Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Bela Voda kod Krusevca timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:30 05:57 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:32
dep. 05:32
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 05:34
dep. 05:34
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
5 km
Jasika, 1
arr. 05:37
dep. 05:37
5.5 km
Jasika, 2
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Kukljin, 1
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Kukljin, 2
arr. 05:41
dep. 05:41
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 05:42
dep. 05:42
10 km
Kukljin, 4
arr. 05:44
dep. 05:44
11 km
Kukljin, 5
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 05:46
dep. 05:46
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 05:47
dep. 05:47
13 km
Kukljin, 7
arr. 05:48
dep. 05:48
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 05:49
dep. 05:49
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 05:55
dep. 05:55
15 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 05:57
15.5 km
05:30 06:04 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:31
dep. 05:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:33
dep. 05:33
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:36
dep. 05:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
5 km
Jasika, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
6 km
Kukljin, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
9 km
Kukljin, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
10 km
Kukljin, 3
arr. 05:54
dep. 05:54
11 km
Kukljin, 4
arr. 05:56
dep. 05:56
12 km
Kukljin, 5
arr. 05:57
dep. 05:57
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:00
dep. 06:00
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:02
dep. 06:02
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:04
15 km
06:20 06:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:20
Krusevac, Jugopetrol
arr. 06:21
dep. 06:21
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 06:25
dep. 06:25
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 06:26
dep. 06:26
3 km
Jasika, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
5 km
Jasika, 1
arr. 06:31
dep. 06:31
5.5 km
Jasika, 2
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Kukljin, 1
arr. 06:36
dep. 06:36
9 km
Kukljin, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 06:38
dep. 06:38
10 km
Kukljin, 4
arr. 06:40
dep. 06:40
11 km
Kukljin, 5
arr. 06:42
dep. 06:42
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 06:43
dep. 06:43
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 06:45
dep. 06:45
13 km
Kukljin, 7
arr. 06:46
dep. 06:46
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 06:47
dep. 06:47
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 06:49
dep. 06:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 06:50
15 km
07:55 08:31 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 07:56
dep. 07:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:57
dep. 07:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 08:02
dep. 08:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 08:03
dep. 08:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
5 km
Jasika, 1
arr. 08:09
dep. 08:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 08:11
dep. 08:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 08:15
dep. 08:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 08:17
dep. 08:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 08:19
dep. 08:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 08:21
dep. 08:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 08:22
dep. 08:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 08:24
dep. 08:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 08:25
dep. 08:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 08:26
dep. 08:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 08:29
dep. 08:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 08:31
15 km
10:00 10:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:01
dep. 10:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:03
dep. 10:03
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 10:06
dep. 10:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 10:11
dep. 10:11
5 km
Jasika, 2
arr. 10:13
dep. 10:13
6 km
Kukljin, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
9 km
Kukljin, 2
arr. 10:22
dep. 10:22
10 km
Kukljin, 3
arr. 10:24
dep. 10:24
11 km
Kukljin, 4
arr. 10:26
dep. 10:26
12 km
Kukljin, 5
arr. 10:27
dep. 10:27
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 10:30
dep. 10:30
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 10:32
dep. 10:32
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 10:34
15 km
10:55 11:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 10:56
dep. 10:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 10:57
dep. 10:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 11:00
dep. 11:00
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 11:01
dep. 11:01
3 km
Jasika, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
5 km
Jasika, 1
arr. 11:06
dep. 11:06
5.5 km
Jasika, 2
arr. 11:07
dep. 11:07
6 km
Kukljin, 1
arr. 11:11
dep. 11:11
9 km
Kukljin, 2
arr. 11:12
dep. 11:12
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 11:13
dep. 11:13
10 km
Kukljin, 4
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Kukljin, 5
arr. 11:17
dep. 11:17
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 11:18
dep. 11:18
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 11:20
dep. 11:20
13 km
Kukljin, 7
arr. 11:21
dep. 11:21
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 11:24
dep. 11:24
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 11:25
15 km
11:55 12:31 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 11:56
dep. 11:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 11:57
dep. 11:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 12:02
dep. 12:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 12:03
dep. 12:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Jasika, 1
arr. 12:09
dep. 12:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 12:11
dep. 12:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 12:15
dep. 12:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 12:17
dep. 12:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 12:19
dep. 12:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 12:21
dep. 12:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 12:22
dep. 12:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 12:24
dep. 12:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 12:25
dep. 12:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 12:26
dep. 12:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 12:31
15 km
13:00 13:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:06
dep. 13:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Jasika, 2
arr. 13:13
dep. 13:13
6 km
Kukljin, 1
arr. 13:20
dep. 13:20
9 km
Kukljin, 2
arr. 13:22
dep. 13:22
10 km
Kukljin, 3
arr. 13:24
dep. 13:24
11 km
Kukljin, 4
arr. 13:26
dep. 13:26
12 km
Kukljin, 5
arr. 13:27
dep. 13:27
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 13:30
dep. 13:30
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 13:32
dep. 13:32
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 13:34
15 km
14:15 14:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 14:17
dep. 14:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 14:21
dep. 14:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 14:23
dep. 14:23
5 km
Jasika, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
5.5 km
Jasika, 2
arr. 14:25
dep. 14:25
6 km
Kukljin, 1
arr. 14:30
dep. 14:30
9 km
Kukljin, 2
arr. 14:31
dep. 14:31
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 14:32
dep. 14:32
10 km
Kukljin, 4
arr. 14:34
dep. 14:34
11 km
Kukljin, 5
arr. 14:35
dep. 14:35
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 14:36
dep. 14:36
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 14:37
dep. 14:37
13 km
Kukljin, 7
arr. 14:38
dep. 14:38
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 14:39
dep. 14:39
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 14:40
14.5 km
15:15 15:47 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:17
dep. 15:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:19
dep. 15:19
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Jasika, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
5.5 km
Jasika, 2
arr. 15:25
dep. 15:25
6 km
Kukljin, 1
arr. 15:30
dep. 15:30
9 km
Kukljin, 2
arr. 15:31
dep. 15:31
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Kukljin, 4
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Kukljin, 5
arr. 15:35
dep. 15:35
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 15:36
dep. 15:36
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 15:37
dep. 15:37
13 km
Kukljin, 7
arr. 15:38
dep. 15:38
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 15:39
dep. 15:39
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 15:40
dep. 15:40
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Bela Voda kod Krusevca, 4
arr. 15:47
15.5 km
15:30 16:06 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 15:31
dep. 15:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 15:38
dep. 15:38
3 km
Jasika, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
5 km
Jasika, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
5.5 km
Jasika, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
6 km
Kukljin, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
9 km
Kukljin, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Kukljin, 4
arr. 15:54
dep. 15:54
11 km
Kukljin, 5
arr. 15:56
dep. 15:56
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 15:57
dep. 15:57
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 15:59
dep. 15:59
13 km
Kukljin, 7
arr. 16:00
dep. 16:00
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 16:06
15 km
17:00 17:34 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:00
Krusevac, Jugopetrol
arr. 17:01
dep. 17:01
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 17:03
dep. 17:03
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 17:06
dep. 17:06
3 km
Jasika, Intersection
arr. 17:11
dep. 17:11
5 km
Jasika, 2
arr. 17:13
dep. 17:13
6 km
Kukljin, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
9 km
Kukljin, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
10 km
Kukljin, 3
arr. 17:24
dep. 17:24
11 km
Kukljin, 4
arr. 17:26
dep. 17:26
12 km
Kukljin, 5
arr. 17:27
dep. 17:27
13 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 17:32
dep. 17:32
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 17:34
15 km
18:55 19:31 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:55
Krusevac, Jugopetrol
arr. 18:56
dep. 18:56
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 18:57
dep. 18:57
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 19:02
dep. 19:02
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 19:03
dep. 19:03
3 km
Jasika, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
5 km
Jasika, 1
arr. 19:09
dep. 19:09
5.5 km
Jasika, 2
arr. 19:11
dep. 19:11
6 km
Kukljin, 1
arr. 19:15
dep. 19:15
9 km
Kukljin, 2
arr. 19:16
dep. 19:16
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 19:17
dep. 19:17
10 km
Kukljin, 4
arr. 19:19
dep. 19:19
11 km
Kukljin, 5
arr. 19:21
dep. 19:21
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 19:22
dep. 19:22
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 19:24
dep. 19:24
13 km
Kukljin, 7
arr. 19:25
dep. 19:25
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 19:26
dep. 19:26
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 19:29
dep. 19:29
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 19:31
15 km
20:15 20:51 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:16
dep. 20:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:17
dep. 20:17
1 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 20:22
dep. 20:22
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:23
dep. 20:23
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
5 km
Jasika, 1
arr. 20:29
dep. 20:29
5.5 km
Jasika, 2
arr. 20:31
dep. 20:31
6 km
Kukljin, 1
arr. 20:35
dep. 20:35
9 km
Kukljin, 2
arr. 20:36
dep. 20:36
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 20:37
dep. 20:37
10 km
Kukljin, 4
arr. 20:39
dep. 20:39
11 km
Kukljin, 5
arr. 20:41
dep. 20:41
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 20:42
dep. 20:42
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 20:44
dep. 20:44
13 km
Kukljin, 7
arr. 20:45
dep. 20:45
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 20:46
dep. 20:46
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 20:49
dep. 20:49
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 20:51
15 km
23:15 23:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 23:15
Krusevac, Jugopetrol
arr. 23:16
dep. 23:16
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 23:17
dep. 23:17
1 km
Lazarica, Toplana
arr. 23:18
dep. 23:18
1.5 km
Lazarica, Branko Perisic
arr. 23:20
dep. 23:20
2.5 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 23:21
dep. 23:21
3 km
Jasika, Intersection
arr. 23:25
dep. 23:25
5 km
Jasika, 1
arr. 23:26
dep. 23:26
5.5 km
Jasika, 2
arr. 23:27
dep. 23:27
6 km
Kukljin, 1
arr. 23:32
dep. 23:32
9 km
Kukljin, 2
arr. 23:33
dep. 23:33
9.5 km
Kukljin, 3
arr. 23:34
dep. 23:34
10 km
Kukljin, 4
arr. 23:36
dep. 23:36
11 km
Kukljin, 5
arr. 23:38
dep. 23:38
12 km
Kukljin, 5.1
arr. 23:39
dep. 23:39
12.5 km
Kukljin, 6
arr. 23:40
dep. 23:40
13 km
Kukljin, 7
arr. 23:41
dep. 23:41
13.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 1
arr. 23:42
dep. 23:42
14 km
Bela Voda kod Krusevca, 2
arr. 23:43
dep. 23:43
14.5 km
Bela Voda kod Krusevca, 3
arr. 23:45
15 km

Naselja Krusevac i Bela Voda kod Krusevca su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.