Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusevac - Bacina timetable

friday, 19.07.2019.
05:45 07:08 (01:23)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Jugopetrol
arr. 05:46
dep. 05:46
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 05:47
dep. 05:47
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Jasika, Intersection
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Gavez, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 06:12
dep. 06:12
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 06:14
dep. 06:14
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 06:15
dep. 06:15
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:17
dep. 06:17
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 06:18
dep. 06:18
17 km
Maskare, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:27
dep. 06:27
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 06:28
dep. 06:28
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:32
dep. 06:32
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 06:36
dep. 06:36
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 06:38
dep. 06:38
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 06:42
dep. 06:42
28 km
Bacina, M
arr. 06:43
dep. 06:43
28.5 km
Bacina, Center
arr. 07:05
40.5 km
06:15 07:02 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:15
Jasika, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Gavez, Intersection
arr. 06:23
dep. 06:23
7 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 06:30
dep. 06:30
9.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Maskare, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 06:45
dep. 06:45
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 06:47
dep. 06:47
22 km
Varvarin, Center
arr. 06:48
dep. 06:48
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 06:52
dep. 06:52
24.5 km
Bacina, E
arr. 07:00
dep. 07:00
28 km
Bacina, Center
arr. 07:02
29.5 km
07:30 08:27 (00:57)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Bivolje, Bivolje
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Dedina, M
arr. 07:34
dep. 07:34
2.5 km
Dedina, DR
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Dedina, FAG
arr. 07:37
dep. 07:37
3.5 km
Makresane, 1
arr. 07:39
dep. 07:39
4.5 km
Makresane, 2
arr. 07:42
dep. 07:42
6 km
Makresane, 3
arr. 07:44
dep. 07:44
7 km
arr. 07:49
dep. 07:49
9.5 km
Mrzenica, Center
arr. 07:51
dep. 07:51
11 km
Grad Stalac, Maskarski most
arr. 07:54
dep. 07:54
12.5 km
Grad Stalac, SG - Raskrsnica
arr. 07:56
dep. 07:56
13.5 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 07:57
dep. 07:57
14.5 km
arr. 08:02
dep. 08:02
17.5 km
Cicevac, Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
18.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
19.5 km
arr. 08:13
dep. 08:13
24 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
25.5 km
Varvarin, AMB
arr. 08:16
dep. 08:16
26.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 08:18
dep. 08:18
27.5 km
Varvarin, Farma
arr. 08:20
dep. 08:20
28.5 km
Bacina, Ek
arr. 08:23
dep. 08:23
30 km
Bacina, M
arr. 08:24
dep. 08:24
30.5 km
Bacina, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
31.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 08:27
32.5 km
07:30 08:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 07:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 07:31
dep. 07:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 07:36
dep. 07:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
5 km
Gavez, Intersection
arr. 07:43
dep. 07:43
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 07:48
dep. 07:48
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 07:50
dep. 07:50
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 07:57
dep. 07:57
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 07:59
dep. 07:59
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 08:02
dep. 08:02
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 08:03
dep. 08:03
17 km
Maskare, Intersection
arr. 08:05
dep. 08:05
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 08:10
dep. 08:10
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 08:12
dep. 08:12
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 08:13
dep. 08:13
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 08:14
dep. 08:14
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 08:15
dep. 08:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 08:17
dep. 08:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 08:21
dep. 08:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 08:23
dep. 08:23
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 08:27
dep. 08:27
28 km
Bacina, M
arr. 08:28
dep. 08:28
28.5 km
Bacina, Center
arr. 08:30
29.5 km
09:30 10:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:30
Krusevac, Jugopetrol
arr. 09:31
dep. 09:31
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 09:36
dep. 09:36
3 km
Jasika, Intersection
arr. 09:40
dep. 09:40
5 km
Gavez, Intersection
arr. 09:43
dep. 09:43
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 09:48
dep. 09:48
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 09:50
dep. 09:50
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 09:57
dep. 09:57
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 09:59
dep. 09:59
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 10:00
dep. 10:00
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 10:02
dep. 10:02
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 10:03
dep. 10:03
17 km
Maskare, Intersection
arr. 10:05
dep. 10:05
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 10:10
dep. 10:10
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 10:12
dep. 10:12
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 10:13
dep. 10:13
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 10:17
dep. 10:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 10:21
dep. 10:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 10:23
dep. 10:23
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 10:27
dep. 10:27
28 km
Bacina, M
arr. 10:28
dep. 10:28
28.5 km
Bacina, Center
arr. 10:30
29.5 km
13:25 14:32 (01:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 13:26
dep. 13:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 13:27
dep. 13:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 13:31
dep. 13:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 13:38
dep. 13:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 13:43
dep. 13:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 13:45
dep. 13:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 13:52
dep. 13:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 13:55
dep. 13:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 13:57
dep. 13:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 13:58
dep. 13:58
17 km
Maskare, Intersection
arr. 14:00
dep. 14:00
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 14:05
dep. 14:05
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 14:07
dep. 14:07
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 14:08
dep. 14:08
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 14:17
dep. 14:17
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 14:21
dep. 14:21
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 14:23
dep. 14:23
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 14:27
dep. 14:27
28 km
Bacina, M
arr. 14:28
dep. 14:28
28.5 km
Bacina, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
29.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 14:32
30.5 km
13:30 14:16 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:30
Jasika, Intersection
arr. 13:37
dep. 13:37
5 km
Srnje
arr. 13:40
dep. 13:40
7 km
Padez kod Krusevca
arr. 13:44
dep. 13:44
12 km
Vratare
arr. 13:47
dep. 13:47
14 km
Maskare, Intersection
arr. 13:57
dep. 13:57
20 km
Varvarin, Bus station
arr. 14:06
dep. 14:06
25 km
Bacina
arr. 14:16
31 km
20:25 21:27 (01:02)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:25
Krusevac, Jugopetrol
arr. 20:26
dep. 20:26
0.5 km
Krusevac, 14. Oktobar
arr. 20:27
dep. 20:27
1 km
Lazarica, Dusan Petronijevic
arr. 20:31
dep. 20:31
3 km
Jasika, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
5 km
Gavez, Intersection
arr. 20:38
dep. 20:38
7 km
Sanac kod Krusevca, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
9.5 km
Sanac kod Krusevca, 2 - Dom kulture
arr. 20:45
dep. 20:45
10.5 km
Bošnjane kod Varvarina, Ulaz
arr. 20:52
dep. 20:52
14 km
Bošnjane kod Varvarina, 1
arr. 20:54
dep. 20:54
14.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 2
arr. 20:55
dep. 20:55
15.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 3 - Centar
arr. 20:57
dep. 20:57
16.5 km
Bošnjane kod Varvarina, 4
arr. 20:58
dep. 20:58
17 km
Maskare, Intersection
arr. 21:00
dep. 21:00
18.5 km
Varvarin Selo, Ulaz
arr. 21:05
dep. 21:05
21 km
Varvarin Selo, Benzinska pumpa
arr. 21:07
dep. 21:07
22 km
Varvarin Selo, 14. Oktobar
arr. 21:08
dep. 21:08
22.5 km
Varvarin, Center
arr. 21:09
dep. 21:09
23 km
Varvarin, Bus station
arr. 21:10
dep. 21:10
23.5 km
Varvarin, AMB
arr. 21:12
dep. 21:12
24.5 km
Varvarin, Brojler
arr. 21:16
dep. 21:16
25.5 km
Varvarin, Farma
arr. 21:18
dep. 21:18
26.5 km
Bacina, Ek
arr. 21:22
dep. 21:22
28 km
Bacina, M
arr. 21:23
dep. 21:23
28.5 km
Bacina, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
29.5 km
Bacina, Izlaz
arr. 21:27
30.5 km

Naselja Krusevac i Bacina su međusobno udaljena ~32 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 46min., a najduže 01h i 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.