Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Krnjevo - Smederevo timetable

tuesday, 19.02.2019.
03:43 05:06 (01:23)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 03:43
Krnjevo, Center
arr. 03:45
dep. 03:45
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 03:48
dep. 03:48
3 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 03:50
dep. 03:50
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 03:52
dep. 03:52
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 03:55
dep. 03:55
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 03:58
dep. 03:58
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 04:01
dep. 04:01
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 04:03
dep. 04:03
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 04:06
dep. 04:06
14 km
Saraorci, Center
arr. 04:09
dep. 04:09
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 04:11
dep. 04:11
17 km
Lugavcina, 2
arr. 04:16
dep. 04:16
20 km
Lugavcina
arr. 04:18
dep. 04:18
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 04:21
dep. 04:21
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 04:24
dep. 04:24
25 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 04:27
dep. 04:27
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 04:30
dep. 04:30
29 km
Mala Krsna
arr. 04:32
dep. 04:32
30 km
Vranovo
arr. 04:35
dep. 04:35
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 04:40
dep. 04:40
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 04:44
dep. 04:44
37 km
Radinac
arr. 04:46
dep. 04:46
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 04:50
dep. 04:50
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 04:52
dep. 04:52
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 04:54
dep. 04:54
42 km
Smederevo, Senjak
arr. 04:56
dep. 04:56
43 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 04:58
dep. 04:58
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
45 km
Smederevo, Prevoz
arr. 05:06
48 km
04:15 05:43 (01:28)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Center
dep. 04:15
Krnjevo, Ekonomija
arr. 04:21
dep. 04:21
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 04:25
dep. 04:25
5 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 04:27
dep. 04:27
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 04:29
dep. 04:29
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 04:33
dep. 04:33
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Čombe
arr. 04:35
dep. 04:35
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 04:37
dep. 04:37
13 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 04:39
dep. 04:39
14 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 04:42
dep. 04:42
16 km
Saraorci, Center
arr. 04:44
dep. 04:44
18 km
Saraorci, Ciglana
arr. 04:46
dep. 04:46
19 km
Lugavcina, 2
arr. 04:49
dep. 04:49
22 km
Lugavcina
arr. 04:51
dep. 04:51
23 km
Osipaonica, Mlin
arr. 04:53
dep. 04:53
25 km
Osipaonica, Intersection
arr. 04:56
dep. 04:56
27 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 04:58
dep. 04:58
28 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
29 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:04
dep. 05:04
31 km
Mala Krsna
arr. 05:07
dep. 05:07
32 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:09
dep. 05:09
33 km
Vranovo
arr. 05:11
dep. 05:11
34 km
Ralja kod Smedereva
arr. 05:15
dep. 05:15
37 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 05:17
dep. 05:17
38.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 05:18
dep. 05:18
39 km
Radinac
arr. 05:21
dep. 05:21
40 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 05:25
dep. 05:25
40.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 05:27
dep. 05:27
41.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 05:29
dep. 05:29
43 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:31
dep. 05:31
44 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:33
dep. 05:33
45 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:35
dep. 05:35
45.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 05:37
dep. 05:37
46 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:39
dep. 05:39
47 km
Smederevo, Stara Železara
arr. 05:43
49 km
04:35 05:50 (01:15)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 04:35
Krnjevo, Center
arr. 04:37
dep. 04:37
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 04:40
dep. 04:40
2 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 04:42
dep. 04:42
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 04:43
dep. 04:43
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 04:45
dep. 04:45
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 04:48
dep. 04:48
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 04:50
dep. 04:50
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 04:53
dep. 04:53
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 04:55
dep. 04:55
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 04:56
dep. 04:56
13 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 04:58
dep. 04:58
14 km
Saraorci, Center
arr. 05:02
dep. 05:02
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:06
dep. 05:06
19 km
Lugavcina, 2
arr. 05:10
dep. 05:10
20 km
Lugavcina
arr. 05:12
dep. 05:12
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:14
dep. 05:14
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:17
dep. 05:17
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:20
dep. 05:20
27 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
28 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
29 km
Mala Krsna
arr. 05:25
dep. 05:25
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 05:27
dep. 05:27
31 km
Vranovo
arr. 05:28
dep. 05:28
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 05:30
dep. 05:30
33 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 05:36
dep. 05:36
36 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 05:37
dep. 05:37
37 km
Radinac
arr. 05:38
dep. 05:38
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 05:40
dep. 05:40
39 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 05:41
dep. 05:41
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 05:43
dep. 05:43
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 05:45
dep. 05:45
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 05:46
dep. 05:46
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 05:47
dep. 05:47
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 05:48
dep. 05:48
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 05:50
45 km
05:12 06:30 (01:18)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 05:12
Krnjevo, Ž.st.
arr. 05:16
dep. 05:16
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:19
dep. 05:19
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 05:21
dep. 05:21
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:22
dep. 05:22
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:32
dep. 05:32
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 05:34
dep. 05:34
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:37
dep. 05:37
14 km
Saraorci, Center
arr. 05:40
dep. 05:40
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:42
dep. 05:42
17 km
Lugavcina, 2
arr. 05:46
dep. 05:46
20 km
Lugavcina
arr. 05:48
dep. 05:48
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:51
dep. 05:51
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:54
dep. 05:54
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 05:56
dep. 05:56
26 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 05:58
dep. 05:58
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
29 km
Mala Krsna
arr. 06:02
dep. 06:02
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:04
dep. 06:04
31 km
Vranovo
arr. 06:06
dep. 06:06
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 06:10
dep. 06:10
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:13
dep. 06:13
36.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 06:14
dep. 06:14
37 km
Radinac
arr. 06:16
dep. 06:16
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 06:17
dep. 06:17
38.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:19
dep. 06:19
39.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:22
dep. 06:22
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 06:26
dep. 06:26
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:27
dep. 06:27
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
45 km
05:21 06:35 (01:14)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 05:21
Krnjevo, Center
arr. 05:22
dep. 05:22
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:25
dep. 05:25
3 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:26
dep. 05:26
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:27
dep. 05:27
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:33
dep. 05:33
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:36
dep. 05:36
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 05:38
dep. 05:38
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 05:41
dep. 05:41
14 km
Saraorci, Center
arr. 05:44
dep. 05:44
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 05:45
dep. 05:45
17 km
Lugavcina, 2
arr. 05:50
dep. 05:50
20 km
Lugavcina
arr. 05:51
dep. 05:51
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 05:54
dep. 05:54
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
25 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:03
dep. 06:03
29 km
Mala Krsna
arr. 06:05
dep. 06:05
30 km
Vranovo
arr. 06:08
dep. 06:08
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 06:13
dep. 06:13
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:16
dep. 06:16
37 km
Radinac
arr. 06:17
dep. 06:17
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:20
dep. 06:20
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:22
dep. 06:22
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:24
dep. 06:24
42 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:26
dep. 06:26
43 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:28
dep. 06:28
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:30
45 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:35
48 km
05:43 06:55 (01:12)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 05:43
Krnjevo, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:48
dep. 05:48
3 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:49
dep. 05:49
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:50
dep. 05:50
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 05:56
dep. 05:56
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 05:59
dep. 05:59
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 06:00
dep. 06:00
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:03
dep. 06:03
14 km
Saraorci, Center
arr. 06:06
dep. 06:06
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:07
dep. 06:07
17 km
Lugavcina, 2
arr. 06:11
dep. 06:11
20 km
Lugavcina
arr. 06:13
dep. 06:13
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:16
dep. 06:16
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:19
dep. 06:19
25 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:22
dep. 06:22
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:25
dep. 06:25
29 km
Mala Krsna
arr. 06:27
dep. 06:27
30 km
Vranovo
arr. 06:30
dep. 06:30
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 06:34
dep. 06:34
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:37
dep. 06:37
37 km
Radinac
arr. 06:39
dep. 06:39
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 06:42
dep. 06:42
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 06:44
dep. 06:44
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Smederevo, Senjak
arr. 06:47
dep. 06:47
43 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 06:48
dep. 06:48
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
45 km
Smederevo, Prevoz
arr. 06:55
48 km
05:48 07:15 (01:27)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 05:48
Krnjevo, Center
arr. 05:50
dep. 05:50
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 05:56
dep. 05:56
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 05:58
dep. 05:58
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 06:00
dep. 06:00
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 06:06
dep. 06:06
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:10
dep. 06:10
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 06:12
dep. 06:12
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:14
dep. 06:14
13 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:17
dep. 06:17
14 km
Saraorci, Center
arr. 06:21
dep. 06:21
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:25
dep. 06:25
19 km
Lugavcina, 2
arr. 06:29
dep. 06:29
20 km
Lugavcina
arr. 06:31
dep. 06:31
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:34
dep. 06:34
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:37
dep. 06:37
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:41
dep. 06:41
27 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:43
dep. 06:43
28 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 06:45
dep. 06:45
29 km
Mala Krsna
arr. 06:47
dep. 06:47
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 06:49
dep. 06:49
31 km
Vranovo
arr. 06:50
dep. 06:50
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 06:53
dep. 06:53
33 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 06:56
dep. 06:56
36 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 06:58
dep. 06:58
37 km
Radinac
arr. 07:00
dep. 07:00
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 07:02
dep. 07:02
39 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 07:03
dep. 07:03
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 07:05
dep. 07:05
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:07
dep. 07:07
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:09
dep. 07:09
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:11
dep. 07:11
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 07:13
dep. 07:13
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:15
45 km
06:12 07:30 (01:18)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 06:12
Krnjevo, Ž.st.
arr. 06:16
dep. 06:16
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 06:19
dep. 06:19
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 06:22
dep. 06:22
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 06:32
dep. 06:32
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 06:34
dep. 06:34
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 06:37
dep. 06:37
14 km
Saraorci, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 06:42
dep. 06:42
17 km
Lugavcina, 2
arr. 06:46
dep. 06:46
20 km
Lugavcina
arr. 06:48
dep. 06:48
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 06:51
dep. 06:51
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 06:54
dep. 06:54
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 06:56
dep. 06:56
26 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 06:58
dep. 06:58
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:01
dep. 07:01
29 km
Mala Krsna
arr. 07:02
dep. 07:02
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:04
dep. 07:04
31 km
Vranovo
arr. 07:06
dep. 07:06
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 07:10
dep. 07:10
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 07:13
dep. 07:13
36.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 07:14
dep. 07:14
37 km
Radinac
arr. 07:16
dep. 07:16
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 07:17
dep. 07:17
38.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 07:19
dep. 07:19
39.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 07:22
dep. 07:22
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 07:24
dep. 07:24
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 07:26
dep. 07:26
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 07:27
dep. 07:27
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 07:28
dep. 07:28
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:30
45 km
06:57 08:15 (01:18)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 06:57
Krnjevo, Ž.st.
arr. 07:01
dep. 07:01
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:04
dep. 07:04
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:07
dep. 07:07
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:11
dep. 07:11
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:17
dep. 07:17
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:19
dep. 07:19
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:22
dep. 07:22
14 km
Saraorci, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 07:27
dep. 07:27
17 km
Lugavcina, 2
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Lugavcina
arr. 07:33
dep. 07:33
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 07:36
dep. 07:36
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 07:39
dep. 07:39
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 07:41
dep. 07:41
26 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 07:43
dep. 07:43
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 07:46
dep. 07:46
29 km
Mala Krsna
arr. 07:47
dep. 07:47
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 07:49
dep. 07:49
31 km
Vranovo
arr. 07:51
dep. 07:51
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 07:55
dep. 07:55
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 07:58
dep. 07:58
36.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 07:59
dep. 07:59
37 km
Radinac
arr. 08:01
dep. 08:01
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 08:02
dep. 08:02
38.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 08:04
dep. 08:04
39.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 08:07
dep. 08:07
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:09
dep. 08:09
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:11
dep. 08:11
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:12
dep. 08:12
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 08:13
dep. 08:13
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:15
45 km
07:35 08:50 (01:15)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 07:35
Krnjevo, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 07:40
dep. 07:40
2 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 07:42
dep. 07:42
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 07:43
dep. 07:43
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 07:45
dep. 07:45
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 07:48
dep. 07:48
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 07:50
dep. 07:50
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 07:53
dep. 07:53
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 07:55
dep. 07:55
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 07:56
dep. 07:56
13 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 07:58
dep. 07:58
14 km
Saraorci, Center
arr. 08:02
dep. 08:02
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 08:06
dep. 08:06
19 km
Lugavcina, 2
arr. 08:10
dep. 08:10
20 km
Lugavcina
arr. 08:12
dep. 08:12
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 08:14
dep. 08:14
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 08:20
dep. 08:20
27 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 08:22
dep. 08:22
28 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 08:23
dep. 08:23
29 km
Mala Krsna
arr. 08:25
dep. 08:25
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 08:27
dep. 08:27
31 km
Vranovo
arr. 08:28
dep. 08:28
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 08:30
dep. 08:30
33 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 08:36
dep. 08:36
36 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 08:37
dep. 08:37
37 km
Radinac
arr. 08:38
dep. 08:38
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 08:40
dep. 08:40
39 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 08:41
dep. 08:41
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 08:43
dep. 08:43
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 08:45
dep. 08:45
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 08:46
dep. 08:46
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 08:47
dep. 08:47
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 08:48
dep. 08:48
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:50
45 km
08:35 09:50 (01:15)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 08:35
Krnjevo, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 08:40
dep. 08:40
2 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 08:42
dep. 08:42
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 08:43
dep. 08:43
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 08:45
dep. 08:45
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 08:48
dep. 08:48
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 08:50
dep. 08:50
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 08:53
dep. 08:53
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 08:55
dep. 08:55
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 08:56
dep. 08:56
13 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 08:58
dep. 08:58
14 km
Saraorci, Center
arr. 09:02
dep. 09:02
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 09:06
dep. 09:06
19 km
Lugavcina, 2
arr. 09:10
dep. 09:10
20 km
Lugavcina
arr. 09:12
dep. 09:12
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:14
dep. 09:14
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:17
dep. 09:17
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:20
dep. 09:20
27 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:22
dep. 09:22
28 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:23
dep. 09:23
29 km
Mala Krsna
arr. 09:25
dep. 09:25
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:27
dep. 09:27
31 km
Vranovo
arr. 09:28
dep. 09:28
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:30
dep. 09:30
33 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 09:36
dep. 09:36
36 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 09:37
dep. 09:37
37 km
Radinac
arr. 09:38
dep. 09:38
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 09:40
dep. 09:40
39 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 09:41
dep. 09:41
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 09:43
dep. 09:43
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 09:45
dep. 09:45
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 09:46
dep. 09:46
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 09:47
dep. 09:47
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 09:48
dep. 09:48
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:50
45 km
08:57 10:15 (01:18)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 08:57
Krnjevo, Ž.st.
arr. 09:01
dep. 09:01
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:04
dep. 09:04
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 09:06
dep. 09:06
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:07
dep. 09:07
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 09:11
dep. 09:11
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 09:17
dep. 09:17
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 09:19
dep. 09:19
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 09:22
dep. 09:22
14 km
Saraorci, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 09:27
dep. 09:27
17 km
Lugavcina, 2
arr. 09:31
dep. 09:31
20 km
Lugavcina
arr. 09:33
dep. 09:33
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 09:36
dep. 09:36
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 09:39
dep. 09:39
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 09:41
dep. 09:41
26 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 09:43
dep. 09:43
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 09:46
dep. 09:46
29 km
Mala Krsna
arr. 09:47
dep. 09:47
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 09:49
dep. 09:49
31 km
Vranovo
arr. 09:51
dep. 09:51
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 09:55
dep. 09:55
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 09:58
dep. 09:58
36.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 09:59
dep. 09:59
37 km
Radinac
arr. 10:01
dep. 10:01
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 10:02
dep. 10:02
38.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:04
dep. 10:04
39.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 10:07
dep. 10:07
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:09
dep. 10:09
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 10:11
dep. 10:11
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:12
dep. 10:12
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 10:13
dep. 10:13
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
45 km
09:40 11:10 (01:30)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 09:40
Krnjevo, Center
arr. 09:42
dep. 09:42
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 09:46
dep. 09:46
2 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 09:48
dep. 09:48
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 09:50
dep. 09:50
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 09:52
dep. 09:52
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 09:54
dep. 09:54
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 09:58
dep. 09:58
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 10:02
dep. 10:02
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 10:04
dep. 10:04
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 10:06
dep. 10:06
13 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 10:08
dep. 10:08
14 km
Saraorci, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:18
dep. 10:18
19 km
Lugavcina, 2
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Lugavcina
arr. 10:22
dep. 10:22
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:26
dep. 10:26
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:30
dep. 10:30
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 10:34
dep. 10:34
27 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
28 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 10:38
dep. 10:38
29 km
Mala Krsna
arr. 10:40
dep. 10:40
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 10:42
dep. 10:42
31 km
Vranovo
arr. 10:45
dep. 10:45
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 10:50
dep. 10:50
33 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 10:53
dep. 10:53
36 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 10:54
dep. 10:54
37 km
Radinac
arr. 10:56
dep. 10:56
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 10:58
dep. 10:58
39 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 10:59
dep. 10:59
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 11:02
dep. 11:02
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:04
dep. 11:04
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:06
dep. 11:06
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:07
dep. 11:07
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 11:08
dep. 11:08
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:10
45 km
10:15 11:30 (01:15)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 10:15
Krnjevo, Center
arr. 10:17
dep. 10:17
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 10:20
dep. 10:20
2 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 10:22
dep. 10:22
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 10:23
dep. 10:23
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 10:25
dep. 10:25
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 10:28
dep. 10:28
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 10:30
dep. 10:30
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 10:33
dep. 10:33
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 10:35
dep. 10:35
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 10:36
dep. 10:36
13 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 10:38
dep. 10:38
14 km
Saraorci, Center
arr. 10:42
dep. 10:42
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 10:46
dep. 10:46
19 km
Lugavcina, 2
arr. 10:50
dep. 10:50
20 km
Lugavcina
arr. 10:52
dep. 10:52
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 10:54
dep. 10:54
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 10:57
dep. 10:57
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
27 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 11:02
dep. 11:02
28 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
29 km
Mala Krsna
arr. 11:05
dep. 11:05
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 11:07
dep. 11:07
31 km
Vranovo
arr. 11:08
dep. 11:08
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 11:10
dep. 11:10
33 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 11:16
dep. 11:16
36 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 11:17
dep. 11:17
37 km
Radinac
arr. 11:18
dep. 11:18
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 11:20
dep. 11:20
39 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 11:21
dep. 11:21
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 11:23
dep. 11:23
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 11:25
dep. 11:25
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 11:26
dep. 11:26
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 11:27
dep. 11:27
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 11:28
dep. 11:28
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:30
45 km
11:23 12:55 (01:32)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 11:23
Krnjevo, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:29
dep. 11:29
2 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:31
dep. 11:31
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:34
dep. 11:34
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 11:36
dep. 11:36
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:43
dep. 11:43
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 11:46
dep. 11:46
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 11:50
dep. 11:50
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 11:52
dep. 11:52
13 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 11:55
dep. 11:55
14 km
Saraorci, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:03
dep. 12:03
19 km
Lugavcina, 2
arr. 12:07
dep. 12:07
20 km
Lugavcina
arr. 12:09
dep. 12:09
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:12
dep. 12:12
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:19
dep. 12:19
27 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:21
dep. 12:21
28 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:23
dep. 12:23
29 km
Mala Krsna
arr. 12:25
dep. 12:25
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:27
dep. 12:27
31 km
Vranovo
arr. 12:29
dep. 12:29
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:30
dep. 12:30
33 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:33
dep. 12:33
36 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:34
dep. 12:34
37 km
Radinac
arr. 12:36
dep. 12:36
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 12:38
dep. 12:38
39 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 12:39
dep. 12:39
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 12:42
dep. 12:42
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:45
dep. 12:45
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 12:48
dep. 12:48
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:50
dep. 12:50
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 12:52
dep. 12:52
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:55
45 km
11:43 13:06 (01:23)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 11:43
Krnjevo, Center
arr. 11:45
dep. 11:45
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 11:48
dep. 11:48
3 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 11:50
dep. 11:50
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 11:55
dep. 11:55
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 11:58
dep. 11:58
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:01
dep. 12:01
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 12:03
dep. 12:03
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:06
dep. 12:06
14 km
Saraorci, Center
arr. 12:09
dep. 12:09
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:11
dep. 12:11
17 km
Lugavcina, 2
arr. 12:16
dep. 12:16
20 km
Lugavcina
arr. 12:18
dep. 12:18
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:21
dep. 12:21
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:24
dep. 12:24
25 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:27
dep. 12:27
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:30
dep. 12:30
29 km
Mala Krsna
arr. 12:32
dep. 12:32
30 km
Vranovo
arr. 12:35
dep. 12:35
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:40
dep. 12:40
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:44
dep. 12:44
37 km
Radinac
arr. 12:46
dep. 12:46
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 12:50
dep. 12:50
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 12:52
dep. 12:52
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 12:54
dep. 12:54
42 km
Smederevo, Senjak
arr. 12:56
dep. 12:56
43 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 12:58
dep. 12:58
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
45 km
Smederevo, Prevoz
arr. 13:06
48 km
11:57 13:15 (01:18)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 11:57
Krnjevo, Ž.st.
arr. 12:01
dep. 12:01
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 12:04
dep. 12:04
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 12:11
dep. 12:11
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 12:17
dep. 12:17
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 12:19
dep. 12:19
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 12:22
dep. 12:22
14 km
Saraorci, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 12:27
dep. 12:27
17 km
Lugavcina, 2
arr. 12:31
dep. 12:31
20 km
Lugavcina
arr. 12:33
dep. 12:33
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 12:36
dep. 12:36
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 12:39
dep. 12:39
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 12:41
dep. 12:41
26 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 12:46
dep. 12:46
29 km
Mala Krsna
arr. 12:47
dep. 12:47
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 12:49
dep. 12:49
31 km
Vranovo
arr. 12:51
dep. 12:51
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 12:55
dep. 12:55
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 12:58
dep. 12:58
36.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 12:59
dep. 12:59
37 km
Radinac
arr. 13:01
dep. 13:01
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 13:02
dep. 13:02
38.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 13:04
dep. 13:04
39.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 13:07
dep. 13:07
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 13:09
dep. 13:09
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 13:11
dep. 13:11
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 13:12
dep. 13:12
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 13:13
dep. 13:13
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:15
45 km
12:16 13:15 (00:59)
Railway station - Krnjevo - Trnovce
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:16
Milosevac kod Velike Plane, Railway station
arr. 12:19
dep. 12:20
4 km
Lozovik kod Velike Plane, Railway station - Lozovik - Saraoci
arr. 12:24
dep. 12:25
8 km
Saraorci, Railway station
arr. 12:27
dep. 12:28
9 km
Lugavcina, Railway station
arr. 12:32
dep. 12:33
11 km
Osipaonica, Railway station
arr. 12:35
dep. 12:36
16 km
Osipaonica, Stajaliste
arr. 12:38
dep. 12:39
18 km
Skobalj kod Smedereva, Railway station
arr. 12:42
dep. 12:43
20 km
Mala Krsna, Railway station
arr. 12:49
dep. 12:50
24 km
Vranovo, Railway station
arr. 12:54
dep. 12:55
28 km
Radinac, Railway station
arr. 13:02
dep. 13:03
30 km
Smederevo, Godomin
arr. 13:08
dep. 13:09
34 km
Smederevo, Railway station
arr. 13:15
38 km
13:10 14:30 (01:20)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 13:10
Krnjevo, Center
arr. 13:14
dep. 13:14
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 13:16
dep. 13:16
2 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 13:19
dep. 13:19
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 13:23
dep. 13:23
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 13:25
dep. 13:25
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 13:29
dep. 13:29
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 13:33
dep. 13:33
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:34
dep. 13:34
13 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:35
dep. 13:35
14 km
Saraorci, Center
arr. 13:38
dep. 13:38
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:41
dep. 13:41
19 km
Lugavcina, 2
arr. 13:42
dep. 13:42
20 km
Lugavcina
arr. 13:43
dep. 13:43
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:45
dep. 13:45
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:49
dep. 13:49
27 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:52
dep. 13:52
28 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 13:54
dep. 13:54
29 km
Mala Krsna
arr. 13:58
dep. 13:58
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:00
dep. 14:00
31 km
Vranovo
arr. 14:02
dep. 14:02
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 14:05
dep. 14:05
33 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:07
dep. 14:07
36 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 14:08
dep. 14:08
37 km
Radinac
arr. 14:12
dep. 14:12
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 14:16
dep. 14:16
39 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:18
dep. 14:18
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:20
dep. 14:20
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:22
dep. 14:22
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:24
dep. 14:24
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:26
dep. 14:26
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
45 km
13:12 14:30 (01:18)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 13:12
Krnjevo, Ž.st.
arr. 13:16
dep. 13:16
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 13:19
dep. 13:19
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 13:21
dep. 13:21
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 13:22
dep. 13:22
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 13:26
dep. 13:26
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 13:32
dep. 13:32
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 13:34
dep. 13:34
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 13:37
dep. 13:37
14 km
Saraorci, Center
arr. 13:40
dep. 13:40
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 13:42
dep. 13:42
17 km
Lugavcina, 2
arr. 13:46
dep. 13:46
20 km
Lugavcina
arr. 13:48
dep. 13:48
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 13:51
dep. 13:51
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 13:54
dep. 13:54
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 13:56
dep. 13:56
26 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 13:58
dep. 13:58
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
29 km
Mala Krsna
arr. 14:02
dep. 14:02
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 14:04
dep. 14:04
31 km
Vranovo
arr. 14:06
dep. 14:06
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 14:10
dep. 14:10
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 14:13
dep. 14:13
36.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 14:14
dep. 14:14
37 km
Radinac
arr. 14:16
dep. 14:16
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 14:17
dep. 14:17
38.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 14:19
dep. 14:19
39.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 14:22
dep. 14:22
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:24
dep. 14:24
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 14:26
dep. 14:26
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:27
dep. 14:27
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 14:28
dep. 14:28
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:30
45 km
14:28 16:00 (01:32)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 14:28
Krnjevo, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 14:36
dep. 14:36
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 14:39
dep. 14:39
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 14:42
dep. 14:42
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 14:44
dep. 14:44
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 14:50
dep. 14:50
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 14:55
dep. 14:55
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 14:58
dep. 14:58
13 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:00
dep. 15:00
14 km
Saraorci, Center
arr. 15:04
dep. 15:04
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:08
dep. 15:08
19 km
Lugavcina, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
20 km
Lugavcina
arr. 15:15
dep. 15:15
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:18
dep. 15:18
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:24
dep. 15:24
27 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
28 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 15:28
dep. 15:28
29 km
Mala Krsna
arr. 15:30
dep. 15:30
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 15:32
dep. 15:32
31 km
Vranovo
arr. 15:34
dep. 15:34
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 15:35
dep. 15:35
33 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 15:38
dep. 15:38
36 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 15:39
dep. 15:39
37 km
Radinac
arr. 15:41
dep. 15:41
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 15:43
dep. 15:43
39 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 15:46
dep. 15:46
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 15:48
dep. 15:48
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 15:50
dep. 15:50
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 15:52
dep. 15:52
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 15:54
dep. 15:54
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 15:57
dep. 15:57
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:00
45 km
15:12 16:30 (01:18)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 15:12
Krnjevo, Ž.st.
arr. 15:16
dep. 15:16
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:19
dep. 15:19
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:22
dep. 15:22
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:32
dep. 15:32
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 15:34
dep. 15:34
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 15:37
dep. 15:37
14 km
Saraorci, Center
arr. 15:40
dep. 15:40
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 15:42
dep. 15:42
17 km
Lugavcina, 2
arr. 15:46
dep. 15:46
20 km
Lugavcina
arr. 15:48
dep. 15:48
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 15:51
dep. 15:51
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 15:54
dep. 15:54
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 15:56
dep. 15:56
26 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 15:58
dep. 15:58
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:01
dep. 16:01
29 km
Mala Krsna
arr. 16:02
dep. 16:02
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 16:04
dep. 16:04
31 km
Vranovo
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 16:10
dep. 16:10
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 16:13
dep. 16:13
36.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 16:14
dep. 16:14
37 km
Radinac
arr. 16:16
dep. 16:16
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 16:17
dep. 16:17
38.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 16:19
dep. 16:19
39.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 16:22
dep. 16:22
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:24
dep. 16:24
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 16:26
dep. 16:26
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:27
dep. 16:27
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 16:28
dep. 16:28
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:30
45 km
15:42 16:55 (01:13)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 15:42
Krnjevo, Center
arr. 15:43
dep. 15:43
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 15:46
dep. 15:46
3 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 15:47
dep. 15:47
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 15:48
dep. 15:48
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 15:51
dep. 15:51
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 15:54
dep. 15:54
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 15:57
dep. 15:57
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 15:59
dep. 15:59
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:02
dep. 16:02
14 km
Saraorci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:06
dep. 16:06
17 km
Lugavcina, 2
arr. 16:10
dep. 16:10
20 km
Lugavcina
arr. 16:11
dep. 16:11
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:14
dep. 16:14
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:17
dep. 16:17
25 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:20
dep. 16:20
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 16:23
dep. 16:23
29 km
Mala Krsna
arr. 16:24
dep. 16:24
30 km
Vranovo
arr. 16:27
dep. 16:27
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 16:31
dep. 16:31
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 16:34
dep. 16:34
37 km
Radinac
arr. 16:36
dep. 16:36
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 16:40
dep. 16:40
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 16:42
dep. 16:42
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:44
dep. 16:44
42 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:46
dep. 16:46
43 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 16:48
dep. 16:48
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
45 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:55
48 km
16:12 17:30 (01:18)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 16:12
Krnjevo, Ž.st.
arr. 16:16
dep. 16:16
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:19
dep. 16:19
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 16:21
dep. 16:21
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:22
dep. 16:22
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 16:32
dep. 16:32
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 16:34
dep. 16:34
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 16:37
dep. 16:37
14 km
Saraorci, Center
arr. 16:40
dep. 16:40
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 16:42
dep. 16:42
17 km
Lugavcina, 2
arr. 16:46
dep. 16:46
20 km
Lugavcina
arr. 16:48
dep. 16:48
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 16:51
dep. 16:51
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 16:54
dep. 16:54
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 16:56
dep. 16:56
26 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 16:58
dep. 16:58
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:01
dep. 17:01
29 km
Mala Krsna
arr. 17:02
dep. 17:02
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 17:04
dep. 17:04
31 km
Vranovo
arr. 17:06
dep. 17:06
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:10
dep. 17:10
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:13
dep. 17:13
36.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 17:14
dep. 17:14
37 km
Radinac
arr. 17:16
dep. 17:16
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 17:17
dep. 17:17
38.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:19
dep. 17:19
39.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:22
dep. 17:22
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:24
dep. 17:24
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 17:26
dep. 17:26
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:27
dep. 17:27
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:28
dep. 17:28
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
45 km
16:43 18:04 (01:21)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 16:43
Krnjevo, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 16:48
dep. 16:48
3 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 16:50
dep. 16:50
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 16:52
dep. 16:52
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 16:58
dep. 16:58
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 17:01
dep. 17:01
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 17:03
dep. 17:03
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:06
dep. 17:06
14 km
Saraorci, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 17:11
dep. 17:11
17 km
Lugavcina, 2
arr. 17:16
dep. 17:16
20 km
Lugavcina
arr. 17:18
dep. 17:18
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:21
dep. 17:21
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:24
dep. 17:24
25 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:27
dep. 17:27
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 17:30
dep. 17:30
29 km
Mala Krsna
arr. 17:32
dep. 17:32
30 km
Vranovo
arr. 17:35
dep. 17:35
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 17:40
dep. 17:40
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 17:44
dep. 17:44
37 km
Radinac
arr. 17:46
dep. 17:46
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 17:50
dep. 17:50
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 17:52
dep. 17:52
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:54
dep. 17:54
42 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:56
dep. 17:56
43 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 17:58
dep. 17:58
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
45 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:04
48 km
17:12 18:30 (01:18)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 17:12
Krnjevo, Ž.st.
arr. 17:16
dep. 17:16
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:19
dep. 17:19
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 17:21
dep. 17:21
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:22
dep. 17:22
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:26
dep. 17:26
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 17:32
dep. 17:32
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 17:34
dep. 17:34
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 17:37
dep. 17:37
14 km
Saraorci, Center
arr. 17:40
dep. 17:40
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 17:42
dep. 17:42
17 km
Lugavcina, 2
arr. 17:46
dep. 17:46
20 km
Lugavcina
arr. 17:48
dep. 17:48
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 17:51
dep. 17:51
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 17:54
dep. 17:54
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 17:56
dep. 17:56
26 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 17:58
dep. 17:58
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:01
dep. 18:01
29 km
Mala Krsna
arr. 18:02
dep. 18:02
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:04
dep. 18:04
31 km
Vranovo
arr. 18:06
dep. 18:06
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 18:10
dep. 18:10
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 18:13
dep. 18:13
36.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 18:14
dep. 18:14
37 km
Radinac
arr. 18:16
dep. 18:16
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 18:17
dep. 18:17
38.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 18:19
dep. 18:19
39.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 18:22
dep. 18:22
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:24
dep. 18:24
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:26
dep. 18:26
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:27
dep. 18:27
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 18:28
dep. 18:28
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:30
45 km
17:45 19:00 (01:15)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 17:45
Krnjevo, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 17:50
dep. 17:50
2 km
Trnovce kod Velike Plane, Center
arr. 17:52
dep. 17:52
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 17:53
dep. 17:53
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Tabacina
arr. 17:55
dep. 17:55
6 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 17:57
dep. 17:57
7 km
Milosevac kod Velike Plane, Traf. st.
arr. 18:00
dep. 18:00
9 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 18:03
dep. 18:03
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Rask. Ul. Moravska
arr. 18:05
dep. 18:05
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 18:07
dep. 18:07
13 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 18:08
dep. 18:08
14 km
Saraorci, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 18:16
dep. 18:16
19 km
Lugavcina, 2
arr. 18:20
dep. 18:20
20 km
Lugavcina
arr. 18:22
dep. 18:22
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 18:25
dep. 18:25
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 18:27
dep. 18:27
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 18:30
dep. 18:30
27 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 18:32
dep. 18:32
28 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 18:33
dep. 18:33
29 km
Mala Krsna
arr. 18:35
dep. 18:35
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 18:37
dep. 18:37
31 km
Vranovo
arr. 18:38
dep. 18:38
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 18:40
dep. 18:40
33 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 18:45
dep. 18:45
36 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 18:47
dep. 18:47
37 km
Radinac
arr. 18:48
dep. 18:48
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 18:50
dep. 18:50
39 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 18:51
dep. 18:51
40 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 18:53
dep. 18:53
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 18:55
dep. 18:55
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 18:56
dep. 18:56
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 18:57
dep. 18:57
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 18:58
dep. 18:58
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:00
45 km
20:42 22:00 (01:18)
Drenje
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Krnjevo, Drenje
dep. 20:42
Krnjevo, Ž.st.
arr. 20:46
dep. 20:46
1 km
Trnovce kod Velike Plane, 1
arr. 20:49
dep. 20:49
3 km
Trnovce kod Velike Plane, 2
arr. 20:51
dep. 20:51
4 km
Milosevac kod Velike Plane, Crni Vir
arr. 20:52
dep. 20:52
5 km
Milosevac kod Velike Plane, Center
arr. 20:56
dep. 20:56
7 km
Lozovik kod Velike Plane, Škola
arr. 21:02
dep. 21:02
11 km
Lozovik kod Velike Plane, Dom zdravlja
arr. 21:04
dep. 21:04
12 km
Lozovik kod Velike Plane, Petrol station
arr. 21:07
dep. 21:07
14 km
Saraorci, Center
arr. 21:10
dep. 21:10
16 km
Saraorci, Ciglana
arr. 21:12
dep. 21:12
17 km
Lugavcina, 2
arr. 21:16
dep. 21:16
20 km
Lugavcina
arr. 21:18
dep. 21:18
21 km
Osipaonica, Mlin
arr. 21:21
dep. 21:21
23 km
Osipaonica, Intersection
arr. 21:24
dep. 21:24
25 km
Skobalj kod Smedereva, 2
arr. 21:26
dep. 21:26
26 km
Skobalj kod Smedereva, Center
arr. 21:28
dep. 21:28
27 km
Skobalj kod Smedereva, 1
arr. 21:31
dep. 21:31
29 km
Mala Krsna
arr. 21:32
dep. 21:32
30 km
Mala Krsna, Šljunkara
arr. 21:34
dep. 21:34
31 km
Vranovo
arr. 21:36
dep. 21:36
32 km
Ralja kod Smedereva
arr. 21:40
dep. 21:40
35 km
Radinac, Nova Železara 1
arr. 21:43
dep. 21:43
36.5 km
Radinac, Nova Železara 2
arr. 21:44
dep. 21:44
37 km
Radinac
arr. 21:46
dep. 21:46
38 km
Smederevo, Lipska Rampa 2
arr. 21:47
dep. 21:47
38.5 km
Smederevo, Lipska Rampa 1
arr. 21:49
dep. 21:49
39.5 km
Smederevo, Polj. Škola
arr. 21:52
dep. 21:52
41 km
Smederevo, Papazovac
arr. 21:54
dep. 21:54
42 km
Smederevo, Trafostanica
arr. 21:56
dep. 21:56
43 km
Smederevo, Senjak
arr. 21:57
dep. 21:57
43.5 km
Smederevo, Gornja Vaga
arr. 21:58
dep. 21:58
44 km
Smederevo, Bus station
arr. 22:00
45 km

Naselja Krnjevo i Smederevo su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 59min., a najduže 01h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krnjevo je u 03:43 h, dok je poslednji polazak u 20:42 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.