
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:53
dep. 18:53
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:54
dep. 18:54
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:56
dep. 18:56
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:57
dep. 18:57
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 19:04
dep. 19:04
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 19:05
dep. 19:05
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 19:06
dep. 19:06
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 19:07
dep. 19:07
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 19:09
dep. 19:09
16 km
Velika Lomnica, 1
arr. 19:10
dep. 19:10
16.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 19:11
dep. 19:11
17 km
Velika Lomnica, 2
arr. 19:12
dep. 19:12
17.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 19:17
dep. 19:17
19 km
Velika Lomnica, 4
arr. 19:20
dep. 19:20
19.5 km
Buci, 1
arr. 19:22
dep. 19:22
20.5 km
Buci, 2
arr. 19:23
dep. 19:23
20.8 km
Buci, 3
arr. 19:24
dep. 19:24
21.1 km
Buci, 4
arr. 19:25
21.5 km
20:15 20:55 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Spomenik
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 20:20
dep. 20:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:23
dep. 20:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 20:24
dep. 20:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:26
dep. 20:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:27
dep. 20:27
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 20:34
dep. 20:34
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 20:35
dep. 20:35
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 20:36
dep. 20:36
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 20:37
dep. 20:37
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 20:39
dep. 20:39
16 km
Velika Lomnica, 1
arr. 20:40
dep. 20:40
16.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 20:41
dep. 20:41
17 km
Velika Lomnica, 2
arr. 20:42
dep. 20:42
17.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 20:47
dep. 20:47
19 km
Velika Lomnica, 4
arr. 20:50
dep. 20:50
19.5 km
Buci, 1
arr. 20:52
dep. 20:52
20.5 km
Buci, 2
arr. 20:53
dep. 20:53
20.8 km
Buci, 3
arr. 20:54
dep. 20:54
21.1 km
Buci, 4
arr. 20:55
21.5 km
23:15 23:55 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Spomenik
arr. 23:17
dep. 23:17
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 23:19
dep. 23:19
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 23:21
dep. 23:21
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 23:23
dep. 23:23
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 23:25
dep. 23:25
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 23:26
dep. 23:26
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 23:28
dep. 23:28
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 23:30
dep. 23:30
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 23:32
dep. 23:32
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 23:33
dep. 23:33
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 23:34
dep. 23:34
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 23:35
dep. 23:35
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 23:38
dep. 23:38
16 km
Velika Lomnica, 1
arr. 23:40
dep. 23:40
16.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 23:41
dep. 23:41
17 km
Velika Lomnica, 2
arr. 23:42
dep. 23:42
17.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 23:47
dep. 23:47
19 km
Velika Lomnica, 4
arr. 23:50
dep. 23:50
19.5 km
Buci, 1
arr. 23:52
dep. 23:52
20.5 km
Buci, 2
arr. 23:53
dep. 23:53
20.8 km
Buci, 3
arr. 23:54
dep. 23:54
21.1 km
Buci, 4
arr. 23:55
21.5 km

Naselja Krusevac i Buci su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.