Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Krnjevo - Velika Plana timetable

tuesday, 21.05.2019.
05:33 05:55 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 05:33
Krnjevo, Drenje
arr. 05:35
dep. 05:35
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 05:42
dep. 05:42
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 05:52
dep. 05:52
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 05:55
10 km
05:50 06:14 (00:24)
Rača Bara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Rača Bara
dep. 05:50
Krnjevo, Vojska
arr. 05:53
dep. 05:53
2.6 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 05:54
dep. 05:54
3.1 km
Krnjevo, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
4.2 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 05:57
dep. 05:57
5.1 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 06:01
dep. 06:01
7 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:03
dep. 06:03
8.6 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:07
dep. 06:07
11.1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
11.6 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:12
dep. 06:12
15.1 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:14
16.5 km
06:01 06:16 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo
dep. 06:01
Krnjevo, Drenje
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:14
dep. 06:14
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:16
10 km
06:18 06:40 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 06:18
Krnjevo, Drenje
arr. 06:20
dep. 06:20
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:37
dep. 06:37
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:40
10 km
06:35 06:55 (00:20)
Savanovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Savanovac
dep. 06:35
Krnjevo, Drenje
arr. 06:37
dep. 06:37
1.6 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:42
dep. 06:42
4.1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:44
dep. 06:44
4.6 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:52
dep. 06:52
8.1 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:55
9.5 km
06:55 07:19 (00:24)
Rača Bara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Rača Bara
dep. 06:55
Krnjevo, Vojska
arr. 06:58
dep. 06:58
2.6 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 06:59
dep. 06:59
3.1 km
Krnjevo, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
4.2 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 07:02
dep. 07:02
5.1 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 07:06
dep. 07:06
7 km
Krnjevo, Drenje
arr. 07:08
dep. 07:08
8.6 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:12
dep. 07:12
11.1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
11.6 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:17
dep. 07:17
15.1 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:19
16.5 km
07:25 07:49 (00:24)
Rača Bara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Rača Bara
dep. 07:25
Krnjevo, Vojska
arr. 07:28
dep. 07:28
2.6 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 07:29
dep. 07:29
3.1 km
Krnjevo, Center
arr. 07:31
dep. 07:31
4.2 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 07:32
dep. 07:32
5.1 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 07:36
dep. 07:36
7 km
Krnjevo, Drenje
arr. 07:38
dep. 07:38
8.6 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:42
dep. 07:42
11.1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
11.6 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:47
dep. 07:47
15.1 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:49
16.5 km
07:28 08:00 (00:32)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 07:28
Krnjevo, Drenje
arr. 07:30
dep. 07:30
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:35
dep. 07:35
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:36
dep. 07:36
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:43
dep. 07:43
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:00
10 km
07:43 08:00 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 07:43
Krnjevo, Drenje
arr. 07:45
dep. 07:45
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:50
dep. 07:50
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:58
dep. 07:58
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:00
10 km
07:58 08:20 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 07:58
Krnjevo, Drenje
arr. 08:00
dep. 08:00
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:07
dep. 08:07
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:17
dep. 08:17
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:20
10 km
08:43 09:00 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 08:43
Krnjevo, Drenje
arr. 08:45
dep. 08:45
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:48
dep. 08:48
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:55
dep. 08:55
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:00
10 km
09:15 09:39 (00:24)
Rača Bara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Rača Bara
dep. 09:15
Krnjevo, Vojska
arr. 09:18
dep. 09:18
2.6 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 09:19
dep. 09:19
3.1 km
Krnjevo, Center
arr. 09:21
dep. 09:21
4.2 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 09:22
dep. 09:22
5.1 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 09:26
dep. 09:26
7 km
Krnjevo, Drenje
arr. 09:28
dep. 09:28
8.6 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 09:32
dep. 09:32
11.1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 09:33
dep. 09:33
11.6 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 09:37
dep. 09:37
15.1 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:39
16.5 km
09:33 09:49 (00:16)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo
dep. 09:33
Krnjevo, Drenje
arr. 09:35
dep. 09:35
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 09:40
dep. 09:40
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 09:47
dep. 09:47
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:49
10 km
09:48 10:10 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 09:48
Krnjevo, Drenje
arr. 09:50
dep. 09:50
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 09:57
dep. 09:57
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:07
dep. 10:07
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:10
10 km
10:30 10:45 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 10:30
Krnjevo, Drenje
arr. 10:32
dep. 10:32
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 10:35
dep. 10:35
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:40
dep. 10:40
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:45
10 km
10:35 10:45 (00:10)
Railway station - Krnjevo - Trnovce
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:35
Veliko Orasje, Railway station
arr. 10:39
dep. 10:40
4 km
Velika Plana, Railway station
arr. 10:45
13 km
11:09 11:22 (00:13)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 11:09
Krnjevo, Drenje
arr. 11:10
dep. 11:10
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:14
dep. 11:14
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 11:20
dep. 11:20
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:22
10 km
11:22 11:37 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 11:22
Krnjevo, Drenje
arr. 11:23
dep. 11:23
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:28
dep. 11:28
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
10 km
11:25 11:49 (00:24)
Rača Bara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Rača Bara
dep. 11:25
Krnjevo, Vojska
arr. 11:28
dep. 11:28
2.6 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 11:29
dep. 11:29
3.1 km
Krnjevo, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
4.2 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 11:32
dep. 11:32
5.1 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 11:36
dep. 11:36
7 km
Krnjevo, Drenje
arr. 11:38
dep. 11:38
8.6 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:42
dep. 11:42
11.1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:43
dep. 11:43
11.6 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 11:47
dep. 11:47
15.1 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:49
16.5 km
12:03 12:25 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 12:03
Krnjevo, Drenje
arr. 12:05
dep. 12:05
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 12:22
dep. 12:22
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:25
10 km
12:55 13:19 (00:24)
Rača Bara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Rača Bara
dep. 12:55
Krnjevo, Vojska
arr. 12:58
dep. 12:58
2.6 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 12:59
dep. 12:59
3.1 km
Krnjevo, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
4.2 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 13:02
dep. 13:02
5.1 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 13:06
dep. 13:06
7 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:08
dep. 13:08
8.6 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:12
dep. 13:12
11.1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
11.6 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:17
dep. 13:17
15.1 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:19
16.5 km
13:00 13:15 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 13:00
Krnjevo, Drenje
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:05
dep. 13:05
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:13
dep. 13:13
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:15
10 km
13:00 13:15 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 13:00
Krnjevo, Drenje
arr. 13:01
dep. 13:01
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:04
dep. 13:04
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:05
dep. 13:05
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:10
dep. 13:10
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:15
10 km
13:48 14:10 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 13:48
Krnjevo, Drenje
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:57
dep. 13:57
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:07
dep. 14:07
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:10
10 km
13:50 14:14 (00:24)
Rača Bara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Rača Bara
dep. 13:50
Krnjevo, Vojska
arr. 13:53
dep. 13:53
2.6 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 13:54
dep. 13:54
3.1 km
Krnjevo, Center
arr. 13:56
dep. 13:56
4.2 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 13:57
dep. 13:57
5.1 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 14:01
dep. 14:01
7 km
Krnjevo, Drenje
arr. 14:03
dep. 14:03
8.6 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:07
dep. 14:07
11.1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
11.6 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:12
dep. 14:12
15.1 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:14
16.5 km
14:19 14:35 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 14:19
Krnjevo, Drenje
arr. 14:21
dep. 14:21
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:25
dep. 14:25
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:27
dep. 14:27
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:33
dep. 14:33
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:35
10 km
14:38 15:00 (00:22)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 14:38
Krnjevo, Drenje
arr. 14:40
dep. 14:40
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:50
dep. 14:50
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
10 km
15:18 15:35 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 15:18
Krnjevo, Drenje
arr. 15:20
dep. 15:20
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:35
10 km
15:22 15:37 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 15:22
Krnjevo, Drenje
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:28
dep. 15:28
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:37
10 km
15:45 16:09 (00:24)
Rača Bara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Rača Bara
dep. 15:45
Krnjevo, Vojska
arr. 15:48
dep. 15:48
2.6 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Krnjevo, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
4.2 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 15:52
dep. 15:52
5.1 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 15:56
dep. 15:56
7 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:58
dep. 15:58
8.6 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:02
dep. 16:02
11.1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
11.6 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:07
dep. 16:07
15.1 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:09
16.5 km
15:48 16:10 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 15:48
Krnjevo, Drenje
arr. 15:50
dep. 15:50
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:57
dep. 15:57
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:07
dep. 16:07
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:10
10 km
16:13 16:30 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 16:13
Krnjevo, Drenje
arr. 16:15
dep. 16:15
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:18
dep. 16:18
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:27
dep. 16:27
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:30
10 km
16:38 17:00 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 16:38
Krnjevo, Drenje
arr. 16:40
dep. 16:40
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:47
dep. 16:47
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:57
dep. 16:57
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:00
10 km
17:12 17:27 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 17:12
Krnjevo, Drenje
arr. 17:14
dep. 17:14
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:18
dep. 17:18
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:27
10 km
18:18 18:40 (00:22)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 18:18
Krnjevo, Drenje
arr. 18:20
dep. 18:20
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:26
dep. 18:26
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:29
dep. 18:29
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 18:37
dep. 18:37
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:40
10 km
18:37 18:53 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 18:37
Krnjevo, Drenje
arr. 18:39
dep. 18:39
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:43
dep. 18:43
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:53
10 km
18:48 19:10 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 18:48
Krnjevo, Drenje
arr. 18:50
dep. 18:50
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:57
dep. 18:57
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 19:07
dep. 19:07
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 19:10
10 km
20:34 20:49 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 19.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 20:34
Krnjevo, Drenje
arr. 20:36
dep. 20:36
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:41
dep. 20:41
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:43
dep. 20:43
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 20:47
dep. 20:47
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:49
10 km
20:37 20:53 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 20:37
Krnjevo, Drenje
arr. 20:39
dep. 20:39
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:43
dep. 20:43
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:53
10 km
21:14 21:30 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia), nedeljom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 21:14
Krnjevo, Drenje
arr. 21:16
dep. 21:16
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 21:20
dep. 21:20
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 21:22
dep. 21:22
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 21:28
dep. 21:28
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 21:30
10 km
21:52 22:07 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 21:52
Krnjevo, Drenje
arr. 21:54
dep. 21:54
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 21:58
dep. 21:58
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 22:07
10 km
23:55 00:17 (00:22)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, 1
dep. 23:55
Krnjevo, Drenje
arr. 23:57
dep. 23:57
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 00:04
dep. 00:04
4 km
Veliko Orasje
arr. 00:06
dep. 00:06
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 00:14
dep. 00:14
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 00:17
10 km

Naselja Krnjevo i Velika Plana su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krnjevo je u 05:33 h, dok je poslednji polazak u 23:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.