Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Krusevac - Aleksandrovac timetable

tuesday, 14.07.2020.
05:45 06:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:50
dep. 05:50
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:52
dep. 05:52
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:53
dep. 05:53
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:57
dep. 05:57
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 05:58
dep. 05:58
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:59
dep. 05:59
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Mesevo, Put
arr. 06:03
dep. 06:03
12 km
Trebotin, Put
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:06
dep. 06:06
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:07
dep. 06:07
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:08
dep. 06:08
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:09
dep. 06:09
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Mrmos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Mrmos, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:14
dep. 06:14
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:16
dep. 06:16
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:17
dep. 06:17
22 km
Lacisled, 3
arr. 06:18
dep. 06:18
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
26 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 06:22
dep. 06:22
26.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:24
dep. 06:24
27.5 km
Bobote
arr. 06:27
dep. 06:27
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:29
dep. 06:29
29.5 km
Vitkovo
arr. 06:30
dep. 06:30
30.3 km
Stanjevo
arr. 06:31
dep. 06:31
31.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:32
dep. 06:32
32.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 06:33
dep. 06:33
33.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:35
34 km
14:15 15:05 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:15
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:28
dep. 14:28
7.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:36
dep. 14:36
12.9 km
Velika Vrbnica
arr. 14:40
dep. 14:40
16.1 km
Mrmos, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
18.4 km
Lacisled, Posta
arr. 14:47
dep. 14:47
21.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
22.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
23.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:52
dep. 14:52
25 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:54
dep. 14:54
26.6 km
Bobote
arr. 14:57
dep. 14:57
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:59
dep. 14:59
29.6 km
Vitkovo
arr. 15:00
dep. 15:00
30.4 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:05
33.7 km
15:20 16:20 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:27
dep. 15:27
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:31
dep. 15:31
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Trebotin, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:43
dep. 15:43
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:44
dep. 15:44
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:45
dep. 15:45
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:47
dep. 15:47
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
18 km
Mrmos, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
19 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:56
dep. 15:56
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:57
dep. 15:57
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:59
dep. 15:59
22 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 16:07
dep. 16:07
26.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 16:10
dep. 16:10
27.5 km
Bobote
arr. 16:12
dep. 16:12
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 16:13
dep. 16:13
29.5 km
Vitkovo
arr. 16:14
dep. 16:14
30.3 km
Stanjevo
arr. 16:15
dep. 16:15
31.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 16:17
dep. 16:17
32.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 16:18
dep. 16:18
33.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 16:20
34 km
17:40 18:50 (01:10)
Nova pijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 17:40
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
1.4 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
9.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
14.3 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
19.8 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
22.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
24.1 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
25.1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
26.4 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
28 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
29.9 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
31 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
38.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
35.1 km
20:15 21:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:16
dep. 20:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:17
dep. 20:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:19
dep. 20:19
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 20:22
dep. 20:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 20:23
dep. 20:23
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Mesevo, Put
arr. 20:34
dep. 20:34
12 km
Trebotin, Put
arr. 20:36
dep. 20:36
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 20:38
dep. 20:38
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 20:39
dep. 20:39
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 20:40
dep. 20:40
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 20:42
dep. 20:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
18 km
Mrmos, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
19 km
Mrmos, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 20:51
dep. 20:51
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 20:52
dep. 20:52
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 20:54
dep. 20:54
22 km
Lacisled, 3
arr. 20:55
dep. 20:55
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 20:56
dep. 20:56
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 20:58
dep. 20:58
26 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 21:02
dep. 21:02
26.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 21:05
dep. 21:05
27.5 km
Bobote
arr. 21:07
dep. 21:07
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 21:08
dep. 21:08
29.5 km
Vitkovo
arr. 21:09
dep. 21:09
30.3 km
Stanjevo
arr. 21:10
dep. 21:10
31.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 21:12
dep. 21:12
32.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 21:13
dep. 21:13
33.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 21:15
34 km
Krusevac - Aleksandrovac timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
05:45 06:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Velika cesma
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 05:50
dep. 05:50
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:52
dep. 05:52
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:53
dep. 05:53
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:57
dep. 05:57
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 05:58
dep. 05:58
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:59
dep. 05:59
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Mesevo, Put
arr. 06:03
dep. 06:03
12 km
Trebotin, Put
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:06
dep. 06:06
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:07
dep. 06:07
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:08
dep. 06:08
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:09
dep. 06:09
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Mrmos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Mrmos, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:14
dep. 06:14
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:16
dep. 06:16
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:17
dep. 06:17
22 km
Lacisled, 3
arr. 06:18
dep. 06:18
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
26 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 06:22
dep. 06:22
26.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:24
dep. 06:24
27.5 km
Bobote
arr. 06:27
dep. 06:27
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:29
dep. 06:29
29.5 km
Vitkovo
arr. 06:30
dep. 06:30
30.3 km
Stanjevo
arr. 06:31
dep. 06:31
31.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:32
dep. 06:32
32.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 06:33
dep. 06:33
33.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:35
34 km
14:15 15:05 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 14:15
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:28
dep. 14:28
7.7 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:36
dep. 14:36
12.9 km
Velika Vrbnica
arr. 14:40
dep. 14:40
16.1 km
Mrmos, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
18.4 km
Lacisled, Posta
arr. 14:47
dep. 14:47
21.1 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
22.7 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
23.7 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:52
dep. 14:52
25 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:54
dep. 14:54
26.6 km
Bobote
arr. 14:57
dep. 14:57
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:59
dep. 14:59
29.6 km
Vitkovo
arr. 15:00
dep. 15:00
30.4 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:05
33.7 km
15:20 16:20 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Velika cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:27
dep. 15:27
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:31
dep. 15:31
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Trebotin, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:43
dep. 15:43
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:44
dep. 15:44
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:45
dep. 15:45
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:47
dep. 15:47
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
18 km
Mrmos, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
19 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:56
dep. 15:56
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:57
dep. 15:57
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:59
dep. 15:59
22 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 16:07
dep. 16:07
26.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 16:10
dep. 16:10
27.5 km
Bobote
arr. 16:12
dep. 16:12
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 16:13
dep. 16:13
29.5 km
Vitkovo
arr. 16:14
dep. 16:14
30.3 km
Stanjevo
arr. 16:15
dep. 16:15
31.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 16:17
dep. 16:17
32.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 16:18
dep. 16:18
33.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 16:20
34 km
17:40 18:50 (01:10)
Nova pijacaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova pijaca
dep. 17:40
Krusevac, Bus station
arr. 17:48
dep. 18:00
1.4 km
Pepeljevac kod Krusevca, ZD
arr. 18:13
dep. 18:13
9.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:21
dep. 18:21
14.3 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:25
dep. 18:25
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 18:28
dep. 18:28
19.8 km
Lacisled, Posta
arr. 18:32
dep. 18:32
22.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
24.1 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:35
dep. 18:35
25.1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:37
dep. 18:37
26.4 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:39
dep. 18:39
28 km
Bobote
arr. 18:42
dep. 18:42
29.9 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:44
dep. 18:44
31 km
Vitkovo
arr. 18:55
dep. 18:55
38.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:50
35.1 km
20:15 21:15 (01:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Velika cesma
arr. 20:16
dep. 20:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradovic
arr. 20:17
dep. 20:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:19
dep. 20:19
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 20:22
dep. 20:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 20:23
dep. 20:23
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Mesevo, Put
arr. 20:34
dep. 20:34
12 km
Trebotin, Put
arr. 20:36
dep. 20:36
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 20:38
dep. 20:38
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 20:39
dep. 20:39
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 20:40
dep. 20:40
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 20:42
dep. 20:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
18 km
Mrmos, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
19 km
Mrmos, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 20:51
dep. 20:51
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 20:52
dep. 20:52
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 20:54
dep. 20:54
22 km
Lacisled, 3
arr. 20:55
dep. 20:55
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 20:56
dep. 20:56
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 20:58
dep. 20:58
26 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 21:02
dep. 21:02
26.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 21:05
dep. 21:05
27.5 km
Bobote
arr. 21:07
dep. 21:07
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 21:08
dep. 21:08
29.5 km
Vitkovo
arr. 21:09
dep. 21:09
30.3 km
Stanjevo
arr. 21:10
dep. 21:10
31.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 21:12
dep. 21:12
32.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 21:13
dep. 21:13
33.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 21:15
34 km

Naselja Krusevac i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.