Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Blazevo timetable

friday, 19.07.2019.
05:30 08:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:32
dep. 05:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
arr. 05:34
dep. 05:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 05:36
dep. 05:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
11 km
Savrane, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Savrane, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:56
dep. 05:56
16 km
Mali Kupci
arr. 05:57
dep. 05:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 06:02
dep. 06:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:05
dep. 06:05
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 06:07
dep. 06:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 06:11
dep. 06:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 06:14
dep. 06:14
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 06:17
dep. 06:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 06:18
dep. 06:18
29 km
Zlatari, PR
arr. 06:20
dep. 06:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 06:22
dep. 06:22
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 06:24
dep. 06:24
34 km
Razbojna
arr. 06:30
dep. 06:30
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:31
dep. 06:31
36 km
Dupci, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
37.5 km
Dupci, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
39 km
Dupci, 3
arr. 06:36
dep. 06:36
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 06:38
dep. 06:38
41.5 km
Lepenac, M
arr. 06:40
dep. 06:40
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 06:43
dep. 06:43
44.5 km
Lepenac, P
arr. 06:44
dep. 06:44
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:47
dep. 06:47
46.5 km
Trsanovci
arr. 06:50
dep. 06:50
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:51
dep. 06:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:53
dep. 06:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
51 km
Brus, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
52 km
Ziljci
arr. 07:03
dep. 07:03
53 km
Grasevci, Živanovići
arr. 07:08
dep. 07:08
55.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 07:10
dep. 07:10
56.5 km
Grasevci, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
57 km
Grasevci, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
58 km
Vlajkovci
arr. 07:20
dep. 07:20
60.5 km
Paljevstica
arr. 07:22
dep. 07:22
61.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 07:25
dep. 07:25
62.5 km
Radmanovo, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
63.5 km
Radmanovo, 2
arr. 07:33
dep. 07:33
65 km
Brzece
arr. 07:40
dep. 07:40
69 km
Brzece, Ž
arr. 07:42
dep. 07:42
70 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 07:44
dep. 07:44
71 km
Knezevo, Mramor
arr. 07:46
dep. 07:46
72 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
75.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
76.5 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 08:04
dep. 08:04
78.5 km
Blazevo, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
80.5 km
Blazevo, 2
arr. 08:10
81.5 km
10:55 13:45 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:57
dep. 10:57
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:58
dep. 10:58
2 km
arr. 10:59
dep. 10:59
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 11:01
dep. 11:01
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 11:05
dep. 11:05
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
11 km
Savrane, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
12 km
Savrane, 2
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 11:19
dep. 11:19
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:21
dep. 11:21
16 km
Mali Kupci
arr. 11:22
dep. 11:22
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:27
dep. 11:27
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:28
dep. 11:28
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:30
dep. 11:30
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 11:31
dep. 11:31
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 11:36
dep. 11:36
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 11:39
dep. 11:39
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 11:42
dep. 11:42
28 km
Zlatari, Ž
arr. 11:44
dep. 11:44
29 km
Zlatari, PR
arr. 11:45
dep. 11:45
31 km
Zlatari, BM
arr. 11:47
dep. 11:47
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 11:49
dep. 11:49
34 km
Razbojna
arr. 11:55
dep. 11:55
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 11:56
dep. 11:56
36 km
Dupci, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
37.5 km
Dupci, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
39 km
Dupci, 3
arr. 12:01
dep. 12:01
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 12:03
dep. 12:03
41.5 km
Lepenac, M
arr. 12:05
dep. 12:05
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 12:07
dep. 12:07
44.5 km
Lepenac, P
arr. 12:10
dep. 12:10
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 12:12
dep. 12:12
46.5 km
Trsanovci
arr. 12:15
dep. 12:15
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 12:16
dep. 12:16
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:18
dep. 12:18
49 km
Brus, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:30
51 km
Brus, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
52 km
Ziljci
arr. 12:38
dep. 12:38
53 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:43
dep. 12:43
55.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:45
dep. 12:45
56.5 km
Grasevci, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
57 km
Grasevci, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
58 km
Vlajkovci
arr. 12:55
dep. 12:55
60.5 km
Paljevstica
arr. 12:57
dep. 12:57
61.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 13:00
dep. 13:00
62.5 km
Radmanovo, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
63.5 km
Radmanovo, 2
arr. 13:08
dep. 13:08
65 km
Brzece
arr. 13:15
dep. 13:15
69 km
Brzece, Ž
arr. 13:17
dep. 13:17
70 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 13:19
dep. 13:19
71 km
Knezevo, Mramor
arr. 13:21
dep. 13:21
72 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
75.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 13:33
dep. 13:33
76.5 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 13:39
dep. 13:39
78.5 km
Blazevo, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
80.5 km
Blazevo, 2
arr. 13:45
81.5 km
13:30 16:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
arr. 13:34
dep. 13:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:36
dep. 13:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
8 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
11 km
Savrane, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Savrane, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:56
dep. 13:56
16 km
Mali Kupci
arr. 13:57
dep. 13:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
18 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
19 km
Grkljane, Malo
arr. 14:02
dep. 14:02
20 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
23 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 14:11
dep. 14:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 14:13
dep. 14:13
26 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 14:17
dep. 14:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 14:18
dep. 14:18
29 km
Zlatari, PR
arr. 14:20
dep. 14:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 14:22
dep. 14:22
32 km
Ravni kod Brusa
arr. 14:24
dep. 14:24
34 km
Razbojna
arr. 14:30
dep. 14:30
35 km
Razbojna, ŽM
arr. 14:31
dep. 14:31
36 km
Dupci, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
37 km
Dupci, 2
arr. 14:33
dep. 14:33
39 km
Dupci, 3
arr. 14:36
dep. 14:36
40 km
Lepenac, Č
arr. 14:38
dep. 14:38
41 km
Lepenac, M
arr. 14:40
dep. 14:40
42 km
Lepenac, PR
arr. 14:43
dep. 14:43
44 km
Lepenac, P
arr. 14:45
dep. 14:45
45 km
Lepenac, LV
arr. 14:47
dep. 14:47
46 km
Trsanovci
arr. 14:50
dep. 14:50
47 km
Trsanovci, PR
arr. 14:51
dep. 14:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:53
dep. 14:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:15
51 km
Brus, 2
arr. 15:18
dep. 15:18
52 km
Ziljci
arr. 15:23
dep. 15:23
53 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:28
dep. 15:28
55 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:30
dep. 15:30
56 km
Grasevci, 1
arr. 15:31
dep. 15:31
57 km
Grasevci, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
58 km
Vlajkovci
arr. 15:40
dep. 15:40
60 km
Paljevstica
arr. 15:42
dep. 15:42
61 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 15:45
dep. 15:45
62 km
Radmanovo, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
63 km
Radmanovo, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
65 km
Brzece
arr. 16:00
dep. 16:00
69 km
Brzece, Ž
arr. 16:02
dep. 16:02
70 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 16:04
dep. 16:04
71 km
Knezevo, Mramor
arr. 16:06
dep. 16:06
72 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
75 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
76 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 16:24
dep. 16:24
78 km
Blazevo, 1
arr. 16:27
dep. 16:27
80 km
Blazevo, 2
arr. 16:30
81 km
Krusevac - Blazevo timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
05:30 08:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:32
dep. 05:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
arr. 05:34
dep. 05:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 05:36
dep. 05:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
11 km
Savrane, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Savrane, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:56
dep. 05:56
16 km
Mali Kupci
arr. 05:57
dep. 05:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 06:02
dep. 06:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:05
dep. 06:05
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 06:07
dep. 06:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 06:11
dep. 06:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 06:14
dep. 06:14
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 06:17
dep. 06:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 06:18
dep. 06:18
29 km
Zlatari, PR
arr. 06:20
dep. 06:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 06:22
dep. 06:22
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 06:24
dep. 06:24
34 km
Razbojna
arr. 06:30
dep. 06:30
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:31
dep. 06:31
36 km
Dupci, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
37.5 km
Dupci, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
39 km
Dupci, 3
arr. 06:36
dep. 06:36
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 06:38
dep. 06:38
41.5 km
Lepenac, M
arr. 06:40
dep. 06:40
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 06:43
dep. 06:43
44.5 km
Lepenac, P
arr. 06:44
dep. 06:44
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:47
dep. 06:47
46.5 km
Trsanovci
arr. 06:50
dep. 06:50
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:51
dep. 06:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:53
dep. 06:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
51 km
Brus, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
52 km
Ziljci
arr. 07:03
dep. 07:03
53 km
Grasevci, Živanovići
arr. 07:08
dep. 07:08
55.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 07:10
dep. 07:10
56.5 km
Grasevci, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
57 km
Grasevci, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
58 km
Vlajkovci
arr. 07:20
dep. 07:20
60.5 km
Paljevstica
arr. 07:22
dep. 07:22
61.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 07:25
dep. 07:25
62.5 km
Radmanovo, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
63.5 km
Radmanovo, 2
arr. 07:33
dep. 07:33
65 km
Brzece
arr. 07:40
dep. 07:40
69 km
Brzece, Ž
arr. 07:42
dep. 07:42
70 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 07:44
dep. 07:44
71 km
Knezevo, Mramor
arr. 07:46
dep. 07:46
72 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
75.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
76.5 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 08:04
dep. 08:04
78.5 km
Blazevo, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
80.5 km
Blazevo, 2
arr. 08:10
81.5 km
10:55 13:45 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:57
dep. 10:57
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:58
dep. 10:58
2 km
arr. 10:59
dep. 10:59
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 11:01
dep. 11:01
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 11:05
dep. 11:05
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
11 km
Savrane, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
12 km
Savrane, 2
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 11:19
dep. 11:19
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:21
dep. 11:21
16 km
Mali Kupci
arr. 11:22
dep. 11:22
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:27
dep. 11:27
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:28
dep. 11:28
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:30
dep. 11:30
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 11:31
dep. 11:31
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 11:36
dep. 11:36
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 11:39
dep. 11:39
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 11:42
dep. 11:42
28 km
Zlatari, Ž
arr. 11:44
dep. 11:44
29 km
Zlatari, PR
arr. 11:45
dep. 11:45
31 km
Zlatari, BM
arr. 11:47
dep. 11:47
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 11:49
dep. 11:49
34 km
Razbojna
arr. 11:55
dep. 11:55
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 11:56
dep. 11:56
36 km
Dupci, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
37.5 km
Dupci, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
39 km
Dupci, 3
arr. 12:01
dep. 12:01
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 12:03
dep. 12:03
41.5 km
Lepenac, M
arr. 12:05
dep. 12:05
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 12:07
dep. 12:07
44.5 km
Lepenac, P
arr. 12:10
dep. 12:10
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 12:12
dep. 12:12
46.5 km
Trsanovci
arr. 12:15
dep. 12:15
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 12:16
dep. 12:16
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:18
dep. 12:18
49 km
Brus, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:30
51 km
Brus, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
52 km
Ziljci
arr. 12:38
dep. 12:38
53 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:43
dep. 12:43
55.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:45
dep. 12:45
56.5 km
Grasevci, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
57 km
Grasevci, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
58 km
Vlajkovci
arr. 12:55
dep. 12:55
60.5 km
Paljevstica
arr. 12:57
dep. 12:57
61.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 13:00
dep. 13:00
62.5 km
Radmanovo, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
63.5 km
Radmanovo, 2
arr. 13:08
dep. 13:08
65 km
Brzece
arr. 13:15
dep. 13:15
69 km
Brzece, Ž
arr. 13:17
dep. 13:17
70 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 13:19
dep. 13:19
71 km
Knezevo, Mramor
arr. 13:21
dep. 13:21
72 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
75.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 13:33
dep. 13:33
76.5 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 13:39
dep. 13:39
78.5 km
Blazevo, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
80.5 km
Blazevo, 2
arr. 13:45
81.5 km
13:30 16:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
arr. 13:34
dep. 13:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:36
dep. 13:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
8 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
11 km
Savrane, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Savrane, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:56
dep. 13:56
16 km
Mali Kupci
arr. 13:57
dep. 13:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
18 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
19 km
Grkljane, Malo
arr. 14:02
dep. 14:02
20 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
23 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 14:11
dep. 14:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 14:13
dep. 14:13
26 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 14:17
dep. 14:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 14:18
dep. 14:18
29 km
Zlatari, PR
arr. 14:20
dep. 14:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 14:22
dep. 14:22
32 km
Ravni kod Brusa
arr. 14:24
dep. 14:24
34 km
Razbojna
arr. 14:30
dep. 14:30
35 km
Razbojna, ŽM
arr. 14:31
dep. 14:31
36 km
Dupci, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
37 km
Dupci, 2
arr. 14:33
dep. 14:33
39 km
Dupci, 3
arr. 14:36
dep. 14:36
40 km
Lepenac, Č
arr. 14:38
dep. 14:38
41 km
Lepenac, M
arr. 14:40
dep. 14:40
42 km
Lepenac, PR
arr. 14:43
dep. 14:43
44 km
Lepenac, P
arr. 14:45
dep. 14:45
45 km
Lepenac, LV
arr. 14:47
dep. 14:47
46 km
Trsanovci
arr. 14:50
dep. 14:50
47 km
Trsanovci, PR
arr. 14:51
dep. 14:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:53
dep. 14:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:15
51 km
Brus, 2
arr. 15:18
dep. 15:18
52 km
Ziljci
arr. 15:23
dep. 15:23
53 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:28
dep. 15:28
55 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:30
dep. 15:30
56 km
Grasevci, 1
arr. 15:31
dep. 15:31
57 km
Grasevci, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
58 km
Vlajkovci
arr. 15:40
dep. 15:40
60 km
Paljevstica
arr. 15:42
dep. 15:42
61 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 15:45
dep. 15:45
62 km
Radmanovo, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
63 km
Radmanovo, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
65 km
Brzece
arr. 16:00
dep. 16:00
69 km
Brzece, Ž
arr. 16:02
dep. 16:02
70 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 16:04
dep. 16:04
71 km
Knezevo, Mramor
arr. 16:06
dep. 16:06
72 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
75 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
76 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 16:24
dep. 16:24
78 km
Blazevo, 1
arr. 16:27
dep. 16:27
80 km
Blazevo, 2
arr. 16:30
81 km
Krusevac - Blazevo timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
05:30 08:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 05:32
dep. 05:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
arr. 05:34
dep. 05:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 05:36
dep. 05:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 05:37
dep. 05:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 05:39
dep. 05:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 05:40
dep. 05:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 05:46
dep. 05:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
11 km
Savrane, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Savrane, 2
arr. 05:51
dep. 05:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 05:54
dep. 05:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 05:56
dep. 05:56
16 km
Mali Kupci
arr. 05:57
dep. 05:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 06:02
dep. 06:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 06:03
dep. 06:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 06:05
dep. 06:05
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 06:07
dep. 06:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 06:11
dep. 06:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 06:14
dep. 06:14
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 06:17
dep. 06:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 06:18
dep. 06:18
29 km
Zlatari, PR
arr. 06:20
dep. 06:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 06:22
dep. 06:22
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 06:24
dep. 06:24
34 km
Razbojna
arr. 06:30
dep. 06:30
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 06:31
dep. 06:31
36 km
Dupci, 1
arr. 06:32
dep. 06:32
37.5 km
Dupci, 2
arr. 06:34
dep. 06:34
39 km
Dupci, 3
arr. 06:36
dep. 06:36
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 06:38
dep. 06:38
41.5 km
Lepenac, M
arr. 06:40
dep. 06:40
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 06:43
dep. 06:43
44.5 km
Lepenac, P
arr. 06:44
dep. 06:44
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 06:47
dep. 06:47
46.5 km
Trsanovci
arr. 06:50
dep. 06:50
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 06:51
dep. 06:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 06:53
dep. 06:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 06:55
dep. 06:55
51 km
Brus, 2
arr. 06:58
dep. 06:58
52 km
Ziljci
arr. 07:03
dep. 07:03
53 km
Grasevci, Živanovići
arr. 07:08
dep. 07:08
55.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 07:10
dep. 07:10
56.5 km
Grasevci, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
57 km
Grasevci, 2
arr. 07:14
dep. 07:14
58 km
Vlajkovci
arr. 07:20
dep. 07:20
60.5 km
Paljevstica
arr. 07:22
dep. 07:22
61.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 07:25
dep. 07:25
62.5 km
Radmanovo, 1
arr. 07:28
dep. 07:28
63.5 km
Radmanovo, 2
arr. 07:33
dep. 07:33
65 km
Brzece
arr. 07:40
dep. 07:40
69 km
Brzece, Ž
arr. 07:42
dep. 07:42
70 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 07:44
dep. 07:44
71 km
Knezevo, Mramor
arr. 07:46
dep. 07:46
72 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 07:55
dep. 07:55
75.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 07:58
dep. 07:58
76.5 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 08:04
dep. 08:04
78.5 km
Blazevo, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
80.5 km
Blazevo, 2
arr. 08:10
81.5 km
10:55 13:45 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, Nova pijaca
arr. 10:57
dep. 10:57
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:58
dep. 10:58
2 km
arr. 10:59
dep. 10:59
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 11:00
dep. 11:00
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 11:01
dep. 11:01
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:02
dep. 11:02
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 11:04
dep. 11:04
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 11:05
dep. 11:05
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 11:09
dep. 11:09
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 11:13
dep. 11:13
11 km
Savrane, 1
arr. 11:15
dep. 11:15
12 km
Savrane, 2
arr. 11:16
dep. 11:16
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 11:19
dep. 11:19
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 11:21
dep. 11:21
16 km
Mali Kupci
arr. 11:22
dep. 11:22
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 11:24
dep. 11:24
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 11:26
dep. 11:26
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:27
dep. 11:27
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 11:28
dep. 11:28
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 11:30
dep. 11:30
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 11:31
dep. 11:31
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 11:36
dep. 11:36
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 11:39
dep. 11:39
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 11:42
dep. 11:42
28 km
Zlatari, Ž
arr. 11:44
dep. 11:44
29 km
Zlatari, PR
arr. 11:45
dep. 11:45
31 km
Zlatari, BM
arr. 11:47
dep. 11:47
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 11:49
dep. 11:49
34 km
Razbojna
arr. 11:55
dep. 11:55
35.5 km
Razbojna, ŽM
arr. 11:56
dep. 11:56
36 km
Dupci, 1
arr. 11:57
dep. 11:57
37.5 km
Dupci, 2
arr. 11:59
dep. 11:59
39 km
Dupci, 3
arr. 12:01
dep. 12:01
40.5 km
Lepenac, Č
arr. 12:03
dep. 12:03
41.5 km
Lepenac, M
arr. 12:05
dep. 12:05
42.5 km
Lepenac, PR
arr. 12:07
dep. 12:07
44.5 km
Lepenac, P
arr. 12:10
dep. 12:10
45.5 km
Lepenac, LV
arr. 12:12
dep. 12:12
46.5 km
Trsanovci
arr. 12:15
dep. 12:15
47.5 km
Trsanovci, PR
arr. 12:16
dep. 12:16
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 12:18
dep. 12:18
49 km
Brus, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:30
51 km
Brus, 2
arr. 12:33
dep. 12:33
52 km
Ziljci
arr. 12:38
dep. 12:38
53 km
Grasevci, Živanovići
arr. 12:43
dep. 12:43
55.5 km
Grasevci, Grujici
arr. 12:45
dep. 12:45
56.5 km
Grasevci, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
57 km
Grasevci, 2
arr. 12:49
dep. 12:49
58 km
Vlajkovci
arr. 12:55
dep. 12:55
60.5 km
Paljevstica
arr. 12:57
dep. 12:57
61.5 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 13:00
dep. 13:00
62.5 km
Radmanovo, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
63.5 km
Radmanovo, 2
arr. 13:08
dep. 13:08
65 km
Brzece
arr. 13:15
dep. 13:15
69 km
Brzece, Ž
arr. 13:17
dep. 13:17
70 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 13:19
dep. 13:19
71 km
Knezevo, Mramor
arr. 13:21
dep. 13:21
72 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
75.5 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 13:33
dep. 13:33
76.5 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 13:39
dep. 13:39
78.5 km
Blazevo, 1
arr. 13:42
dep. 13:42
80.5 km
Blazevo, 2
arr. 13:45
81.5 km
13:30 16:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:32
dep. 13:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
arr. 13:34
dep. 13:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 13:36
dep. 13:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 13:39
dep. 13:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
8 km
Gornji Stepos, 1
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
11 km
Savrane, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
12 km
Savrane, 2
arr. 13:51
dep. 13:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 13:54
dep. 13:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 13:56
dep. 13:56
16 km
Mali Kupci
arr. 13:57
dep. 13:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 13:59
dep. 13:59
18 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 14:01
dep. 14:01
19 km
Grkljane, Malo
arr. 14:02
dep. 14:02
20 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 14:03
dep. 14:03
21 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 14:05
dep. 14:05
22 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 3 - B - Raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
23 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 14:11
dep. 14:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 14:13
dep. 14:13
26 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 14:17
dep. 14:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 14:18
dep. 14:18
29 km
Zlatari, PR
arr. 14:20
dep. 14:20
31 km
Zlatari, BM
arr. 14:22
dep. 14:22
32 km
Ravni kod Brusa
arr. 14:24
dep. 14:24
34 km
Razbojna
arr. 14:30
dep. 14:30
35 km
Razbojna, ŽM
arr. 14:31
dep. 14:31
36 km
Dupci, 1
arr. 14:32
dep. 14:32
37 km
Dupci, 2
arr. 14:33
dep. 14:33
39 km
Dupci, 3
arr. 14:36
dep. 14:36
40 km
Lepenac, Č
arr. 14:38
dep. 14:38
41 km
Lepenac, M
arr. 14:40
dep. 14:40
42 km
Lepenac, PR
arr. 14:43
dep. 14:43
44 km
Lepenac, P
arr. 14:45
dep. 14:45
45 km
Lepenac, LV
arr. 14:47
dep. 14:47
46 km
Trsanovci
arr. 14:50
dep. 14:50
47 km
Trsanovci, PR
arr. 14:51
dep. 14:51
48 km
Brus, 14. oktobar
arr. 14:53
dep. 14:53
49 km
Brus, Bus station
arr. 14:55
dep. 15:15
51 km
Brus, 2
arr. 15:18
dep. 15:18
52 km
Ziljci
arr. 15:23
dep. 15:23
53 km
Grasevci, Živanovići
arr. 15:28
dep. 15:28
55 km
Grasevci, Grujici
arr. 15:30
dep. 15:30
56 km
Grasevci, 1
arr. 15:31
dep. 15:31
57 km
Grasevci, 2
arr. 15:34
dep. 15:34
58 km
Vlajkovci
arr. 15:40
dep. 15:40
60 km
Paljevstica
arr. 15:42
dep. 15:42
61 km
Radmanovo, Gavrilovići
arr. 15:45
dep. 15:45
62 km
Radmanovo, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
63 km
Radmanovo, 2
arr. 15:53
dep. 15:53
65 km
Brzece
arr. 16:00
dep. 16:00
69 km
Brzece, Ž
arr. 16:02
dep. 16:02
70 km
Brzece, Hotel Junior
arr. 16:04
dep. 16:04
71 km
Knezevo, Mramor
arr. 16:06
dep. 16:06
72 km
Derekare kod Brusa, 1
arr. 16:15
dep. 16:15
75 km
Derekare kod Brusa, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
76 km
Derekare kod Brusa, Preslo
arr. 16:24
dep. 16:24
78 km
Blazevo, 1
arr. 16:27
dep. 16:27
80 km
Blazevo, 2
arr. 16:30
81 km

Naselja Krusevac i Blazevo su međusobno udaljena ~82 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 40min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 13:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.