Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Trstenik timetable

monday, 24.02.2020.
04:55 05:58 (01:03)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:55
Sirca, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 05:29
dep. 05:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
20 km
arr. 05:44
dep. 05:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:58
32 km
06:05 07:15 (01:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:05
Kraljevo, SUP
arr. 06:13
dep. 06:13
1 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 06:25
dep. 06:25
8 km
Podunavci, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
16 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 06:40
dep. 06:40
21 km
Vrnjci, Intersection
arr. 06:50
dep. 06:50
24 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 06:55
dep. 07:00
27 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 07:05
dep. 07:05
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:15
39 km
07:00 07:45 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:00
Ratina
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Podunavci
arr. 07:20
dep. 07:20
15 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
39 km
07:10 08:23 (01:13)
Bus stationBeljići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:10
Kraljevo, SUP
arr. 07:12
dep. 07:12
1 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 07:17
dep. 07:17
4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 07:18
dep. 07:18
4.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 07:20
dep. 07:20
5 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 07:22
dep. 07:22
6 km
Ratina
arr. 07:24
dep. 07:24
7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 07:27
dep. 07:27
9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 07:28
dep. 07:28
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:30
dep. 07:30
11 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 07:32
dep. 07:32
12 km
Vranesi
arr. 07:34
dep. 07:34
13 km
Podunavci, Center
arr. 07:38
dep. 07:38
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 07:39
dep. 07:39
17 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 07:40
dep. 07:40
18 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 07:43
dep. 07:43
20 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 07:45
dep. 07:45
21 km
Vrnjci, Intersection
arr. 07:50
dep. 07:50
24 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:55
dep. 08:00
27 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 08:05
dep. 08:05
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 08:08
dep. 08:08
32 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 08:10
dep. 08:10
33 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 08:16
dep. 08:16
37 km
Trstenik, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
39 km
Trstenik, Beljići
arr. 08:23
42 km
08:20 09:12 (00:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:20
Ratina
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
16 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
27 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
39 km
09:30 10:15 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:30
Trstenik, Bus station
arr. 10:15
37 km
09:40 10:10 (00:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:40
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
10 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:10
21 km
09:45 10:32 (00:47)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
29 km
12:10 13:23 (01:13)
Bus stationBeljići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:10
Kraljevo, SUP
arr. 12:12
dep. 12:12
1 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:17
dep. 12:17
4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 12:18
dep. 12:18
4.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 12:20
dep. 12:20
5 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 12:22
dep. 12:22
6 km
Ratina
arr. 12:24
dep. 12:24
7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 12:27
dep. 12:27
9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 12:28
dep. 12:28
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 12:30
dep. 12:30
11 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 12:32
dep. 12:32
12 km
Vranesi
arr. 12:34
dep. 12:34
13 km
Podunavci, Center
arr. 12:38
dep. 12:38
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 12:39
dep. 12:39
17 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 12:40
dep. 12:40
18 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 12:43
dep. 12:43
20 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 12:45
dep. 12:45
21 km
Vrnjci, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
24 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 12:55
dep. 13:00
27 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 13:05
dep. 13:05
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 13:08
dep. 13:08
32 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 13:10
dep. 13:10
33 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 13:16
dep. 13:16
37 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:20
dep. 13:20
39 km
Trstenik, Beljići
arr. 13:23
42 km
12:45 13:25 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
35 km
13:45 14:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Vrnjci
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:35
38 km
14:45 15:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:20
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 15:35
37.4 km
14:55 15:58 (01:03)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:55
Sirca, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 15:29
dep. 15:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
20 km
arr. 15:44
dep. 15:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 15:58
32 km
15:10 16:23 (01:13)
Bus stationBeljići
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, SUP
arr. 15:12
dep. 15:12
1 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:17
dep. 15:17
4 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 15:18
dep. 15:18
4.5 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 15:20
dep. 15:20
5 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 15:22
dep. 15:22
6 km
Ratina
arr. 15:24
dep. 15:24
7 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 15:27
dep. 15:27
9 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 15:28
dep. 15:28
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:30
dep. 15:30
11 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 15:32
dep. 15:32
12 km
Vranesi
arr. 15:34
dep. 15:34
13 km
Podunavci, Center
arr. 15:38
dep. 15:38
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Donji
arr. 15:39
dep. 15:39
17 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 15:40
dep. 15:40
18 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 15:43
dep. 15:43
20 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 15:45
dep. 15:45
21 km
Vrnjci, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
24 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 15:55
dep. 16:00
27 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:05
dep. 16:05
31 km
Stulac kod Vrnjacke Banje
arr. 16:08
dep. 16:08
32 km
Osaonica kod Trstenika, Popinska reka
arr. 16:10
dep. 16:10
33 km
Trstenik, Popinski Most
arr. 16:16
dep. 16:16
37 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
39 km
Trstenik, Beljići
arr. 16:23
42 km
15:45 16:35 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:45
Kraljevo, SUP
arr. 15:47
dep. 15:47
1 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 15:55
dep. 15:55
8 km
Podunavci, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
16 km
Lipova
arr. 16:10
dep. 16:10
20 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
23 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:20
dep. 16:20
27 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 16:25
dep. 16:25
31 km
Trstenik, Bus station
arr. 16:35
41 km
16:00 17:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Ribnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:10
dep. 16:10
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:12
dep. 16:12
6.6 km
Ratina
arr. 16:13
dep. 16:13
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:16
dep. 16:16
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:17
dep. 16:17
11.8 km
Vranesi
arr. 16:19
dep. 16:19
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:25
dep. 16:25
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:28
dep. 16:28
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 16:33
dep. 16:33
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
37.4 km
17:00 17:50 (00:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
17 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
21 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
35 km
17:45 18:30 (00:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
39 km
20:15 20:55 (00:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:15
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:55
29 km

Naselja Kraljevo i Trstenik su međusobno udaljena ~37 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 12 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Trstenik iznosi od 2,59 EUR do 2,59 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.