Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Krusevac - Aleksinac timetable

friday, 17.08.2018.
06:45 07:55 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 06:47
dep. 06:47
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 06:50
dep. 06:50
3.5 km
Kapidzija
arr. 06:53
dep. 06:53
5 km
Gaglovo
arr. 06:58
dep. 06:58
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 07:02
dep. 07:02
11 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 07:08
dep. 07:08
14 km
Josje, Put
arr. 07:10
dep. 07:10
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
16 km
Djunis, 1
arr. 07:14
dep. 07:14
18 km
Djunis, 2
arr. 07:16
dep. 07:16
19 km
Djunis, 3
arr. 07:18
dep. 07:18
20 km
Djunis, 4
arr. 07:20
dep. 07:20
21 km
Praskovce
arr. 07:25
dep. 07:25
23 km
Deligrad, Center
arr. 07:32
dep. 07:32
26 km
Vukasinovac
arr. 07:35
dep. 07:35
29 km
Rutevac
arr. 07:40
dep. 07:40
33 km
Boboviste
arr. 07:45
dep. 07:45
36 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 07:52
dep. 07:52
43 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:55
45 km
08:30 09:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 08:30
Stalac
arr. 08:40
dep. 08:40
6 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
16 km
Pojate
arr. 09:00
dep. 09:00
25 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:30
58 km
09:45 10:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:45
Stalac
arr. 10:05
dep. 10:05
16 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
21 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
25 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
59 km
10:45 11:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 10:45
Nis, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
106 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:40
60 km
11:10 12:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:10
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
21 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
37 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
60 km
14:15 15:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:15
Stalac
arr. 14:30
dep. 14:30
14 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
19 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
22 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
35 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
61 km
15:00 16:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:00
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 15:04
dep. 15:04
3.5 km
Kapidzija
arr. 15:06
dep. 15:06
5 km
Gaglovo
arr. 15:10
dep. 15:10
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 15:13
dep. 15:13
11 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 15:17
dep. 15:17
14 km
Josje, Put
arr. 15:20
dep. 15:20
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 15:22
dep. 15:22
16 km
Djunis, 1
arr. 15:23
dep. 15:23
18 km
Djunis, 2
arr. 15:24
dep. 15:24
19 km
Djunis, 3
arr. 15:25
dep. 15:25
20 km
Djunis, 4
arr. 15:27
dep. 15:27
21 km
Praskovce
arr. 15:30
dep. 15:30
23 km
Deligrad, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
26 km
Vukasinovac
arr. 15:38
dep. 15:38
29 km
Rutevac
arr. 15:42
dep. 15:42
33 km
Boboviste
arr. 15:46
dep. 15:46
36 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:56
dep. 15:56
43 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:00
45 km
15:15 16:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:15
Stalac
arr. 15:30
dep. 15:30
16 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
21 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
60 km
16:00 17:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, Friday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:00
Krusevac, Nova Pijaca
arr. 16:02
dep. 16:02
1 km
Parunovac, Miloje Zakić
arr. 16:05
dep. 16:05
3.5 km
Kapidzija
arr. 16:08
dep. 16:08
5 km
Gaglovo
arr. 16:13
dep. 16:13
8.5 km
Novo selo (Mali Siljegovac)
arr. 16:17
dep. 16:17
11 km
Kaonik, Cok. grob
arr. 16:23
dep. 16:23
14 km
Josje, Put
arr. 16:25
dep. 16:25
15 km
Kaonik, Intersection
arr. 16:27
dep. 16:27
16 km
Djunis, 1
arr. 16:29
dep. 16:29
18 km
Djunis, 2
arr. 16:31
dep. 16:31
19 km
Djunis, 3
arr. 16:33
dep. 16:33
20 km
Djunis, 4
arr. 16:35
dep. 16:35
21 km
Praskovce
arr. 16:40
dep. 16:40
23 km
Deligrad, Center
arr. 16:47
dep. 16:47
26 km
Vukasinovac
arr. 16:50
dep. 16:50
29 km
Rutevac
arr. 16:55
dep. 16:55
33 km
Boboviste
arr. 17:00
dep. 17:00
36 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 17:07
dep. 17:07
43 km
Aleksinac, Bus station
arr. 17:10
45 km
18:45 19:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:45
Stalac, IG
arr. 19:00
dep. 19:00
14.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
19.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
23.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
37 km
Deligrad, Intersection
arr. 19:25
dep. 19:25
41 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
48 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
60 km
19:10 20:20 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 500,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 19:10
Stalac
arr. 19:20
dep. 19:20
6 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
25 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
60 km
21:30 22:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 21:30
Cicevac, Bus station
arr. 21:50
dep. 21:50
21 km
Razanj, Bus station
arr. 22:05
dep. 22:05
37 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:30
60 km

Naselja Krusevac i Aleksinac su međusobno udaljena ~57 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Krusevac - Aleksinac iznosi od 500,00 RSD do 500,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.