Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Belasica timetable

sunday, 21.07.2019.
07:30 08:21 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 07:32
dep. 07:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 07:35
dep. 07:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 07:37
dep. 07:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 07:39
dep. 07:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 07:41
dep. 07:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 07:44
dep. 07:44
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 07:45
dep. 07:45
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 07:46
dep. 07:46
6.8 km
Modrica, V
arr. 07:47
dep. 07:47
7.3 km
Modrica, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
8.3 km
Modrica, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
8.8 km
Modrica, 3
arr. 07:52
dep. 07:52
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 07:56
dep. 07:56
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 07:57
dep. 07:57
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 07:59
dep. 07:59
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 08:03
dep. 08:03
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 08:05
dep. 08:05
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 08:06
dep. 08:06
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 08:07
dep. 08:07
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 08:10
dep. 08:10
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 08:13
dep. 08:13
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 08:15
dep. 08:15
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 08:16
dep. 08:16
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 08:18
dep. 08:18
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
24.3 km
Belasica, 1
arr. 08:22
dep. 08:22
23.8 km
Belasica, 2
arr. 08:21
23.3 km
11:00 11:51 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:02
dep. 11:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 11:05
dep. 11:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:09
dep. 11:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 11:14
dep. 11:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 11:15
dep. 11:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 11:16
dep. 11:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 11:17
dep. 11:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 11:20
dep. 11:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 11:22
dep. 11:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 11:26
dep. 11:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 11:29
dep. 11:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 11:33
dep. 11:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 11:35
dep. 11:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 11:36
dep. 11:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 11:37
dep. 11:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 11:39
dep. 11:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 11:40
dep. 11:40
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 11:43
dep. 11:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 11:45
dep. 11:45
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 11:46
dep. 11:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 11:48
dep. 11:48
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
24.3 km
Belasica, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
23.8 km
Belasica, 2
arr. 11:51
23.3 km
15:30 16:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:43
dep. 15:43
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:44
dep. 15:44
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:46
dep. 15:46
6.8 km
Modrica, V
arr. 15:47
dep. 15:47
7.3 km
Modrica, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
8.3 km
Modrica, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
8.8 km
Modrica, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 15:56
dep. 15:56
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 16:06
dep. 16:06
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 16:07
dep. 16:07
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 16:09
dep. 16:09
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 16:10
dep. 16:10
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 16:13
dep. 16:13
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 16:15
dep. 16:15
20 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 16:16
dep. 16:16
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 16:32
dep. 16:32
30.3 km
Belasica, 1
arr. 16:36
dep. 16:36
32.8 km
Belasica, 2
arr. 16:35
32.3 km
20:30 21:21 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:32
dep. 20:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 20:35
dep. 20:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:37
dep. 20:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:39
dep. 20:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 20:44
dep. 20:44
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 20:45
dep. 20:45
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 20:46
dep. 20:46
6.8 km
Modrica, V
arr. 20:47
dep. 20:47
7.3 km
Modrica, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
8.3 km
Modrica, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
8.8 km
Modrica, 3
arr. 20:52
dep. 20:52
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 20:57
dep. 20:57
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 20:59
dep. 20:59
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 21:05
dep. 21:05
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 21:06
dep. 21:06
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 21:07
dep. 21:07
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 21:09
dep. 21:09
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 21:13
dep. 21:13
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 21:15
dep. 21:15
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 21:16
dep. 21:16
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 21:18
dep. 21:18
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
24.3 km
Belasica, 1
arr. 21:22
dep. 21:22
23.8 km
Belasica, 2
arr. 21:21
23.3 km
Krusevac - Belasica timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:00 06:49 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:02
dep. 06:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:05
dep. 06:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:07
dep. 06:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:09
dep. 06:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:14
dep. 06:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 06:15
dep. 06:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 06:16
dep. 06:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 06:17
dep. 06:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 06:20
dep. 06:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 06:22
dep. 06:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 06:26
dep. 06:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 06:27
dep. 06:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 06:29
dep. 06:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 06:33
dep. 06:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 06:35
dep. 06:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 06:36
dep. 06:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 06:37
dep. 06:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 06:39
dep. 06:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 06:43
dep. 06:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 06:44
dep. 06:44
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 06:45
dep. 06:45
20 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 06:46
dep. 06:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 06:48
dep. 06:48
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 06:49
22.3 km
06:45 07:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 06:47
dep. 06:47
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 06:49
dep. 06:49
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 06:50
dep. 06:50
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 06:52
dep. 06:52
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 06:54
dep. 06:54
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 06:59
dep. 06:59
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 07:00
dep. 07:00
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 07:01
dep. 07:01
6.8 km
Modrica, V
arr. 07:02
dep. 07:02
7.3 km
Modrica, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
8.3 km
Modrica, 2
arr. 07:05
dep. 07:05
8.8 km
Modrica, 3
arr. 07:07
dep. 07:07
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 07:11
dep. 07:11
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 07:12
dep. 07:12
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 07:14
dep. 07:14
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 07:16
dep. 07:16
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 07:18
dep. 07:18
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 07:20
dep. 07:20
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 07:21
dep. 07:21
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 07:22
dep. 07:22
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 07:24
dep. 07:24
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 07:25
dep. 07:25
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 07:28
dep. 07:28
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 07:30
dep. 07:30
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 07:32
dep. 07:32
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 07:34
dep. 07:34
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 07:35
22.3 km
09:00 09:48 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 09:02
dep. 09:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 09:05
dep. 09:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 09:07
dep. 09:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 09:09
dep. 09:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 09:11
dep. 09:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 09:14
dep. 09:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 09:15
dep. 09:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 09:16
dep. 09:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 09:17
dep. 09:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 09:20
dep. 09:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 09:22
dep. 09:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 09:26
dep. 09:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 09:27
dep. 09:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 09:29
dep. 09:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 09:31
dep. 09:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 09:33
dep. 09:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 09:35
dep. 09:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 09:36
dep. 09:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 09:37
dep. 09:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 09:39
dep. 09:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 09:40
dep. 09:40
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 09:43
dep. 09:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 09:45
dep. 09:45
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 09:46
dep. 09:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 09:48
21.3 km
11:00 11:51 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 11:02
dep. 11:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 11:05
dep. 11:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 11:07
dep. 11:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 11:09
dep. 11:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 11:14
dep. 11:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 11:15
dep. 11:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 11:16
dep. 11:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 11:17
dep. 11:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 11:19
dep. 11:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 11:20
dep. 11:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 11:22
dep. 11:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 11:26
dep. 11:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 11:29
dep. 11:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 11:31
dep. 11:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 11:33
dep. 11:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 11:35
dep. 11:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 11:36
dep. 11:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 11:37
dep. 11:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 11:39
dep. 11:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 11:40
dep. 11:40
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 11:43
dep. 11:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 11:45
dep. 11:45
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 11:46
dep. 11:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 11:48
dep. 11:48
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 11:53
dep. 11:53
24.3 km
Belasica, 1
arr. 11:52
dep. 11:52
23.8 km
Belasica, 2
arr. 11:51
23.3 km
12:45 13:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 12:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 12:47
dep. 12:47
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 12:49
dep. 12:49
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 12:50
dep. 12:50
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 12:52
dep. 12:52
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 12:54
dep. 12:54
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 12:56
dep. 12:56
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 12:58
dep. 12:58
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 12:59
dep. 12:59
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 13:00
dep. 13:00
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 13:01
dep. 13:01
6.8 km
Modrica, V
arr. 13:02
dep. 13:02
7.3 km
Modrica, 1
arr. 13:04
dep. 13:04
8.3 km
Modrica, 2
arr. 13:05
dep. 13:05
8.8 km
Modrica, 3
arr. 13:07
dep. 13:07
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 13:11
dep. 13:11
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 13:14
dep. 13:14
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 13:16
dep. 13:16
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 13:18
dep. 13:18
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 13:20
dep. 13:20
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 13:21
dep. 13:21
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 13:24
dep. 13:24
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 13:25
dep. 13:25
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 13:28
dep. 13:28
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 13:30
dep. 13:30
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 13:31
dep. 13:31
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 13:33
dep. 13:33
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 13:35
22.3 km
13:40 14:29 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:40
Krusevac, Nova pijaca
arr. 13:42
dep. 13:42
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 13:44
dep. 13:44
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 13:45
dep. 13:45
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 13:47
dep. 13:47
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 13:49
dep. 13:49
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 13:53
dep. 13:53
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 13:54
dep. 13:54
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 13:55
dep. 13:55
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 13:56
dep. 13:56
6.8 km
Modrica, V
arr. 13:57
dep. 13:57
7.3 km
Modrica, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
8.3 km
Modrica, 2
arr. 14:00
dep. 14:00
8.8 km
Modrica, 3
arr. 14:02
dep. 14:02
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 14:06
dep. 14:06
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 14:07
dep. 14:07
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 14:09
dep. 14:09
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 14:11
dep. 14:11
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 14:13
dep. 14:13
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 14:15
dep. 14:15
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 14:16
dep. 14:16
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 14:17
dep. 14:17
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 14:20
dep. 14:20
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 14:23
dep. 14:23
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 14:25
dep. 14:25
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 14:26
dep. 14:26
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 14:28
dep. 14:28
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 14:29
22.3 km
15:30 16:23 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 15:32
dep. 15:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 15:39
dep. 15:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 15:44
dep. 15:44
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 15:45
dep. 15:45
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 15:46
dep. 15:46
6.8 km
Modrica, V
arr. 15:47
dep. 15:47
7.3 km
Modrica, 1
arr. 15:49
dep. 15:49
8.3 km
Modrica, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
8.8 km
Modrica, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 15:56
dep. 15:56
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 15:57
dep. 15:57
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 15:59
dep. 15:59
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 16:03
dep. 16:03
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 16:05
dep. 16:05
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 16:06
dep. 16:06
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 16:11
dep. 16:11
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, Parlog
arr. 16:09
dep. 16:09
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 16:14
dep. 16:14
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 16:16
dep. 16:16
20.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 16:18
dep. 16:18
21.3 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 16:19
dep. 16:19
21.8 km
Belasica, Kamenica
arr. 16:20
dep. 16:20
22.8 km
Belasica, Intersection
arr. 16:25
dep. 16:25
25.8 km
Belasica, 1
arr. 16:24
dep. 16:24
25.3 km
Belasica, 2
arr. 16:23
24.8 km
17:15 18:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 17:17
dep. 17:17
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 17:19
dep. 17:19
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 17:20
dep. 17:20
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 17:22
dep. 17:22
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 17:24
dep. 17:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 17:26
dep. 17:26
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 17:28
dep. 17:28
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 17:29
dep. 17:29
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 17:30
dep. 17:30
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 17:31
dep. 17:31
6.8 km
Modrica, V
arr. 17:32
dep. 17:32
7.3 km
Modrica, 1
arr. 17:34
dep. 17:34
8.3 km
Modrica, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
8.8 km
Modrica, 3
arr. 17:37
dep. 17:37
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 17:41
dep. 17:41
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 17:42
dep. 17:42
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 17:44
dep. 17:44
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 17:46
dep. 17:46
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 17:48
dep. 17:48
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 17:50
dep. 17:50
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 17:51
dep. 17:51
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 17:52
dep. 17:52
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 17:54
dep. 17:54
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 17:55
dep. 17:55
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 17:57
dep. 17:57
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 18:00
dep. 18:00
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 18:01
dep. 18:01
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 18:03
dep. 18:03
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 18:05
22.3 km
19:00 19:49 (00:49)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:00
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:02
dep. 19:02
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 19:04
dep. 19:04
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 19:05
dep. 19:05
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 19:07
dep. 19:07
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 19:09
dep. 19:09
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 19:13
dep. 19:13
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 19:14
dep. 19:14
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 19:15
dep. 19:15
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 19:16
dep. 19:16
6.8 km
Modrica, V
arr. 19:17
dep. 19:17
7.3 km
Modrica, 1
arr. 19:19
dep. 19:19
8.3 km
Modrica, 2
arr. 19:20
dep. 19:20
8.8 km
Modrica, 3
arr. 19:22
dep. 19:22
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 19:27
dep. 19:27
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 19:29
dep. 19:29
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 19:31
dep. 19:31
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 19:33
dep. 19:33
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 19:35
dep. 19:35
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 19:36
dep. 19:36
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 19:37
dep. 19:37
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 19:39
dep. 19:39
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 19:43
dep. 19:43
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 19:44
dep. 19:44
19.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 19:45
dep. 19:45
20 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 19:46
dep. 19:46
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 19:48
dep. 19:48
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 19:49
22.3 km
19:45 20:57 (01:12)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:45
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:47
dep. 19:47
1.1 km
Krusevac, Bivoljski most
arr. 19:48
dep. 19:48
2.1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 19:49
dep. 19:49
3.1 km
Parunovac, IM
arr. 19:50
dep. 19:50
3.3 km
Kapidzija, 1
arr. 19:51
dep. 19:51
4 km
Kapidzija, 2
arr. 19:52
dep. 19:52
4.5 km
Kapidzija, 3
arr. 19:53
dep. 19:53
5 km
Kapidzija, 4
arr. 19:54
dep. 19:54
5.7 km
Gaglovo, 1
arr. 19:57
dep. 19:57
7 km
Gaglovo, M
arr. 19:59
dep. 19:59
7.8 km
Gaglovo, ZD
arr. 20:00
dep. 20:00
8.3 km
Gaglovo, Skola
arr. 20:01
dep. 20:01
8.8 km
Novo selo (Mali Siljegovac), Intersection
arr. 20:03
dep. 20:03
10.5 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 20:08
dep. 20:08
13.5 km
Josje, Put - Raskrsnica
arr. 20:11
dep. 20:11
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 20:31
dep. 20:31
26 km
Djunis, ZD
arr. 20:28
dep. 20:28
24 km
Djunis, Intersection
arr. 20:26
dep. 20:26
23 km
Djunis, Skola
arr. 20:27
dep. 20:27
23.5 km
Djunis, TP
arr. 20:24
dep. 20:24
22 km
Djunis, Zel. stanica
arr. 20:22
dep. 20:22
21 km
Kaonik, 2
arr. 20:33
dep. 20:33
27 km
Kaonik, 3
arr. 20:35
dep. 20:35
28 km
Crkvina, Ulaz
arr. 20:36
dep. 20:36
29 km
Crkvina
arr. 20:37
dep. 20:37
29.5 km
Susica kod Krusevca, DS
arr. 20:43
dep. 20:43
31 km
Susica kod Krusevca, D
arr. 20:45
dep. 20:45
31.5 km
Susica kod Krusevca, KM
arr. 20:47
dep. 20:47
32 km
Pozlata, 1
arr. 20:50
dep. 20:50
33 km
Pozlata, 2
arr. 20:53
dep. 20:53
33.5 km
Belasica, Kamenica
arr. 20:55
dep. 20:55
34 km
Belasica, Intersection
arr. 20:57
35 km
20:30 21:21 (00:51)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:30
Krusevac, Nova pijaca
arr. 20:32
dep. 20:32
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 20:35
dep. 20:35
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 20:37
dep. 20:37
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 20:39
dep. 20:39
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 20:43
dep. 20:43
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 20:44
dep. 20:44
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 20:45
dep. 20:45
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 20:46
dep. 20:46
6.8 km
Modrica, V
arr. 20:47
dep. 20:47
7.3 km
Modrica, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
8.3 km
Modrica, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
8.8 km
Modrica, 3
arr. 20:52
dep. 20:52
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 20:56
dep. 20:56
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 20:57
dep. 20:57
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 20:59
dep. 20:59
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 21:01
dep. 21:01
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 21:03
dep. 21:03
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 21:05
dep. 21:05
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 21:06
dep. 21:06
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 21:07
dep. 21:07
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 21:09
dep. 21:09
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 21:10
dep. 21:10
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 21:13
dep. 21:13
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 21:15
dep. 21:15
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 21:16
dep. 21:16
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 21:18
dep. 21:18
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
24.3 km
Belasica, 1
arr. 21:22
dep. 21:22
23.8 km
Belasica, 2
arr. 21:21
23.3 km
23:15 00:05 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Nova pijaca
arr. 23:17
dep. 23:17
1.1 km
Krusevac, Kolonija 1
arr. 23:19
dep. 23:19
2 km
Krusevac, Kolonija 2
arr. 23:20
dep. 23:20
2.2 km
Krusevac, Hangar
arr. 23:22
dep. 23:22
3 km
Malo Golovode, Stočna pijaca
arr. 23:24
dep. 23:24
3.5 km
Mudrakovac, Intersection
arr. 23:26
dep. 23:26
4 km
Veliko Golovode, Intersection
arr. 23:28
dep. 23:28
5.1 km
Veliko Golovode, M
arr. 23:29
dep. 23:29
5.8 km
Veliko Golovode, PR
arr. 23:30
dep. 23:30
6.3 km
Modrica, Modricki put
arr. 23:31
dep. 23:31
6.8 km
Modrica, V
arr. 23:32
dep. 23:32
7.3 km
Modrica, 1
arr. 23:34
dep. 23:34
8.3 km
Modrica, 2
arr. 23:35
dep. 23:35
8.8 km
Modrica, 3
arr. 23:37
dep. 23:37
9.8 km
Dvorane kod Krusevca, 1
arr. 23:41
dep. 23:41
12.3 km
Dvorane kod Krusevca, 2
arr. 23:42
dep. 23:42
12.8 km
Dvorane kod Krusevca, 3
arr. 23:44
dep. 23:44
13.8 km
Poljaci, 1
arr. 23:46
dep. 23:46
14.8 km
Poljaci, 2
arr. 23:48
dep. 23:48
15.8 km
Poljaci, 3
arr. 23:50
dep. 23:50
16.3 km
Poljaci, 4
arr. 23:51
dep. 23:51
16.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 1
arr. 23:52
dep. 23:52
17.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 2
arr. 23:54
dep. 23:54
17.8 km
Zdravinje kod Krusevca, 3
arr. 23:55
dep. 23:55
18.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 4
arr. 23:58
dep. 23:58
19.3 km
Zdravinje kod Krusevca, 5
arr. 00:00
dep. 00:00
19.8 km
Belasica, Vlasko polje
arr. 00:01
dep. 00:01
20.3 km
Belasica, Kamenica
arr. 00:03
dep. 00:03
21.3 km
Belasica, Intersection
arr. 00:05
22.3 km

Naselja Krusevac i Belasica su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 48min., a najduže 01h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.