Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Krusevac - Brus timetable

tuesday, 21.05.2019.
05:30 06:58 (01:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:32
dep. 05:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
arr. 05:34
dep. 05:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 05:36
dep. 05:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
11 km
Savrane, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Savrane, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:56
dep. 05:56
16 km
Mali Kupci
arr. 05:57
dep. 05:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 06:02
dep. 06:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:05
dep. 06:05
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 06:07
dep. 06:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 06:11
dep. 06:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 06:14
dep. 06:14
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 06:17
dep. 06:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 06:18
dep. 06:18
29 km
Zlatari, PR
arr. 06:20
dep. 06:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 06:22
dep. 06:22
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 06:24
dep. 06:24
34 km
Razbojna
arr. 06:30
dep. 06:30
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:31
dep. 06:31
36 km
Dupci, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
37.5 km
Dupci, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
39 km
Dupci, 3
arr. 06:36
dep. 06:36
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 06:38
dep. 06:38
41.5 km
Lepenac, M
arr. 06:40
dep. 06:40
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 06:43
dep. 06:43
44.5 km
Lepenac, P
arr. 06:44
dep. 06:44
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:47
dep. 06:47
46.5 km
Trsanovci
arr. 06:50
dep. 06:50
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:51
dep. 06:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:53
dep. 06:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
51 km
Brus, 2
arr. 06:58
52 km
06:00 07:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:05
dep. 06:05
1.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:06
dep. 06:06
2.1 km
arr. 06:08
dep. 06:08
3.4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:09
dep. 06:09
4.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
4.8 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:11
dep. 06:11
5.9 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:12
dep. 06:12
6.9 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
8.3 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:16
dep. 06:16
9.8 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:18
dep. 06:18
10.9 km
Savrane, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
12 km
Savrane, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
12.8 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:22
dep. 06:22
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 06:23
dep. 06:23
15.8 km
Mali Kupci
arr. 06:26
dep. 06:26
16.9 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 06:27
dep. 06:27
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 06:28
dep. 06:28
19.1 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
19.8 km
Grkljane, Malo
arr. 06:30
dep. 06:30
20.7 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:32
dep. 06:32
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:33
dep. 06:33
22.7 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 06:34
dep. 06:34
23.3 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 06:37
dep. 06:37
26.1 km
Celije kod Krusevca, 2 - V
arr. 06:38
dep. 06:38
26.8 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 06:39
dep. 06:39
27.9 km
Zlatari, Ž
arr. 06:42
dep. 06:42
29.3 km
Zlatari, PR
arr. 06:44
dep. 06:44
31.2 km
Zlatari, KP
arr. 06:47
dep. 06:47
32.8 km
Ravni kod Brusa
arr. 06:50
dep. 06:50
34.4 km
Razbojna
arr. 06:52
dep. 06:52
35.9 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:53
dep. 06:53
37 km
Dupci, 1
arr. 06:55
dep. 06:55
38 km
Dupci, 2
arr. 06:57
dep. 06:57
39.3 km
Dupci, 3
arr. 06:59
dep. 06:59
40.8 km
Lepenac, Č
arr. 07:01
dep. 07:01
42.7 km
Lepenac, M
arr. 07:02
dep. 07:02
44 km
Lepenac, PR
arr. 07:03
dep. 07:03
44.9 km
Lepenac, P
arr. 07:05
dep. 07:05
46.1 km
Lepenac, LV
arr. 07:06
dep. 07:06
47 km
Trsanovci
arr. 07:07
dep. 07:07
47.9 km
Trsanovci, PR
arr. 07:08
dep. 07:08
48.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 07:09
dep. 07:09
49.3 km
Brus, Bus station
arr. 07:11
50.5 km
06:30 07:41 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:35
dep. 06:35
1.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:36
dep. 06:36
2.1 km
arr. 06:38
dep. 06:38
3.4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 06:39
dep. 06:39
4.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
4.8 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
5.9 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 06:42
dep. 06:42
6.9 km
Donji Stepos, 1
arr. 06:44
dep. 06:44
8.3 km
Gornji Stepos, 1
arr. 06:46
dep. 06:46
9.8 km
Gornji Stepos, 2
arr. 06:48
dep. 06:48
10.9 km
Savrane, 1
arr. 06:49
dep. 06:49
12 km
Savrane, 2
arr. 06:50
dep. 06:50
12.8 km
Sogolj, Ulaz
arr. 06:52
dep. 06:52
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 06:53
dep. 06:53
15.8 km
Mali Kupci
arr. 06:56
dep. 06:56
16.9 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 06:58
dep. 06:58
19.1 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:59
dep. 06:59
19.8 km
Grkljane, Malo
arr. 07:00
dep. 07:00
20.7 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 07:02
dep. 07:02
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 07:03
dep. 07:03
22.7 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 07:04
dep. 07:04
23.3 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 07:07
dep. 07:07
26.1 km
Celije kod Krusevca, 2 - V
arr. 07:08
dep. 07:08
26.8 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 07:09
dep. 07:09
27.9 km
Zlatari, Ž
arr. 07:12
dep. 07:12
29.3 km
Zlatari, PR
arr. 07:14
dep. 07:14
31.2 km
Zlatari, KP
arr. 07:17
dep. 07:17
32.8 km
Ravni kod Brusa
arr. 07:20
dep. 07:20
34.4 km
Razbojna
arr. 07:22
dep. 07:22
35.9 km
Razbojna, ŽM
arr. 07:23
dep. 07:23
37 km
Dupci, 1
arr. 07:25
dep. 07:25
38 km
Dupci, 2
arr. 07:27
dep. 07:27
39.3 km
Dupci, 3
arr. 07:29
dep. 07:29
40.8 km
Lepenac, Č
arr. 07:31
dep. 07:31
42.7 km
Lepenac, M
arr. 07:32
dep. 07:32
44 km
Lepenac, PR
arr. 07:33
dep. 07:33
44.9 km
Lepenac, P
arr. 07:35
dep. 07:35
46.1 km
Lepenac, LV
arr. 07:36
dep. 07:36
47 km
Trsanovci
arr. 07:37
dep. 07:37
47.9 km
Trsanovci, PR
arr. 07:38
dep. 07:38
48.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 07:39
dep. 07:39
49.3 km
Brus, Bus station
arr. 07:41
50.5 km
06:55 08:20 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:55
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:57
dep. 06:57
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 06:58
dep. 06:58
2 km
arr. 06:59
dep. 06:59
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 07:00
dep. 07:00
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 07:01
dep. 07:01
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:09
dep. 07:09
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 07:13
dep. 07:13
11 km
Savrane, 1
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Savrane, 2
arr. 07:16
dep. 07:16
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 07:19
dep. 07:19
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 07:21
dep. 07:21
16 km
Mali Kupci
arr. 07:22
dep. 07:22
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:24
dep. 07:24
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 07:26
dep. 07:26
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 07:27
dep. 07:27
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 07:28
dep. 07:28
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 07:30
dep. 07:30
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 07:32
dep. 07:32
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 07:36
dep. 07:36
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 07:39
dep. 07:39
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 07:42
dep. 07:42
28 km
Zlatari, Ž
arr. 07:44
dep. 07:44
29 km
Zlatari, PR
arr. 07:45
dep. 07:45
31 km
Zlatari, BM
arr. 07:47
dep. 07:47
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 07:49
dep. 07:49
34 km
Razbojna
arr. 07:55
dep. 07:55
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 07:56
dep. 07:56
36 km
Dupci, 1
arr. 07:57
dep. 07:57
37.5 km
Dupci, 2
arr. 07:59
dep. 07:59
39 km
Dupci, 3
arr. 08:02
dep. 08:02
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 08:03
dep. 08:03
41.5 km
Lepenac, M
arr. 08:05
dep. 08:05
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 08:08
dep. 08:08
44.5 km
Lepenac, P
arr. 08:10
dep. 08:10
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 08:12
dep. 08:12
46.5 km
Trsanovci
arr. 08:15
dep. 08:15
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 08:16
dep. 08:16
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 08:18
dep. 08:18
49 km
Brus, Bus station
arr. 08:20
51 km
07:30 08:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:32
dep. 07:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:33
dep. 07:33
2 km
arr. 07:34
dep. 07:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 07:36
dep. 07:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 07:44
dep. 07:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 07:48
dep. 07:48
11 km
Savrane, 1
arr. 07:50
dep. 07:50
12 km
Savrane, 2
arr. 07:51
dep. 07:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 07:54
dep. 07:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 07:56
dep. 07:56
16 km
Mali Kupci
arr. 07:57
dep. 07:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 07:59
dep. 07:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 08:01
dep. 08:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 08:02
dep. 08:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 08:03
dep. 08:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 08:05
dep. 08:05
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 08:07
dep. 08:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 08:11
dep. 08:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 08:13
dep. 08:13
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 08:17
dep. 08:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 08:19
dep. 08:19
29 km
Zlatari, PR
arr. 08:20
dep. 08:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 08:22
dep. 08:22
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 08:24
dep. 08:24
34 km
Razbojna
arr. 08:29
dep. 08:29
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 08:31
dep. 08:31
36 km
Dupci, 1
arr. 08:32
dep. 08:32
37.5 km
Dupci, 2
arr. 08:33
dep. 08:33
39 km
Dupci, 3
arr. 08:36
dep. 08:36
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 08:38
dep. 08:38
41.5 km
Lepenac, M
arr. 08:40
dep. 08:40
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 08:43
dep. 08:43
44.5 km
Lepenac, P
arr. 08:45
dep. 08:45
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 08:47
dep. 08:47
46.5 km
Trsanovci
arr. 08:50
dep. 08:50
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 08:51
dep. 08:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 08:53
dep. 08:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 08:55
51 km
07:55 09:20 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:55
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:57
dep. 07:57
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 07:58
dep. 07:58
2 km
arr. 07:59
dep. 07:59
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:00
dep. 08:00
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:01
dep. 08:01
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:02
dep. 08:02
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:04
dep. 08:04
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:05
dep. 08:05
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:11
dep. 08:11
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:13
dep. 08:13
11 km
Savrane, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
12 km
Savrane, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:19
dep. 08:19
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:21
dep. 08:21
16 km
Mali Kupci
arr. 08:22
dep. 08:22
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 08:26
dep. 08:26
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 08:27
dep. 08:27
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 08:28
dep. 08:28
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 08:30
dep. 08:30
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 08:32
dep. 08:32
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 08:36
dep. 08:36
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 08:39
dep. 08:39
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 08:42
dep. 08:42
28 km
Zlatari, Ž
arr. 08:44
dep. 08:44
29 km
Zlatari, PR
arr. 08:46
dep. 08:46
31 km
Zlatari, BM
arr. 08:47
dep. 08:47
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 08:49
dep. 08:49
34 km
Razbojna
arr. 08:55
dep. 08:55
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 08:56
dep. 08:56
36 km
Dupci, 1
arr. 08:57
dep. 08:57
37.5 km
Dupci, 2
arr. 08:59
dep. 08:59
39 km
Dupci, 3
arr. 09:01
dep. 09:01
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 09:03
dep. 09:03
41.5 km
Lepenac, M
arr. 09:05
dep. 09:05
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 09:08
dep. 09:08
44.5 km
Lepenac, P
arr. 09:10
dep. 09:10
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 09:12
dep. 09:12
46.5 km
Trsanovci
arr. 09:15
dep. 09:15
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 09:16
dep. 09:16
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 09:18
dep. 09:18
49 km
Brus, Bus station
arr. 09:20
51 km
08:30 09:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 08:32
dep. 08:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 08:33
dep. 08:33
2 km
arr. 08:34
dep. 08:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 08:35
dep. 08:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 08:36
dep. 08:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 08:37
dep. 08:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 08:39
dep. 08:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 08:40
dep. 08:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 08:44
dep. 08:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 08:46
dep. 08:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 08:48
dep. 08:48
11 km
Savrane, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
12 km
Savrane, 2
arr. 08:51
dep. 08:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:54
dep. 08:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 08:56
dep. 08:56
16 km
Mali Kupci
arr. 08:57
dep. 08:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 09:01
dep. 09:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 09:02
dep. 09:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 09:03
dep. 09:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 09:04
dep. 09:04
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 09:07
dep. 09:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 09:11
dep. 09:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 09:13
dep. 09:13
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 09:17
dep. 09:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 09:19
dep. 09:19
29 km
Zlatari, PR
arr. 09:20
dep. 09:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 09:22
dep. 09:22
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 09:24
dep. 09:24
34 km
Razbojna
arr. 09:30
dep. 09:30
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 09:31
dep. 09:31
36 km
Dupci, 1
arr. 09:32
dep. 09:32
37.5 km
Dupci, 2
arr. 09:34
dep. 09:34
39 km
Dupci, 3
arr. 09:36
dep. 09:36
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 09:38
dep. 09:38
41.5 km
Lepenac, M
arr. 09:40
dep. 09:40
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 09:43
dep. 09:43
44.5 km
Lepenac, P
arr. 09:45
dep. 09:45
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 09:47
dep. 09:47
46.5 km
Trsanovci
arr. 09:50
dep. 09:50
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 09:51
dep. 09:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 09:53
dep. 09:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 09:55
51 km
09:00 10:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:05
dep. 09:05
1.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 09:06
dep. 09:06
2.1 km
arr. 09:08
dep. 09:08
3.4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 09:09
dep. 09:09
4.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 09:10
dep. 09:10
4.8 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 09:11
dep. 09:11
5.9 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 09:12
dep. 09:12
6.9 km
Donji Stepos, 1
arr. 09:14
dep. 09:14
8.3 km
Gornji Stepos, 1
arr. 09:16
dep. 09:16
9.8 km
Gornji Stepos, 2
arr. 09:18
dep. 09:18
10.9 km
Savrane, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
12 km
Savrane, 2
arr. 09:20
dep. 09:20
12.8 km
Sogolj, Ulaz
arr. 09:22
dep. 09:22
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 09:23
dep. 09:23
15.8 km
Mali Kupci
arr. 09:26
dep. 09:26
16.9 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 09:28
dep. 09:28
19.1 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
19.8 km
Grkljane, Malo
arr. 09:30
dep. 09:30
20.7 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 09:32
dep. 09:32
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 09:33
dep. 09:33
22.7 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 09:34
dep. 09:34
23.3 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 09:37
dep. 09:37
26.1 km
Celije kod Krusevca, 2 - V
arr. 09:38
dep. 09:38
26.8 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 09:39
dep. 09:39
27.9 km
Zlatari, Ž
arr. 09:42
dep. 09:42
29.3 km
Zlatari, PR
arr. 09:44
dep. 09:44
31.2 km
Zlatari, KP
arr. 09:47
dep. 09:47
32.8 km
Ravni kod Brusa
arr. 09:50
dep. 09:50
34.4 km
Razbojna
arr. 09:52
dep. 09:52
35.9 km
Razbojna, ŽM
arr. 09:53
dep. 09:53
37 km
Dupci, 1
arr. 09:55
dep. 09:55
38 km
Dupci, 2
arr. 09:57
dep. 09:57
39.3 km
Dupci, 3
arr. 09:59
dep. 09:59
40.8 km
Lepenac, Č
arr. 10:01
dep. 10:01
42.7 km
Lepenac, M
arr. 10:02
dep. 10:02
44 km
Lepenac, PR
arr. 10:03
dep. 10:03
44.9 km
Lepenac, P
arr. 10:05
dep. 10:05
46.1 km
Lepenac, LV
arr. 10:06
dep. 10:06
47 km
Trsanovci
arr. 10:07
dep. 10:07
47.9 km
Trsanovci, PR
arr. 10:08
dep. 10:08
48.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 10:09
dep. 10:09
49.3 km
Brus, Bus station
arr. 10:11
50.5 km
09:43 11:00 (01:17)
Nova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 09:43
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
24 km
Zlatari
arr. 10:39
dep. 10:39
33 km
Ravni kod Brusa
arr. 10:43
dep. 10:43
36 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
52 km
10:55 12:33 (01:38)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:57
dep. 10:57
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:58
dep. 10:58
2 km
arr. 10:59
dep. 10:59
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 11:01
dep. 11:01
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 11:05
dep. 11:05
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
11 km
Savrane, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
12 km
Savrane, 2
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 11:19
dep. 11:19
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:21
dep. 11:21
16 km
Mali Kupci
arr. 11:22
dep. 11:22
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:27
dep. 11:27
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:28
dep. 11:28
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:30
dep. 11:30
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 11:31
dep. 11:31
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 11:36
dep. 11:36
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 11:39
dep. 11:39
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 11:42
dep. 11:42
28 km
Zlatari, Ž
arr. 11:44
dep. 11:44
29 km
Zlatari, PR
arr. 11:45
dep. 11:45
31 km
Zlatari, BM
arr. 11:47
dep. 11:47
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 11:49
dep. 11:49
34 km
Razbojna
arr. 11:55
dep. 11:55
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 11:56
dep. 11:56
36 km
Dupci, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
37.5 km
Dupci, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
39 km
Dupci, 3
arr. 12:01
dep. 12:01
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 12:03
dep. 12:03
41.5 km
Lepenac, M
arr. 12:05
dep. 12:05
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 12:07
dep. 12:07
44.5 km
Lepenac, P
arr. 12:10
dep. 12:10
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 12:12
dep. 12:12
46.5 km
Trsanovci
arr. 12:15
dep. 12:15
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 12:16
dep. 12:16
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:18
dep. 12:18
49 km
Brus, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:30
51 km
Brus, 2
arr. 12:33
52 km
11:30 12:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:32
dep. 11:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 11:33
dep. 11:33
2 km
arr. 11:34
dep. 11:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 11:35
dep. 11:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 11:36
dep. 11:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:37
dep. 11:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 11:39
dep. 11:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 11:40
dep. 11:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 11:46
dep. 11:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 11:48
dep. 11:48
11 km
Savrane, 1
arr. 11:50
dep. 11:50
12 km
Savrane, 2
arr. 11:51
dep. 11:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 11:54
dep. 11:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:56
dep. 11:56
16 km
Mali Kupci
arr. 11:57
dep. 11:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:59
dep. 11:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 12:01
dep. 12:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 12:02
dep. 12:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 12:03
dep. 12:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 12:05
dep. 12:05
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 12:07
dep. 12:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 12:11
dep. 12:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 12:14
dep. 12:14
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 12:17
dep. 12:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 12:19
dep. 12:19
29 km
Zlatari, PR
arr. 12:20
dep. 12:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 12:22
dep. 12:22
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 12:24
dep. 12:24
34 km
Razbojna
arr. 12:30
dep. 12:30
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 12:31
dep. 12:31
36 km
Dupci, 1
arr. 12:32
dep. 12:32
37.5 km
Dupci, 2
arr. 12:34
dep. 12:34
39 km
Dupci, 3
arr. 12:36
dep. 12:36
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 12:38
dep. 12:38
41.5 km
Lepenac, M
arr. 12:40
dep. 12:40
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 12:43
dep. 12:43
44.5 km
Lepenac, P
arr. 12:45
dep. 12:45
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 12:47
dep. 12:47
46.5 km
Trsanovci
arr. 12:50
dep. 12:50
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 12:51
dep. 12:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:53
dep. 12:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 12:55
51 km
12:00 13:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:03
dep. 12:03
2 km
arr. 12:04
dep. 12:04
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:05
dep. 12:05
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:06
dep. 12:06
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:10
dep. 12:10
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:14
dep. 12:14
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:16
dep. 12:16
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:18
dep. 12:18
11 km
Savrane, 1
arr. 12:20
dep. 12:20
12 km
Savrane, 2
arr. 12:21
dep. 12:21
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:23
dep. 12:23
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 12:25
dep. 12:25
16 km
Mali Kupci
arr. 12:27
dep. 12:27
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 12:29
dep. 12:29
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 12:31
dep. 12:31
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 12:32
dep. 12:32
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 12:34
dep. 12:34
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 12:35
dep. 12:35
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 12:37
dep. 12:37
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 12:41
dep. 12:41
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 12:44
dep. 12:44
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 12:47
dep. 12:47
28 km
Zlatari, Ž
arr. 12:49
dep. 12:49
29 km
Zlatari, PR
arr. 12:50
dep. 12:50
31 km
Zlatari, BM
arr. 12:52
dep. 12:52
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 12:54
dep. 12:54
34 km
Razbojna
arr. 13:00
dep. 13:00
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 13:01
dep. 13:01
36 km
Dupci, 1
arr. 13:02
dep. 13:02
37.5 km
Dupci, 2
arr. 13:04
dep. 13:04
39 km
Dupci, 3
arr. 13:06
dep. 13:06
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 13:08
dep. 13:08
41.5 km
Lepenac, M
arr. 13:10
dep. 13:10
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 13:13
dep. 13:13
44.5 km
Lepenac, P
arr. 13:15
dep. 13:15
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 13:17
dep. 13:17
46.5 km
Trsanovci
arr. 13:20
dep. 13:20
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 13:21
dep. 13:21
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 13:23
dep. 13:23
49 km
Brus, Bus station
arr. 13:25
51 km
12:30 13:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:32
dep. 12:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:33
dep. 12:33
2 km
arr. 12:34
dep. 12:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 12:35
dep. 12:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 12:36
dep. 12:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:37
dep. 12:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:39
dep. 12:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:40
dep. 12:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:44
dep. 12:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:48
dep. 12:48
11 km
Savrane, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
12 km
Savrane, 2
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 12:54
dep. 12:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 12:56
dep. 12:56
16 km
Mali Kupci
arr. 12:57
dep. 12:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 13:02
dep. 13:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:03
dep. 13:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 13:04
dep. 13:04
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 13:07
dep. 13:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 13:11
dep. 13:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 13:13
dep. 13:13
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 13:17
dep. 13:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 13:19
dep. 13:19
29 km
Zlatari, PR
arr. 13:20
dep. 13:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 13:22
dep. 13:22
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 13:24
dep. 13:24
34 km
Razbojna
arr. 13:30
dep. 13:30
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 13:31
dep. 13:31
36 km
Dupci, 1
arr. 13:32
dep. 13:32
37.5 km
Dupci, 2
arr. 13:34
dep. 13:34
39 km
Dupci, 3
arr. 13:36
dep. 13:36
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 13:38
dep. 13:38
41.5 km
Lepenac, M
arr. 13:40
dep. 13:40
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 13:43
dep. 13:43
44.5 km
Lepenac, P
arr. 13:45
dep. 13:45
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 13:47
dep. 13:47
46.5 km
Trsanovci
arr. 13:50
dep. 13:50
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 13:51
dep. 13:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 13:53
dep. 13:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 13:55
51 km
13:00 14:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:02
dep. 13:02
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:03
dep. 13:03
2 km
arr. 13:04
dep. 13:04
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:05
dep. 13:05
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:06
dep. 13:06
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:09
dep. 13:09
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:10
dep. 13:10
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:14
dep. 13:14
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:16
dep. 13:16
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:18
dep. 13:18
11 km
Savrane, 1
arr. 13:20
dep. 13:20
12 km
Savrane, 2
arr. 13:21
dep. 13:21
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:24
dep. 13:24
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:26
dep. 13:26
16 km
Mali Kupci
arr. 13:27
dep. 13:27
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:29
dep. 13:29
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 13:31
dep. 13:31
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 13:32
dep. 13:32
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 13:33
dep. 13:33
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 13:35
dep. 13:35
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 13:37
dep. 13:37
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 13:41
dep. 13:41
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 13:44
dep. 13:44
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 13:47
dep. 13:47
28 km
Zlatari, Ž
arr. 13:49
dep. 13:49
29 km
Zlatari, PR
arr. 13:51
dep. 13:51
31 km
Zlatari, BM
arr. 13:52
dep. 13:52
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 13:54
dep. 13:54
34 km
Razbojna
arr. 14:00
dep. 14:00
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 14:01
dep. 14:01
36 km
Dupci, 1
arr. 14:02
dep. 14:02
37.5 km
Dupci, 2
arr. 14:04
dep. 14:04
39 km
Dupci, 3
arr. 14:06
dep. 14:06
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 14:08
dep. 14:08
41.5 km
Lepenac, M
arr. 14:10
dep. 14:10
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 14:13
dep. 14:13
44.5 km
Lepenac, P
arr. 14:15
dep. 14:15
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 14:17
dep. 14:17
46.5 km
Trsanovci
arr. 14:20
dep. 14:20
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 14:21
dep. 14:21
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:23
dep. 14:23
49 km
Brus, Bus station
arr. 14:25
51 km
13:30 15:18 (01:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
arr. 13:34
dep. 13:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:36
dep. 13:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
8 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
11 km
Savrane, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Savrane, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:56
dep. 13:56
16 km
Mali Kupci
arr. 13:57
dep. 13:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
18 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
19 km
Grkljane, Malo
arr. 14:02
dep. 14:02
20 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
23 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 14:11
dep. 14:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 14:13
dep. 14:13
26 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 14:17
dep. 14:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 14:18
dep. 14:18
29 km
Zlatari, PR
arr. 14:20
dep. 14:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 14:22
dep. 14:22
32 km
Ravni kod Brusa
arr. 14:24
dep. 14:24
34 km
Razbojna
arr. 14:30
dep. 14:30
35 km
Razbojna, ŽM
arr. 14:31
dep. 14:31
36 km
Dupci, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
37 km
Dupci, 2
arr. 14:33
dep. 14:33
39 km
Dupci, 3
arr. 14:36
dep. 14:36
40 km
Lepenac, Č
arr. 14:38
dep. 14:38
41 km
Lepenac, M
arr. 14:40
dep. 14:40
42 km
Lepenac, PR
arr. 14:43
dep. 14:43
44 km
Lepenac, P
arr. 14:45
dep. 14:45
45 km
Lepenac, LV
arr. 14:47
dep. 14:47
46 km
Trsanovci
arr. 14:50
dep. 14:50
47 km
Trsanovci, PR
arr. 14:51
dep. 14:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:53
dep. 14:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:15
51 km
Brus, 2
arr. 15:18
52 km
14:00 15:25 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:02
dep. 14:02
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:03
dep. 14:03
2 km
arr. 14:04
dep. 14:04
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:06
dep. 14:06
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:10
dep. 14:10
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:13
dep. 14:13
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 14:16
dep. 14:16
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:18
dep. 14:18
11 km
Savrane, 1
arr. 14:20
dep. 14:20
12 km
Savrane, 2
arr. 14:21
dep. 14:21
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 14:24
dep. 14:24
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 14:26
dep. 14:26
16 km
Mali Kupci
arr. 14:27
dep. 14:27
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:31
dep. 14:31
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 14:32
dep. 14:32
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:34
dep. 14:34
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:35
dep. 14:35
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 14:37
dep. 14:37
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 14:41
dep. 14:41
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 14:44
dep. 14:44
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 14:47
dep. 14:47
28 km
Zlatari, Ž
arr. 14:49
dep. 14:49
29 km
Zlatari, PR
arr. 14:50
dep. 14:50
31 km
Zlatari, BM
arr. 14:52
dep. 14:52
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 14:54
dep. 14:54
34 km
Razbojna
arr. 15:00
dep. 15:00
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:01
dep. 15:01
36 km
Dupci, 1
arr. 15:02
dep. 15:02
37.5 km
Dupci, 2
arr. 15:04
dep. 15:04
39 km
Dupci, 3
arr. 15:06
dep. 15:06
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 15:08
dep. 15:08
41.5 km
Lepenac, M
arr. 15:10
dep. 15:10
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 15:13
dep. 15:13
44.5 km
Lepenac, P
arr. 15:15
dep. 15:15
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 15:17
dep. 15:17
46.5 km
Trsanovci
arr. 15:20
dep. 15:20
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 15:21
dep. 15:21
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 15:23
dep. 15:23
49 km
Brus, Bus station
arr. 15:25
51 km
14:40 16:05 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:40
Krusevac, Nova pijaca
arr. 14:42
dep. 14:42
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
arr. 14:44
dep. 14:44
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 14:46
dep. 14:46
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 14:49
dep. 14:49
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 14:54
dep. 14:54
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 14:56
dep. 14:56
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 14:58
dep. 14:58
11 km
Savrane, 1
arr. 15:00
dep. 15:00
12 km
Savrane, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:04
dep. 15:04
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:06
dep. 15:06
16 km
Mali Kupci
arr. 15:07
dep. 15:07
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 15:11
dep. 15:11
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 15:12
dep. 15:12
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 15:13
dep. 15:13
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 15:14
dep. 15:14
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 15:17
dep. 15:17
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 15:21
dep. 15:21
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 15:23
dep. 15:23
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 15:27
dep. 15:27
28 km
Zlatari, Ž
arr. 15:29
dep. 15:29
29 km
Zlatari, PR
arr. 15:30
dep. 15:30
31 km
Zlatari, BM
arr. 15:32
dep. 15:32
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 15:34
dep. 15:34
34 km
Razbojna
arr. 15:40
dep. 15:40
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 15:41
dep. 15:41
36 km
Dupci, 1
arr. 15:42
dep. 15:42
37.5 km
Dupci, 2
arr. 15:44
dep. 15:44
39 km
Dupci, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 15:48
dep. 15:48
41.5 km
Lepenac, M
arr. 15:50
dep. 15:50
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 15:53
dep. 15:53
44.5 km
Lepenac, P
arr. 15:55
dep. 15:55
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 15:57
dep. 15:57
46.5 km
Trsanovci
arr. 16:00
dep. 16:00
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:01
dep. 16:01
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:03
dep. 16:03
49 km
Brus, Bus station
arr. 16:05
51 km
15:30 16:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:36
dep. 15:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Savrane, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Savrane, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:56
dep. 15:56
16 km
Mali Kupci
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:02
dep. 16:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:03
dep. 16:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:04
dep. 16:04
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 16:07
dep. 16:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 16:11
dep. 16:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 16:13
dep. 16:13
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 16:19
dep. 16:19
29 km
Zlatari, PR
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 16:22
dep. 16:22
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 16:24
dep. 16:24
34 km
Razbojna
arr. 16:30
dep. 16:30
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 16:31
dep. 16:31
36 km
Dupci, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
37.5 km
Dupci, 2
arr. 16:34
dep. 16:34
39 km
Dupci, 3
arr. 16:36
dep. 16:36
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 16:38
dep. 16:38
41.5 km
Lepenac, M
arr. 16:40
dep. 16:40
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 16:43
dep. 16:43
44.5 km
Lepenac, P
arr. 16:45
dep. 16:45
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 16:47
dep. 16:47
46.5 km
Trsanovci
arr. 16:50
dep. 16:50
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:51
dep. 16:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:53
dep. 16:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 16:55
51 km
16:15 17:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:17
dep. 16:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:18
dep. 16:18
2 km
arr. 16:19
dep. 16:19
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:20
dep. 16:20
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:21
dep. 16:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:22
dep. 16:22
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:25
dep. 16:25
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:31
dep. 16:31
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:33
dep. 16:33
11 km
Savrane, 1
arr. 16:35
dep. 16:35
12 km
Savrane, 2
arr. 16:36
dep. 16:36
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:37
dep. 16:37
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:41
dep. 16:41
16 km
Mali Kupci
arr. 16:42
dep. 16:42
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:46
dep. 16:46
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:47
dep. 16:47
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:48
dep. 16:48
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:51
dep. 16:51
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 16:52
dep. 16:52
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 16:56
dep. 16:56
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 16:59
dep. 16:59
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 17:02
dep. 17:02
28 km
Zlatari, Ž
arr. 17:04
dep. 17:04
29 km
Zlatari, PR
arr. 17:05
dep. 17:05
31 km
Zlatari, BM
arr. 17:07
dep. 17:07
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 17:09
dep. 17:09
34 km
Razbojna
arr. 17:15
dep. 17:15
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 17:16
dep. 17:16
36 km
Dupci, 1
arr. 17:17
dep. 17:17
37.5 km
Dupci, 2
arr. 17:19
dep. 17:19
39 km
Dupci, 3
arr. 17:21
dep. 17:21
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 17:23
dep. 17:23
41.5 km
Lepenac, M
arr. 17:25
dep. 17:25
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 17:28
dep. 17:28
44.5 km
Lepenac, P
arr. 17:30
dep. 17:30
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 17:32
dep. 17:32
46.5 km
Trsanovci
arr. 17:35
dep. 17:35
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 17:36
dep. 17:36
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 17:38
dep. 17:38
49 km
Brus, Bus station
arr. 17:40
51 km
17:00 18:11 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:05
dep. 17:05
1.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:06
dep. 17:06
2.1 km
arr. 17:08
dep. 17:08
3.4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:09
dep. 17:09
4.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:10
dep. 17:10
4.8 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:11
dep. 17:11
5.9 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 17:12
dep. 17:12
6.9 km
Donji Stepos, 1
arr. 17:14
dep. 17:14
8.3 km
Gornji Stepos, 1
arr. 17:16
dep. 17:16
9.8 km
Gornji Stepos, 2
arr. 17:18
dep. 17:18
10.9 km
Savrane, 1
arr. 17:19
dep. 17:19
12 km
Savrane, 2
arr. 17:20
dep. 17:20
12.8 km
Sogolj, Ulaz
arr. 17:22
dep. 17:22
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 17:23
dep. 17:23
15.8 km
Mali Kupci
arr. 17:26
dep. 17:26
16.9 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 17:27
dep. 17:27
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 17:28
dep. 17:28
19.1 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 17:29
dep. 17:29
19.8 km
Grkljane, Malo
arr. 17:30
dep. 17:30
20.7 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:32
dep. 17:32
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:33
dep. 17:33
22.7 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 17:34
dep. 17:34
23.3 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 17:37
dep. 17:37
26.1 km
Celije kod Krusevca, 2 - V
arr. 17:38
dep. 17:38
26.8 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 17:39
dep. 17:39
27.9 km
Zlatari, Ž
arr. 17:42
dep. 17:42
29.3 km
Zlatari, PR
arr. 17:44
dep. 17:44
31.2 km
Zlatari, KP
arr. 17:47
dep. 17:47
32.8 km
Ravni kod Brusa
arr. 17:50
dep. 17:50
34.4 km
Razbojna
arr. 17:52
dep. 17:52
35.9 km
Razbojna, ŽM
arr. 17:53
dep. 17:53
37 km
Dupci, 1
arr. 17:55
dep. 17:55
38 km
Dupci, 2
arr. 17:57
dep. 17:57
39.3 km
Dupci, 3
arr. 17:59
dep. 17:59
40.8 km
Lepenac, Č
arr. 18:01
dep. 18:01
42.7 km
Lepenac, M
arr. 18:02
dep. 18:02
44 km
Lepenac, PR
arr. 18:03
dep. 18:03
44.9 km
Lepenac, P
arr. 18:05
dep. 18:05
46.1 km
Lepenac, LV
arr. 18:06
dep. 18:06
47 km
Trsanovci
arr. 18:07
dep. 18:07
47.9 km
Trsanovci, PR
arr. 18:08
dep. 18:08
48.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 18:09
dep. 18:09
49.3 km
Brus, Bus station
arr. 18:11
50.5 km
17:43 19:25 (01:42)
Nova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 17:43
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
1 km
Pepeljevac kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
8.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:17
dep. 18:17
14 km
Velika Vrbnica
arr. 18:21
dep. 18:21
17 km
Mrmos
arr. 18:23
dep. 18:23
18.5 km
Lacisled
arr. 18:27
dep. 18:27
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
24 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
25 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:33
dep. 18:33
26 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:35
dep. 18:35
27.5 km
Bobote
arr. 18:38
dep. 18:38
29.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:39
dep. 18:39
30.5 km
Vitkovo
arr. 18:50
dep. 18:50
39 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
35 km
Vencac
arr. 18:55
dep. 18:55
41 km
Stubal kod Aleksandrovca
arr. 19:00
dep. 19:00
43 km
Sljivovo
arr. 19:05
dep. 19:05
45 km
Botunja
arr. 19:10
dep. 19:10
48 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:13
dep. 19:13
50 km
Brus, Bus station
arr. 19:25
56 km
17:50 19:15 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:50
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:52
dep. 17:52
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 17:53
dep. 17:53
2 km
arr. 17:54
dep. 17:54
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 17:56
dep. 17:56
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 17:59
dep. 17:59
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 18:04
dep. 18:04
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 18:06
dep. 18:06
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:08
dep. 18:08
11 km
Savrane, 1
arr. 18:10
dep. 18:10
12 km
Savrane, 2
arr. 18:11
dep. 18:11
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 18:14
dep. 18:14
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 18:16
dep. 18:16
16 km
Mali Kupci
arr. 18:17
dep. 18:17
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:19
dep. 18:19
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 18:21
dep. 18:21
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 18:22
dep. 18:22
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 18:23
dep. 18:23
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 18:24
dep. 18:24
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 18:27
dep. 18:27
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 18:31
dep. 18:31
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 18:33
dep. 18:33
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 18:37
dep. 18:37
28 km
Zlatari, Ž
arr. 18:39
dep. 18:39
29 km
Zlatari, PR
arr. 18:40
dep. 18:40
31 km
Zlatari, BM
arr. 18:42
dep. 18:42
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 18:44
dep. 18:44
34 km
Razbojna
arr. 18:50
dep. 18:50
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 18:51
dep. 18:51
36 km
Dupci, 1
arr. 18:52
dep. 18:52
37.5 km
Dupci, 2
arr. 18:54
dep. 18:54
39 km
Dupci, 3
arr. 18:56
dep. 18:56
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 18:58
dep. 18:58
41.5 km
Lepenac, M
arr. 19:00
dep. 19:00
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 19:03
dep. 19:03
44.5 km
Lepenac, P
arr. 19:05
dep. 19:05
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 19:07
dep. 19:07
46.5 km
Trsanovci
arr. 19:10
dep. 19:10
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 19:11
dep. 19:11
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 19:13
dep. 19:13
49 km
Brus, Bus station
arr. 19:15
51 km
18:00 19:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:00
Krusevac, Kolonija
arr. 18:05
dep. 18:05
2 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:15
dep. 18:15
11 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
18.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 18:35
dep. 18:35
22.5 km
Zlatari
arr. 18:45
dep. 18:45
31 km
Ravni kod Brusa
arr. 18:55
dep. 18:55
34 km
Brus, Bus station
arr. 19:15
50 km
18:45 20:10 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 18:47
dep. 18:47
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:48
dep. 18:48
2 km
arr. 18:49
dep. 18:49
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 18:51
dep. 18:51
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 18:52
dep. 18:52
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 18:54
dep. 18:54
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 18:55
dep. 18:55
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 18:59
dep. 18:59
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 19:01
dep. 19:01
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 19:03
dep. 19:03
11 km
Savrane, 1
arr. 19:05
dep. 19:05
12 km
Savrane, 2
arr. 19:06
dep. 19:06
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 19:09
dep. 19:09
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 19:11
dep. 19:11
16 km
Mali Kupci
arr. 19:12
dep. 19:12
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 19:14
dep. 19:14
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 19:17
dep. 19:17
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 19:18
dep. 19:18
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 19:20
dep. 19:20
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 19:22
dep. 19:22
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 19:26
dep. 19:26
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 19:29
dep. 19:29
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 19:32
dep. 19:32
28 km
Zlatari, Ž
arr. 19:34
dep. 19:34
29 km
Zlatari, PR
arr. 19:35
dep. 19:35
31 km
Zlatari, BM
arr. 19:37
dep. 19:37
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 19:39
dep. 19:39
34 km
Razbojna
arr. 19:45
dep. 19:45
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 19:46
dep. 19:46
36 km
Dupci, 1
arr. 19:47
dep. 19:47
37.5 km
Dupci, 2
arr. 19:49
dep. 19:49
39 km
Dupci, 3
arr. 19:51
dep. 19:51
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 19:53
dep. 19:53
41.5 km
Lepenac, M
arr. 19:55
dep. 19:55
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 19:58
dep. 19:58
44.5 km
Lepenac, P
arr. 20:00
dep. 20:00
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 20:02
dep. 20:02
46.5 km
Trsanovci
arr. 20:05
dep. 20:05
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 20:06
dep. 20:06
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 20:08
dep. 20:08
49 km
Brus, Bus station
arr. 20:10
51 km
19:15 20:26 (01:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:20
dep. 19:20
1.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:21
dep. 19:21
2.1 km
arr. 19:23
dep. 19:23
3.4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 19:24
dep. 19:24
4.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
4.8 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
5.9 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
6.9 km
Donji Stepos, 1
arr. 19:29
dep. 19:29
8.3 km
Gornji Stepos, 1
arr. 19:31
dep. 19:31
9.8 km
Gornji Stepos, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
10.9 km
Savrane, 1
arr. 19:34
dep. 19:34
12 km
Savrane, 2
arr. 19:35
dep. 19:35
12.8 km
Sogolj, Ulaz
arr. 19:37
dep. 19:37
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 19:38
dep. 19:38
15.8 km
Mali Kupci
arr. 19:41
dep. 19:41
16.9 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 19:42
dep. 19:42
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Skola
arr. 19:43
dep. 19:43
19.1 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 19:44
dep. 19:44
19.8 km
Grkljane, Malo
arr. 19:45
dep. 19:45
20.7 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 19:47
dep. 19:47
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 19:48
dep. 19:48
22.7 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 19:49
dep. 19:49
23.3 km
Celije kod Krusevca, 1 - M
arr. 19:52
dep. 19:52
26.1 km
Celije kod Krusevca, 2 - V
arr. 19:53
dep. 19:53
26.8 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 19:54
dep. 19:54
27.9 km
Zlatari, Ž
arr. 19:57
dep. 19:57
29.3 km
Zlatari, PR
arr. 19:59
dep. 19:59
31.2 km
Zlatari, KP
arr. 20:02
dep. 20:02
32.8 km
Ravni kod Brusa
arr. 20:05
dep. 20:05
34.4 km
Razbojna
arr. 20:07
dep. 20:07
35.9 km
Razbojna, ŽM
arr. 20:08
dep. 20:08
37 km
Dupci, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
38 km
Dupci, 2
arr. 20:12
dep. 20:12
39.3 km
Dupci, 3
arr. 20:14
dep. 20:14
40.8 km
Lepenac, Č
arr. 20:16
dep. 20:16
42.7 km
Lepenac, M
arr. 20:17
dep. 20:17
44 km
Lepenac, PR
arr. 20:18
dep. 20:18
44.9 km
Lepenac, P
arr. 20:20
dep. 20:20
46.1 km
Lepenac, LV
arr. 20:21
dep. 20:21
47 km
Trsanovci
arr. 20:22
dep. 20:22
47.9 km
Trsanovci, PR
arr. 20:23
dep. 20:23
48.5 km
Brus, 14. oktobar
arr. 20:24
dep. 20:24
49.3 km
Brus, Bus station
arr. 20:26
50.5 km
20:15 21:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:17
dep. 20:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
arr. 20:19
dep. 20:19
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:21
dep. 20:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 20:31
dep. 20:31
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
11 km
Savrane, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
12 km
Savrane, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 20:41
dep. 20:41
16 km
Mali Kupci
arr. 20:42
dep. 20:42
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 20:47
dep. 20:47
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 20:48
dep. 20:48
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 20:49
dep. 20:49
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 20:52
dep. 20:52
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 20:56
dep. 20:56
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 20:58
dep. 20:58
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 21:02
dep. 21:02
28 km
Zlatari, Ž
arr. 21:04
dep. 21:04
29 km
Zlatari, PR
arr. 21:05
dep. 21:05
31 km
Zlatari, BM
arr. 21:07
dep. 21:07
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 21:09
dep. 21:09
34 km
Razbojna
arr. 21:15
dep. 21:15
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 21:16
dep. 21:16
36 km
Dupci, 1
arr. 21:17
dep. 21:17
37.5 km
Dupci, 2
arr. 21:19
dep. 21:19
39 km
Dupci, 3
arr. 21:21
dep. 21:21
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 21:23
dep. 21:23
41.5 km
Lepenac, M
arr. 21:25
dep. 21:25
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 21:28
dep. 21:28
44.5 km
Lepenac, P
arr. 21:30
dep. 21:30
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 21:32
dep. 21:32
46.5 km
Trsanovci
arr. 21:35
dep. 21:35
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 21:36
dep. 21:36
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 21:38
dep. 21:38
49 km
Brus, Bus station
arr. 21:40
51 km

Naselja Krusevac i Brus su međusobno udaljena ~52 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 11min., a najduže 01h i 48min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.