Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Krepoljin - Krupaja timetable

saturday, 25.06.2022.
05:50 06:14 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krepoljin
dep. 05:50
Sige
arr. 06:01
dep. 06:01
5.6 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 06:05
dep. 06:05
8.4 km
Krupaja
arr. 06:14
11.8 km
Krepoljin - Krupaja timetable
Departures on: sunday, 26.06.2022.
05:50 06:14 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krepoljin
dep. 05:50
Sige
arr. 06:01
dep. 06:01
5.6 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 06:05
dep. 06:05
8.4 km
Krupaja
arr. 06:14
11.8 km
Krepoljin - Krupaja timetable
Departures on: monday, 27.06.2022.
05:50 06:14 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krepoljin
dep. 05:50
Sige
arr. 06:01
dep. 06:01
5.6 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 06:05
dep. 06:05
8.4 km
Krupaja
arr. 06:14
11.8 km
14:35 15:00 (00:25)
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: ponedeljkom bez praznika, četvrtkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krepoljin
dep. 14:35
Krepoljin, Cesma
arr. 14:44
dep. 14:44
2.7 km
Sige, Dujina vodenica
arr. 14:47
dep. 14:47
3.9 km
Sige
arr. 14:51
dep. 14:51
5.7 km
Sige, Igraliste
arr. 14:53
dep. 14:53
6.4 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 14:55
dep. 14:55
8.4 km
Milanovac kod Zagubice, Vrelo
arr. 14:57
dep. 14:57
10 km
Krupaja, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
11.8 km
Krupaja
arr. 15:00
12.8 km
Krepoljin - Krupaja timetable
Departures on: tuesday, 28.06.2022.
05:50 06:14 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krepoljin
dep. 05:50
Sige
arr. 06:01
dep. 06:01
5.6 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 06:05
dep. 06:05
8.4 km
Krupaja
arr. 06:14
11.8 km
14:00 14:30 (00:30)
The timetable is valid until: 01.09.2022.
Days of service: utorkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krepoljin
dep. 14:00
Krepoljin, Cesma
arr. 14:04
dep. 14:04
2.8 km
Sige, Dujina vodenica
arr. 14:07
dep. 14:07
4 km
Sige
arr. 14:11
dep. 14:11
5.8 km
Sige, Igraliste
arr. 14:15
dep. 14:15
6.5 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 14:20
dep. 14:20
8.5 km
Milanovac kod Zagubice, Vrelo
arr. 14:22
dep. 14:22
10.1 km
Krupaja, 1
arr. 14:24
dep. 14:24
12 km
Krupaja
arr. 14:30
13 km
Krepoljin - Krupaja timetable
Departures on: wednesday, 29.06.2022.
05:50 06:14 (00:24)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Krepoljin
dep. 05:50
Sige
arr. 06:01
dep. 06:01
5.6 km
Milanovac kod Zagubice
arr. 06:05
dep. 06:05
8.4 km
Krupaja
arr. 06:14
11.8 km

Naselja Krepoljin i Krupaja su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Krepoljin je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 14:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.