Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Rudnica kod Raske timetable

thursday, 22.04.2021.
06:50 08:40 (01:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:50
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 07:01
dep. 07:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:13
dep. 07:14
18 km
Polumir, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:34
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:42
dep. 07:43
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:58
54 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 08:03
dep. 08:04
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 08:40
86 km
14:50 16:40 (01:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:50
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 15:01
dep. 15:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:13
dep. 15:14
18 km
Polumir, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:42
dep. 15:43
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
54 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 16:03
dep. 16:04
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:22
70 km
Raska, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 16:34
dep. 16:35
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 16:40
86 km
Kraljevo - Rudnica kod Raske timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
06:50 08:40 (01:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:50
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 07:01
dep. 07:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:13
dep. 07:14
18 km
Polumir, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:34
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:42
dep. 07:43
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:58
54 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 08:03
dep. 08:04
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 08:40
86 km
14:50 16:40 (01:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:50
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 15:01
dep. 15:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:13
dep. 15:14
18 km
Polumir, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:42
dep. 15:43
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
54 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 16:03
dep. 16:04
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:22
70 km
Raska, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 16:34
dep. 16:35
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 16:40
86 km
Kraljevo - Rudnica kod Raske timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
06:50 08:40 (01:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:50
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 07:01
dep. 07:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:13
dep. 07:14
18 km
Polumir, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:34
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:42
dep. 07:43
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:58
54 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 08:03
dep. 08:04
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 08:40
86 km
14:50 16:40 (01:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:50
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 15:01
dep. 15:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:13
dep. 15:14
18 km
Polumir, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:42
dep. 15:43
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
54 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 16:03
dep. 16:04
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:22
70 km
Raska, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 16:34
dep. 16:35
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 16:40
86 km
Kraljevo - Rudnica kod Raske timetable
Departures on: sunday, 25.04.2021.
06:50 08:40 (01:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:50
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 07:01
dep. 07:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:13
dep. 07:14
18 km
Polumir, Railway station
arr. 07:33
dep. 07:34
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:42
dep. 07:43
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:57
dep. 07:58
54 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 08:03
dep. 08:04
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:14
dep. 08:15
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:27
dep. 08:28
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:34
dep. 08:35
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 08:40
86 km
14:50 16:40 (01:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:50
Konarevo, Railway station - Mataruska banja
arr. 15:01
dep. 15:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:13
dep. 15:14
18 km
Polumir, Railway station
arr. 15:33
dep. 15:34
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:42
dep. 15:43
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:57
dep. 15:58
54 km
Biljanovac, Railway station - Josanicka banja
arr. 16:03
dep. 16:04
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:07
dep. 16:08
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:14
dep. 16:15
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 16:21
dep. 16:22
70 km
Raska, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 16:34
dep. 16:35
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 16:40
86 km

Naselja Kraljevo i Rudnica kod Raske su međusobno udaljena ~86 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 50min., a najduže 01h i 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 14:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.