Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Tavnik timetable

sunday, 23.02.2020.
04:55 05:15 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:55
arr. 05:01
dep. 05:01
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 05:03
dep. 05:03
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:05
dep. 05:05
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 05:08
dep. 05:08
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 05:10
dep. 05:10
11.2 km
Ladevci
arr. 05:13
dep. 05:13
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 05:15
15.5 km
05:39 06:11 (00:32)
SUPIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 05:39
Kraljevo, Borjak
arr. 05:45
dep. 05:45
2.4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:49
dep. 05:49
3.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:51
dep. 05:51
4.6 km
arr. 05:54
dep. 05:54
6.9 km
Adrani, Dom
arr. 05:57
dep. 05:57
8.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:00
dep. 06:00
11 km
Milocaj, 2
arr. 06:03
dep. 06:03
13.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
14.9 km
Ladevci
arr. 06:08
dep. 06:08
17.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:11
19.2 km
05:41 06:08 (00:27)
SUPIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 05:41
arr. 05:52
dep. 05:52
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 05:54
dep. 05:54
6.7 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:56
dep. 05:56
8.8 km
Milocaj, 2
arr. 05:59
dep. 05:59
11.4 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:02
dep. 06:02
12.7 km
Ladevci
arr. 06:05
dep. 06:05
14.9 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:08
17 km
05:50 06:20 (00:30)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:50
Kraljevo, Borjak
arr. 05:52
dep. 05:52
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 05:54
dep. 05:54
2 km
arr. 05:56
dep. 05:56
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 05:57
dep. 05:57
4.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 05:58
dep. 05:58
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 06:00
dep. 06:00
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 06:02
dep. 06:02
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:03
dep. 06:03
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 06:05
dep. 06:05
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 06:06
dep. 06:06
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
12.2 km
Ladevci
arr. 06:11
dep. 06:11
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 06:12
dep. 06:12
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:13
dep. 06:13
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 06:16
dep. 06:16
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 06:20
17.9 km
05:55 06:15 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:55
arr. 06:01
dep. 06:01
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 06:03
dep. 06:03
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:05
dep. 06:05
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 06:08
dep. 06:08
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
11.2 km
Ladevci
arr. 06:13
dep. 06:13
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:15
15.5 km
06:00 06:20 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Ladevci
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:20
15 km
06:12 06:44 (00:32)
SUPIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 06:12
Kraljevo, Borjak
arr. 06:18
dep. 06:18
2.4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:22
dep. 06:22
3.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:24
dep. 06:24
4.6 km
arr. 06:27
dep. 06:27
6.9 km
Adrani, Dom
arr. 06:30
dep. 06:30
8.9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:33
dep. 06:33
11 km
Milocaj, 2
arr. 06:36
dep. 06:36
13.6 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:38
dep. 06:38
14.9 km
Ladevci
arr. 06:41
dep. 06:41
17.1 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:44
19.2 km
06:13 06:45 (00:32)
Sumarska skolaIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Sumarska skola
dep. 06:13
Kraljevo, Dom vojske
arr. 06:18
dep. 06:18
2.7 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:24
dep. 06:24
4.7 km
arr. 06:28
dep. 06:28
7 km
Adrani, Dom
arr. 06:31
dep. 06:31
9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:34
dep. 06:34
11.9 km
Milocaj, 2
arr. 06:37
dep. 06:37
13.7 km
Cvetke, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
15 km
Ladevci
arr. 06:42
dep. 06:42
17.2 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:45
19.3 km
08:00 08:20 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:00
arr. 08:06
dep. 08:06
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 08:08
dep. 08:08
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 08:10
dep. 08:10
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 08:13
dep. 08:13
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
11.2 km
Ladevci
arr. 08:18
dep. 08:18
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:20
15.5 km
08:28 08:50 (00:22)
SUPIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 08:28
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
1 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
20 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
23 km
09:00 09:20 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:00
arr. 09:06
dep. 09:06
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 09:08
dep. 09:08
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 09:10
dep. 09:10
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 09:13
dep. 09:13
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
11.2 km
Ladevci
arr. 09:18
dep. 09:18
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 09:20
15.5 km
10:31 10:58 (00:27)
SUPIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 10:31
Kraljevo, Borjak
arr. 10:37
dep. 10:37
2.4 km
arr. 10:41
dep. 10:41
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 10:44
dep. 10:44
6.7 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 10:47
dep. 10:47
8.8 km
Milocaj, 2
arr. 10:50
dep. 10:50
11.4 km
Cvetke, Intersection
arr. 10:52
dep. 10:52
12.7 km
Ladevci
arr. 10:55
dep. 10:55
14.9 km
Tavnik, Intersection
arr. 10:58
17 km
10:40 11:20 (00:40)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:40
Kraljevo, Borjak
arr. 10:42
dep. 10:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
arr. 10:46
dep. 10:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 10:47
dep. 10:47
4.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 10:48
dep. 10:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 10:50
dep. 10:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 10:52
dep. 10:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 10:54
dep. 10:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
12.2 km
Ladevci
arr. 11:08
dep. 11:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 11:10
dep. 11:10
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 11:20
17.9 km
11:38 12:15 (00:37)
BeranovacIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Beranovac
dep. 11:38
Kraljevo, SUP
arr. 11:43
dep. 11:43
3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
4 km
arr. 11:50
dep. 11:50
8 km
Adrani, Dom
arr. 11:55
dep. 11:55
9 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Milocaj, 2
arr. 12:05
dep. 12:05
14 km
Cvetke, Intersection
arr. 12:07
dep. 12:07
15 km
Ladevci
arr. 12:10
dep. 12:10
18 km
Tavnik, Intersection
arr. 12:15
20 km
12:33 13:10 (00:37)
SUPIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 12:33
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:45
1 km
Ladevci, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:10
17 km
12:40 13:20 (00:40)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:40
Kraljevo, Borjak
arr. 12:42
dep. 12:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
arr. 12:46
dep. 12:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 12:47
dep. 12:47
4.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 12:48
dep. 12:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 12:50
dep. 12:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:54
dep. 12:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
12.2 km
Ladevci
arr. 13:08
dep. 13:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 13:10
dep. 13:10
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 13:20
17.9 km
14:40 15:20 (00:40)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:40
Kraljevo, Borjak
arr. 14:42
dep. 14:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
arr. 14:46
dep. 14:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 14:47
dep. 14:47
4.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 14:48
dep. 14:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 14:50
dep. 14:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 14:52
dep. 14:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:54
dep. 14:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 14:58
dep. 14:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
12.2 km
Ladevci
arr. 15:08
dep. 15:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 15:10
dep. 15:10
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 15:20
17.9 km
15:00 15:20 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
arr. 15:06
dep. 15:06
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 15:08
dep. 15:08
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:10
dep. 15:10
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 15:13
dep. 15:13
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:15
dep. 15:15
11.2 km
Ladevci
arr. 15:18
dep. 15:18
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 15:20
15.5 km
15:06 15:33 (00:27)
SUPIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 15:06
arr. 15:17
dep. 15:17
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
6.7 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
8.8 km
Milocaj, 2
arr. 15:24
dep. 15:24
11.4 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
12.7 km
Ladevci
arr. 15:30
dep. 15:30
14.9 km
Tavnik, Intersection
arr. 15:33
17 km
16:00 16:20 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
arr. 16:06
dep. 16:06
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 16:08
dep. 16:08
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:10
dep. 16:10
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 16:13
dep. 16:13
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 16:15
dep. 16:15
11.2 km
Ladevci
arr. 16:18
dep. 16:18
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:20
15.5 km
16:13 16:40 (00:27)
SUPIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 16:13
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
1 km
Ladevci
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:40
17 km
16:50 17:10 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:50
arr. 16:56
dep. 16:56
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 16:58
dep. 16:58
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 17:00
dep. 17:00
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 17:03
dep. 17:03
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
11.2 km
Ladevci
arr. 17:08
dep. 17:08
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:10
15.5 km
17:25 17:45 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:25
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
13 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
16 km
18:30 18:50 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:30
arr. 18:36
dep. 18:36
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 18:38
dep. 18:38
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:40
dep. 18:40
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 18:43
dep. 18:43
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 18:45
dep. 18:45
11.2 km
Ladevci
arr. 18:48
dep. 18:48
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 18:50
15.5 km
18:40 19:20 (00:40)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:40
Kraljevo, Borjak
arr. 18:42
dep. 18:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 18:44
dep. 18:44
2 km
arr. 18:46
dep. 18:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 18:47
dep. 18:47
4.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 18:48
dep. 18:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 18:52
dep. 18:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:54
dep. 18:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 18:58
dep. 18:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 19:00
dep. 19:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 19:03
dep. 19:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
12.2 km
Ladevci
arr. 19:08
dep. 19:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 19:10
dep. 19:10
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 19:13
dep. 19:13
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 19:20
17.9 km
18:55 19:15 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:55
arr. 19:01
dep. 19:01
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 19:03
dep. 19:03
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 19:05
dep. 19:05
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 19:08
dep. 19:08
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
11.2 km
Ladevci
arr. 19:13
dep. 19:13
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 19:15
15.5 km
19:00 19:20 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
arr. 19:06
dep. 19:06
3.2 km
Adrani, Dom
arr. 19:08
dep. 19:08
5.2 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 19:10
dep. 19:10
7.3 km
Milocaj, 2
arr. 19:13
dep. 19:13
9.9 km
Cvetke, Intersection
arr. 19:15
dep. 19:15
11.2 km
Ladevci
arr. 19:18
dep. 19:18
13.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 19:20
15.5 km
20:11 20:38 (00:27)
SUPIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 20:11
arr. 20:22
dep. 20:22
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 20:24
dep. 20:24
6.7 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:26
dep. 20:26
8.8 km
Milocaj, 2
arr. 20:29
dep. 20:29
11.4 km
Cvetke, Intersection
arr. 20:32
dep. 20:32
12.7 km
Ladevci
arr. 20:35
dep. 20:35
14.9 km
Tavnik, Intersection
arr. 20:38
17 km
20:40 21:20 (00:40)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:40
Kraljevo, Borjak
arr. 20:42
dep. 20:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 20:44
dep. 20:44
2 km
arr. 20:46
dep. 20:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 20:47
dep. 20:47
4.2 km
Adrani, Marinkovići
arr. 20:48
dep. 20:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 20:50
dep. 20:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 20:52
dep. 20:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:54
dep. 20:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 20:58
dep. 20:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 21:05
dep. 21:05
12.2 km
Ladevci
arr. 21:08
dep. 21:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 21:10
dep. 21:10
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 21:13
dep. 21:13
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 21:16
dep. 21:16
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 21:20
17.9 km

Naselja Kraljevo i Tavnik su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.