Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krupanj - Bela Crkva kod Krupnja timetable

wednesday, 24.07.2019.
06:50 07:40 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 06:50
Krupanj, Fabrika
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Banjevac
arr. 06:56
dep. 06:56
2.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 06:59
dep. 06:59
4.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 07:03
dep. 07:03
6.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 07:07
dep. 07:07
8.5 km
Likodra, Zarići
arr. 07:09
dep. 07:09
9.5 km
Krasava
arr. 07:15
dep. 07:15
12.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 07:19
dep. 07:19
14.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 07:23
dep. 07:23
16.5 km
Mojkovic
arr. 07:29
dep. 07:29
19.5 km
Zavlaka
arr. 07:27
dep. 07:27
18.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 07:33
dep. 07:33
20.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 07:35
dep. 07:35
21.5 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 07:37
dep. 07:37
22.5 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 07:40
25 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 15:20
Krupanj, Fabrika
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Banjevac
arr. 15:26
dep. 15:26
2.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 15:29
dep. 15:29
4.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 15:33
dep. 15:33
6.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 15:37
dep. 15:37
8.5 km
Likodra, Zarići
arr. 15:39
dep. 15:39
9.5 km
Krasava
arr. 15:45
dep. 15:45
12.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 15:49
dep. 15:49
14.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 15:53
dep. 15:53
16.5 km
Mojkovic
arr. 15:59
dep. 15:59
19.5 km
Zavlaka
arr. 15:57
dep. 15:57
18.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 16:01
dep. 16:01
20 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 16:03
dep. 16:03
20.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 16:05
dep. 16:05
21.5 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 16:07
dep. 16:07
22.5 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 16:10
25 km
Krupanj - Bela Crkva kod Krupnja timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
06:50 07:40 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 06:50
Krupanj, Fabrika
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Banjevac
arr. 06:56
dep. 06:56
2.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 06:59
dep. 06:59
4.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 07:03
dep. 07:03
6.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 07:07
dep. 07:07
8.5 km
Likodra, Zarići
arr. 07:09
dep. 07:09
9.5 km
Krasava
arr. 07:15
dep. 07:15
12.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 07:19
dep. 07:19
14.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 07:23
dep. 07:23
16.5 km
Mojkovic
arr. 07:29
dep. 07:29
19.5 km
Zavlaka
arr. 07:27
dep. 07:27
18.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 07:33
dep. 07:33
20.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 07:35
dep. 07:35
21.5 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 07:37
dep. 07:37
22.5 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 07:40
25 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 15:20
Krupanj, Fabrika
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Banjevac
arr. 15:26
dep. 15:26
2.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 15:29
dep. 15:29
4.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 15:33
dep. 15:33
6.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 15:37
dep. 15:37
8.5 km
Likodra, Zarići
arr. 15:39
dep. 15:39
9.5 km
Krasava
arr. 15:45
dep. 15:45
12.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 15:49
dep. 15:49
14.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 15:53
dep. 15:53
16.5 km
Mojkovic
arr. 15:59
dep. 15:59
19.5 km
Zavlaka
arr. 15:57
dep. 15:57
18.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 16:01
dep. 16:01
20 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 16:03
dep. 16:03
20.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 16:05
dep. 16:05
21.5 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 16:07
dep. 16:07
22.5 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 16:10
25 km
Krupanj - Bela Crkva kod Krupnja timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
06:50 07:40 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 06:50
Krupanj, Fabrika
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Banjevac
arr. 06:56
dep. 06:56
2.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 06:59
dep. 06:59
4.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 07:03
dep. 07:03
6.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 07:07
dep. 07:07
8.5 km
Likodra, Zarići
arr. 07:09
dep. 07:09
9.5 km
Krasava
arr. 07:15
dep. 07:15
12.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 07:19
dep. 07:19
14.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 07:23
dep. 07:23
16.5 km
Mojkovic
arr. 07:29
dep. 07:29
19.5 km
Zavlaka
arr. 07:27
dep. 07:27
18.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 07:33
dep. 07:33
20.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 07:35
dep. 07:35
21.5 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 07:37
dep. 07:37
22.5 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 07:40
25 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 15:20
Krupanj, Fabrika
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Banjevac
arr. 15:26
dep. 15:26
2.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 15:29
dep. 15:29
4.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 15:33
dep. 15:33
6.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 15:37
dep. 15:37
8.5 km
Likodra, Zarići
arr. 15:39
dep. 15:39
9.5 km
Krasava
arr. 15:45
dep. 15:45
12.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 15:49
dep. 15:49
14.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 15:53
dep. 15:53
16.5 km
Mojkovic
arr. 15:59
dep. 15:59
19.5 km
Zavlaka
arr. 15:57
dep. 15:57
18.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 16:01
dep. 16:01
20 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 16:03
dep. 16:03
20.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 16:05
dep. 16:05
21.5 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 16:07
dep. 16:07
22.5 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 16:10
25 km
Krupanj - Bela Crkva kod Krupnja timetable
Departures on: monday, 29.07.2019.
06:50 07:40 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 06:50
Krupanj, Fabrika
arr. 06:53
dep. 06:53
1.5 km
Banjevac
arr. 06:56
dep. 06:56
2.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 06:59
dep. 06:59
4.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 07:03
dep. 07:03
6.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 07:07
dep. 07:07
8.5 km
Likodra, Zarići
arr. 07:09
dep. 07:09
9.5 km
Krasava
arr. 07:15
dep. 07:15
12.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 07:19
dep. 07:19
14.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 07:23
dep. 07:23
16.5 km
Mojkovic
arr. 07:29
dep. 07:29
19.5 km
Zavlaka
arr. 07:27
dep. 07:27
18.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 07:33
dep. 07:33
20.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 07:35
dep. 07:35
21.5 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 07:37
dep. 07:37
22.5 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 07:40
25 km
15:20 16:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krupanj, Bus station
dep. 15:20
Krupanj, Fabrika
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Banjevac
arr. 15:26
dep. 15:26
2.5 km
Lipenovic, Bubici
arr. 15:29
dep. 15:29
4.5 km
Likodra, Zeljici
arr. 15:33
dep. 15:33
6.5 km
Likodra, Nemcevica potok
arr. 15:37
dep. 15:37
8.5 km
Likodra, Zarići
arr. 15:39
dep. 15:39
9.5 km
Krasava
arr. 15:45
dep. 15:45
12.5 km
Brezovice kod Krupnja, Bojići
arr. 15:49
dep. 15:49
14.5 km
Brezovice kod Krupnja
arr. 15:53
dep. 15:53
16.5 km
Mojkovic
arr. 15:59
dep. 15:59
19.5 km
Zavlaka
arr. 15:57
dep. 15:57
18.5 km
Mojkovic, Todorovici
arr. 16:01
dep. 16:01
20 km
Mojkovic, Bojicici
arr. 16:03
dep. 16:03
20.5 km
Mojkovic, Simanići
arr. 16:05
dep. 16:05
21.5 km
Bela Crkva kod Krupnja, Stevići
arr. 16:07
dep. 16:07
22.5 km
Bela Crkva kod Krupnja
arr. 16:10
25 km

Naselja Krupanj i Bela Crkva kod Krupnja su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krupanj je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.