Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Bošnjane kod Varvarina timetable

saturday, 20.07.2019.
06:15 06:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Jasika, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Gavez, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:40
16 km
13:25 13:58 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:31
dep. 13:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 13:45
dep. 13:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 13:57
dep. 13:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 13:58
17 km
15:30 16:03 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:36
dep. 15:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:02
dep. 16:02
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:03
17 km
20:25 20:58 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:26
dep. 20:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:27
dep. 20:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:31
dep. 20:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 20:45
dep. 20:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 20:57
dep. 20:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 20:58
17 km
23:15 23:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 23:16
dep. 23:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 23:17
dep. 23:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 23:21
dep. 23:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 23:25
dep. 23:25
5 km
Gavez, Intersection
arr. 23:28
dep. 23:28
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 23:33
dep. 23:33
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 23:35
dep. 23:35
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 23:41
dep. 23:41
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 23:43
dep. 23:43
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 23:44
dep. 23:44
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 23:45
16.5 km
Krusevac - Bošnjane kod Varvarina timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
06:15 06:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Jasika, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Gavez, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:40
16 km
12:30 13:03 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 12:31
dep. 12:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 12:32
dep. 12:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:36
dep. 12:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
5 km
Gavez, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 12:48
dep. 12:48
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 12:50
dep. 12:50
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 12:57
dep. 12:57
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 12:59
dep. 12:59
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 13:02
dep. 13:02
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 13:03
17 km
15:30 16:03 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:36
dep. 15:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
5 km
Gavez, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 15:50
dep. 15:50
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 16:00
dep. 16:00
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 16:02
dep. 16:02
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 16:03
17 km
20:25 20:58 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:26
dep. 20:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:27
dep. 20:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:31
dep. 20:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 20:45
dep. 20:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 20:57
dep. 20:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 20:58
17 km

Naselja Krusevac i Bošnjane kod Varvarina su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.