Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Krusevac - Aleksandrovac timetable

saturday, 17.11.2018.
05:45 06:35 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 05:45
Krusevac, Vel. cesma
arr. 05:48
dep. 05:48
1 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 05:50
dep. 05:50
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 05:52
dep. 05:52
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 05:53
dep. 05:53
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 05:55
dep. 05:55
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 05:57
dep. 05:57
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 05:58
dep. 05:58
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 05:59
dep. 05:59
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Mesevo, Put
arr. 06:03
dep. 06:03
12 km
Trebotin, Put
arr. 06:05
dep. 06:05
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 06:06
dep. 06:06
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 06:07
dep. 06:07
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 06:08
dep. 06:08
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 06:09
dep. 06:09
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Mrmos, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Mrmos, 2
arr. 06:13
dep. 06:13
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 06:14
dep. 06:14
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 06:16
dep. 06:16
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 06:17
dep. 06:17
22 km
Lacisled, 3
arr. 06:18
dep. 06:18
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 06:20
dep. 06:20
26 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 06:22
dep. 06:22
26.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 06:24
dep. 06:24
27.5 km
Bobote
arr. 06:27
dep. 06:27
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 06:29
dep. 06:29
29.5 km
Vitkovo
arr. 06:30
dep. 06:30
30.3 km
Stanjevo
arr. 06:31
dep. 06:31
31.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 06:32
dep. 06:32
32.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 06:33
dep. 06:33
33.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 06:35
34 km
06:45 07:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 06:45
Krusevac, Vel. cesma
arr. 06:46
dep. 06:46
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 06:47
dep. 06:47
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 06:48
dep. 06:48
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 06:49
dep. 06:49
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 06:50
dep. 06:50
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 06:52
dep. 06:52
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 06:53
dep. 06:53
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 06:56
dep. 06:56
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 06:59
dep. 06:59
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Mesevo, Put
arr. 07:04
dep. 07:04
11 km
Trebotin, Put
arr. 07:05
dep. 07:05
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 07:08
dep. 07:08
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 07:09
dep. 07:09
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 07:10
dep. 07:10
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 07:12
dep. 07:12
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
16 km
Mrmos, 1
arr. 07:18
dep. 07:18
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 07:20
dep. 07:20
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 07:21
dep. 07:21
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 07:23
dep. 07:23
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 07:24
dep. 07:24
21 km
Lacisled, 3
arr. 07:25
dep. 07:25
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 07:28
dep. 07:28
24 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 07:32
dep. 07:32
25 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 07:35
dep. 07:35
26.5 km
Bobote
arr. 07:37
dep. 07:37
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 07:38
dep. 07:38
29.5 km
Vitkovo
arr. 07:39
dep. 07:39
30 km
Stanjevo
arr. 07:40
dep. 07:40
31 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 07:42
dep. 07:42
32.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 07:43
dep. 07:43
33 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 07:45
34 km
09:00 10:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 09:00
Krusevac, Vel. cesma
arr. 09:01
dep. 09:01
1 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 09:02
dep. 09:02
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 09:03
dep. 09:03
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 09:04
dep. 09:04
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 09:05
dep. 09:05
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 09:07
dep. 09:07
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 09:08
dep. 09:08
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 09:11
dep. 09:11
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 09:15
dep. 09:15
11 km
Mesevo, Put
arr. 09:19
dep. 09:19
12 km
Trebotin, Put
arr. 09:21
dep. 09:21
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 09:23
dep. 09:23
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 09:24
dep. 09:24
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 09:25
dep. 09:25
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 09:27
dep. 09:27
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 09:29
dep. 09:29
18 km
Mrmos, 1
arr. 09:33
dep. 09:33
19 km
Mrmos, 2
arr. 09:35
dep. 09:35
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 09:36
dep. 09:36
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 09:37
dep. 09:37
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 09:39
dep. 09:39
22 km
Lacisled, 3
arr. 09:40
dep. 09:40
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 09:41
dep. 09:41
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 09:43
dep. 09:43
26 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 09:47
dep. 09:47
26.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 09:51
dep. 09:51
27.5 km
Bobote
arr. 09:52
dep. 09:52
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 09:53
dep. 09:53
29.5 km
Vitkovo
arr. 09:54
dep. 09:54
30.3 km
Stanjevo
arr. 09:55
dep. 09:55
31.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 09:57
dep. 09:57
32.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 09:58
dep. 09:58
33.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 10:00
34 km
11:00 12:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 11:00
Krusevac, Vel. cesma
arr. 11:01
dep. 11:01
1 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 11:02
dep. 11:02
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 11:03
dep. 11:03
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 11:04
dep. 11:04
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 11:05
dep. 11:05
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 11:07
dep. 11:07
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 11:08
dep. 11:08
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 11:11
dep. 11:11
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 11:14
dep. 11:14
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 11:15
dep. 11:15
11 km
Mesevo, Put
arr. 11:19
dep. 11:19
12 km
Trebotin, Put
arr. 11:20
dep. 11:20
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 11:23
dep. 11:23
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 11:24
dep. 11:24
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 11:25
dep. 11:25
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 11:27
dep. 11:27
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 11:29
dep. 11:29
18 km
Mrmos, 1
arr. 11:33
dep. 11:33
19 km
Mrmos, 2
arr. 11:35
dep. 11:35
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 11:36
dep. 11:36
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 11:37
dep. 11:37
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 11:39
dep. 11:39
22 km
Lacisled, 3
arr. 11:40
dep. 11:40
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 11:41
dep. 11:41
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 11:43
dep. 11:43
26 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 11:47
dep. 11:47
26.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 11:50
dep. 11:50
27.5 km
Bobote
arr. 11:52
dep. 11:52
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 11:53
dep. 11:53
29.5 km
Vitkovo
arr. 11:54
dep. 11:54
30.3 km
Stanjevo
arr. 11:55
dep. 11:55
31.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 11:57
dep. 11:57
32.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 11:58
dep. 11:58
33.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 12:00
34 km
12:23 13:30 (01:07)
Nova Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova Pijaca
dep. 12:23
Krusevac, Bus station
arr. 12:25
dep. 12:30
1 km
Krusevac, Vel. cesma
arr. 12:31
dep. 12:31
1.5 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 12:32
dep. 12:32
2.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 12:33
dep. 12:33
3.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 12:34
dep. 12:34
4.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 12:35
dep. 12:35
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 12:37
dep. 12:37
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 12:38
dep. 12:38
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 12:41
dep. 12:41
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 12:44
dep. 12:44
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 12:45
dep. 12:45
10 km
Mesevo, Put
arr. 12:49
dep. 12:49
12 km
Trebotin, Put
arr. 12:51
dep. 12:51
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 12:53
dep. 12:53
14 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 12:54
dep. 12:54
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 12:55
dep. 12:55
15 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 12:57
dep. 12:57
16 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 12:59
dep. 12:59
-200 km
Mrmos, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
18.5 km
Mrmos, 2
arr. 13:05
dep. 13:05
19.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 13:06
dep. 13:06
20 km
Lacisled, Sk.
arr. 13:07
dep. 13:07
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 13:09
dep. 13:09
22 km
Lacisled, 3
arr. 13:10
dep. 13:10
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
24 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:13
dep. 13:13
-200 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:17
dep. 13:17
26 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:20
dep. 13:20
27.5 km
Bobote
arr. 13:22
dep. 13:22
29.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:23
dep. 13:23
30.5 km
Vitkovo
arr. 13:24
dep. 13:24
31 km
Stanjevo
arr. 13:25
dep. 13:25
32 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:27
dep. 13:27
33.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 13:28
dep. 13:28
34 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 13:30
35 km
13:00 14:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 13:00
Krusevac, Vel. cesma
arr. 13:01
dep. 13:01
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 13:02
dep. 13:02
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 13:03
dep. 13:03
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 13:04
dep. 13:04
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 13:05
dep. 13:05
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 13:07
dep. 13:07
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 13:08
dep. 13:08
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 13:11
dep. 13:11
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 13:14
dep. 13:14
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 13:15
dep. 13:15
9 km
Mesevo, Put
arr. 13:19
dep. 13:19
11 km
Trebotin, Put
arr. 13:21
dep. 13:21
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 13:23
dep. 13:23
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 13:24
dep. 13:24
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 13:25
dep. 13:25
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 13:27
dep. 13:27
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 13:29
dep. 13:29
16 km
Mrmos, 1
arr. 13:33
dep. 13:33
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 13:35
dep. 13:35
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 13:36
dep. 13:36
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 13:37
dep. 13:37
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 13:39
dep. 13:39
21 km
Lacisled, 3
arr. 13:40
dep. 13:40
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 13:43
dep. 13:43
24 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 13:47
dep. 13:47
25 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 13:50
dep. 13:50
26.5 km
Bobote
arr. 13:52
dep. 13:52
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 13:53
dep. 13:53
29.5 km
Vitkovo
arr. 13:54
dep. 13:54
30 km
Stanjevo
arr. 13:55
dep. 13:55
31 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 13:57
dep. 13:57
32.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 13:58
dep. 13:58
33 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 14:00
34 km
14:02 15:05 (01:03)
Nova Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova Pijaca
dep. 14:02
Krusevac, Bus station
arr. 14:07
dep. 14:15
1.4 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 14:28
dep. 14:28
9.1 km
Zabare kod Krusevca
arr. 14:36
dep. 14:36
14.3 km
Velika Vrbnica
arr. 14:40
dep. 14:40
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 14:43
dep. 14:43
19.8 km
Lacisled, Posta
arr. 14:47
dep. 14:47
22.5 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 14:49
dep. 14:49
24.1 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 14:50
dep. 14:50
25.1 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 14:52
dep. 14:52
26.4 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 14:54
dep. 14:54
28 km
Bobote
arr. 14:57
dep. 14:57
29.9 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 14:59
dep. 14:59
31 km
Vitkovo
arr. 15:00
dep. 15:00
31.8 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 15:05
35.1 km
15:20 16:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 15:20
Krusevac, Vel. cesma
arr. 15:21
dep. 15:21
1 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 15:22
dep. 15:22
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 15:23
dep. 15:23
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 15:25
dep. 15:25
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 15:27
dep. 15:27
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 15:31
dep. 15:31
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 15:35
dep. 15:35
11 km
Mesevo, Put
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Trebotin, Put
arr. 15:41
dep. 15:41
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 15:43
dep. 15:43
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 15:44
dep. 15:44
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 15:45
dep. 15:45
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 15:47
dep. 15:47
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
18 km
Mrmos, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
19 km
Mrmos, 2
arr. 15:55
dep. 15:55
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 15:56
dep. 15:56
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 15:57
dep. 15:57
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 15:59
dep. 15:59
22 km
Lacisled, 3
arr. 16:00
dep. 16:00
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:01
dep. 16:01
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 16:03
dep. 16:03
26 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 16:07
dep. 16:07
26.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 16:10
dep. 16:10
27.5 km
Bobote
arr. 16:12
dep. 16:12
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 16:13
dep. 16:13
29.5 km
Vitkovo
arr. 16:14
dep. 16:14
30.3 km
Stanjevo
arr. 16:15
dep. 16:15
31.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 16:17
dep. 16:17
32.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 16:18
dep. 16:18
33.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 16:20
34 km
16:15 17:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 16:15
Krusevac, Vel. cesma
arr. 16:16
dep. 16:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 16:17
dep. 16:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 16:18
dep. 16:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 16:19
dep. 16:19
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 16:20
dep. 16:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 16:22
dep. 16:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 16:23
dep. 16:23
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 16:26
dep. 16:26
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 16:29
dep. 16:29
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 16:30
dep. 16:30
11 km
Mesevo, Put
arr. 16:34
dep. 16:34
12 km
Trebotin, Put
arr. 16:36
dep. 16:36
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 16:38
dep. 16:38
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 16:39
dep. 16:39
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 16:40
dep. 16:40
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 16:42
dep. 16:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 16:44
dep. 16:44
18 km
Mrmos, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
19 km
Mrmos, 2
arr. 16:50
dep. 16:50
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 16:51
dep. 16:51
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 16:52
dep. 16:52
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 16:54
dep. 16:54
22 km
Lacisled, 3
arr. 16:55
dep. 16:55
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 16:57
dep. 16:57
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 16:58
dep. 16:58
26 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 17:00
dep. 17:00
26.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 17:05
dep. 17:05
27.5 km
Bobote
arr. 17:07
dep. 17:07
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 17:08
dep. 17:08
29.5 km
Vitkovo
arr. 17:09
dep. 17:09
30.3 km
Stanjevo
arr. 17:10
dep. 17:10
31.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 17:12
dep. 17:12
32.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 17:13
dep. 17:13
33.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 17:15
34 km
17:15 18:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 17:15
Krusevac, Vel. cesma
arr. 17:16
dep. 17:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 17:17
dep. 17:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 17:18
dep. 17:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 17:19
dep. 17:19
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 17:20
dep. 17:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 17:22
dep. 17:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 17:23
dep. 17:23
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 17:26
dep. 17:26
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 17:29
dep. 17:29
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 17:30
dep. 17:30
11 km
Mesevo, Put
arr. 17:34
dep. 17:34
12 km
Trebotin, Put
arr. 17:36
dep. 17:36
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 17:38
dep. 17:38
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 17:39
dep. 17:39
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 17:40
dep. 17:40
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 17:42
dep. 17:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 17:44
dep. 17:44
18 km
Mrmos, 1
arr. 17:48
dep. 17:48
19 km
Mrmos, 2
arr. 17:50
dep. 17:50
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 17:51
dep. 17:51
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 17:52
dep. 17:52
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 17:54
dep. 17:54
22 km
Lacisled, 3
arr. 17:55
dep. 17:55
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 17:58
dep. 17:58
26 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:02
dep. 18:02
26.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:05
dep. 18:05
27.5 km
Bobote
arr. 18:07
dep. 18:07
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:08
dep. 18:08
29.5 km
Vitkovo
arr. 18:09
dep. 18:09
30.3 km
Stanjevo
arr. 18:10
dep. 18:10
31.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 18:12
dep. 18:12
32.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 18:13
dep. 18:13
33.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:15
34 km
17:43 18:45 (01:02)
Nova Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova Pijaca
dep. 17:43
Krusevac, Bus station
arr. 17:45
dep. 18:00
1 km
Pepeljevac kod Krusevca
arr. 18:10
dep. 18:10
8.5 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:17
dep. 18:17
14 km
Velika Vrbnica
arr. 18:21
dep. 18:21
17 km
Mrmos
arr. 18:23
dep. 18:23
18.5 km
Lacisled
arr. 18:27
dep. 18:27
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
24 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
25 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:33
dep. 18:33
26 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:35
dep. 18:35
27.5 km
Bobote
arr. 18:38
dep. 18:38
29.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:39
dep. 18:39
30.5 km
Vitkovo
arr. 18:50
dep. 18:50
39 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 18:45
35 km
18:00 19:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 18:00
Krusevac, Vel. cesma
arr. 18:01
dep. 18:01
0.5 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 18:02
dep. 18:02
1.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 18:03
dep. 18:03
2.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 18:04
dep. 18:04
3.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 18:05
dep. 18:05
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 18:07
dep. 18:07
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 18:08
dep. 18:08
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 18:11
dep. 18:11
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 18:14
dep. 18:14
8.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 18:15
dep. 18:15
9 km
Mesevo, Put
arr. 18:19
dep. 18:19
11 km
Trebotin, Put
arr. 18:21
dep. 18:21
12 km
Zabare kod Krusevca
arr. 18:23
dep. 18:23
13 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 18:24
dep. 18:24
13.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 18:25
dep. 18:25
14 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 18:27
dep. 18:27
15 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 18:29
dep. 18:29
16 km
Mrmos, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
17.5 km
Mrmos, 2
arr. 18:35
dep. 18:35
18.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 18:36
dep. 18:36
19 km
Lacisled, Sk.
arr. 18:37
dep. 18:37
20 km
Lacisled, Pr.
arr. 18:39
dep. 18:39
21 km
Lacisled, 3
arr. 18:40
dep. 18:40
22 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 18:41
dep. 18:41
23 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 18:44
dep. 18:44
24 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 18:47
dep. 18:47
25 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 18:50
dep. 18:50
26.5 km
Bobote
arr. 18:52
dep. 18:52
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 18:53
dep. 18:53
29.5 km
Vitkovo
arr. 18:54
dep. 18:54
30 km
Stanjevo
arr. 18:55
dep. 18:55
31 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 18:57
dep. 18:57
32.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 18:58
dep. 18:58
33 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 19:00
34 km
19:13 20:15 (01:02)
Nova Pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Nova Pijaca
dep. 19:13
Krusevac, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
1 km
Krusevac, Vel. cesma
arr. 19:16
dep. 19:16
1.5 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 19:17
dep. 19:17
2.7 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 19:18
dep. 19:18
3.5 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 19:19
dep. 19:19
4.7 km
Begovo Brdo, 1
arr. 19:20
dep. 19:20
5.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 19:22
dep. 19:22
6.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 19:23
dep. 19:23
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 19:26
dep. 19:26
8.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 19:29
dep. 19:29
9.5 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 19:30
dep. 19:30
10 km
Mesevo, Put
arr. 19:34
dep. 19:34
12 km
Trebotin, Put
arr. 19:36
dep. 19:36
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 19:38
dep. 19:38
14 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 19:39
dep. 19:39
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 19:40
dep. 19:40
15 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 19:42
dep. 19:42
16 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 19:44
dep. 19:44
-200 km
Mrmos, 1
arr. 19:48
dep. 19:48
18.5 km
Mrmos, 2
arr. 19:50
dep. 19:50
19.5 km
Mrmos, Bp.
arr. 19:51
dep. 19:51
20 km
Lacisled, Sk.
arr. 19:52
dep. 19:52
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 19:54
dep. 19:54
22 km
Lacisled, 3
arr. 19:55
dep. 19:55
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
24 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 19:58
dep. 19:58
-200 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 20:02
dep. 20:02
26 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 20:05
dep. 20:05
27.5 km
Bobote
arr. 20:07
dep. 20:07
29.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 20:08
dep. 20:08
30.5 km
Vitkovo
arr. 20:09
dep. 20:09
31 km
Stanjevo
arr. 20:10
dep. 20:10
32 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 20:12
dep. 20:12
33.5 km
Stanjevo, Ventil
arr. 20:13
dep. 20:13
34 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 20:15
35 km
20:15 21:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krusevac, Bus station
dep. 20:15
Krusevac, Vel. cesma
arr. 20:16
dep. 20:16
1 km
Krusevac, Dositej Obradović
arr. 20:17
dep. 20:17
1.5 km
Krusevac, Župski Rubin
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Citluk kod Krusevca, Župski put
arr. 20:19
dep. 20:19
4 km
Begovo Brdo, 1
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Begovo Brdo, 2
arr. 20:22
dep. 20:22
5.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, Skola
arr. 20:23
dep. 20:23
7.5 km
Pepeljevac kod Krusevca, D
arr. 20:26
dep. 20:26
9 km
Pepeljevac kod Krusevca, S
arr. 20:29
dep. 20:29
10 km
Lukavac kod Krusevca, Put
arr. 20:30
dep. 20:30
11 km
Mesevo, Put
arr. 20:34
dep. 20:34
12 km
Trebotin, Put
arr. 20:36
dep. 20:36
13 km
Zabare kod Krusevca
arr. 20:38
dep. 20:38
13.5 km
Zabare kod Krusevca, Hem.produkt
arr. 20:39
dep. 20:39
14.5 km
Mala Vrbnica kod Krusevca
arr. 20:40
dep. 20:40
15.5 km
Velika Vrbnica, P.
arr. 20:42
dep. 20:42
16.5 km
Velika Vrbnica, Dom
arr. 20:44
dep. 20:44
18 km
Mrmos, 1
arr. 20:48
dep. 20:48
19 km
Mrmos, 2
arr. 20:50
dep. 20:50
20 km
Mrmos, Bp.
arr. 20:51
dep. 20:51
20.5 km
Lacisled, Sk.
arr. 20:52
dep. 20:52
21 km
Lacisled, Pr.
arr. 20:54
dep. 20:54
22 km
Lacisled, 3
arr. 20:55
dep. 20:55
23 km
Donji Stupanj, Intersection
arr. 20:56
dep. 20:56
25 km
Gornji Stupanj, Begovac - raskrsnica
arr. 20:58
dep. 20:58
26 km
Dasnica kod Aleksandrovca
arr. 21:02
dep. 21:02
26.5 km
Novaci kod Aleksandrovca
arr. 21:05
dep. 21:05
27.5 km
Bobote
arr. 21:07
dep. 21:07
28.5 km
Vitkovo, Bruski put
arr. 21:08
dep. 21:08
29.5 km
Vitkovo
arr. 21:09
dep. 21:09
30.3 km
Stanjevo
arr. 21:10
dep. 21:10
31.5 km
Stanjevo, Vino Župa
arr. 21:12
dep. 21:12
32.3 km
Stanjevo, Ventil
arr. 21:13
dep. 21:13
33.5 km
Aleksandrovac, Bus station
arr. 21:15
34 km

Naselja Krusevac i Aleksandrovac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 07min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusevac je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.