Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Bovan kod Krusevca timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:10 05:45 (00:35)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:10
Krusevac, Fontana
arr. 05:11
dep. 05:11
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:12
dep. 05:12
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 05:14
dep. 05:14
1.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 05:16
dep. 05:16
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 05:17
dep. 05:17
3.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
3.8 km
Parunovac, ZD
arr. 05:21
dep. 05:21
5.3 km
Parunovac, 4
arr. 05:23
dep. 05:23
5.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
7.8 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 05:33
dep. 05:33
9.3 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 05:35
dep. 05:35
9.8 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 05:37
dep. 05:37
10.1 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 05:40
dep. 05:40
11.2 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
11.8 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 05:45
12.3 km
05:45 06:30 (00:45)
Župski Rubin3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 05:45
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:18
dep. 06:18
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
11.9 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:24
dep. 06:24
12.2 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
13.3 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
13.9 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 06:30
14.4 km
06:10 06:45 (00:35)
Župski Rubin3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 06:10
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:13
dep. 06:13
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
dep. 06:15
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:16
dep. 06:16
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:17
dep. 06:17
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:19
dep. 06:19
4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:21
dep. 06:21
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 06:22
dep. 06:22
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 06:26
dep. 06:26
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 06:28
dep. 06:28
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:33
dep. 06:33
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
11.9 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:39
dep. 06:39
12.2 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
13.3 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
13.9 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 06:45
14.4 km
11:55 12:25 (00:30)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 11:55
Krusevac, Fontana
arr. 11:56
dep. 11:56
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:57
dep. 11:57
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 11:59
dep. 11:59
1.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:01
dep. 12:01
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 12:02
dep. 12:02
3.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
3.8 km
Parunovac, ZD
arr. 12:06
dep. 12:06
5.3 km
Parunovac, 4
arr. 12:08
dep. 12:08
5.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
7.8 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 12:17
dep. 12:17
9.3 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 12:18
dep. 12:18
9.8 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 12:19
dep. 12:19
10.1 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 12:21
dep. 12:21
11.2 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
11.8 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 12:25
12.3 km
15:35 16:15 (00:40)
Župski Rubin3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 15:35
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:37
dep. 15:37
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:38
dep. 15:38
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:39
dep. 15:39
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:41
dep. 15:41
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:44
dep. 15:44
4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:46
dep. 15:46
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 15:47
dep. 15:47
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 15:51
dep. 15:51
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 15:53
dep. 15:53
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
11.9 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 16:07
dep. 16:07
12.2 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
13.3 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
13.9 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 16:15
14.4 km
Krusevac - Bovan kod Krusevca timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:10 05:45 (00:35)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 05:10
Krusevac, Fontana
arr. 05:11
dep. 05:11
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:12
dep. 05:12
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 05:14
dep. 05:14
1.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 05:16
dep. 05:16
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 05:17
dep. 05:17
3.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 05:19
dep. 05:19
3.8 km
Parunovac, ZD
arr. 05:21
dep. 05:21
5.3 km
Parunovac, 4
arr. 05:23
dep. 05:23
5.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 05:29
dep. 05:29
7.8 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 05:33
dep. 05:33
9.3 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 05:35
dep. 05:35
9.8 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 05:37
dep. 05:37
10.1 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 05:40
dep. 05:40
11.2 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
11.8 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 05:45
12.3 km
05:45 06:30 (00:45)
Župski Rubin3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 05:45
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:47
dep. 05:47
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 05:48
dep. 05:48
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:49
dep. 05:49
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 05:50
dep. 06:00
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:01
dep. 06:01
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:04
dep. 06:04
4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:06
dep. 06:06
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 06:07
dep. 06:07
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 06:11
dep. 06:11
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 06:13
dep. 06:13
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:18
dep. 06:18
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:22
dep. 06:22
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:23
dep. 06:23
11.9 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:24
dep. 06:24
12.2 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
13.3 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:28
dep. 06:28
13.9 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 06:30
14.4 km
06:10 06:45 (00:35)
Župski Rubin3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 06:10
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 06:13
dep. 06:13
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 06:14
dep. 06:14
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 06:15
dep. 06:15
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 06:16
dep. 06:16
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:17
dep. 06:17
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 06:19
dep. 06:19
4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:21
dep. 06:21
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 06:22
dep. 06:22
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 06:24
dep. 06:24
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 06:26
dep. 06:26
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 06:28
dep. 06:28
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 06:33
dep. 06:33
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
11.9 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 06:39
dep. 06:39
12.2 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 06:41
dep. 06:41
13.3 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 06:43
dep. 06:43
13.9 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 06:45
14.4 km
11:55 12:25 (00:30)
Spomenik3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Spomenik
dep. 11:55
Krusevac, Fontana
arr. 11:56
dep. 11:56
0.7 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:57
dep. 11:57
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 11:59
dep. 11:59
1.9 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 12:01
dep. 12:01
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 12:02
dep. 12:02
3.3 km
Parunovac, Intersection
arr. 12:04
dep. 12:04
3.8 km
Parunovac, ZD
arr. 12:06
dep. 12:06
5.3 km
Parunovac, 4
arr. 12:08
dep. 12:08
5.8 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
7.8 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 12:17
dep. 12:17
9.3 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 12:18
dep. 12:18
9.8 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 12:19
dep. 12:19
10.1 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 12:21
dep. 12:21
11.2 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 12:23
dep. 12:23
11.8 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 12:25
12.3 km
15:35 16:15 (00:40)
Župski Rubin3
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Župski Rubin
dep. 15:35
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:37
dep. 15:37
0.6 km
Krusevac, Musa i Marko
arr. 15:38
dep. 15:38
1.3 km
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:39
dep. 15:39
1.6 km
Krusevac, Spomenik
arr. 15:40
dep. 15:40
2.1 km
Krusevac, Fontana
arr. 15:41
dep. 15:41
2.8 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:42
dep. 15:42
3.2 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 15:44
dep. 15:44
4 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:46
dep. 15:46
5.2 km
Parunovac, IM
arr. 15:47
dep. 15:47
5.4 km
Parunovac, Intersection
arr. 15:49
dep. 15:49
5.9 km
Parunovac, ZD
arr. 15:51
dep. 15:51
7.4 km
Parunovac, 4
arr. 15:53
dep. 15:53
7.9 km
Pasjak kod Krusevca, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
9.9 km
Pasjak kod Krusevca, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
11.4 km
Pasjak kod Krusevca, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
11.9 km
Pasjak kod Krusevca, 4
arr. 16:07
dep. 16:07
12.2 km
Bovan kod Krusevca, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
13.3 km
Bovan kod Krusevca, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
13.9 km
Bovan kod Krusevca, 3
arr. 16:15
14.4 km

Naselja Krusevac i Bovan kod Krusevca su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 15:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.