Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kravlje - Nis timetable

friday, 15.11.2019.
05:20 06:30 (01:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kravlje, Center
dep. 05:20
Kravlje, Ulaz
arr. 05:31
dep. 05:31
0.4 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
4.6 km
Vele Polje, Intersection
arr. 05:40
dep. 05:40
9.8 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 05:37
dep. 05:37
7.8 km
Paligrace, Center
arr. 05:38
dep. 05:38
8.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 05:39
dep. 05:39
8.6 km
Vele Polje, Selo
arr. 05:48
dep. 05:48
10.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 05:49
dep. 05:49
10.6 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 05:52
dep. 05:52
11.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
13.3 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 06:04
dep. 06:04
13.8 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 06:05
dep. 06:05
14.4 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 06:07
dep. 06:07
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 06:08
dep. 06:08
15.3 km
Paljina, Intersection
arr. 06:09
dep. 06:09
17.2 km
Bercinac, Center
arr. 06:10
dep. 06:10
18.7 km
Bercinac, Ulaz
arr. 06:11
dep. 06:11
19.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 06:12
dep. 06:12
20.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:14
dep. 06:14
20.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:17
dep. 06:17
21.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 06:18
dep. 06:18
22.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:19
dep. 06:19
22.8 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 06:20
dep. 06:20
23.7 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:21
dep. 06:21
24.1 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:22
dep. 06:22
24.7 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:23
dep. 06:23
25.4 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:24
dep. 06:24
26 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
26.5 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:26
dep. 06:26
27.2 km
arr. 06:27
dep. 06:27
29.2 km
Nis, MIN
arr. 06:28
dep. 06:28
30.1 km
Nis, DIN
arr. 06:29
dep. 06:29
30.9 km
Nis, Bus station
arr. 06:30
32.1 km
07:50 09:00 (01:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kravlje, Center
dep. 07:50
Kravlje, Ulaz
arr. 08:01
dep. 08:01
0.4 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 08:04
dep. 08:04
4.6 km
Vele Polje, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
9.8 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 08:07
dep. 08:07
7.8 km
Paligrace, Center
arr. 08:08
dep. 08:08
8.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 08:09
dep. 08:09
8.6 km
Vele Polje, Selo
arr. 08:18
dep. 08:18
10.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 08:19
dep. 08:19
10.6 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 08:22
dep. 08:22
11.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 08:26
dep. 08:26
13.3 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 08:34
dep. 08:34
13.8 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 08:35
dep. 08:35
14.4 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 08:37
dep. 08:37
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 08:38
dep. 08:38
15.3 km
Paljina, Intersection
arr. 08:39
dep. 08:39
17.2 km
Bercinac, Center
arr. 08:40
dep. 08:40
18.7 km
Bercinac, Ulaz
arr. 08:41
dep. 08:41
19.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 08:42
dep. 08:42
20.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:44
dep. 08:44
20.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:47
dep. 08:47
21.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 08:48
dep. 08:48
22.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:49
dep. 08:49
22.8 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 08:50
dep. 08:50
23.7 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 08:51
dep. 08:51
24.1 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 08:52
dep. 08:52
24.7 km
Camurlija, Eurometal
arr. 08:53
dep. 08:53
25.4 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 08:54
dep. 08:54
26 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
26.5 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 08:56
dep. 08:56
27.2 km
arr. 08:57
dep. 08:57
29.2 km
Nis, MIN
arr. 08:58
dep. 08:58
30.1 km
Nis, DIN
arr. 08:59
dep. 08:59
30.9 km
Nis, Bus station
arr. 09:00
32.1 km
08:45 09:55 (01:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kravlje, Center
dep. 08:45
Kravlje, Ulaz
arr. 08:56
dep. 08:56
0.4 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
4.6 km
Vele Polje, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
9.8 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 09:02
dep. 09:02
7.8 km
Paligrace, Center
arr. 09:03
dep. 09:03
8.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 09:04
dep. 09:04
8.6 km
Vele Polje, Selo
arr. 09:13
dep. 09:13
10.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 09:14
dep. 09:14
10.6 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
11.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
13.3 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 09:29
dep. 09:29
13.8 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 09:30
dep. 09:30
14.4 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 09:32
dep. 09:32
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 09:33
dep. 09:33
15.3 km
Paljina, Intersection
arr. 09:34
dep. 09:34
17.2 km
Bercinac, Center
arr. 09:35
dep. 09:35
18.7 km
Bercinac, Ulaz
arr. 09:36
dep. 09:36
19.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 09:37
dep. 09:37
20.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 09:39
dep. 09:39
20.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:42
dep. 09:42
21.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 09:43
dep. 09:43
22.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:44
dep. 09:44
22.8 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 09:45
dep. 09:45
23.7 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 09:46
dep. 09:46
24.1 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 09:47
dep. 09:47
24.7 km
Camurlija, Eurometal
arr. 09:48
dep. 09:48
25.4 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 09:49
dep. 09:49
26 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
26.5 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 09:51
dep. 09:51
27.2 km
arr. 09:52
dep. 09:52
29.2 km
Nis, MIN
arr. 09:53
dep. 09:53
30.1 km
Nis, DIN
arr. 09:54
dep. 09:54
30.9 km
Nis, Bus station
arr. 09:55
32.1 km
11:30 12:40 (01:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kravlje, Center
dep. 11:30
Kravlje, Ulaz
arr. 11:41
dep. 11:41
0.4 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 11:44
dep. 11:44
4.6 km
Vele Polje, Intersection
arr. 11:50
dep. 11:50
9.8 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 11:47
dep. 11:47
7.8 km
Paligrace, Center
arr. 11:48
dep. 11:48
8.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 11:49
dep. 11:49
8.6 km
Vele Polje, Selo
arr. 11:58
dep. 11:58
10.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 11:59
dep. 11:59
10.6 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 12:02
dep. 12:02
11.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 12:06
dep. 12:06
13.3 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 12:14
dep. 12:14
13.8 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 12:15
dep. 12:15
14.4 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 12:17
dep. 12:17
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
15.3 km
Paljina, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
17.2 km
Bercinac, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
18.7 km
Bercinac, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
19.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 12:22
dep. 12:22
20.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:24
dep. 12:24
20.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:27
dep. 12:27
21.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 12:28
dep. 12:28
22.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:29
dep. 12:29
22.8 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 12:30
dep. 12:30
23.7 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:31
dep. 12:31
24.1 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 12:32
dep. 12:32
24.7 km
Camurlija, Eurometal
arr. 12:33
dep. 12:33
25.4 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 12:34
dep. 12:34
26 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
26.5 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 12:36
dep. 12:36
27.2 km
arr. 12:37
dep. 12:37
29.2 km
Nis, MIN
arr. 12:38
dep. 12:38
30.1 km
Nis, DIN
arr. 12:39
dep. 12:39
30.9 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
32.1 km
13:25 14:35 (01:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kravlje, Center
dep. 13:25
Kravlje, Ulaz
arr. 13:36
dep. 13:36
0.4 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
4.6 km
Vele Polje, Intersection
arr. 13:45
dep. 13:45
9.8 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 13:42
dep. 13:42
7.8 km
Paligrace, Center
arr. 13:43
dep. 13:43
8.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 13:44
dep. 13:44
8.6 km
Vele Polje, Selo
arr. 13:53
dep. 13:53
10.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 13:54
dep. 13:54
10.6 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 13:57
dep. 13:57
11.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
13.3 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 14:09
dep. 14:09
13.8 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 14:10
dep. 14:10
14.4 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 14:12
dep. 14:12
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 14:13
dep. 14:13
15.3 km
Paljina, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
17.2 km
Bercinac, Center
arr. 14:15
dep. 14:15
18.7 km
Bercinac, Ulaz
arr. 14:16
dep. 14:16
19.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 14:17
dep. 14:17
20.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:19
dep. 14:19
20.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:22
dep. 14:22
21.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 14:23
dep. 14:23
22.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:24
dep. 14:24
22.8 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 14:25
dep. 14:25
23.7 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 14:26
dep. 14:26
24.1 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 14:27
dep. 14:27
24.7 km
Camurlija, Eurometal
arr. 14:28
dep. 14:28
25.4 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 14:29
dep. 14:29
26 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
26.5 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 14:31
dep. 14:31
27.2 km
arr. 14:32
dep. 14:32
29.2 km
Nis, MIN
arr. 14:33
dep. 14:33
30.1 km
Nis, DIN
arr. 14:34
dep. 14:34
30.9 km
Nis, Bus station
arr. 14:35
32.1 km
16:45 17:55 (01:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kravlje, Center
dep. 16:45
Kravlje, Ulaz
arr. 16:56
dep. 16:56
0.4 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 16:59
dep. 16:59
4.6 km
Vele Polje, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
9.8 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 17:02
dep. 17:02
7.8 km
Paligrace, Center
arr. 17:03
dep. 17:03
8.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 17:04
dep. 17:04
8.6 km
Vele Polje, Selo
arr. 17:13
dep. 17:13
10.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 17:14
dep. 17:14
10.6 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 17:17
dep. 17:17
11.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 17:21
dep. 17:21
13.3 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 17:29
dep. 17:29
13.8 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 17:30
dep. 17:30
14.4 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 17:32
dep. 17:32
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 17:33
dep. 17:33
15.3 km
Paljina, Intersection
arr. 17:34
dep. 17:34
17.2 km
Bercinac, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
18.7 km
Bercinac, Ulaz
arr. 17:36
dep. 17:36
19.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 17:37
dep. 17:37
20.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:39
dep. 17:39
20.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:42
dep. 17:42
21.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 17:43
dep. 17:43
22.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 17:44
dep. 17:44
22.8 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 17:45
dep. 17:45
23.7 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 17:46
dep. 17:46
24.1 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 17:47
dep. 17:47
24.7 km
Camurlija, Eurometal
arr. 17:48
dep. 17:48
25.4 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 17:49
dep. 17:49
26 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
26.5 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:51
dep. 17:51
27.2 km
arr. 17:52
dep. 17:52
29.2 km
Nis, MIN
arr. 17:53
dep. 17:53
30.1 km
Nis, DIN
arr. 17:54
dep. 17:54
30.9 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
32.1 km
19:15 20:25 (01:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kravlje, Center
dep. 19:15
Kravlje, Ulaz
arr. 19:26
dep. 19:26
0.4 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 19:29
dep. 19:29
4.6 km
Vele Polje, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
9.8 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 19:32
dep. 19:32
7.8 km
Paligrace, Center
arr. 19:33
dep. 19:33
8.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 19:34
dep. 19:34
8.6 km
Vele Polje, Selo
arr. 19:43
dep. 19:43
10.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 19:44
dep. 19:44
10.6 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 19:47
dep. 19:47
11.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 19:51
dep. 19:51
13.3 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 19:59
dep. 19:59
13.8 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 20:00
dep. 20:00
14.4 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 20:02
dep. 20:02
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 20:03
dep. 20:03
15.3 km
Paljina, Intersection
arr. 20:04
dep. 20:04
17.2 km
Bercinac, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
18.7 km
Bercinac, Ulaz
arr. 20:06
dep. 20:06
19.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 20:07
dep. 20:07
20.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:09
dep. 20:09
20.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:12
dep. 20:12
21.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 20:13
dep. 20:13
22.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:14
dep. 20:14
22.8 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 20:15
dep. 20:15
23.7 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 20:16
dep. 20:16
24.1 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 20:17
dep. 20:17
24.7 km
Camurlija, Eurometal
arr. 20:18
dep. 20:18
25.4 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 20:19
dep. 20:19
26 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:20
dep. 20:20
26.5 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 20:21
dep. 20:21
27.2 km
arr. 20:22
dep. 20:22
29.2 km
Nis, MIN
arr. 20:23
dep. 20:23
30.1 km
Nis, DIN
arr. 20:24
dep. 20:24
30.9 km
Nis, Bus station
arr. 20:25
32.1 km
21:45 22:55 (01:10)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kravlje, Center
dep. 21:45
Kravlje, Ulaz
arr. 21:56
dep. 21:56
0.4 km
Topilo (Vele Polje), Intersection
arr. 21:59
dep. 21:59
4.6 km
Vele Polje, Intersection
arr. 22:05
dep. 22:05
9.8 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 22:02
dep. 22:02
7.8 km
Paligrace, Center
arr. 22:03
dep. 22:03
8.3 km
Paligrace, Strugara - mlin
arr. 22:04
dep. 22:04
8.6 km
Vele Polje, Selo
arr. 22:13
dep. 22:13
10.1 km
Vele Polje, Skola
arr. 22:14
dep. 22:14
10.6 km
Vele Polje, Ulaz
arr. 22:17
dep. 22:17
11.2 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 22:21
dep. 22:21
13.3 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 22:29
dep. 22:29
13.8 km
Miljkovac kod Nisa, Selo
arr. 22:30
dep. 22:30
14.4 km
Miljkovac kod Nisa, Skola
arr. 22:32
dep. 22:32
14.8 km
Miljkovac kod Nisa, Intersection
arr. 22:33
dep. 22:33
15.3 km
Paljina, Intersection
arr. 22:34
dep. 22:34
17.2 km
Bercinac, Center
arr. 22:35
dep. 22:35
18.7 km
Bercinac, Ulaz
arr. 22:36
dep. 22:36
19.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
arr. 22:37
dep. 22:37
20.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 22:39
dep. 22:39
20.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 22:42
dep. 22:42
21.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 22:43
dep. 22:43
22.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 22:44
dep. 22:44
22.8 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 22:45
dep. 22:45
23.7 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 22:46
dep. 22:46
24.1 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 22:47
dep. 22:47
24.7 km
Camurlija, Eurometal
arr. 22:48
dep. 22:48
25.4 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 22:49
dep. 22:49
26 km
Camurlija, Intersection
arr. 22:50
dep. 22:50
26.5 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 22:51
dep. 22:51
27.2 km
arr. 22:52
dep. 22:52
29.2 km
Nis, MIN
arr. 22:53
dep. 22:53
30.1 km
Nis, DIN
arr. 22:54
dep. 22:54
30.9 km
Nis, Bus station
arr. 22:55
32.1 km

Naselja Kravlje i Nis su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kravlje je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 21:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.