Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Krusevac - Blace timetable

tuesday, 14.07.2020.
08:00 09:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:00
Gornji Stepos, 2
arr. 08:18
dep. 08:18
11 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
18.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Celije kod Krusevca
arr. 08:40
dep. 08:40
27 km
Zlatari, KP
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
34 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 09:00
dep. 09:00
39 km
Prebreza, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
43 km
Blace, Bus station
arr. 09:15
50 km
08:20 09:20 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:20
Blace, Bus station
arr. 09:20
50 km
12:35 13:35 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:35
Zlatari, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
32 km
Blace, Bus station
arr. 13:35
50 km
16:30 17:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:32
dep. 16:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
arr. 16:34
dep. 16:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:35
dep. 16:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:36
dep. 16:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:48
dep. 16:48
11 km
Savrane, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
12 km
Savrane, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:54
dep. 16:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:56
dep. 16:56
16 km
Mali Kupci
arr. 16:57
dep. 16:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 17:02
dep. 17:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:03
dep. 17:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:05
dep. 17:05
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 17:07
dep. 17:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 17:11
dep. 17:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 17:14
dep. 17:14
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 17:17
dep. 17:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 17:19
dep. 17:19
29 km
Zlatari, PR
arr. 17:20
dep. 17:20
31 km
Zlatari, B
arr. 17:22
dep. 17:22
32.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
34 km
Razbojna, 1
arr. 17:27
dep. 17:27
36 km
Razbojna, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
38 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 17:35
dep. 17:35
39 km
Dzepnica
arr. 17:38
dep. 17:38
40.5 km
Prebreza, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
43 km
Djurevac
arr. 17:49
dep. 17:49
46 km
Blace, 2
arr. 17:53
dep. 17:53
49 km
Blace, Bus station
arr. 17:55
50 km
Krusevac - Blace timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
08:00 09:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:00
Gornji Stepos, 2
arr. 08:18
dep. 08:18
11 km
Sogolj, Ulaz
arr. 08:25
dep. 08:25
15 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 08:30
dep. 08:30
18.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 08:35
dep. 08:35
23 km
Celije kod Krusevca
arr. 08:40
dep. 08:40
27 km
Zlatari, KP
arr. 08:45
dep. 08:45
31 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
34 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 09:00
dep. 09:00
39 km
Prebreza, Center
arr. 09:05
dep. 09:05
43 km
Blace, Bus station
arr. 09:15
50 km
08:20 09:20 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:20
Blace, Bus station
arr. 09:20
50 km
12:35 13:35 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:35
Zlatari, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
32 km
Blace, Bus station
arr. 13:35
50 km
16:30 17:55 (01:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 16:32
dep. 16:32
0.9 km
Krusevac, Kolonija
arr. 16:33
dep. 16:33
2 km
arr. 16:34
dep. 16:34
3.5 km
Krusevac, Sumice raskrsnica
arr. 16:35
dep. 16:35
4 km
Mudrakovac, Šumice
arr. 16:36
dep. 16:36
4.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 16:37
dep. 16:37
5 km
Lipovac kod Krusevca, 1
arr. 16:39
dep. 16:39
6 km
Lipovac kod Krusevca, 2
arr. 16:40
dep. 16:40
7 km
Donji Stepos, 1
arr. 16:43
dep. 16:43
8.5 km
Gornji Stepos, 1
arr. 16:46
dep. 16:46
10 km
Gornji Stepos, 2
arr. 16:48
dep. 16:48
11 km
Savrane, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
12 km
Savrane, 2
arr. 16:51
dep. 16:51
13 km
Sogolj, Ulaz
arr. 16:54
dep. 16:54
15 km
Sogolj, Jablanički put
arr. 16:56
dep. 16:56
16 km
Mali Kupci
arr. 16:57
dep. 16:57
17 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
18.5 km
Stitare kod Krusevca, Center
arr. 17:01
dep. 17:01
19.5 km
Grkljane, Malo
arr. 17:02
dep. 17:02
20.5 km
Majdevo kod Krusevca, 1 - Raskrsnica
arr. 17:03
dep. 17:03
21.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:05
dep. 17:05
22.5 km
Suvaja kod Krusevca, Majdevo 4 - B - Raskrsnica
arr. 17:07
dep. 17:07
23.5 km
Celije kod Krusevca, M
arr. 17:11
dep. 17:11
26 km
Celije kod Krusevca, V
arr. 17:14
dep. 17:14
26.5 km
Zlatari, Dubokinac
arr. 17:17
dep. 17:17
28 km
Zlatari, Ž
arr. 17:19
dep. 17:19
29 km
Zlatari, PR
arr. 17:20
dep. 17:20
31 km
Zlatari, B
arr. 17:22
dep. 17:22
32.5 km
Ravni kod Brusa, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
34 km
Razbojna, 1
arr. 17:27
dep. 17:27
36 km
Razbojna, 2
arr. 17:31
dep. 17:31
38 km
Razbojna, Jankova klisura
arr. 17:35
dep. 17:35
39 km
Dzepnica
arr. 17:38
dep. 17:38
40.5 km
Prebreza, Center
arr. 17:42
dep. 17:42
43 km
Djurevac
arr. 17:49
dep. 17:49
46 km
Blace, 2
arr. 17:53
dep. 17:53
49 km
Blace, Bus station
arr. 17:55
50 km

Naselja Krusevac i Blace su međusobno udaljena ~50 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 08:00 h, dok je poslednji polazak u 16:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Krusevac - Blace iznosi od 2,31 EUR do 2,36 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.