Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Rudnica kod Raske timetable

tuesday, 25.01.2022.
06:50 08:40 (01:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:50
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 07:01
dep. 07:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:13
dep. 07:14
18 km
Polumir, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:34
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:42
dep. 07:43
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:58
54 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 08:03
dep. 08:04
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 08:40
86 km
09:45 11:40 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:45
Baljevac kod Raske, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
72 km
Raska, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
82 km
Rudnica kod Raske
arr. 11:40
93 km
14:50 16:40 (01:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:50
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 15:01
dep. 15:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:13
dep. 15:14
18 km
Polumir, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:42
dep. 15:43
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
54 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 16:03
dep. 16:04
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:22
70 km
Raska, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 16:34
dep. 16:35
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 16:40
86 km
15:35 17:10 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:35
Baljevac kod Raske, Centar
arr. 16:45
dep. 16:45
72 km
Raska, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
82 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:10
92 km
16:45 18:40 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:45
Baljevac kod Raske, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
72 km
Raska, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
82 km
Rudnica kod Raske
arr. 18:40
93 km
18:30 20:25 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:30
Baljevac kod Raske, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
78 km
Raska, Bus station
arr. 20:15
dep. 20:15
88 km
Rudnica kod Raske
arr. 20:25
97 km
21:45 23:45 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.12.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:45
Baljevac kod Raske, Center
arr. 23:20
dep. 23:20
72 km
Raska, Bus station
arr. 23:35
dep. 23:35
82 km
Rudnica kod Raske
arr. 23:45
93 km

Naselja Kraljevo i Rudnica kod Raske su međusobno udaljena ~92 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 21:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.