Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krupanj - Loznica timetable

wednesday, 24.07.2019.
05:45 06:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 05:45
Brstica
arr. 05:48
dep. 05:48
1.8 km
Kostajnik, Stolice
arr. 05:53
dep. 05:53
5.5 km
Kostajnik, Škola
arr. 05:59
dep. 05:59
8.3 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 06:01
dep. 06:01
10.1 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 06:04
dep. 06:04
12.6 km
Korenita, Dom
arr. 06:12
dep. 06:12
17.3 km
Korenita, Krst
arr. 06:18
dep. 06:18
21.6 km
Klupci, Dom
arr. 06:24
dep. 06:24
26 km
Loznica, Bus station
arr. 06:30
28.8 km
06:30 07:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 06:30
Brstica
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Kostajnik, Stolice - brdo
arr. 06:41
dep. 06:41
6 km
Kostajnik, Škola
arr. 06:44
dep. 06:44
8 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 06:48
dep. 06:48
10 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 06:53
dep. 06:53
13 km
Korenita, Dom
arr. 06:59
dep. 06:59
16 km
Korenita, Krst
arr. 07:06
dep. 07:06
20 km
Klupci, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
25 km
Loznica, Bus station
arr. 07:20
28 km
06:30 07:38 (01:08)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 06:30
Banjevac, Donji
arr. 06:33
dep. 06:33
2 km
Likodra, Zeljici
arr. 06:38
dep. 06:38
6 km
Likodra, Zarići
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Krasava
arr. 06:47
dep. 06:47
12 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 06:50
dep. 06:50
14 km
Mojkovic
arr. 06:54
dep. 06:54
17 km
Zavlaka
arr. 06:55
dep. 06:55
18 km
Cikote kod Loznice
arr. 07:06
dep. 07:06
26 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 07:13
dep. 07:13
29 km
Draginac kod Loznice
arr. 07:11
dep. 07:11
28 km
Brezjak
arr. 07:21
dep. 07:21
35 km
Korenita, Gnila
arr. 07:24
dep. 07:24
37 km
Korenita, Krst
arr. 07:27
dep. 07:27
39 km
Klupci, Dom
arr. 07:34
dep. 07:34
44 km
Loznica, Bus station
arr. 07:38
47 km
06:40 07:26 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 06:40
Brstica
arr. 06:43
dep. 06:43
1.8 km
Kostajnik, Stolice
arr. 06:48
dep. 06:48
5.5 km
Kostajnik, Škola
arr. 06:54
dep. 06:54
8.3 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 06:56
dep. 06:56
10.1 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 06:59
dep. 06:59
12.6 km
Korenita, Dom
arr. 07:07
dep. 07:07
17.3 km
Korenita, Krst
arr. 07:13
dep. 07:13
21.6 km
Klupci, Dom
arr. 07:19
dep. 07:19
26 km
Loznica, Bus station
arr. 07:26
28.8 km
07:45 08:31 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 07:45
Brstica
arr. 07:48
dep. 07:48
1.8 km
Kostajnik, Stolice
arr. 07:53
dep. 07:53
5.5 km
Kostajnik, Škola
arr. 07:59
dep. 07:59
8.3 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 08:01
dep. 08:01
10.1 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 08:04
dep. 08:04
12.6 km
Korenita, Dom
arr. 08:12
dep. 08:12
17.3 km
Korenita, Krst
arr. 08:18
dep. 08:18
21.6 km
Klupci, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
26 km
Loznica, Bus station
arr. 08:31
28.9 km
10:00 10:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 10:00
Brstica
arr. 10:03
dep. 10:03
1.8 km
Kostajnik, Stolice
arr. 10:08
dep. 10:08
5.5 km
Kostajnik, Škola
arr. 10:14
dep. 10:14
8.3 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 10:16
dep. 10:16
10.1 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 10:19
dep. 10:19
12.6 km
Korenita, Dom
arr. 10:27
dep. 10:27
17.3 km
Korenita, Krst
arr. 10:33
dep. 10:33
21.6 km
Klupci, Dom
arr. 10:39
dep. 10:39
26 km
Loznica, Bus station
arr. 10:45
28.8 km
10:15 11:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 10:15
Banjevac, Donji
arr. 10:18
dep. 10:18
2 km
Likodra, Zeljici
arr. 10:25
dep. 10:25
6 km
Likodra, Zarići
arr. 10:29
dep. 10:29
9 km
Krasava
arr. 10:34
dep. 10:34
12 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 10:37
dep. 10:37
14 km
Mojkovic
arr. 10:42
dep. 10:42
17 km
Zavlaka
arr. 10:44
dep. 10:44
18 km
Cikote kod Loznice
arr. 10:55
dep. 10:55
26 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 11:02
dep. 11:02
29 km
Draginac kod Loznice
arr. 11:01
dep. 11:01
28 km
Brezjak
arr. 11:05
dep. 11:05
35 km
Korenita, Gnila
arr. 11:13
dep. 11:13
37 km
Korenita, Krst
arr. 11:15
dep. 11:15
39 km
Klupci, Dom
arr. 11:23
dep. 11:23
44 km
Loznica, Bus station
arr. 11:30
47 km
10:45 11:31 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 10:45
Brstica
arr. 10:48
dep. 10:48
1.8 km
Kostajnik, Stolice
arr. 10:53
dep. 10:53
5.5 km
Kostajnik, Škola
arr. 10:59
dep. 10:59
8.3 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 11:01
dep. 11:01
10.1 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 11:04
dep. 11:04
12.6 km
Korenita, Dom
arr. 11:12
dep. 11:12
17.3 km
Korenita, Krst
arr. 11:18
dep. 11:18
21.6 km
Klupci, Dom
arr. 11:24
dep. 11:24
26 km
Loznica, Bus station
arr. 11:31
28.8 km
12:00 12:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 12:00
Brstica
arr. 12:03
dep. 12:03
1.8 km
Kostajnik, Stolice
arr. 12:08
dep. 12:08
5.5 km
Kostajnik, Škola
arr. 12:14
dep. 12:14
8.3 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 12:16
dep. 12:16
10.1 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 12:19
dep. 12:19
12.6 km
Korenita, Dom
arr. 12:27
dep. 12:27
17.3 km
Korenita, Krst
arr. 12:33
dep. 12:33
21.6 km
Klupci, Dom
arr. 12:39
dep. 12:39
26 km
Loznica, Bus station
arr. 12:45
28.8 km
15:15 16:01 (00:46)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 15:15
Brstica
arr. 15:18
dep. 15:18
1.8 km
Kostajnik, Stolice
arr. 15:23
dep. 15:23
5.5 km
Kostajnik, Škola
arr. 15:29
dep. 15:29
8.3 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 15:31
dep. 15:31
10.1 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 15:34
dep. 15:34
12.6 km
Korenita, Dom
arr. 15:42
dep. 15:42
17.3 km
Korenita, Krst
arr. 15:48
dep. 15:48
21.6 km
Klupci, Dom
arr. 15:54
dep. 15:54
26 km
Loznica, Bus station
arr. 16:01
28.9 km
15:20 16:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 15:20
Banjevac, Donji
arr. 15:23
dep. 15:23
2 km
Likodra, Zeljici
arr. 15:30
dep. 15:30
6 km
Likodra, Zarići
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Krasava
arr. 15:39
dep. 15:39
12 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 15:42
dep. 15:42
14 km
Mojkovic
arr. 15:46
dep. 15:46
17 km
Zavlaka
arr. 15:49
dep. 15:49
18 km
Cikote kod Loznice
arr. 15:58
dep. 15:58
26 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 16:03
dep. 16:03
29 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:01
dep. 16:01
28 km
Brezjak
arr. 16:13
dep. 16:13
35 km
Korenita, Gnila
arr. 16:16
dep. 16:16
37 km
Korenita, Krst
arr. 16:19
dep. 16:19
39 km
Klupci, Dom
arr. 16:26
dep. 16:26
44 km
Loznica, Bus station
arr. 16:30
47 km
16:30 17:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 16:30
Banjevac, Donji
arr. 16:32
dep. 16:32
2 km
Banjevac, Zeljići
arr. 16:36
dep. 16:36
6 km
Likodra, Zarići
arr. 16:40
dep. 16:40
9 km
Krasava
arr. 16:43
dep. 16:43
12 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 16:45
dep. 16:45
14 km
Mojkovic
arr. 16:48
dep. 16:48
17 km
Zavlaka
arr. 16:49
dep. 16:49
18 km
Cikote kod Loznice
arr. 16:56
dep. 16:56
24 km
Cikote kod Loznice, Karlagan
arr. 17:00
dep. 17:00
28 km
Draginac kod Loznice
arr. 16:59
dep. 16:59
27 km
Brezjak
arr. 17:07
dep. 17:07
34 km
Korenita, Gnila
arr. 17:09
dep. 17:09
36 km
Korenita, Krst
arr. 17:11
dep. 17:11
38 km
Klupci, Dom
arr. 17:16
dep. 17:16
43 km
Loznica, Bus station
arr. 17:20
46 km
18:00 18:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 18:00
Brstica
arr. 18:03
dep. 18:03
1.8 km
Kostajnik, Stolice
arr. 18:08
dep. 18:08
5.5 km
Kostajnik, Škola
arr. 18:14
dep. 18:14
8.3 km
Kostajnik, Neškovića Mala
arr. 18:16
dep. 18:16
10.1 km
Kostajnik, Lipovača
arr. 18:19
dep. 18:19
12.6 km
Korenita, Dom
arr. 18:27
dep. 18:27
17.3 km
Korenita, Krst
arr. 18:33
dep. 18:33
21.6 km
Klupci, Dom
arr. 18:39
dep. 18:39
26 km
Loznica, Bus station
arr. 18:45
28.8 km

Naselja Krupanj i Loznica su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krupanj je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.