Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Bošnjane kod Varvarina timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:45 06:18 (00:33)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Gavez, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
17 km
06:15 06:40 (00:25)
Bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Jasika, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Gavez, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:40
16 km
07:30 08:03 (00:33)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 07:31
dep. 07:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Gavez, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 07:50
dep. 07:50
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 07:57
dep. 07:57
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 08:02
dep. 08:02
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 08:03
17 km
09:30 10:03 (00:33)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 09:31
dep. 09:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:36
dep. 09:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Gavez, Intersection
arr. 09:43
dep. 09:43
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 09:48
dep. 09:48
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 09:50
dep. 09:50
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 09:57
dep. 09:57
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 09:59
dep. 09:59
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 10:00
dep. 10:00
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 10:02
dep. 10:02
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 10:03
17 km
11:00 11:27 (00:27)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:01
dep. 11:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:02
dep. 11:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Jasika, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
5 km
Gavez, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 11:17
dep. 11:17
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 11:23
dep. 11:23
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 11:26
dep. 11:26
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 11:27
17 km
13:25 13:58 (00:33)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:31
dep. 13:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 13:45
dep. 13:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 13:57
dep. 13:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 13:58
17 km
18:00 18:33 (00:33)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:01
dep. 18:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Gavez, Intersection
arr. 18:13
dep. 18:13
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 18:18
dep. 18:18
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 18:20
dep. 18:20
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 18:27
dep. 18:27
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 18:29
dep. 18:29
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 18:32
dep. 18:32
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 18:33
17 km
19:15 19:45 (00:30)
Bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 19:16
dep. 19:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 19:17
dep. 19:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:21
dep. 19:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
5 km
Gavez, Intersection
arr. 19:28
dep. 19:28
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 19:33
dep. 19:33
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 19:35
dep. 19:35
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 19:41
dep. 19:41
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 19:43
dep. 19:43
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 19:44
dep. 19:44
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 19:45
16.5 km
20:25 20:58 (00:33)
Bus station4
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:26
dep. 20:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:27
dep. 20:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:31
dep. 20:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 20:45
dep. 20:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 20:57
dep. 20:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 20:58
17 km
23:15 23:45 (00:30)
Bus station3 - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 23:16
dep. 23:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 23:17
dep. 23:17
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 23:21
dep. 23:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 23:25
dep. 23:25
5 km
Gavez, Intersection
arr. 23:28
dep. 23:28
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 23:33
dep. 23:33
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 23:35
dep. 23:35
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 23:41
dep. 23:41
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 23:43
dep. 23:43
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 23:44
dep. 23:44
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 23:45
16.5 km

Naselja Krusevac i Bošnjane kod Varvarina su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.