Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Tavnik timetable

wednesday, 17.08.2022.
04:30 05:05 (00:35)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:30
Kraljevo, Borjak
arr. 04:32
dep. 04:32
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 04:34
dep. 04:34
2 km
Adrani, Tempo
arr. 04:36
dep. 04:36
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 04:37
dep. 04:37
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 04:38
dep. 04:38
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 04:40
dep. 04:40
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 04:42
dep. 04:42
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 04:44
dep. 04:44
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 04:47
dep. 04:47
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 04:48
dep. 04:48
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 04:50
dep. 04:50
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 04:52
dep. 04:52
12.2 km
Ladevci
arr. 04:54
dep. 04:54
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 04:56
dep. 04:56
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 04:58
dep. 04:58
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 05:01
dep. 05:01
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 05:05
17.9 km
05:30 06:05 (00:35)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Borjak
arr. 05:32
dep. 05:32
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 05:34
dep. 05:34
2 km
Adrani, Tempo
arr. 05:36
dep. 05:36
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 05:37
dep. 05:37
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 05:38
dep. 05:38
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 05:40
dep. 05:40
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 05:42
dep. 05:42
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 05:44
dep. 05:44
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 05:47
dep. 05:47
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 05:48
dep. 05:48
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
12.2 km
Ladevci
arr. 05:54
dep. 05:54
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 05:56
dep. 05:56
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 06:01
dep. 06:01
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 06:05
17.9 km
05:42 06:20 (00:38)
Sumarska skolaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Sumarska skola
dep. 05:42
Kraljevo, Dom vojske
arr. 05:47
dep. 05:47
2.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 05:51
dep. 05:51
3.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 05:58
dep. 05:58
5.6 km
Kraljevo, Autoput
arr. 06:03
dep. 06:03
7.8 km
arr. 06:06
dep. 06:06
10.1 km
Adrani, Dom
arr. 06:08
dep. 06:08
12.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 06:10
dep. 06:10
14.2 km
Milocaj, 1
arr. 06:13
dep. 06:13
16.8 km
Cvetke, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
18.1 km
Ladevci
arr. 06:18
dep. 06:18
20.3 km
Tavnik, Center
arr. 06:20
22.4 km
06:00 06:20 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Ladevci
arr. 06:17
dep. 06:17
13 km
Tavnik, Intersection
arr. 06:20
15 km
08:28 08:50 (00:22)
SUPIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 08:28
Kraljevo, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:30
1 km
Ladevci
arr. 08:45
dep. 08:45
20 km
Tavnik, Intersection
arr. 08:50
23 km
08:40 09:20 (00:40)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:40
Kraljevo, Borjak
arr. 08:42
dep. 08:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 08:44
dep. 08:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 08:46
dep. 08:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 08:47
dep. 08:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 08:48
dep. 08:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 08:50
dep. 08:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 08:52
dep. 08:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 08:54
dep. 08:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 08:58
dep. 08:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 09:00
dep. 09:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 09:03
dep. 09:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 09:05
dep. 09:05
12.2 km
Ladevci
arr. 09:08
dep. 09:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 09:10
dep. 09:10
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 09:16
dep. 09:16
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 09:20
17.9 km
10:40 11:20 (00:40)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:40
Kraljevo, Borjak
arr. 10:42
dep. 10:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 10:44
dep. 10:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 10:46
dep. 10:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 10:47
dep. 10:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 10:48
dep. 10:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 10:50
dep. 10:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 10:52
dep. 10:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 10:54
dep. 10:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 10:58
dep. 10:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 11:00
dep. 11:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 11:05
dep. 11:05
12.2 km
Ladevci
arr. 11:08
dep. 11:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 11:10
dep. 11:10
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 11:16
dep. 11:16
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 11:20
17.9 km
12:33 13:10 (00:37)
SUPIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 12:33
Kraljevo, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:45
1 km
Ladevci, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
14 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:10
17 km
12:40 13:20 (00:40)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:40
Kraljevo, Borjak
arr. 12:42
dep. 12:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 12:46
dep. 12:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 12:47
dep. 12:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 12:48
dep. 12:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 12:50
dep. 12:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 12:52
dep. 12:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 12:54
dep. 12:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 12:58
dep. 12:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 13:00
dep. 13:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 13:03
dep. 13:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 13:05
dep. 13:05
12.2 km
Ladevci
arr. 13:08
dep. 13:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 13:10
dep. 13:10
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 13:13
dep. 13:13
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 13:16
dep. 13:16
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 13:20
17.9 km
12:51 13:29 (00:38)
Sumarska skolaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Sumarska skola
dep. 12:51
Kraljevo, Dom vojske
arr. 12:56
dep. 12:56
2.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:00
dep. 13:00
3.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 13:07
dep. 13:07
5.6 km
Kraljevo, Autoput
arr. 13:12
dep. 13:12
7.8 km
arr. 13:15
dep. 13:15
10.1 km
Adrani, Dom
arr. 13:17
dep. 13:17
12.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 13:19
dep. 13:19
14.2 km
Milocaj, 1
arr. 13:22
dep. 13:22
16.8 km
Cvetke, 1
arr. 13:24
dep. 13:24
18.1 km
Ladevci
arr. 13:27
dep. 13:27
20.3 km
Tavnik, Center
arr. 13:29
22.4 km
14:40 15:20 (00:40)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:40
Kraljevo, Borjak
arr. 14:42
dep. 14:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 14:46
dep. 14:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 14:47
dep. 14:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 14:48
dep. 14:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 14:50
dep. 14:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 14:52
dep. 14:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 14:54
dep. 14:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 14:58
dep. 14:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 15:00
dep. 15:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 15:03
dep. 15:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
12.2 km
Ladevci
arr. 15:08
dep. 15:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 15:10
dep. 15:10
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 15:13
dep. 15:13
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 15:16
dep. 15:16
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 15:20
17.9 km
15:21 15:59 (00:38)
Sumarska skolaCenter
The timetable is valid until: 30.09.2024.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Sumarska skola
dep. 15:21
Kraljevo, Dom vojske
arr. 15:26
dep. 15:26
2.7 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:30
dep. 15:30
3.9 km
Kraljevo, Borjak
arr. 15:37
dep. 15:37
5.6 km
Kraljevo, Autoput
arr. 15:42
dep. 15:42
7.8 km
arr. 15:45
dep. 15:45
10.1 km
Adrani, Dom
arr. 15:47
dep. 15:47
12.1 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 15:49
dep. 15:49
14.2 km
Milocaj, 1
arr. 15:52
dep. 15:52
16.8 km
Cvetke, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
18.1 km
Ladevci
arr. 15:57
dep. 15:57
20.3 km
Tavnik, Center
arr. 15:59
22.4 km
16:13 16:40 (00:27)
SUPIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, SUP
dep. 16:13
Kraljevo, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
1 km
Ladevci
arr. 16:35
dep. 16:35
14 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:40
17 km
16:15 16:55 (00:40)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:15
Kraljevo, Borjak
arr. 16:17
dep. 16:17
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 16:19
dep. 16:19
2 km
Adrani, Tempo
arr. 16:21
dep. 16:21
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 16:22
dep. 16:22
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 16:23
dep. 16:23
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 16:25
dep. 16:25
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 16:27
dep. 16:27
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 16:29
dep. 16:29
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 16:33
dep. 16:33
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 16:35
dep. 16:35
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 16:38
dep. 16:38
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 16:40
dep. 16:40
12.2 km
Ladevci
arr. 16:43
dep. 16:43
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 16:45
dep. 16:45
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 16:48
dep. 16:48
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 16:51
dep. 16:51
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 16:55
17.9 km
17:25 17:45 (00:20)
Bus stationIntersection
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:25
Milocaj, 2
arr. 17:35
dep. 17:35
10 km
Ladevci
arr. 17:41
dep. 17:41
13 km
Tavnik, Intersection
arr. 17:45
16 km
18:40 19:20 (00:40)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:40
Kraljevo, Borjak
arr. 18:42
dep. 18:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 18:44
dep. 18:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 18:46
dep. 18:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 18:47
dep. 18:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 18:48
dep. 18:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 18:52
dep. 18:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 18:54
dep. 18:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 18:58
dep. 18:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 19:00
dep. 19:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 19:03
dep. 19:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 19:05
dep. 19:05
12.2 km
Ladevci
arr. 19:08
dep. 19:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 19:10
dep. 19:10
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 19:13
dep. 19:13
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 19:16
dep. 19:16
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 19:20
17.9 km
20:40 21:20 (00:40)
Bus stationVoljavca
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:40
Kraljevo, Borjak
arr. 20:42
dep. 20:42
0.8 km
Grdica, Higijenski zavod
arr. 20:44
dep. 20:44
2 km
Adrani, Tempo
arr. 20:46
dep. 20:46
3.1 km
Adrani, Matovici
arr. 20:47
dep. 20:47
4.2 km
Adrani, Marinkovici
arr. 20:48
dep. 20:48
4.7 km
Adrani, Dom
arr. 20:50
dep. 20:50
5.2 km
Adrani, Sindelici
arr. 20:52
dep. 20:52
6 km
Adrani, Zel. stanica
arr. 20:54
dep. 20:54
7.3 km
Milocaj, 1
arr. 20:58
dep. 20:58
9.8 km
Milocaj, 2
arr. 21:00
dep. 21:00
10.3 km
Cvetke, 1
arr. 21:03
dep. 21:03
11.1 km
Cvetke, Intersection
arr. 21:05
dep. 21:05
12.2 km
Ladevci
arr. 21:08
dep. 21:08
13.3 km
Ladevci, Airport
arr. 21:10
dep. 21:10
14.4 km
Tavnik, Intersection
arr. 21:13
dep. 21:13
15.4 km
Tavnik, Center
arr. 21:16
dep. 21:16
16.9 km
Tavnik, Voljavca
arr. 21:20
17.9 km

Naselja Kraljevo i Tavnik su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 20:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.