Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Krnjevo - Velika Plana timetable

saturday, 18.08.2018.
06:01 06:16 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo
dep. 06:01
Krnjevo, Drenje
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:07
dep. 06:07
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:14
dep. 06:14
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:16
10 km
06:02 06:14 (00:12)
Savanovac
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Savanovac
dep. 06:02
Krnjevo, Ekonomija
arr. 05:59
dep. 05:59
-1.9 km
Krnjevo, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
-2.8 km
Krnjevo, Drenje
arr. 06:04
dep. 06:04
1.6 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:07
dep. 06:07
4.1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:08
dep. 06:08
4.6 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:12
dep. 06:12
8.1 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:14
9.5 km
06:03 06:27 (00:24)
3
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: school-holidays (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, 3
dep. 06:03
Krnjevo, 2
arr. 06:04
dep. 06:04
0.5 km
Krnjevo, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
1 km
Krnjevo, Intersection
arr. 06:01
dep. 06:01
-1 km
Krusevo (Veliko Orasje), Center
arr. 06:13
dep. 06:13
7 km
Veliko Orasje, Pruga
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Veliko Orasje, Groblje
arr. 06:18
dep. 06:18
10 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:20
dep. 06:20
11 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:25
dep. 06:25
15 km
Velika Plana, Goša
arr. 06:26
dep. 06:26
15.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:27
16 km
06:08 06:26 (00:18)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 06:08
Krnjevo, Navip
arr. 06:06
dep. 06:06
-1 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 06:04
dep. 06:04
-2 km
Krnjevo, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
-3 km
Krnjevo, 3
arr. 06:10
dep. 06:10
1 km
Krnjevo, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 06:12
dep. 06:12
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:16
dep. 06:16
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:18
dep. 06:18
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:24
dep. 06:24
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 06:25
dep. 06:25
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:26
10 km
06:18 06:40 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 06:18
Krnjevo, Drenje
arr. 06:20
dep. 06:20
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 06:27
dep. 06:27
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 06:37
dep. 06:37
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 06:40
10 km
06:55 07:19 (00:24)
Rača Bara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Rača Bara
dep. 06:55
Krnjevo, Vojska
arr. 06:58
dep. 06:58
2.6 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 06:59
dep. 06:59
3.1 km
Krnjevo, Center
arr. 07:01
dep. 07:01
4.2 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 07:02
dep. 07:02
5.1 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 07:06
dep. 07:06
7 km
Krnjevo, Drenje
arr. 07:08
dep. 07:08
8.6 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:12
dep. 07:12
11.1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:13
dep. 07:13
11.6 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:17
dep. 07:17
15.1 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:19
16.5 km
07:00 07:26 (00:26)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 07:00
Krnjevo, Ekonomija
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Krnjevo, Navip
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Krnjevo, Intersection
arr. 07:06
dep. 07:06
3 km
Krnjevo, 3
arr. 07:08
dep. 07:08
4 km
Krnjevo, 2
arr. 07:09
dep. 07:09
4.5 km
Krnjevo, 1
arr. 07:10
dep. 07:10
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:14
dep. 07:14
7 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:16
dep. 07:16
8 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:24
dep. 07:24
12 km
Velika Plana, Goša
arr. 07:25
dep. 07:25
12.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:26
13 km
07:43 08:00 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 07:43
Krnjevo, Drenje
arr. 07:45
dep. 07:45
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:50
dep. 07:50
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:52
dep. 07:52
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:58
dep. 07:58
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:00
10 km
07:44 08:01 (00:17)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 07:44
Krnjevo, 3
arr. 07:47
dep. 07:47
1 km
Krnjevo, 2
arr. 07:48
dep. 07:48
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 07:52
dep. 07:52
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 07:54
dep. 07:54
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 07:59
dep. 07:59
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 08:00
dep. 08:00
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:01
10 km
07:58 08:20 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 07:58
Krnjevo, Drenje
arr. 08:00
dep. 08:00
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:07
dep. 08:07
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:17
dep. 08:17
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:20
10 km
08:40 08:56 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 08:40
Krnjevo, 3
arr. 08:42
dep. 08:42
1 km
Krnjevo, 2
arr. 08:43
dep. 08:43
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 08:44
dep. 08:44
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:47
dep. 08:47
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:49
dep. 08:49
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:54
dep. 08:54
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 08:55
dep. 08:55
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 08:56
10 km
08:43 09:00 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 08:43
Krnjevo, Drenje
arr. 08:45
dep. 08:45
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 08:48
dep. 08:48
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 08:50
dep. 08:50
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 08:55
dep. 08:55
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:00
10 km
09:33 09:49 (00:16)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo
dep. 09:33
Krnjevo, Drenje
arr. 09:35
dep. 09:35
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 09:40
dep. 09:40
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 09:47
dep. 09:47
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:49
10 km
09:34 09:56 (00:22)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 09:34
Krnjevo, 3
arr. 09:36
dep. 09:36
1 km
Krnjevo, 2
arr. 09:37
dep. 09:37
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 09:38
dep. 09:38
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 09:44
dep. 09:44
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 09:54
dep. 09:54
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 09:55
dep. 09:55
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 09:56
10 km
09:35 09:45 (00:10)
Railway station - Krnjevo - Trnovce
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:35
Veliko Orasje, Railway station
arr. 09:39
dep. 09:40
4 km
Velika Plana, Railway station
arr. 09:45
13 km
09:48 10:10 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 09:48
Krnjevo, Drenje
arr. 09:50
dep. 09:50
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 09:57
dep. 09:57
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 09:59
dep. 09:59
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 10:07
dep. 10:07
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:10
10 km
11:22 11:37 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 11:22
Krnjevo, Drenje
arr. 11:23
dep. 11:23
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:28
dep. 11:28
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:29
dep. 11:29
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:37
10 km
11:24 11:40 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 11:24
Krnjevo, 3
arr. 11:26
dep. 11:26
1 km
Krnjevo, 2
arr. 11:27
dep. 11:27
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 11:28
dep. 11:28
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 11:31
dep. 11:31
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 11:33
dep. 11:33
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 11:38
dep. 11:38
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 11:39
dep. 11:39
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 11:40
10 km
12:03 12:25 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 12:03
Krnjevo, Drenje
arr. 12:05
dep. 12:05
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 12:14
dep. 12:14
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 12:22
dep. 12:22
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 12:25
10 km
12:53 13:09 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 12:53
Krnjevo, 3
arr. 12:55
dep. 12:55
1 km
Krnjevo, 2
arr. 12:56
dep. 12:56
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 12:57
dep. 12:57
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:00
dep. 13:00
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:02
dep. 13:02
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 13:08
dep. 13:08
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:09
10 km
12:55 13:19 (00:24)
Rača Bara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Rača Bara
dep. 12:55
Krnjevo, Vojska
arr. 12:58
dep. 12:58
2.6 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 12:59
dep. 12:59
3.1 km
Krnjevo, Center
arr. 13:01
dep. 13:01
4.2 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 13:02
dep. 13:02
5.1 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 13:06
dep. 13:06
7 km
Krnjevo, Drenje
arr. 13:08
dep. 13:08
8.6 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:12
dep. 13:12
11.1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:13
dep. 13:13
11.6 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:17
dep. 13:17
15.1 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:19
16.5 km
12:59 13:21 (00:22)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 12:59
Krnjevo, 3
arr. 13:01
dep. 13:01
1 km
Krnjevo, 2
arr. 13:02
dep. 13:02
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:09
dep. 13:09
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:19
dep. 13:19
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 13:20
dep. 13:20
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:21
10 km
13:00 13:15 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 13:00
Krnjevo, Drenje
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:05
dep. 13:05
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:13
dep. 13:13
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:15
10 km
13:00 13:26 (00:26)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 13:00
Krnjevo, Ekonomija
arr. 13:02
dep. 13:02
1 km
Krnjevo, Navip
arr. 13:04
dep. 13:04
2 km
Krnjevo, Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
3 km
Krnjevo, 3
arr. 13:08
dep. 13:08
4 km
Krnjevo, 2
arr. 13:09
dep. 13:09
4.5 km
Krnjevo, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:14
dep. 13:14
7 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
8 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 13:24
dep. 13:24
12 km
Velika Plana, Goša
arr. 13:25
dep. 13:25
12.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:26
13 km
13:48 14:10 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 13:48
Krnjevo, Drenje
arr. 13:50
dep. 13:50
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 13:57
dep. 13:57
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 13:59
dep. 13:59
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:07
dep. 14:07
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:10
10 km
14:38 15:00 (00:22)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 14:38
Krnjevo, Drenje
arr. 14:40
dep. 14:40
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:43
dep. 14:43
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:45
dep. 14:45
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:50
dep. 14:50
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:00
10 km
14:39 15:01 (00:22)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 14:39
Krnjevo, 3
arr. 14:41
dep. 14:41
1 km
Krnjevo, 2
arr. 14:42
dep. 14:42
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 14:43
dep. 14:43
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 14:49
dep. 14:49
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 14:51
dep. 14:51
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 14:59
dep. 14:59
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 15:00
dep. 15:00
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:01
10 km
15:18 15:35 (00:17)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 15:18
Krnjevo, Drenje
arr. 15:20
dep. 15:20
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:24
dep. 15:24
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:35
10 km
15:20 15:36 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 15:20
Krnjevo, 3
arr. 15:22
dep. 15:22
1 km
Krnjevo, 2
arr. 15:23
dep. 15:23
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:27
dep. 15:27
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 15:35
dep. 15:35
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:36
10 km
15:22 15:37 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 15:22
Krnjevo, Drenje
arr. 15:23
dep. 15:23
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:28
dep. 15:28
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:37
10 km
15:24 15:40 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 15:24
Krnjevo, 3
arr. 15:26
dep. 15:26
1 km
Krnjevo, 2
arr. 15:27
dep. 15:27
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:31
dep. 15:31
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:33
dep. 15:33
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 15:38
dep. 15:38
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 15:39
dep. 15:39
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 15:40
10 km
15:45 16:09 (00:24)
Rača Bara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Rača Bara
dep. 15:45
Krnjevo, Vojska
arr. 15:48
dep. 15:48
2.6 km
Krnjevo, Zvezda
arr. 15:49
dep. 15:49
3.1 km
Krnjevo, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
4.2 km
Krnjevo, Ekonomija
arr. 15:52
dep. 15:52
5.1 km
Krnjevo, Savanovac
arr. 15:56
dep. 15:56
7 km
Krnjevo, Drenje
arr. 15:58
dep. 15:58
8.6 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:02
dep. 16:02
11.1 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:03
dep. 16:03
11.6 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:07
dep. 16:07
15.1 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:09
16.5 km
15:45 16:12 (00:27)
Center
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 15:45
Krnjevo, Ekonomija
arr. 15:47
dep. 15:47
1 km
Krnjevo, Navip
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Krnjevo, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
3 km
Krnjevo, 3
arr. 15:53
dep. 15:53
4 km
Krnjevo, 2
arr. 15:54
dep. 15:54
4.5 km
Krnjevo, 1
arr. 15:55
dep. 15:55
5 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:00
dep. 16:00
7 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:02
dep. 16:02
8 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:10
dep. 16:10
12 km
Velika Plana, Goša
arr. 16:11
dep. 16:11
12.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:12
13 km
15:48 16:10 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 15:48
Krnjevo, Drenje
arr. 15:50
dep. 15:50
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 15:57
dep. 15:57
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 15:59
dep. 15:59
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:07
dep. 16:07
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:10
10 km
16:15 16:31 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 16:15
Krnjevo, 3
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Krnjevo, 2
arr. 16:18
dep. 16:18
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:22
dep. 16:22
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:24
dep. 16:24
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:29
dep. 16:29
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 16:30
dep. 16:30
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:31
10 km
16:25 16:35 (00:10)
Railway station - Krnjevo - Trnovce
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:25
Veliko Orasje, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
4 km
Velika Plana, Railway station
arr. 16:35
13 km
16:38 17:00 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 16:38
Krnjevo, Drenje
arr. 16:40
dep. 16:40
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 16:47
dep. 16:47
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 16:49
dep. 16:49
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 16:57
dep. 16:57
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:00
10 km
17:12 17:27 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 17:12
Krnjevo, Drenje
arr. 17:14
dep. 17:14
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:18
dep. 17:18
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:19
dep. 17:19
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:27
10 km
17:14 17:30 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 17:14
Krnjevo, 3
arr. 17:16
dep. 17:16
1 km
Krnjevo, 2
arr. 17:17
dep. 17:17
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 17:18
dep. 17:18
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 17:21
dep. 17:21
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 17:28
dep. 17:28
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 17:29
dep. 17:29
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 17:30
10 km
18:37 18:53 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 18:37
Krnjevo, Drenje
arr. 18:39
dep. 18:39
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:43
dep. 18:43
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:45
dep. 18:45
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:53
10 km
18:39 18:55 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 18:39
Krnjevo, 3
arr. 18:41
dep. 18:41
1 km
Krnjevo, 2
arr. 18:42
dep. 18:42
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 18:43
dep. 18:43
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:46
dep. 18:46
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 18:53
dep. 18:53
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 18:54
dep. 18:54
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 18:55
10 km
18:48 19:10 (00:22)
Ž.st.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Ž.st.
dep. 18:48
Krnjevo, Drenje
arr. 18:50
dep. 18:50
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 18:57
dep. 18:57
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 18:59
dep. 18:59
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 19:07
dep. 19:07
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 19:10
10 km
20:30 20:40 (00:10)
Railway station - Krnjevo - Trnovce
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 20:30
Veliko Orasje, Railway station
arr. 20:34
dep. 20:35
4 km
Velika Plana, Railway station
arr. 20:40
13 km
20:37 20:53 (00:16)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 20:37
Krnjevo, Drenje
arr. 20:39
dep. 20:39
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:43
dep. 20:43
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:53
10 km
20:39 20:55 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 20:39
Krnjevo, 3
arr. 20:41
dep. 20:41
1 km
Krnjevo, 2
arr. 20:42
dep. 20:42
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 20:43
dep. 20:43
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 20:46
dep. 20:46
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 20:48
dep. 20:48
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 20:53
dep. 20:53
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 20:54
dep. 20:54
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:55
10 km
21:52 22:07 (00:15)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 21:52
Krnjevo, Drenje
arr. 21:54
dep. 21:54
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 21:58
dep. 21:58
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 21:59
dep. 21:59
5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 22:07
10 km
21:54 22:10 (00:16)
Intersection
The timetable is valid until: 30.11.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Intersection
dep. 21:54
Krnjevo, 3
arr. 21:56
dep. 21:56
1 km
Krnjevo, 2
arr. 21:57
dep. 21:57
1.5 km
Krnjevo, 1
arr. 21:58
dep. 21:58
2 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 22:01
dep. 22:01
4 km
Veliko Orasje, Center
arr. 22:03
dep. 22:03
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 22:08
dep. 22:08
9 km
Velika Plana, Goša
arr. 22:09
dep. 22:09
9.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 22:10
10 km
23:55 00:17 (00:22)
1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, 1
dep. 23:55
Krnjevo, Drenje
arr. 23:57
dep. 23:57
1 km
Veliko Orasje, Ekonomska Škola
arr. 00:04
dep. 00:04
4 km
Veliko Orasje
arr. 00:06
dep. 00:06
5 km
Velika Plana, Bagersko
arr. 00:14
dep. 00:14
9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 00:17
10 km

Naselja Krnjevo i Velika Plana su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krnjevo je u 06:01 h, dok je poslednji polazak u 23:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.