Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krupaja - Krepoljin timetable

saturday, 25.06.2022.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Krupaja - Krepoljin timetable
Departures on: monday, 27.06.2022.
06:10 06:45 (00:35)
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krupaja
dep. 06:10
Krupaja, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Milanovac kod Zagubice, Vrelo
arr. 06:18
dep. 06:18
2.8 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 06:22
dep. 06:22
4.4 km
Sige, Igraliste
arr. 06:27
dep. 06:27
6.4 km
Sige
arr. 06:29
dep. 06:29
7.1 km
Sige, Dujina vodenica
arr. 06:33
dep. 06:33
8.9 km
Krepoljin, Cesma
arr. 06:36
dep. 06:36
10.1 km
Krepoljin
arr. 06:45
12.8 km
Krupaja - Krepoljin timetable
Departures on: tuesday, 28.06.2022.
07:00 07:30 (00:30)
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: utorkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krupaja
dep. 07:00
Krupaja, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Milanovac kod Zagubice, Vrelo
arr. 07:08
dep. 07:08
2.8 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 07:12
dep. 07:12
4.5 km
Sige, Igraliste
arr. 07:17
dep. 07:17
6.4 km
Sige
arr. 07:19
dep. 07:19
7.2 km
Sige, Dujina vodenica
arr. 07:23
dep. 07:23
8.9 km
Krepoljin, Cesma
arr. 07:26
dep. 07:26
10.2 km
Krepoljin
arr. 07:30
13 km
Krupaja - Krepoljin timetable
Departures on: thursday, 30.06.2022.
06:10 06:45 (00:35)
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krupaja
dep. 06:10
Krupaja, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Milanovac kod Zagubice, Vrelo
arr. 06:18
dep. 06:18
2.8 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 06:22
dep. 06:22
4.4 km
Sige, Igraliste
arr. 06:27
dep. 06:27
6.4 km
Sige
arr. 06:29
dep. 06:29
7.1 km
Sige, Dujina vodenica
arr. 06:33
dep. 06:33
8.9 km
Krepoljin, Cesma
arr. 06:36
dep. 06:36
10.1 km
Krepoljin
arr. 06:45
12.8 km
Krupaja - Krepoljin timetable
Departures on: monday, 04.07.2022.
06:10 06:45 (00:35)
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krupaja
dep. 06:10
Krupaja, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Milanovac kod Zagubice, Vrelo
arr. 06:18
dep. 06:18
2.8 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 06:22
dep. 06:22
4.4 km
Sige, Igraliste
arr. 06:27
dep. 06:27
6.4 km
Sige
arr. 06:29
dep. 06:29
7.1 km
Sige, Dujina vodenica
arr. 06:33
dep. 06:33
8.9 km
Krepoljin, Cesma
arr. 06:36
dep. 06:36
10.1 km
Krepoljin
arr. 06:45
12.8 km
Krupaja - Krepoljin timetable
Departures on: tuesday, 05.07.2022.
07:00 07:30 (00:30)
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: utorkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krupaja
dep. 07:00
Krupaja, 1
arr. 07:03
dep. 07:03
1 km
Milanovac kod Zagubice, Vrelo
arr. 07:08
dep. 07:08
2.8 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 07:12
dep. 07:12
4.5 km
Sige, Igraliste
arr. 07:17
dep. 07:17
6.4 km
Sige
arr. 07:19
dep. 07:19
7.2 km
Sige, Dujina vodenica
arr. 07:23
dep. 07:23
8.9 km
Krepoljin, Cesma
arr. 07:26
dep. 07:26
10.2 km
Krepoljin
arr. 07:30
13 km
Krupaja - Krepoljin timetable
Departures on: thursday, 07.07.2022.
06:10 06:45 (00:35)
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krupaja
dep. 06:10
Krupaja, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Milanovac kod Zagubice, Vrelo
arr. 06:18
dep. 06:18
2.8 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 06:22
dep. 06:22
4.4 km
Sige, Igraliste
arr. 06:27
dep. 06:27
6.4 km
Sige
arr. 06:29
dep. 06:29
7.1 km
Sige, Dujina vodenica
arr. 06:33
dep. 06:33
8.9 km
Krepoljin, Cesma
arr. 06:36
dep. 06:36
10.1 km
Krepoljin
arr. 06:45
12.8 km

Naselja Krupaja i Krepoljin su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krupaja je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 07:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.