Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Rozaje timetable

thursday, 27.02.2020.
11:30 15:00 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
80 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
103 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
129 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
147 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
147.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
166 km
15:15 18:45 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Raska, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
80 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
101 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 18:15
dep. 18:15
128 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 18:20
dep. 18:20
130 km
Rozaje, Bus station
arr. 18:45
161 km
16:30 19:30 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:30
Raska, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
80 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
100 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 19:05
dep. 19:05
135 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 19:10
dep. 19:10
135.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 19:30
165 km
20:00 23:30 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 14.06.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Raska, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
70 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
93 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 22:40
dep. 22:40
123 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 22:55
dep. 22:55
123.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 23:30
152 km
21:15 00:00 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:15
Raska, Bus station
arr. 22:30
dep. 22:30
81 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
106 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 23:30
dep. 23:30
136 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 23:35
dep. 23:35
138 km
Rozaje, Bus station
arr. 00:00
169 km
22:00 01:52 (03:52)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 22:00
Raska, Bus station
arr. 23:37
dep. 23:37
83 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:24
dep. 00:24
145 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:30
dep. 00:30
152 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:52
168 km
Kraljevo - Rozaje timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
02:20 06:00 (03:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 02:20
Raska, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
109 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 04:50
dep. 04:50
130 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
156 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 05:40
dep. 05:40
171 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 05:45
dep. 05:45
174 km
Rozaje, Bus station
arr. 06:00
193 km

Naselja Kraljevo i Rozaje su međusobno udaljena ~168 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 45min., a najduže 03h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 02:20 h, dok je poslednji polazak u 22:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Rozaje iznosi od 7,31 EUR do 9,58 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.