Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Buci timetable

saturday, 25.01.2020.
07:30 08:10 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Spomenik
arr. 07:33
dep. 07:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 07:35
dep. 07:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:38
dep. 07:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 07:39
dep. 07:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:41
dep. 07:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:42
dep. 07:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:44
dep. 07:44
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:47
dep. 07:47
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 07:49
dep. 07:49
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 07:50
dep. 07:50
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 07:51
dep. 07:51
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 07:52
dep. 07:52
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 07:54
dep. 07:54
9 km
Velika Lomnica, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
9.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 07:56
dep. 07:56
10 km
Velika Lomnica, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
10.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 08:02
dep. 08:02
12 km
Velika Lomnica, 4
arr. 08:05
dep. 08:05
12.5 km
Buci, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
13.5 km
Buci, 2
arr. 08:08
dep. 08:08
13.8 km
Buci, 3
arr. 08:09
dep. 08:09
14.1 km
Buci, 4
arr. 08:10
14.5 km
11:00 11:40 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Spomenik
arr. 11:03
dep. 11:03
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 11:05
dep. 11:05
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:08
dep. 11:08
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 11:09
dep. 11:09
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:11
dep. 11:11
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:12
dep. 11:12
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:17
dep. 11:17
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 11:19
dep. 11:19
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 11:20
dep. 11:20
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 11:21
dep. 11:21
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 11:22
dep. 11:22
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 11:24
dep. 11:24
9 km
Velika Lomnica, 1
arr. 11:25
dep. 11:25
9.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 11:26
dep. 11:26
10 km
Velika Lomnica, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
10.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 11:32
dep. 11:32
12 km
Velika Lomnica, 4
arr. 11:35
dep. 11:35
12.5 km
Buci, 1
arr. 11:37
dep. 11:37
13.5 km
Buci, 2
arr. 11:38
dep. 11:38
13.8 km
Buci, 3
arr. 11:39
dep. 11:39
14.1 km
Buci, 4
arr. 11:40
14.5 km
13:15 13:55 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:15
Krusevac, Spomenik
arr. 13:18
dep. 13:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 13:20
dep. 13:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:23
dep. 13:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 13:24
dep. 13:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:26
dep. 13:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:27
dep. 13:27
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 13:34
dep. 13:34
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 13:35
dep. 13:35
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 13:36
dep. 13:36
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 13:37
dep. 13:37
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 13:39
dep. 13:39
9 km
Velika Lomnica, 1
arr. 13:40
dep. 13:40
9.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 13:41
dep. 13:41
10 km
Velika Lomnica, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
10.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 13:47
dep. 13:47
12 km
Velika Lomnica, 4
arr. 13:50
dep. 13:50
12.5 km
Buci, 1
arr. 13:52
dep. 13:52
13.5 km
Buci, 2
arr. 13:53
dep. 13:53
13.8 km
Buci, 3
arr. 13:54
dep. 13:54
14.1 km
Buci, 4
arr. 13:55
14.5 km
15:30 16:10 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Spomenik
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 15:35
dep. 15:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:38
dep. 15:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 15:39
dep. 15:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:41
dep. 15:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:49
dep. 15:49
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:50
dep. 15:50
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:51
dep. 15:51
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 15:52
dep. 15:52
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 15:54
dep. 15:54
9 km
Velika Lomnica, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
9.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 15:56
dep. 15:56
10 km
Velika Lomnica, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
10.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 16:02
dep. 16:02
12 km
Velika Lomnica, 4
arr. 16:05
dep. 16:05
12.5 km
Buci, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
13.5 km
Buci, 2
arr. 16:08
dep. 16:08
13.8 km
Buci, 3
arr. 16:09
dep. 16:09
14.1 km
Buci, 4
arr. 16:10
14.5 km
17:30 18:10 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:30
Krusevac, Spomenik
arr. 17:33
dep. 17:33
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 17:35
dep. 17:35
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:38
dep. 17:38
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 17:39
dep. 17:39
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:41
dep. 17:41
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:42
dep. 17:42
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:44
dep. 17:44
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:47
dep. 17:47
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 17:49
dep. 17:49
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 17:50
dep. 17:50
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 17:51
dep. 17:51
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 17:52
dep. 17:52
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 17:54
dep. 17:54
9 km
Velika Lomnica, 1
arr. 17:55
dep. 17:55
9.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 17:56
dep. 17:56
10 km
Velika Lomnica, 2
arr. 17:57
dep. 17:57
10.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 18:02
dep. 18:02
12 km
Velika Lomnica, 4
arr. 18:05
dep. 18:05
12.5 km
Buci, 1
arr. 18:07
dep. 18:07
13.5 km
Buci, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
13.8 km
Buci, 3
arr. 18:09
dep. 18:09
14.1 km
Buci, 4
arr. 18:10
14.5 km
18:45 19:25 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Krusevac, Spomenik
arr. 18:48
dep. 18:48
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 18:50
dep. 18:50
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:53
dep. 18:53
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 18:54
dep. 18:54
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 18:56
dep. 18:56
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 18:57
dep. 18:57
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:59
dep. 18:59
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:02
dep. 19:02
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 19:04
dep. 19:04
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 19:05
dep. 19:05
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 19:06
dep. 19:06
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 19:07
dep. 19:07
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 19:09
dep. 19:09
9 km
Velika Lomnica, 1
arr. 19:10
dep. 19:10
9.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 19:11
dep. 19:11
10 km
Velika Lomnica, 2
arr. 19:12
dep. 19:12
10.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 19:17
dep. 19:17
12 km
Velika Lomnica, 4
arr. 19:20
dep. 19:20
12.5 km
Buci, 1
arr. 19:22
dep. 19:22
13.5 km
Buci, 2
arr. 19:23
dep. 19:23
13.8 km
Buci, 3
arr. 19:24
dep. 19:24
14.1 km
Buci, 4
arr. 19:25
14.5 km
20:15 20:55 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Spomenik
arr. 20:18
dep. 20:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 20:20
dep. 20:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:23
dep. 20:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 20:24
dep. 20:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:26
dep. 20:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:27
dep. 20:27
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:29
dep. 20:29
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 20:34
dep. 20:34
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 20:35
dep. 20:35
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 20:36
dep. 20:36
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 20:37
dep. 20:37
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 20:39
dep. 20:39
9 km
Velika Lomnica, 1
arr. 20:40
dep. 20:40
9.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 20:41
dep. 20:41
10 km
Velika Lomnica, 2
arr. 20:42
dep. 20:42
10.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 20:47
dep. 20:47
12 km
Velika Lomnica, 4
arr. 20:50
dep. 20:50
12.5 km
Buci, 1
arr. 20:52
dep. 20:52
13.5 km
Buci, 2
arr. 20:53
dep. 20:53
13.8 km
Buci, 3
arr. 20:54
dep. 20:54
14.1 km
Buci, 4
arr. 20:55
14.5 km
23:15 23:55 (00:40)
Bus station4
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Spomenik
arr. 23:18
dep. 23:18
1 km
Krusevac, Rasinski trg
arr. 23:20
dep. 23:20
1.7 km
Krusevac, Kolonija
arr. 23:23
dep. 23:23
2.5 km
Krusevac, Aerodrom
arr. 23:24
dep. 23:24
2.9 km
Krusevac, Hangar
arr. 23:26
dep. 23:26
3.7 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 23:27
dep. 23:27
4.2 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 23:29
dep. 23:29
4.7 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 23:32
dep. 23:32
5.8 km
Veliko Golovode, M
arr. 23:34
dep. 23:34
6.5 km
Veliko Golovode, PR
arr. 23:35
dep. 23:35
7 km
Modrica, Modricki put
arr. 23:36
dep. 23:36
7.5 km
Trmcare, Put
arr. 23:37
dep. 23:37
8.5 km
Velika Lomnica, Bukovicki put
arr. 23:39
dep. 23:39
9 km
Velika Lomnica, 1
arr. 23:40
dep. 23:40
9.5 km
Velika Lomnica, GR
arr. 23:41
dep. 23:41
10 km
Velika Lomnica, 2
arr. 23:42
dep. 23:42
10.5 km
Velika Lomnica, 3
arr. 23:47
dep. 23:47
12 km
Velika Lomnica, 4
arr. 23:50
dep. 23:50
12.5 km
Buci, 1
arr. 23:52
dep. 23:52
13.5 km
Buci, 2
arr. 23:53
dep. 23:53
13.8 km
Buci, 3
arr. 23:54
dep. 23:54
14.1 km
Buci, 4
arr. 23:55
14.5 km

Naselja Krusevac i Buci su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 07:30 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.