Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krusar - Cuprija timetable

tuesday, 04.10.2022.
06:37 07:26 (00:49)
CenterMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusar, Center
dep. 06:37
Krusar, Bunar
arr. 06:39
dep. 06:39
0.3 km
Krusar, Igraliste
arr. 06:42
dep. 06:42
1.6 km
Vlaska kod Cuprije, Intersection
arr. 06:48
dep. 06:48
4.1 km
Supska, 2
arr. 06:51
dep. 06:51
5.3 km
Supska, Center
arr. 06:55
dep. 06:55
5.8 km
Cuprija, Mlin 11. oktobar
arr. 07:03
dep. 07:03
9.8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 07:06
dep. 07:06
11.2 km
Cuprija, Poleksija
arr. 07:17
dep. 07:17
14.2 km
arr. 07:14
dep. 07:14
13.2 km
arr. 07:20
dep. 07:20
14.3 km
Cuprija, Slavija
arr. 07:22
dep. 07:22
15 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 07:25
dep. 07:25
15.9 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 07:26
16.5 km
08:23 08:59 (00:36)
CenterMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusar, Center
dep. 08:23
Krusar, Bunar
arr. 08:25
dep. 08:25
0.3 km
Krusar, Igraliste
arr. 08:28
dep. 08:28
1.6 km
Vlaska kod Cuprije, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
4.1 km
Supska, 2
arr. 08:37
dep. 08:37
5.3 km
Supska, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
5.8 km
Cuprija, Mlin 11. oktobar
arr. 08:47
dep. 08:47
9.8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 08:50
dep. 08:50
11.2 km
arr. 08:53
dep. 08:53
11.8 km
Cuprija, Slavija
arr. 08:55
dep. 08:55
12.5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 08:58
dep. 08:58
13.4 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 08:59
14 km
12:09 12:53 (00:44)
IgralisteMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the school working time.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusar, Igraliste
dep. 12:09
Vlaska kod Cuprije, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
2.5 km
Supska, 2
arr. 12:17
dep. 12:17
3.7 km
Supska, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
4.2 km
Cuprija, Mlin 11. oktobar
arr. 12:28
dep. 12:28
8.2 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 12:31
dep. 12:31
9.6 km
Cuprija, Poleksija
arr. 12:44
dep. 12:44
12.6 km
arr. 12:41
dep. 12:41
11.6 km
arr. 12:47
dep. 12:47
12.7 km
Cuprija, Slavija
arr. 12:49
dep. 12:49
13.4 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 12:52
dep. 12:52
14.3 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 12:53
14.9 km
14:52 15:38 (00:46)
BunarMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusar, Bunar
dep. 14:52
Krusar, Center
arr. 14:50
dep. 14:50
-0.3 km
Krusar, Igraliste
arr. 15:08
dep. 15:08
5 km
Vlaska kod Cuprije, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
7.5 km
Supska, 2
arr. 15:16
dep. 15:16
8.7 km
Supska, Center
arr. 15:18
dep. 15:18
9.2 km
Cuprija, Mlin 11. oktobar
arr. 15:26
dep. 15:26
13.2 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 15:29
dep. 15:29
14.6 km
arr. 15:32
dep. 15:32
15.2 km
Cuprija, Slavija
arr. 15:34
dep. 15:34
15.9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 15:37
dep. 15:37
16.8 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 15:38
17.4 km
16:54 17:25 (00:31)
IgralisteMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Run every second week, depending on the school working time.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusar, Igraliste
dep. 16:54
Vlaska kod Cuprije, Intersection
arr. 17:00
dep. 17:00
2.5 km
Supska, 2
arr. 17:03
dep. 17:03
3.7 km
Supska, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
4.2 km
Cuprija, Mlin 11. oktobar
arr. 17:13
dep. 17:13
8.2 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 17:16
dep. 17:16
9.6 km
arr. 17:19
dep. 17:19
10.2 km
Cuprija, Slavija
arr. 17:21
dep. 17:21
10.9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 17:24
dep. 17:24
11.8 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 17:25
12.4 km
19:49 20:21 (00:32)
IgralisteMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Run every second week, depending on the school working time.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusar, Igraliste
dep. 19:49
Vlaska kod Cuprije, Intersection
arr. 19:55
dep. 19:55
2.5 km
Supska, 2
arr. 19:58
dep. 19:58
3.7 km
Supska, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
4.2 km
Cuprija, Mlin 11. oktobar
arr. 20:08
dep. 20:08
8.2 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 20:11
dep. 20:11
9.6 km
arr. 20:14
dep. 20:14
10.2 km
Cuprija, Slavija
arr. 20:17
dep. 20:17
10.9 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 20:20
dep. 20:20
11.8 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 20:21
12.4 km
21:05 21:40 (00:35)
CenterMinel - Metal
The timetable is valid until: 30.10.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krusar, Center
dep. 21:05
Krusar, Bunar
arr. 21:07
dep. 21:07
0.3 km
Krusar, Igraliste
arr. 21:10
dep. 21:10
1.6 km
Vlaska kod Cuprije, Intersection
arr. 21:15
dep. 21:15
4.1 km
Supska, 2
arr. 21:18
dep. 21:18
5.3 km
Supska, Center
arr. 21:20
dep. 21:20
5.8 km
Cuprija, Mlin 11. oktobar
arr. 21:28
dep. 21:28
9.8 km
Cuprija, Lamela - Idea
arr. 21:31
dep. 21:31
11.2 km
arr. 21:34
dep. 21:34
11.8 km
Cuprija, Slavija
arr. 21:36
dep. 21:36
12.5 km
Cuprija, Ingrap - Briket
arr. 21:39
dep. 21:39
13.4 km
Cuprija, Minel - Metal
arr. 21:40
14 km

Naselja Krusar i Cuprija su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 49min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krusar je u 06:37 h, dok je poslednji polazak u 21:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.