Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Vrnjacka Banja timetable

monday, 19.11.2018.
05:45 06:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:45
Kraljevo, SUP
arr. 05:48
dep. 05:48
1.2 km
Ribnica
arr. 05:51
dep. 05:51
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 05:54
dep. 05:54
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 05:56
dep. 05:56
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 05:57
dep. 05:57
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 05:58
dep. 05:58
6.6 km
Ratina
arr. 06:00
dep. 06:00
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 06:01
dep. 06:01
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 06:04
dep. 06:04
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 06:06
dep. 06:06
11.8 km
Vranesi
arr. 06:08
dep. 06:08
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 06:12
dep. 06:12
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 06:15
dep. 06:15
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 06:17
dep. 06:17
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 06:19
dep. 06:19
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 06:20
dep. 06:20
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 06:22
dep. 06:22
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 06:27
dep. 06:27
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 06:30
27 km
06:05 06:55 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:05
Kraljevo, SUP
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 06:25
dep. 06:25
8 km
Podunavci, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
16 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 06:40
dep. 06:40
21 km
Vrnjci, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
24 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 06:55
27 km
06:35 07:22 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:35
Kraljevo, SUP
arr. 06:40
dep. 06:40
1.2 km
Ribnica
arr. 06:44
dep. 06:44
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 06:46
dep. 06:46
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 06:48
dep. 06:48
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 06:50
dep. 06:50
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 06:51
dep. 06:51
6.6 km
Ratina
arr. 06:52
dep. 06:52
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 06:54
dep. 06:54
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 06:55
dep. 06:55
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 06:57
dep. 06:57
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 06:58
dep. 06:58
11.8 km
Vranesi
arr. 07:00
dep. 07:00
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 07:04
dep. 07:04
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 07:07
dep. 07:07
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 07:09
dep. 07:09
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 07:11
dep. 07:11
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 07:13
dep. 07:13
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 07:15
dep. 07:15
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 07:17
dep. 07:17
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 07:18
dep. 07:18
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:22
27 km
07:00 07:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:00
Ratina
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Podunavci
arr. 07:20
dep. 07:20
15 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:30
27 km
07:10 07:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:10
Kraljevo, SUP
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 07:17
dep. 07:17
4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 07:18
dep. 07:18
4.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 07:22
dep. 07:22
6 km
Ratina
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:30
dep. 07:30
11 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 07:32
dep. 07:32
12 km
Vranesi
arr. 07:34
dep. 07:34
13 km
Podunavci, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 07:39
dep. 07:39
17 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 07:40
dep. 07:40
18 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 07:45
dep. 07:45
21 km
Vrnjci, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
24 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
27 km
07:26 08:12 (00:46)
Magnohrom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Magnohrom
dep. 07:26
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:28
dep. 07:28
1.3 km
Kraljevo, AMD
arr. 07:30
dep. 07:30
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:33
dep. 07:33
3.4 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:36
dep. 07:36
4.6 km
Ribnica
arr. 07:39
dep. 07:39
5.9 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 07:41
dep. 07:41
7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 07:43
dep. 07:43
8.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 07:45
dep. 07:45
9.3 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 07:47
dep. 07:47
10 km
Ratina
arr. 07:48
dep. 07:48
10.9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 07:49
dep. 07:49
12 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 07:51
dep. 07:51
13 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:52
dep. 07:52
14.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 07:53
dep. 07:53
15.2 km
Vranesi
arr. 07:55
dep. 07:55
16.5 km
Podunavci, Center
arr. 07:58
dep. 07:58
19 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 08:00
dep. 08:00
20.5 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 08:01
dep. 08:01
21.5 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 08:03
dep. 08:03
23.3 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:04
dep. 08:04
24.3 km
Vrnjci, Stančići
arr. 08:06
dep. 08:06
26.4 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:08
dep. 08:08
27.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 08:09
dep. 08:09
28.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:12
30.4 km
08:00 08:47 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:00
Kraljevo, SUP
arr. 08:04
dep. 08:04
1.2 km
Ribnica
arr. 08:07
dep. 08:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 08:10
dep. 08:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 08:12
dep. 08:12
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 08:14
dep. 08:14
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 08:16
dep. 08:16
6.6 km
Ratina
arr. 08:18
dep. 08:18
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 08:19
dep. 08:19
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 08:21
dep. 08:21
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 08:22
dep. 08:22
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 08:24
dep. 08:24
11.8 km
Vranesi
arr. 08:26
dep. 08:26
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 08:29
dep. 08:29
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 08:31
dep. 08:31
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 08:33
dep. 08:33
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 08:35
dep. 08:35
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 08:36
dep. 08:36
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 08:38
dep. 08:38
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:41
dep. 08:41
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 08:43
dep. 08:43
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:47
27 km
08:20 08:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:20
Ratina
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
16 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
27 km
09:21 09:55 (00:34)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:21
Ratina
arr. 09:30
dep. 09:30
7 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 09:33
dep. 09:33
9 km
Podunavci, Center
arr. 09:39
dep. 09:39
15 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 09:41
dep. 09:41
16 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 09:46
dep. 09:46
20 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:55
26 km
09:25 10:01 (00:36)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:25
Kraljevo, SUP
arr. 09:28
dep. 09:28
1.2 km
Ribnica
arr. 09:31
dep. 09:31
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 09:33
dep. 09:33
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 09:35
dep. 09:35
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 09:36
dep. 09:36
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 09:37
dep. 09:37
6.6 km
Ratina
arr. 09:38
dep. 09:38
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 09:39
dep. 09:39
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 09:40
dep. 09:40
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 09:41
dep. 09:41
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 09:42
dep. 09:42
11.8 km
Vranesi
arr. 09:44
dep. 09:44
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 09:49
dep. 09:49
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 09:50
dep. 09:50
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 09:52
dep. 09:52
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 09:53
dep. 09:53
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 09:55
dep. 09:55
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 09:57
dep. 09:57
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 09:58
dep. 09:58
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:01
27 km
09:40 09:55 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:40
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:55
10 km
09:45 10:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
21 km
10:00 10:47 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, SUP
arr. 10:04
dep. 10:04
1.2 km
Ribnica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:10
dep. 10:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 10:12
dep. 10:12
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 10:14
dep. 10:14
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:16
dep. 10:16
6.6 km
Ratina
arr. 10:18
dep. 10:18
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 10:19
dep. 10:19
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 10:21
dep. 10:21
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 10:22
dep. 10:22
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 10:24
dep. 10:24
11.8 km
Vranesi
arr. 10:26
dep. 10:26
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 10:29
dep. 10:29
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 10:31
dep. 10:31
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 10:33
dep. 10:33
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 10:35
dep. 10:35
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 10:36
dep. 10:36
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 10:38
dep. 10:38
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 10:41
dep. 10:41
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 10:43
dep. 10:43
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:47
27 km
10:45 11:24 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:45
Kraljevo, SUP
arr. 10:48
dep. 10:48
1.2 km
Ribnica
arr. 10:51
dep. 10:51
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:53
dep. 10:53
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 10:55
dep. 10:55
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 10:57
dep. 10:57
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 10:59
dep. 10:59
6.6 km
Ratina
arr. 11:00
dep. 11:00
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 11:01
dep. 11:01
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 11:03
dep. 11:03
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 11:04
dep. 11:04
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 11:05
dep. 11:05
11.8 km
Vranesi
arr. 11:07
dep. 11:07
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 11:10
dep. 11:10
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 11:12
dep. 11:12
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 11:13
dep. 11:13
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 11:15
dep. 11:15
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 11:16
dep. 11:16
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 11:18
dep. 11:18
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 11:21
dep. 11:21
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 11:24
27 km
11:25 12:10 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:25
Kraljevo, SUP
arr. 11:28
dep. 11:28
1.2 km
Ribnica
arr. 11:31
dep. 11:31
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:34
dep. 11:34
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:36
dep. 11:36
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 11:37
dep. 11:37
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 11:38
dep. 11:38
6.6 km
Ratina
arr. 11:40
dep. 11:40
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 11:41
dep. 11:41
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 11:43
dep. 11:43
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 11:44
dep. 11:44
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 11:46
dep. 11:46
11.8 km
Vranesi
arr. 11:48
dep. 11:48
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 11:52
dep. 11:52
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 11:55
dep. 11:55
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 11:57
dep. 11:57
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 11:59
dep. 11:59
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 12:00
dep. 12:00
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 12:02
dep. 12:02
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:05
dep. 12:05
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 12:07
dep. 12:07
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:10
27 km
12:00 12:32 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:00
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:32
26.5 km
12:10 12:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:10
Kraljevo, SUP
arr. 12:12
dep. 12:12
1 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:17
dep. 12:17
4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 12:18
dep. 12:18
4.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 12:20
dep. 12:20
5 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 12:22
dep. 12:22
6 km
Ratina
arr. 12:24
dep. 12:24
7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 12:28
dep. 12:28
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:30
dep. 12:30
11 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 12:32
dep. 12:32
12 km
Vranesi
arr. 12:34
dep. 12:34
13 km
Podunavci, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 12:39
dep. 12:39
17 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 12:40
dep. 12:40
18 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 12:43
dep. 12:43
20 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
24 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:55
27 km
12:11 12:57 (00:46)
Magnohrom
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Magnohrom
dep. 12:11
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 12:13
dep. 12:13
1.3 km
Kraljevo, AMD
arr. 12:15
dep. 12:15
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:18
dep. 12:18
3.4 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:21
dep. 12:21
4.6 km
Ribnica
arr. 12:24
dep. 12:24
5.9 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:26
dep. 12:26
7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 12:28
dep. 12:28
8.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 12:30
dep. 12:30
9.3 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 12:32
dep. 12:32
10 km
Ratina
arr. 12:33
dep. 12:33
10.9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 12:34
dep. 12:34
12 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 12:36
dep. 12:36
13 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:37
dep. 12:37
14.1 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 12:38
dep. 12:38
15.2 km
Vranesi
arr. 12:40
dep. 12:40
16.5 km
Podunavci, Center
arr. 12:43
dep. 12:43
19 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 12:45
dep. 12:45
20.5 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 12:46
dep. 12:46
21.5 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 12:48
dep. 12:48
23.3 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 12:49
dep. 12:49
24.3 km
Vrnjci, Stančići
arr. 12:51
dep. 12:51
26.4 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
27.9 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 12:54
dep. 12:54
28.8 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:57
30.4 km
12:22 12:54 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:22
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:54
26.3 km
12:40 13:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:40
Kraljevo, SUP
arr. 12:43
dep. 12:43
1.2 km
Ribnica
arr. 12:46
dep. 12:46
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:49
dep. 12:49
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 12:51
dep. 12:51
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 12:52
dep. 12:52
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 12:53
dep. 12:53
6.6 km
Ratina
arr. 12:55
dep. 12:55
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 12:56
dep. 12:56
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 12:58
dep. 12:58
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:59
dep. 12:59
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 13:01
dep. 13:01
11.8 km
Vranesi
arr. 13:03
dep. 13:03
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 13:07
dep. 13:07
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 13:10
dep. 13:10
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 13:12
dep. 13:12
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 13:14
dep. 13:14
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 13:15
dep. 13:15
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 13:17
dep. 13:17
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 13:22
dep. 13:22
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:25
27 km
12:45 13:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
25 km
13:40 14:27 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:40
Kraljevo, SUP
arr. 13:44
dep. 13:44
1.2 km
Ribnica
arr. 13:47
dep. 13:47
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:50
dep. 13:50
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 13:52
dep. 13:52
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 13:54
dep. 13:54
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 13:56
dep. 13:56
6.6 km
Ratina
arr. 13:58
dep. 13:58
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 13:59
dep. 13:59
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 14:01
dep. 14:01
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 14:02
dep. 14:02
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 14:04
dep. 14:04
11.8 km
Vranesi
arr. 14:05
dep. 14:05
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 14:09
dep. 14:09
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 14:11
dep. 14:11
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 14:13
dep. 14:13
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 14:15
dep. 14:15
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 14:16
dep. 14:16
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 14:19
dep. 14:19
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 14:21
dep. 14:21
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 14:23
dep. 14:23
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:27
27 km
13:45 14:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Vrnjci
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:20
27 km
14:40 15:27 (00:47)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:40
Kraljevo, SUP
arr. 14:44
dep. 14:44
1.2 km
Ribnica
arr. 14:47
dep. 14:47
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 14:50
dep. 14:50
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 14:52
dep. 14:52
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 14:54
dep. 14:54
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 14:56
dep. 14:56
6.6 km
Ratina
arr. 14:58
dep. 14:58
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 14:59
dep. 14:59
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:01
dep. 15:01
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:02
dep. 15:02
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 15:04
dep. 15:04
11.8 km
Vranesi
arr. 15:05
dep. 15:05
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 15:09
dep. 15:09
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 15:11
dep. 15:11
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 15:13
dep. 15:13
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 15:15
dep. 15:15
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 15:16
dep. 15:16
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 15:19
dep. 15:19
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 15:23
dep. 15:23
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:27
27 km
14:45 15:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
27 km
15:00 15:39 (00:39)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, SUP
arr. 15:03
dep. 15:03
1.2 km
Ribnica
arr. 15:06
dep. 15:06
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:08
dep. 15:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 15:10
dep. 15:10
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 15:12
dep. 15:12
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 15:14
dep. 15:14
6.6 km
Ratina
arr. 15:15
dep. 15:15
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 15:16
dep. 15:16
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:18
dep. 15:18
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:19
dep. 15:19
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 15:20
dep. 15:20
11.8 km
Vranesi
arr. 15:22
dep. 15:22
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 15:27
dep. 15:27
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 15:28
dep. 15:28
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 15:30
dep. 15:30
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 15:31
dep. 15:31
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 15:33
dep. 15:33
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 15:36
dep. 15:36
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:39
27 km
15:10 15:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, SUP
arr. 15:12
dep. 15:12
1 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 15:18
dep. 15:18
4.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Ratina
arr. 15:24
dep. 15:24
7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:30
dep. 15:30
11 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Vranesi
arr. 15:34
dep. 15:34
13 km
Podunavci, Center
arr. 15:38
dep. 15:38
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 15:39
dep. 15:39
17 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 15:40
dep. 15:40
18 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 15:43
dep. 15:43
20 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 15:45
dep. 15:45
21 km
Vrnjci, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
24 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:55
27 km
15:15 16:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:00
26.9 km
15:42 16:15 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:42
Ratina
arr. 15:51
dep. 15:51
5 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
7 km
Podunavci
arr. 16:01
dep. 16:01
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:03
dep. 16:03
17 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
21 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:15
26 km
15:45 16:20 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:45
Kraljevo, SUP
arr. 15:47
dep. 15:47
1 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
8 km
Podunavci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
16 km
Lipova
arr. 16:10
dep. 16:10
20 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
23 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
27 km
15:50 16:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:50
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:05
dep. 16:05
12 km
Podunavci, Center
arr. 16:10
dep. 16:10
16 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
27 km
16:00 17:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Ribnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:10
dep. 16:10
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:12
dep. 16:12
6.6 km
Ratina
arr. 16:13
dep. 16:13
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:16
dep. 16:16
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:17
dep. 16:17
11.8 km
Vranesi
arr. 16:19
dep. 16:19
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:25
dep. 16:25
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:28
dep. 16:28
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
0 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 16:33
dep. 16:33
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
27 km
17:00 17:35 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
17 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
21 km
17:00 17:45 (00:45)
SUP
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 17:00
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:45
26.5 km
17:45 18:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
27 km
18:30 19:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:30
Kraljevo, SUP
arr. 18:33
dep. 18:33
1.2 km
Ribnica
arr. 18:36
dep. 18:36
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 18:38
dep. 18:38
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 18:40
dep. 18:40
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 18:41
dep. 18:41
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 18:42
dep. 18:42
6.6 km
Ratina
arr. 18:43
dep. 18:43
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 18:44
dep. 18:44
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 18:45
dep. 18:45
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 18:46
dep. 18:46
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 18:47
dep. 18:47
11.8 km
Vranesi
arr. 18:49
dep. 18:49
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 18:52
dep. 18:52
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 18:55
dep. 18:55
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 18:56
dep. 18:56
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 18:58
dep. 18:58
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 19:02
dep. 19:02
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 19:06
dep. 19:06
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:10
27 km
19:00 19:48 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, SUP
arr. 19:04
dep. 19:04
1.2 km
Ribnica
arr. 19:07
dep. 19:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:10
dep. 19:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 19:12
dep. 19:12
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 19:14
dep. 19:14
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 19:16
dep. 19:16
6.6 km
Ratina
arr. 19:18
dep. 19:18
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 19:19
dep. 19:19
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 19:21
dep. 19:21
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 19:22
dep. 19:22
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 19:24
dep. 19:24
11.8 km
Vranesi
arr. 19:26
dep. 19:26
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 19:29
dep. 19:29
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 19:31
dep. 19:31
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 19:33
dep. 19:33
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 19:35
dep. 19:35
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 19:36
dep. 19:36
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 19:39
dep. 19:39
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 19:41
dep. 19:41
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 19:43
dep. 19:43
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 19:48
27 km
19:30 20:02 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:02
26.5 km
20:00 20:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:30
27 km
20:00 20:48 (00:48)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, SUP
arr. 20:04
dep. 20:04
1.2 km
Ribnica
arr. 20:07
dep. 20:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 20:10
dep. 20:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 20:12
dep. 20:12
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 20:14
dep. 20:14
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 20:16
dep. 20:16
6.6 km
Ratina
arr. 20:18
dep. 20:18
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 20:19
dep. 20:19
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 20:21
dep. 20:21
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 20:22
dep. 20:22
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 20:24
dep. 20:24
11.8 km
Vranesi
arr. 20:26
dep. 20:26
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 20:31
dep. 20:31
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 20:33
dep. 20:33
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 20:35
dep. 20:35
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 20:36
dep. 20:36
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 20:39
dep. 20:39
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 20:43
dep. 20:43
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:48
27 km
20:15 20:40 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:15
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:40
21 km

Naselja Kraljevo i Vrnjacka Banja su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 18 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Vrnjacka Banja iznosi od 2,12 EUR do 2,12 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.