Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Krusevac - Blace timetable

friday, 17.08.2018.
08:00 09:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:00
Gornji Stepos
arr. 08:18
dep. 08:18
11 km
Sogolj
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Veliki Kupci
arr. 08:30
dep. 08:30
18.5 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Celije kod Krusevca
arr. 08:40
dep. 08:40
27 km
Zlatari, KP
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Ravni kod Brusa
arr. 08:50
dep. 08:50
34 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 09:00
dep. 09:00
39 km
Prebreza
arr. 09:05
dep. 09:05
43 km
Blace, Bus station
arr. 09:15
50 km
08:20 09:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:20
Blace, Bus station
arr. 09:20
50 km
10:30 11:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:30
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 10:32
dep. 10:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 10:34
dep. 10:34
3.5 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 10:35
dep. 10:35
4 km
Krusevac, Šumice
arr. 10:36
dep. 10:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 10:37
dep. 10:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 10:39
dep. 10:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 10:40
dep. 10:40
7 km
Donji Stepos
arr. 10:43
dep. 10:43
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 10:46
dep. 10:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 10:48
dep. 10:48
11 km
Savrane, 1
arr. 10:50
dep. 10:50
12 km
Savrane, 2
arr. 10:51
dep. 10:51
13 km
Sogolj
arr. 10:54
dep. 10:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 10:56
dep. 10:56
16 km
Mali Kupci
arr. 10:57
dep. 10:57
17 km
Veliki Kupci
arr. 10:59
dep. 10:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 11:01
dep. 11:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 11:02
dep. 11:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 11:03
dep. 11:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 11:05
dep. 11:05
22.5 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 11:07
dep. 11:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 11:11
dep. 11:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 11:14
dep. 11:14
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 11:17
dep. 11:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 11:19
dep. 11:19
29 km
Zlatari, PR
arr. 11:20
dep. 11:20
31 km
Zlatari, B
arr. 11:22
dep. 11:22
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 11:24
dep. 11:24
34 km
Razbojna, 1
arr. 11:27
dep. 11:27
36 km
Razbojna, 2
arr. 11:31
dep. 11:31
38 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 11:35
dep. 11:35
39 km
Dzepnica
arr. 11:38
dep. 11:38
40.5 km
Prebreza
arr. 11:42
dep. 11:42
43 km
Djurevac
arr. 11:49
dep. 11:49
46 km
Blace, 2
arr. 11:53
dep. 11:53
49 km
Blace, Bus station
arr. 11:55
50 km
10:55 12:05 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, K. P. Dom
arr. 10:58
dep. 10:58
3 km
Gornji Stepos
arr. 11:09
dep. 11:09
11 km
Sogolj
arr. 11:15
dep. 11:15
15 km
Veliki Kupci
arr. 11:19
dep. 11:19
18 km
Majdevo kod Krusevca
arr. 11:26
dep. 11:26
23 km
Celije kod Krusevca
arr. 11:32
dep. 11:32
27 km
Zlatari
arr. 11:38
dep. 11:38
32 km
Ravni kod Brusa
arr. 11:42
dep. 11:42
34 km
Razbojna, Mala
arr. 11:46
dep. 11:46
37 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 11:49
dep. 11:49
39 km
Dzepnica
arr. 11:53
dep. 11:53
42 km
Prebreza
arr. 11:55
dep. 11:55
43 km
Djurevac
arr. 11:59
dep. 11:59
46 km
Blace, Bus station
arr. 12:05
50 km
12:00 13:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:00
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 12:05
dep. 12:05
1.5 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:06
dep. 12:06
2.1 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 12:08
dep. 12:08
3.4 km
Krusevac, Šumice
arr. 12:09
dep. 12:09
4.3 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
4.8 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:11
dep. 12:11
5.9 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:12
dep. 12:12
6.9 km
Donji Stepos, 1
arr. 12:14
dep. 12:14
8.3 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:16
dep. 12:16
9.8 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:18
dep. 12:18
10.9 km
Savrane, 1
arr. 12:19
dep. 12:19
12 km
Savrane, 2
arr. 12:20
dep. 12:20
12.8 km
Mali Kupci
arr. 12:24
dep. 12:24
16.9 km
Veliki Kupci
arr. 12:26
dep. 12:26
18.5 km
Veliki Kupci, Skola
arr. 12:27
dep. 12:27
19.1 km
Stitare kod Krusevca
arr. 12:28
dep. 12:28
19.8 km
Grkljane, Malo
arr. 12:29
dep. 12:29
20.7 km
Majdevo kod Krusevca, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2
arr. 12:32
dep. 12:32
22.7 km
Majdevo kod Krusevca, 3
arr. 12:33
dep. 12:33
23.3 km
Celije kod Krusevca, 1
arr. 12:37
dep. 12:37
26.1 km
Celije kod Krusevca, 2
arr. 12:38
dep. 12:38
26.8 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 12:39
dep. 12:39
27.9 km
Zlatari, Ž
arr. 12:42
dep. 12:42
29.3 km
Zlatari, PR
arr. 12:44
dep. 12:44
31.2 km
Zlatari, KP
arr. 12:47
dep. 12:47
32.8 km
Ravni kod Brusa
arr. 12:50
dep. 12:50
34.4 km
Razbojna, Mala
arr. 12:52
dep. 12:52
36.1 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 12:55
dep. 12:55
38.5 km
Dzepnica
arr. 12:59
dep. 12:59
41 km
Prebreza
arr. 13:00
dep. 13:00
41.9 km
Djurevac
arr. 13:04
dep. 13:04
44.5 km
Blace, Gumara
arr. 13:07
dep. 13:07
46.9 km
Blace, Bus station
arr. 13:10
48.6 km
12:25 13:50 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:25
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 12:27
dep. 12:27
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 12:28
dep. 12:28
2 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 12:29
dep. 12:29
3.5 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 12:30
dep. 12:30
4 km
Krusevac, Šumice
arr. 12:31
dep. 12:31
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:32
dep. 12:32
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 12:35
dep. 12:35
7 km
Donji Stepos
arr. 12:38
dep. 12:38
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 12:41
dep. 12:41
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 12:43
dep. 12:43
11 km
Savrane, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
12 km
Savrane, 2
arr. 12:46
dep. 12:46
13 km
Sogolj
arr. 12:49
dep. 12:49
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 12:51
dep. 12:51
16 km
Mali Kupci
arr. 12:52
dep. 12:52
17 km
Veliki Kupci
arr. 12:54
dep. 12:54
18.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 12:56
dep. 12:56
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 12:57
dep. 12:57
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 13:00
dep. 13:00
22.5 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 13:02
dep. 13:02
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 13:06
dep. 13:06
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 13:09
dep. 13:09
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 13:12
dep. 13:12
28 km
Zlatari, Ž
arr. 13:14
dep. 13:14
29 km
Zlatari, PR
arr. 13:15
dep. 13:15
31 km
Zlatari, B
arr. 13:17
dep. 13:17
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 13:19
dep. 13:19
34 km
Razbojna, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
36 km
Razbojna, 2
arr. 13:26
dep. 13:26
38 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 13:30
dep. 13:30
39 km
Dzepnica
arr. 13:33
dep. 13:33
40.5 km
Prebreza
arr. 13:37
dep. 13:37
43 km
Djurevac
arr. 13:44
dep. 13:44
46 km
Blace, 2
arr. 13:48
dep. 13:48
49 km
Blace, Bus station
arr. 13:50
50 km
12:35 13:35 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:35
Zlatari
arr. 13:14
dep. 13:14
32 km
Blace, Bus station
arr. 13:35
50 km
16:30 17:55 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:30
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 16:32
dep. 16:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 16:34
dep. 16:34
3.5 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 16:35
dep. 16:35
4 km
Krusevac, Šumice
arr. 16:36
dep. 16:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Donji Stepos
arr. 16:43
dep. 16:43
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:48
dep. 16:48
11 km
Savrane, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
12 km
Savrane, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
13 km
Sogolj
arr. 16:54
dep. 16:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:56
dep. 16:56
16 km
Mali Kupci
arr. 16:57
dep. 16:57
17 km
Veliki Kupci
arr. 16:59
dep. 16:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 17:01
dep. 17:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 17:02
dep. 17:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 17:03
dep. 17:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 17:05
dep. 17:05
22.5 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 17:07
dep. 17:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 17:11
dep. 17:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 17:14
dep. 17:14
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 17:17
dep. 17:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 17:19
dep. 17:19
29 km
Zlatari, PR
arr. 17:20
dep. 17:20
31 km
Zlatari, B
arr. 17:22
dep. 17:22
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 17:24
dep. 17:24
34 km
Razbojna, 1
arr. 17:27
dep. 17:27
36 km
Razbojna, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
38 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 17:35
dep. 17:35
39 km
Dzepnica
arr. 17:38
dep. 17:38
40.5 km
Prebreza
arr. 17:42
dep. 17:42
43 km
Djurevac
arr. 17:49
dep. 17:49
46 km
Blace, 2
arr. 17:53
dep. 17:53
49 km
Blace, Bus station
arr. 17:55
50 km
17:45 18:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:45
Blace, Bus station
arr. 18:45
50 km
19:10 20:05 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:10
Blace, Bus station
arr. 20:05
50 km
19:15 20:40 (01:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:15
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 19:17
dep. 19:17
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 19:18
dep. 19:18
2 km
Krusevac, V.P. dom
arr. 19:19
dep. 19:19
3.5 km
Krusevac, Sumice Raskrsnica
arr. 19:20
dep. 19:20
4 km
Krusevac, Šumice
arr. 19:21
dep. 19:21
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 19:24
dep. 19:24
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 19:25
dep. 19:25
7 km
Donji Stepos
arr. 19:28
dep. 19:28
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 19:31
dep. 19:31
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
11 km
Savrane, 1
arr. 19:35
dep. 19:35
12 km
Savrane, 2
arr. 19:36
dep. 19:36
13 km
Sogolj
arr. 19:39
dep. 19:39
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 19:41
dep. 19:41
16 km
Mali Kupci
arr. 19:42
dep. 19:42
17 km
Veliki Kupci
arr. 19:44
dep. 19:44
18.5 km
Stitare kod Krusevca
arr. 19:46
dep. 19:46
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 19:47
dep. 19:47
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, Intersection
arr. 19:48
dep. 19:48
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, S
arr. 19:50
dep. 19:50
22.5 km
Majdevo kod Krusevca, B
arr. 19:52
dep. 19:52
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 19:56
dep. 19:56
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 19:59
dep. 19:59
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 20:02
dep. 20:02
28 km
Zlatari, Ž
arr. 20:04
dep. 20:04
29 km
Zlatari, PR
arr. 20:05
dep. 20:05
31 km
Zlatari, BM
arr. 20:07
dep. 20:07
32.5 km
Ravni kod Brusa
arr. 20:09
dep. 20:09
34 km
Razbojna, 1
arr. 20:12
dep. 20:12
36 km
Razbojna, 2
arr. 20:16
dep. 20:16
38 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 20:20
dep. 20:20
39 km
Dzepnica
arr. 20:23
dep. 20:23
40.5 km
Prebreza
arr. 20:27
dep. 20:27
43 km
Djurevac
arr. 20:34
dep. 20:34
46 km
Blace, 2
arr. 20:38
dep. 20:38
49 km
Blace, Bus station
arr. 20:40
50 km

Naselja Krusevac i Blace su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 19:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.