Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Brajkovac kod Krusevca timetable

thursday, 14.11.2019.
05:30 06:05 (00:35)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
5 km
Jasika, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
5.5 km
Jasika, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Kukljin, 1
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Kukljin, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Kukljin, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
11 km
Kukljin, 5
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 05:46
dep. 05:46
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 05:47
dep. 05:47
13 km
Kukljin, 7
arr. 05:48
dep. 05:48
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
15 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
15.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
18 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 06:05
18.5 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Jasika, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
5.5 km
Jasika, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Kukljin, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Kukljin, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Kukljin, 4
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Kukljin, 5
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 15:36
dep. 15:36
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 15:37
dep. 15:37
13 km
Kukljin, 7
arr. 15:38
dep. 15:38
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
15.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
18 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 15:55
18.5 km
Krusevac - Brajkovac kod Krusevca timetable
Departures on: friday, 15.11.2019.
05:30 06:05 (00:35)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
5 km
Jasika, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
5.5 km
Jasika, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Kukljin, 1
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Kukljin, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Kukljin, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
11 km
Kukljin, 5
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 05:46
dep. 05:46
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 05:47
dep. 05:47
13 km
Kukljin, 7
arr. 05:48
dep. 05:48
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
15 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
15.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
18 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 06:05
18.5 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Jasika, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
5.5 km
Jasika, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Kukljin, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Kukljin, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Kukljin, 4
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Kukljin, 5
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 15:36
dep. 15:36
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 15:37
dep. 15:37
13 km
Kukljin, 7
arr. 15:38
dep. 15:38
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
15.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
18 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 15:55
18.5 km
Krusevac - Brajkovac kod Krusevca timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
05:30 06:05 (00:35)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
5 km
Jasika, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
5.5 km
Jasika, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Kukljin, 1
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Kukljin, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Kukljin, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
11 km
Kukljin, 5
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 05:46
dep. 05:46
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 05:47
dep. 05:47
13 km
Kukljin, 7
arr. 05:48
dep. 05:48
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
15 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
15.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
18 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 06:05
18.5 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Jasika, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
5.5 km
Jasika, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Kukljin, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Kukljin, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Kukljin, 4
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Kukljin, 5
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 15:36
dep. 15:36
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 15:37
dep. 15:37
13 km
Kukljin, 7
arr. 15:38
dep. 15:38
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
15.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
18 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 15:55
18.5 km
Krusevac - Brajkovac kod Krusevca timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
05:30 06:05 (00:35)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
5 km
Jasika, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
5.5 km
Jasika, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Kukljin, 1
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Kukljin, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Kukljin, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
11 km
Kukljin, 5
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 05:46
dep. 05:46
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 05:47
dep. 05:47
13 km
Kukljin, 7
arr. 05:48
dep. 05:48
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
15 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 05:57
dep. 05:57
15.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
18 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 06:05
18.5 km
15:15 15:55 (00:40)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Jasika, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
5.5 km
Jasika, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Kukljin, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Kukljin, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Kukljin, 4
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Kukljin, 5
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 15:36
dep. 15:36
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 15:37
dep. 15:37
13 km
Kukljin, 7
arr. 15:38
dep. 15:38
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
15.5 km
Brajkovac kod Krusevca, 1
arr. 15:53
dep. 15:53
18 km
Brajkovac kod Krusevca, 2
arr. 15:55
18.5 km

Naselja Krusevac i Brajkovac kod Krusevca su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 15:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.