Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Krusevac - Brus timetable

tuesday, 14.07.2020.
05:30 06:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:32
dep. 05:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
arr. 05:34
dep. 05:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 05:36
dep. 05:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
11 km
Savrane, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Savrane, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:56
dep. 05:56
16 km
Mali Kupci
arr. 05:57
dep. 05:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 06:02
dep. 06:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:05
dep. 06:05
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 06:07
dep. 06:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 06:11
dep. 06:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 06:14
dep. 06:14
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 06:17
dep. 06:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 06:18
dep. 06:18
29 km
Zlatari, PR
arr. 06:20
dep. 06:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 06:22
dep. 06:22
32.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
34 km
Razbojna
arr. 06:30
dep. 06:30
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:31
dep. 06:31
36 km
Dupci, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
37.5 km
Dupci, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
39 km
Dupci, 3
arr. 06:36
dep. 06:36
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 06:38
dep. 06:38
41.5 km
Lepenac, M
arr. 06:40
dep. 06:40
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 06:43
dep. 06:43
44.5 km
Lepenac, P
arr. 06:44
dep. 06:44
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:47
dep. 06:47
46.5 km
Trsanovci
arr. 06:50
dep. 06:50
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:51
dep. 06:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:53
dep. 06:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 06:55
51 km
09:43 11:00 (01:17)
Nova pijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 09:43
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
24 km
Zlatari, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
33 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
36 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
52 km
15:30 16:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:36
dep. 15:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Savrane, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Savrane, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:56
dep. 15:56
16 km
Mali Kupci
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:02
dep. 16:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:03
dep. 16:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:04
dep. 16:04
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 16:07
dep. 16:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 16:11
dep. 16:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 16:13
dep. 16:13
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 16:19
dep. 16:19
29 km
Zlatari, PR
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 16:22
dep. 16:22
32.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
34 km
Razbojna
arr. 16:30
dep. 16:30
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 16:31
dep. 16:31
36 km
Dupci, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
37.5 km
Dupci, 2
arr. 16:34
dep. 16:34
39 km
Dupci, 3
arr. 16:36
dep. 16:36
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 16:38
dep. 16:38
41.5 km
Lepenac, M
arr. 16:40
dep. 16:40
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 16:43
dep. 16:43
44.5 km
Lepenac, P
arr. 16:45
dep. 16:45
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 16:47
dep. 16:47
46.5 km
Trsanovci
arr. 16:50
dep. 16:50
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:51
dep. 16:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:53
dep. 16:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 16:55
51 km
17:40 19:15 (01:35)
Nova pijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 17:40
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
1.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:05
dep. 18:05
3.4 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:15
dep. 18:15
12.4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
19.9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 18:35
dep. 18:35
23.9 km
Zlatari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
32.4 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
35.4 km
Brus, Bus station
arr. 19:15
51.4 km
17:40 19:45 (02:05)
Nova pijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 17:40
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
1.4 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
9.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
14.3 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
19.8 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
22.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
24.1 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
25.1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
26.4 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
28 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
29.9 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
31 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
38.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
35.1 km
Vencac, 2
arr. 18:58
dep. 18:58
40.8 km
Sljivovo, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
46.9 km
Botunja
arr. 19:20
dep. 19:20
49.6 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:25
dep. 19:25
52.4 km
Brus, Bus station
arr. 19:45
58.7 km
20:15 21:40 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:17
dep. 20:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
arr. 20:19
dep. 20:19
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:21
dep. 20:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 20:31
dep. 20:31
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
11 km
Savrane, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
12 km
Savrane, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 20:41
dep. 20:41
16 km
Mali Kupci
arr. 20:42
dep. 20:42
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 20:47
dep. 20:47
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 20:48
dep. 20:48
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 20:49
dep. 20:49
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 20:52
dep. 20:52
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 20:56
dep. 20:56
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 20:58
dep. 20:58
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 21:02
dep. 21:02
28 km
Zlatari, Ž
arr. 21:04
dep. 21:04
29 km
Zlatari, PR
arr. 21:05
dep. 21:05
31 km
Zlatari, BM
arr. 21:07
dep. 21:07
32.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
34 km
Razbojna
arr. 21:15
dep. 21:15
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 21:16
dep. 21:16
36 km
Dupci, 1
arr. 21:17
dep. 21:17
37.5 km
Dupci, 2
arr. 21:19
dep. 21:19
39 km
Dupci, 3
arr. 21:21
dep. 21:21
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 21:23
dep. 21:23
41.5 km
Lepenac, M
arr. 21:25
dep. 21:25
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 21:28
dep. 21:28
44.5 km
Lepenac, P
arr. 21:30
dep. 21:30
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 21:32
dep. 21:32
46.5 km
Trsanovci
arr. 21:35
dep. 21:35
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 21:36
dep. 21:36
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 21:38
dep. 21:38
49 km
Brus, Bus station
arr. 21:40
51 km
Krusevac - Brus timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
05:30 06:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:32
dep. 05:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
arr. 05:34
dep. 05:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 05:36
dep. 05:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
11 km
Savrane, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Savrane, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:56
dep. 05:56
16 km
Mali Kupci
arr. 05:57
dep. 05:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 06:02
dep. 06:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:05
dep. 06:05
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 06:07
dep. 06:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 06:11
dep. 06:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 06:14
dep. 06:14
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 06:17
dep. 06:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 06:18
dep. 06:18
29 km
Zlatari, PR
arr. 06:20
dep. 06:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 06:22
dep. 06:22
32.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
34 km
Razbojna
arr. 06:30
dep. 06:30
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:31
dep. 06:31
36 km
Dupci, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
37.5 km
Dupci, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
39 km
Dupci, 3
arr. 06:36
dep. 06:36
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 06:38
dep. 06:38
41.5 km
Lepenac, M
arr. 06:40
dep. 06:40
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 06:43
dep. 06:43
44.5 km
Lepenac, P
arr. 06:44
dep. 06:44
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:47
dep. 06:47
46.5 km
Trsanovci
arr. 06:50
dep. 06:50
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:51
dep. 06:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:53
dep. 06:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 06:55
51 km
09:43 11:00 (01:17)
Nova pijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 09:43
Krusevac, Bus station
arr. 09:45
dep. 10:00
1 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
13 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 10:27
dep. 10:27
24 km
Zlatari, Center
arr. 10:39
dep. 10:39
33 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
36 km
Brus, Bus station
arr. 11:00
52 km
15:30 16:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 15:33
dep. 15:33
2 km
arr. 15:34
dep. 15:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 15:35
dep. 15:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 15:36
dep. 15:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:37
dep. 15:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Savrane, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
12 km
Savrane, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 15:54
dep. 15:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 15:56
dep. 15:56
16 km
Mali Kupci
arr. 15:57
dep. 15:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 15:59
dep. 15:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 16:01
dep. 16:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 16:02
dep. 16:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 16:03
dep. 16:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 16:04
dep. 16:04
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 16:07
dep. 16:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 16:11
dep. 16:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 16:13
dep. 16:13
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 16:17
dep. 16:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 16:19
dep. 16:19
29 km
Zlatari, PR
arr. 16:20
dep. 16:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 16:22
dep. 16:22
32.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
34 km
Razbojna
arr. 16:30
dep. 16:30
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 16:31
dep. 16:31
36 km
Dupci, 1
arr. 16:32
dep. 16:32
37.5 km
Dupci, 2
arr. 16:34
dep. 16:34
39 km
Dupci, 3
arr. 16:36
dep. 16:36
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 16:38
dep. 16:38
41.5 km
Lepenac, M
arr. 16:40
dep. 16:40
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 16:43
dep. 16:43
44.5 km
Lepenac, P
arr. 16:45
dep. 16:45
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 16:47
dep. 16:47
46.5 km
Trsanovci
arr. 16:50
dep. 16:50
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 16:51
dep. 16:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 16:53
dep. 16:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 16:55
51 km
17:40 19:15 (01:35)
Nova pijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 17:40
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
1.4 km
Krusevac, Kolonija
arr. 18:05
dep. 18:05
3.4 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:15
dep. 18:15
12.4 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
19.9 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 18:35
dep. 18:35
23.9 km
Zlatari, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
32.4 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 18:55
dep. 18:55
35.4 km
Brus, Bus station
arr. 19:15
51.4 km
17:40 19:45 (02:05)
Nova pijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 17:40
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
1.4 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
9.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
14.3 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
19.8 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
22.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
24.1 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
25.1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
26.4 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
28 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
29.9 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
31 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
38.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
dep. 18:50
35.1 km
Vencac, 2
arr. 18:58
dep. 18:58
40.8 km
Sljivovo, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
46.9 km
Botunja
arr. 19:20
dep. 19:20
49.6 km
Mala Vrbnica kod Brusa
arr. 19:25
dep. 19:25
52.4 km
Brus, Bus station
arr. 19:45
58.7 km
20:15 21:40 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:17
dep. 20:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 20:18
dep. 20:18
2 km
arr. 20:19
dep. 20:19
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 20:21
dep. 20:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 20:24
dep. 20:24
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 20:31
dep. 20:31
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
11 km
Savrane, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
12 km
Savrane, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 20:39
dep. 20:39
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 20:41
dep. 20:41
16 km
Mali Kupci
arr. 20:42
dep. 20:42
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 20:44
dep. 20:44
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 20:46
dep. 20:46
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 20:47
dep. 20:47
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 20:48
dep. 20:48
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 20:49
dep. 20:49
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 20:52
dep. 20:52
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 20:56
dep. 20:56
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 20:58
dep. 20:58
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 21:02
dep. 21:02
28 km
Zlatari, Ž
arr. 21:04
dep. 21:04
29 km
Zlatari, PR
arr. 21:05
dep. 21:05
31 km
Zlatari, BM
arr. 21:07
dep. 21:07
32.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
34 km
Razbojna
arr. 21:15
dep. 21:15
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 21:16
dep. 21:16
36 km
Dupci, 1
arr. 21:17
dep. 21:17
37.5 km
Dupci, 2
arr. 21:19
dep. 21:19
39 km
Dupci, 3
arr. 21:21
dep. 21:21
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 21:23
dep. 21:23
41.5 km
Lepenac, M
arr. 21:25
dep. 21:25
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 21:28
dep. 21:28
44.5 km
Lepenac, P
arr. 21:30
dep. 21:30
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 21:32
dep. 21:32
46.5 km
Trsanovci
arr. 21:35
dep. 21:35
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 21:36
dep. 21:36
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 21:38
dep. 21:38
49 km
Brus, Bus station
arr. 21:40
51 km

Naselja Krusevac i Brus su međusobno udaljena ~53 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 17min., a najduže 02h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.