Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kriva Reka kod Brusa - Brus timetable

friday, 22.11.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Kriva Reka kod Brusa - Brus timetable
Departures on: thursday, 28.11.2019.
07:45 08:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2020.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kriva Reka kod Brusa
dep. 07:45
Kriva Reka kod Brusa, Most
arr. 07:50
dep. 07:50
1.5 km
Kriva Reka kod Brusa, Mackovac BR
arr. 07:55
dep. 07:55
3.5 km
Kriva Reka kod Brusa, Vesici
arr. 07:58
dep. 07:58
5 km
Kriva Reka kod Brusa, Milovanovici
arr. 08:02
dep. 08:02
6 km
Osreci, Karici
arr. 08:04
dep. 08:04
7 km
Osreci, Rajcinac
arr. 08:06
dep. 08:06
8 km
Osreci, 2
arr. 08:09
dep. 08:09
9.5 km
Osreci, 1
arr. 08:13
dep. 08:13
11.5 km
Osreci, Metlica
arr. 08:15
dep. 08:15
12.5 km
Osreci, Basici
arr. 08:17
dep. 08:17
13.5 km
Budilovina, Stajici
arr. 08:20
dep. 08:20
15.5 km
Budilovina, M
arr. 08:26
dep. 08:26
17 km
Milentija, 2
arr. 08:27
dep. 08:27
17.5 km
Milentija, 1
arr. 08:29
dep. 08:29
18.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 08:30
dep. 08:30
20 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 08:31
dep. 08:31
20.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 08:33
dep. 08:33
21.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 08:36
dep. 08:36
23 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 08:38
dep. 08:38
24 km
Brus, Hladnjaca Profesional
arr. 08:40
dep. 08:40
24.5 km
Brus, Fabrika VIS
arr. 08:41
dep. 08:41
25 km
Brus, Stadion
arr. 08:42
dep. 08:42
25.5 km
Brus, SO
arr. 08:43
dep. 08:43
26 km
Brus, Posta
arr. 08:44
dep. 08:44
26.5 km
Brus, Bus station
arr. 08:45
27 km
17:15 18:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.11.2020.
Days of service: četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kriva Reka kod Brusa
dep. 17:15
Kriva Reka kod Brusa, Most
arr. 17:20
dep. 17:20
1.5 km
Kriva Reka kod Brusa, Mackovac BR
arr. 17:25
dep. 17:25
3.5 km
Kriva Reka kod Brusa, Vesici
arr. 17:28
dep. 17:28
5 km
Kriva Reka kod Brusa, Milovanovici
arr. 17:32
dep. 17:32
6 km
Osreci, Karici
arr. 17:34
dep. 17:34
7 km
Osreci, Rajcinac
arr. 17:36
dep. 17:36
8 km
Osreci, 2
arr. 17:39
dep. 17:39
9.5 km
Osreci, 1
arr. 17:43
dep. 17:43
11.5 km
Osreci, Metlica
arr. 17:45
dep. 17:45
12.5 km
Osreci, Basici
arr. 17:47
dep. 17:47
13.5 km
Budilovina, Stajici
arr. 17:50
dep. 17:50
15.5 km
Budilovina, M
arr. 17:56
dep. 17:56
17 km
Milentija, 2
arr. 17:57
dep. 17:57
17.5 km
Milentija, 1
arr. 17:59
dep. 17:59
18.5 km
Ribari kod Brusa, 3
arr. 18:00
dep. 18:00
20 km
Ribari kod Brusa, 2
arr. 18:01
dep. 18:01
20.5 km
Ribari kod Brusa, 1
arr. 18:03
dep. 18:03
21.5 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Bozanovici
arr. 18:06
dep. 18:06
23 km
Velika Grabovnica kod Brusa, Vukajlovici
arr. 18:08
dep. 18:08
24 km
Brus, Hladnjaca Profesional
arr. 18:10
dep. 18:10
24.5 km
Brus, Fabrika VIS
arr. 18:11
dep. 18:11
25 km
Brus, Stadion
arr. 18:12
dep. 18:12
25.5 km
Brus, SO
arr. 18:13
dep. 18:13
26 km
Brus, Posta
arr. 18:14
dep. 18:14
26.5 km
Brus, Bus station
arr. 18:15
27 km

Naselja Kriva Reka kod Brusa i Brus su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kriva Reka kod Brusa je u 07:45 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.