Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Stanca timetable

wednesday, 17.08.2022.
04:30 05:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 04:35
dep. 04:35
1 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 04:40
dep. 04:40
1.6 km
arr. 04:41
dep. 04:41
2.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 04:41
dep. 04:41
2.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 04:42
dep. 04:42
3.5 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 04:42
dep. 04:42
5 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 04:43
dep. 04:43
6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 04:44
dep. 04:44
6.8 km
Konarevo, Grab
arr. 04:45
dep. 04:45
7.3 km
Konarevo, Jankovici
arr. 04:47
dep. 04:47
7.9 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 04:49
dep. 04:49
8.9 km
Konarevo, MK.
arr. 04:51
dep. 04:51
9.9 km
Progorelica
arr. 04:53
dep. 04:53
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 04:56
dep. 04:56
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 05:03
dep. 05:03
18.5 km
Bogutovac
arr. 05:07
dep. 05:07
19.9 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 05:10
dep. 05:10
21.9 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 05:13
dep. 05:13
22.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 05:15
dep. 05:15
23.7 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 05:18
dep. 05:18
24.8 km
Lopatnica, Stavica
arr. 05:20
dep. 05:20
25.7 km
Lopatnica, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
26.8 km
Lopatnica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
27.6 km
Stanca, Corbici
arr. 05:30
dep. 05:30
28.3 km
Stanca, Borovan
arr. 05:32
dep. 05:32
28.8 km
Stanca
arr. 05:35
29.9 km
15:00 16:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 15:04
dep. 15:04
1 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 15:05
dep. 15:05
1.6 km
arr. 15:06
dep. 15:06
2.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 15:07
dep. 15:07
2.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:08
dep. 15:08
3.5 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 15:13
dep. 15:13
6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 15:14
dep. 15:14
6.8 km
Konarevo, Grab
arr. 15:15
dep. 15:15
7.3 km
Konarevo, Jankovici
arr. 15:16
dep. 15:16
7.9 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 15:18
dep. 15:18
8.9 km
Konarevo, MK.
arr. 15:20
dep. 15:20
9.9 km
Progorelica
arr. 15:23
dep. 15:23
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 15:25
dep. 15:25
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 15:30
dep. 15:30
18.5 km
Bogutovac
arr. 15:32
dep. 15:32
19.9 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 15:35
dep. 15:35
21.9 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 15:38
dep. 15:38
22.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 15:40
dep. 15:40
23.7 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 15:43
dep. 15:43
24.8 km
Lopatnica, Stavica
arr. 15:45
dep. 15:45
25.7 km
Lopatnica, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
26.8 km
Lopatnica, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
27.6 km
Stanca, Corbici
arr. 15:55
dep. 15:55
28.3 km
Stanca, Borovan
arr. 15:57
dep. 15:57
28.8 km
Stanca
arr. 16:00
29.9 km
19:30 20:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 19:34
dep. 19:34
1 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 19:35
dep. 19:35
1.6 km
arr. 19:36
dep. 19:36
2.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 19:37
dep. 19:37
2.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:38
dep. 19:38
3.5 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 19:42
dep. 19:42
5 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 19:43
dep. 19:43
6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:44
dep. 19:44
6.8 km
Konarevo, Grab
arr. 19:45
dep. 19:45
7.3 km
Konarevo, Jankovici
arr. 19:46
dep. 19:46
7.9 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:48
dep. 19:48
8.9 km
Konarevo, MK.
arr. 19:50
dep. 19:50
9.9 km
Progorelica
arr. 19:53
dep. 19:53
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 19:55
dep. 19:55
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 20:00
dep. 20:00
18.5 km
Bogutovac
arr. 20:02
dep. 20:02
19.9 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 20:05
dep. 20:05
21.9 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 20:08
dep. 20:08
22.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 20:10
dep. 20:10
23.7 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 20:13
dep. 20:13
24.8 km
Lopatnica, Stavica
arr. 20:15
dep. 20:15
25.7 km
Lopatnica, 1
arr. 20:18
dep. 20:18
26.8 km
Lopatnica, 2
arr. 20:20
dep. 20:20
27.6 km
Stanca, Corbici
arr. 20:25
dep. 20:25
28.3 km
Stanca, Borovan
arr. 20:27
dep. 20:27
28.8 km
Stanca
arr. 20:30
29.9 km
Kraljevo - Stanca timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
04:30 05:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 04:35
dep. 04:35
1 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 04:40
dep. 04:40
1.6 km
arr. 04:41
dep. 04:41
2.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 04:41
dep. 04:41
2.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 04:42
dep. 04:42
3.5 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 04:42
dep. 04:42
5 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 04:43
dep. 04:43
6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 04:44
dep. 04:44
6.8 km
Konarevo, Grab
arr. 04:45
dep. 04:45
7.3 km
Konarevo, Jankovici
arr. 04:47
dep. 04:47
7.9 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 04:49
dep. 04:49
8.9 km
Konarevo, MK.
arr. 04:51
dep. 04:51
9.9 km
Progorelica
arr. 04:53
dep. 04:53
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 04:56
dep. 04:56
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 05:03
dep. 05:03
18.5 km
Bogutovac
arr. 05:07
dep. 05:07
19.9 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 05:10
dep. 05:10
21.9 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 05:13
dep. 05:13
22.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 05:15
dep. 05:15
23.7 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 05:18
dep. 05:18
24.8 km
Lopatnica, Stavica
arr. 05:20
dep. 05:20
25.7 km
Lopatnica, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
26.8 km
Lopatnica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
27.6 km
Stanca, Corbici
arr. 05:30
dep. 05:30
28.3 km
Stanca, Borovan
arr. 05:32
dep. 05:32
28.8 km
Stanca
arr. 05:35
29.9 km
15:00 16:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 15:04
dep. 15:04
1 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 15:05
dep. 15:05
1.6 km
arr. 15:06
dep. 15:06
2.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 15:07
dep. 15:07
2.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:08
dep. 15:08
3.5 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 15:13
dep. 15:13
6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 15:14
dep. 15:14
6.8 km
Konarevo, Grab
arr. 15:15
dep. 15:15
7.3 km
Konarevo, Jankovici
arr. 15:16
dep. 15:16
7.9 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 15:18
dep. 15:18
8.9 km
Konarevo, MK.
arr. 15:20
dep. 15:20
9.9 km
Progorelica
arr. 15:23
dep. 15:23
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 15:25
dep. 15:25
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 15:30
dep. 15:30
18.5 km
Bogutovac
arr. 15:32
dep. 15:32
19.9 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 15:35
dep. 15:35
21.9 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 15:38
dep. 15:38
22.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 15:40
dep. 15:40
23.7 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 15:43
dep. 15:43
24.8 km
Lopatnica, Stavica
arr. 15:45
dep. 15:45
25.7 km
Lopatnica, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
26.8 km
Lopatnica, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
27.6 km
Stanca, Corbici
arr. 15:55
dep. 15:55
28.3 km
Stanca, Borovan
arr. 15:57
dep. 15:57
28.8 km
Stanca
arr. 16:00
29.9 km
19:30 20:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 19:34
dep. 19:34
1 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 19:35
dep. 19:35
1.6 km
arr. 19:36
dep. 19:36
2.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 19:37
dep. 19:37
2.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:38
dep. 19:38
3.5 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 19:42
dep. 19:42
5 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 19:43
dep. 19:43
6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:44
dep. 19:44
6.8 km
Konarevo, Grab
arr. 19:45
dep. 19:45
7.3 km
Konarevo, Jankovici
arr. 19:46
dep. 19:46
7.9 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:48
dep. 19:48
8.9 km
Konarevo, MK.
arr. 19:50
dep. 19:50
9.9 km
Progorelica
arr. 19:53
dep. 19:53
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 19:55
dep. 19:55
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 20:00
dep. 20:00
18.5 km
Bogutovac
arr. 20:02
dep. 20:02
19.9 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 20:05
dep. 20:05
21.9 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 20:08
dep. 20:08
22.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 20:10
dep. 20:10
23.7 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 20:13
dep. 20:13
24.8 km
Lopatnica, Stavica
arr. 20:15
dep. 20:15
25.7 km
Lopatnica, 1
arr. 20:18
dep. 20:18
26.8 km
Lopatnica, 2
arr. 20:20
dep. 20:20
27.6 km
Stanca, Corbici
arr. 20:25
dep. 20:25
28.3 km
Stanca, Borovan
arr. 20:27
dep. 20:27
28.8 km
Stanca
arr. 20:30
29.9 km
Kraljevo - Stanca timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
04:30 05:35 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 04:35
dep. 04:35
1 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 04:40
dep. 04:40
1.6 km
arr. 04:41
dep. 04:41
2.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 04:41
dep. 04:41
2.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 04:42
dep. 04:42
3.5 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 04:42
dep. 04:42
5 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 04:43
dep. 04:43
6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 04:44
dep. 04:44
6.8 km
Konarevo, Grab
arr. 04:45
dep. 04:45
7.3 km
Konarevo, Jankovici
arr. 04:47
dep. 04:47
7.9 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 04:49
dep. 04:49
8.9 km
Konarevo, MK.
arr. 04:51
dep. 04:51
9.9 km
Progorelica
arr. 04:53
dep. 04:53
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 04:56
dep. 04:56
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 05:03
dep. 05:03
18.5 km
Bogutovac
arr. 05:07
dep. 05:07
19.9 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 05:10
dep. 05:10
21.9 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 05:13
dep. 05:13
22.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 05:15
dep. 05:15
23.7 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 05:18
dep. 05:18
24.8 km
Lopatnica, Stavica
arr. 05:20
dep. 05:20
25.7 km
Lopatnica, 1
arr. 05:23
dep. 05:23
26.8 km
Lopatnica, 2
arr. 05:25
dep. 05:25
27.6 km
Stanca, Corbici
arr. 05:30
dep. 05:30
28.3 km
Stanca, Borovan
arr. 05:32
dep. 05:32
28.8 km
Stanca
arr. 05:35
29.9 km
15:00 16:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 15:04
dep. 15:04
1 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 15:05
dep. 15:05
1.6 km
arr. 15:06
dep. 15:06
2.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 15:07
dep. 15:07
2.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:08
dep. 15:08
3.5 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 15:13
dep. 15:13
6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 15:14
dep. 15:14
6.8 km
Konarevo, Grab
arr. 15:15
dep. 15:15
7.3 km
Konarevo, Jankovici
arr. 15:16
dep. 15:16
7.9 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 15:18
dep. 15:18
8.9 km
Konarevo, MK.
arr. 15:20
dep. 15:20
9.9 km
Progorelica
arr. 15:23
dep. 15:23
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 15:25
dep. 15:25
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 15:30
dep. 15:30
18.5 km
Bogutovac
arr. 15:32
dep. 15:32
19.9 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 15:35
dep. 15:35
21.9 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 15:38
dep. 15:38
22.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 15:40
dep. 15:40
23.7 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 15:43
dep. 15:43
24.8 km
Lopatnica, Stavica
arr. 15:45
dep. 15:45
25.7 km
Lopatnica, 1
arr. 15:48
dep. 15:48
26.8 km
Lopatnica, 2
arr. 15:50
dep. 15:50
27.6 km
Stanca, Corbici
arr. 15:55
dep. 15:55
28.3 km
Stanca, Borovan
arr. 15:57
dep. 15:57
28.8 km
Stanca
arr. 16:00
29.9 km
19:30 20:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 19:34
dep. 19:34
1 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 19:35
dep. 19:35
1.6 km
arr. 19:36
dep. 19:36
2.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 19:37
dep. 19:37
2.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:38
dep. 19:38
3.5 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 19:42
dep. 19:42
5 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 19:43
dep. 19:43
6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:44
dep. 19:44
6.8 km
Konarevo, Grab
arr. 19:45
dep. 19:45
7.3 km
Konarevo, Jankovici
arr. 19:46
dep. 19:46
7.9 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:48
dep. 19:48
8.9 km
Konarevo, MK.
arr. 19:50
dep. 19:50
9.9 km
Progorelica
arr. 19:53
dep. 19:53
11.9 km
Progorelica, Markovici
arr. 19:55
dep. 19:55
13.9 km
Bogutovac, Bascarevici
arr. 20:00
dep. 20:00
18.5 km
Bogutovac
arr. 20:02
dep. 20:02
19.9 km
Bogutovac, Put za banju
arr. 20:05
dep. 20:05
21.9 km
Bogutovac, Matkovici
arr. 20:08
dep. 20:08
22.5 km
Bogutovac, Koricanci
arr. 20:10
dep. 20:10
23.7 km
Bogutovac, Dzomici
arr. 20:13
dep. 20:13
24.8 km
Lopatnica, Stavica
arr. 20:15
dep. 20:15
25.7 km
Lopatnica, 1
arr. 20:18
dep. 20:18
26.8 km
Lopatnica, 2
arr. 20:20
dep. 20:20
27.6 km
Stanca, Corbici
arr. 20:25
dep. 20:25
28.3 km
Stanca, Borovan
arr. 20:27
dep. 20:27
28.8 km
Stanca
arr. 20:30
29.9 km

Naselja Kraljevo i Stanca su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.